En İyi 10 Beykoz İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz civarında 133 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sercan Kavas

Sercan Kavas

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Hali hazırda İşletme yüksek lisans öğrencisiyim. 2005 ten beri lise hazırlık,üniversite hazırlık ve arasınıf öğrencilerine matematik,geometri dersi vermekteyim.
Funda Ulusoy

Funda Ulusoy

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Her seviyeye uygun özel ders vermekteyim ezbere dayalı olmayan tekniklerle matematiği sevdirerek öğretmekteyim
Oğuz Elitok

Oğuz Elitok

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Özel ders vermenin yanında eğitim koçluğu yapıyorum çünkü rehberlik olmadan alınan dersin bir anlamı olmuyor öğrenciye hangi derse nasıl çalışması gerektiğini ve çalışma bilincini öğretmeyi amaçlıyorum
Ahsen Feyza Doğan

Ahsen Feyza Doğan

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Merhabaa, dinamik mühendisten tecrübeleri, gözlemleri ve rehberliği ilematematik, kimya, fizik ve ingilizce özel dersleri. Ayrıca konunun hayatımızdaki uygulamalarını da anlatıp ya hocam ya bu bizim ne işimize yarayacak sorularını da cevaplarını bulabilirsiniz hem de uygun fiyatla. Eğlenirken öğrenme dileğiyle.
Cem ORAL

Cem ORAL

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
2013 yılından beri özel ders vermekteyim.Öğrencilerim okullarında ve sınavlarda akademik olarak başarılılar.Şuan Birey Özel Öğretim Kursunda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Barış Yenigün

Barış Yenigün

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
8 mart 1992 Muğla/Fethiye doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesinde(Isparta'da) Bilgisayar Mühendisliği okumaktayım. c#, .Net,MsSql ile projeler geliştirmekteyim
Ömer Bayram

Ömer Bayram

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Düzgün bir şekilde matematik anlatırım yani ayaklarımla çözmek gibi farklı kılan bi özelliğim yok . Tek diyebileceğim matrmatiği çözerken zevk alarak çözerim ve anlatırım.
Onur Sezen

Onur Sezen

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Mehabalar Dostlar, Ben TED İstanbul Koleji nde 11. sınıf öğrencisiyim. Matematik ve geometride iyi bir seviyedeyim. Kendi harçlığımı çıkarmak için çevremde arkadaşlarıma ders vererek başladım bu işe. Onlar benim başarılı olduğumu söyleyince de armut.com da bir şansımı denemek istedim. Ortaokul ve lise öğrencilerine matematik özel dersi verebilirim. Fizik, kimya ve biyoloji derslerinde de size yardımcı olabilirim.
Aleyna Yürekli

Aleyna Yürekli

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Türk Alman Üniversitesi Moleküler Biyoteknoloji 1.sınıf öğrencisiyim. Dersler almanca işlendiği için iyi bir seviyede almancaya sahibim. Fen lisesi mezunuyum. Öğrenci olduğum için özel ders ile maddi gelir sağlamak istiyorum.
Serap Tomak

Serap Tomak

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Uluslararası İlişkiler 1.sınıf öğrencisiyim. İlkokul,ortaokul ve lise matematik okul derslerine yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sarya Aksüt
Matematik Özel Ders   31/08/2020

Seda hocam çok açık net ve güzel bir anlatımla anlatıyor bütün konuları.Ben kendi adıma Seda hoca ile denk geldiğim için çok memnunum

         
Bilal Targut
Matematik Özel Ders   03/08/2020

Aysun hocama ilgisi için çok teşekkür ederiz gerçekten çok başarılı bir eğitimci önceliği eğitim maddiyat biraz arka planda herkese tavsiye ederim

         
Ahmet Karaçocuk
Matematik Özel Ders   22/07/2020

Konu anlatımlarındaki ilerleyiş ve anlatım şeklinden çok memnun kaldım. İlk günden beri sıkı bir takip programı ile çalışmaktayız ve yaşına göre bilgisi oldukça yüksek, kendisini tanıdığım ve derslere başladığımız için çok mutluyum

         
Mustafa P.
Matematik Özel Ders   18/07/2020

tuğba ve muhammed hocaya ilgileri için teşekkür ederim. Bu pandemi sürecinde online eğitimde kızıma çok destek oldular.

         
Halit Oruç
Matematik Özel Ders   18/06/2020

İlk karşılaşmada öğrenciye yaklaşılımı süper aslanım hocamızın ben gerçekten memnun kaldım ve rehberlik adına ve ders anlatma konusunda şahane birisi tüm yaş aralığına uygun ders anlatım stili var Bundan sonraki korkularınızı aslan hocayla yıkın derim

         
Eylül Yaprak
Matematik Özel Ders   17/06/2020

sayısal derslerimde çok sıkıntı çekmeme rağmen volkan hoca sayesinde sevmediğim dersi de sevmeye başladım. Anlaşılır bir anlatım şekli var ve bu büyük kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda çok sıcakkanlı birisi. Böyle bir hocayla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

         
Mercan Tandoğan
Matematik Özel Ders   11/06/2020

Çok öğretmen araştırdım kızım için, ama en iyi öğretmen bulduğumuzdan emin olduk. Çok değerli bir öğretmenimiz, öğrencisiyle arkadaş gibi, bu bir veli için çok değerli, Ersin hocamızdan çok memnunuz, inşallah beraber devam edeceğiz. Herkese tavsiye ederim, kızımın matematik bilinci iyileşti.

         
Atahan Ekmen
Matematik Özel Ders   14/05/2020

Difransiyel denklemler ve mat 2 konusunda yardım aldım, çok memnun kaldım matematiği sevdirdi bana. Çok teşekkür ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz