En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 215 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melike  S.

Melike S.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, 2016 yılı ygs ilk 250 lys ilk 500deydim. Boğaziçi üniversitesinde endüstri mühendisliği okuyorum. Lgs,dgs,kpss,tyt matematik derslerini rahatlıkla verebilirim. Daha önce lgs öğrencim oldu. Ayt matematik in son sınıfta geliştirebileceğini düşünmediğim için bu alanda ders vermiyorum.
Erdem A.

Erdem A.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Boğaziçi Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimi almaktayım. Lisansım yine Boğaziçi nden. Lise eğitimimi ise Ankara Fen Lisesi nde tamamladım. Konu anlatımı ve soru çözümünün yanı sıra öğrencilerin kendi başına çalışabilme alışkanlığını ve disiplinini kazanması ilk hedefim. Öğrencilerle aramdaki yaş farkı az olduğu için bir öğretmenle kuramadığı ilişkiyi benimle kurabiliyor. Çalışamamayla ilgili bir çok sorunu daha rahat aşabiliyoruz. Detaylar için beni arayabilirsiniz.
Cemal Ç.

Cemal Ç.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
İTÜ bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Ortaokul ve lise seviyesinde matematik ve fizik dersleri veriyorum. Üniversite fizik ve matematik derslerinde de yardımcı olabilirim. Sormak istediğiniz sorular için iletişime geçebilirsiniz.
Halil İbrahim K.

Halil İbrahim K.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Evliyim, Kartal da yaşıyorum. Bir avukatlık bürosunda çalışıyorum, ayrıca özel ders veriyorum. Sınava girdiğim 2012 yılından beri özel ders veriyorum. İnstagram matematik hesabım: @matematiksoru_cozum
Göker Ö.

Göker Ö.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
10 yıldır özel ders vermekteyiz.Dersleri saatlik olarak yapmakla beraber sizin isteğinize göre arttırabiliriz.Haftalik 1.5 saat ders vermekteyim.Sizlerin istediği yerlerde konuyu isledikten sonra bol soru ve kısa yollar kullanmayı ogretmekteyim.İlk ders tanıtım ve uyum amaçlı ücretsiz yapılmaktadır.Ayrica ders dışında da görüntülü arama ile takıldığında sorulara yardımcı olmaktayız.Saglam bir temel için iletişime geçebilirsiniz.
Samet B.

Samet B.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
* Özel Ders Tecrübesi: 4 Yıl Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu Matematik Öğretmeniyim. *Düzenli, istikrarlı ders vermeyi tercih ediyorum. (ÖRNEĞİN ÖDEV MESELESİ; her ders sonunda mutlaka ödev veririm. Eğer yapılmamışsa yeni ders anlatmıyorum. Ödev yapmamak öğrenciyi yavaşlatır. Bu yüzden önem veriyorum) *İLK DERS: Bu dersi ANALİZ olarak adlandırıyorum. Öğrencimizin eksiklerini belirledikten sonra ihtiyacı olan programı tavsiye edip sizin nihai kararınızla belirlediğim ders
Zeynep B.

Zeynep B.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu 11 yıllık Öğretmen ve Eğitmenim. Aynı zamanda iyi düzeyde İngilizce biliyorum. Bu sayede gerekli olması veya talep durumunda Matematik derslerini İngilizce anlatabilmekteyim. Üniversiteye başladığım yıldan bu yana, farklı sınıf ve ve başarı düzeylerinden çok sayıda öğrenci ve aile ile çalışmaktayım. Başarı bir bütünlük gerektirdiği için bana ve mesleğime katkı sağlayan çok sayıda Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Sertifika Programlarına ka
Yunus Altın

Yunus Altın

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, Ben Yunus, lise 1'den beri özel matematik ve geometri dersleri veriyorum. Yeterli emek ve zaman harcandıktan sonra herkesin matematikte istediği yere gelebileceğine inanıyorum. ÖSYM'nin sınavlarında birçok derecem olduğu gibi (2019 sınavında Türkiye'de 160. oldum.) lisede matematik olimpiyatı eğitimi aldım. 4 yıl kadar da özel ders tecrübem var. Tüm bunların derslerimizi daha verimli yapacağına inanıyorum. LGS, YKS, TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS sınavlarının hepsi için ders verebilirim
Belen E.

Belen E.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Boğaziçi üniversitesi matematik öğretmenliği öğrencisiyim. 2 sene özel ders deneyimim ve referanslarım vardır. düzenli dersler ve ödev kontrolüyle öğrencimizin başarısını arttırabiliriz.
Şükrü  K.

Şükrü K.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Yaklaşık 10 yıldır mühendislik fakültelerinde ve yüksekokulda dersler vermekteyim. Türkiyede, Odtü ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitelerinde çalıştım. Almanyada Berlin Teknik Üniversitesinden yüksek lisans derecesine sahibim. Bütün bu kariyer yolunu bir meslek lisesi mezunu olarak ilerlediğim için, çocuklarımızın sayısal düşünme becerilerinin ve bir amaç edinmelerinin akademik başarının anahtarı olabileceğine inanıyorum. Matematik ve fizik gibi alanlardan keyif almayan öğrencileri meraklı bire
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Işık
Matematik Özel Ders   24/04/2020

Matematikte her konuda yardımcı oluyor. Ben çok memnun kaldım. Kendisinden yardım almayada devam edeceğim. Herkese tavsiye ederim.

         
Mehmet Ali Uysal
Matematik Özel Ders   16/03/2020

Mehmet hoca ile kardeşim için görüştüm ilk dersimiz sonucunda açıkçası ailecek büyülendik. Kardeşimin özel durumuyla çok güzel ilgilendi. Her seviyeye inip çocukların dersi anlaması için oyun , bilmece , bulmaca üretip tüm ders süresini eğlenceli hale getirip dersi aşırı verimli bir hale getiriyor. Işinde uzman olduğu tüm tavırlarından belli ve fiyat bu performansa göre çok uygun. Herkese tavsiye ediyorum mükemmel bir insan.

         
Esra Altundağ
Matematik Özel Ders   10/03/2020

Ali hoca ile yaptığım ders benim için çok verimli geçti. Matematiğe karşı olan ön yargımdan kurtuldum sayesinde.

         
Sevim Akoğlu
Matematik Özel Ders   10/02/2020

Evet kızım Ekin,Sevda hanımın ilgisinden,inceliğinden ve de etkili anlatımından çok memnun kaldı,,,Teşekkür ederiz💐

         
Faruk Öztok
Matematik Özel Ders   06/02/2020

Güvenilir, başarılı ve çok iyi iletişim kuran bir öğretmen. Dersi basitleştirerek kolay anlaşılır hale getirerek örneklerle anlatmaktadır. çocuğun motivasyonunu sağlayan tecrübeli biri. Bunlar sadece ebeveyn olarak biZim değil çocuğumuzun da yorumudur.

         
Ahmet Yılmaz
Matematik Özel Ders   19/01/2020

Öğretmenimizden çok memnunuz. Sürekli ders almaya başladık. Oğlumun matematiğe sevgisi ve ilgisi arttı. Denemelerde daha başarılı olmaya başladık. Ders almaya devam edicez

         
Zeynep Sude Kemiksiz
Matematik Özel Ders   16/01/2020

hocamız anlaşılır bir dille anlatıyor ve çözemediğim sorularda yardımcı oluyor dersler de verimli geçiyor

         
İdil Ulusoy
Matematik Özel Ders   19/12/2019

Ali hoca ile yaptığımız derste çok eğlendim çünkü evet belki hep ders die düşünüyor bazı hocalar ama her şey ders değil aslında hocanın neşesi motive etmesi ve hoca ile arkadaş bağını yakalamak zordur zaten bu bağı yakaladıktan sonra ders hep eğlenceli ve istekli geçer bende böyle bir hoca istiyordum ve erkenden böyle bir hoca bulabildiğim için kendimi çok şanslı ve özel hissediyorum ali hocam hem benimle arkadaş hemde öğretmenim tek matematik değil her konuda elinden geleni yapıyor her ders için ve çok güzel hayat tavsiyeleri var 10.sınıf da bunu farkettiğim için çok şanslıyım ve mutluyum 12 ye kadar çok zamanım var ve ali hoca ile birlikte hedefime ulaşabiliceğimi biliyorum eğer benim gibi eğlenceli biri arkadaş olabiliceğiniz bir hoca arıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle ali hocadır.İyi ki varsınız hocam iyi ki sizi bulmuşum eminim ki beni çok iyi yerlere getiriceksiniz :)

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz