En İyi 10 Beykoz Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Beykoz İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz bölgesinde 73 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Neşe  U.

Neşe U.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Doktora Pedagojik Formasyonum var. Adler ve Gestalt koçluk sertifikalarım var. Çeşitli üniversitelerde lisans, master ve doktora eğitimleri, kurumsal eğitimler verdim. Üniversite yıllarından beri çeşitli seviyelerde Matematik, lise ve üniversiteye hazırlık eğitimleri verdim. Son üç yıldır sekizinci sınıfa kadar tüm dersler eğitim destek, liseye hazırlık Matematik ve lise matematik dersleri veriyorum. Koçluk becerilerini akademik çalışmalarla bi
Ayşe Y.

Ayşe Y.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Devlet okulu,dershane deneyimli öğretmenden referanslarıyla ilk-ortaokul matematik özel dersleri alanında uzman matematik öğretmenliği mezunu eğitimciden
Gökhan G.

Gökhan G.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
2013 yılında Türkiye nin seçkin bir devlet üniversitesi makine mühendisliği mezunuyum. İlköğretim ve lise her türlü ders verilir.
Tahsin K.

Tahsin K.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
16 yıllık Matematik öğretmeniyim. Ortaokul ve lise konularına hakimim. Her öğrencimin matematiği sevmesini ve başarılı olmasını hedeflyorum.
Mücahid D.

Mücahid D.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Koç Üniversitesi Doktora öğrencisinden Özel Ders imkanı. İstanbul Liseler arası geometri 1.cisi, Türkiye ÖSS dereceli, İktisat bölüm 3,sü, Matematik bölüm 1.cisi, Yüksek lisans bölüm birincisi vs. .
Büşra Y.

Büşra Y.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Medipol Üniversitesi 2. sınıf ingilizce mimarlık öğrencisiyim. Matematik en sevdiğim ve en iyi olduğum alanlardandır. Çoğunlukla matematik dersi biz öğrencilerin gözünde büyür bu yüzden bende en kolay yoldan bu dersi öğrenebileceğime inanıyorum.
Gürsel K.

Gürsel K.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Marmara Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunuyum Hem tecrübe hemde bilgilerimi sizler için başarıya ulaşmak için kullanmak istiyorum Başarmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Esra Y.

Esra Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar, 7 yıllık tecrübeye sahibim. Matematiği yalın bir dille anlatıp, basit sorularla öğrencimin keşfedip kavramasını sağlarım. Matematiğe bu açıdan yaklaşan öğrenci sevmeye ve anlamaya başlar. Ödev takip sistemi ile gelişimi güçlü tutarım. TYT-YKS ve TEOG da DERECE yapmış öğrencilerim vardır. Matematiği yapamayan ve geliştirmek isteyen öğrencilerle çalışmak benim için bir zevktir. MATEMATİĞİ SEVERİM, SEVDİRİRİM.
Kürşad B.

Kürşad B.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
16 yıllık bir özel ders tecrübem mevcuttur. Tek hedefim matematiği problem olmaktan çıkararak sevdirmektir.
Sşşşş Ş.

Sşşşş Ş.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Merhaba ben Selahattin 4 senelik Özel okul tecrübem var. Öğrencilerime ilk önce matematiğin korkulacak bişey olmadığını çok basit olduğu algısını yerleştirmeye çalışırım . Çünkü bu korku algısı aile ve okullarda çok fazla çoçuğa empoze edilerek çoçuğu matematikten soğutuyor.Bu yüzden bunu kırdığımızda işimiz çok daha kolaylaşıyor.Beni tercih ettiğinizde çoçuğunuzun özgüveninin artığını göreceksiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Işık Barış
Matematik Özel Ders   10/10/2018

Şükrü hocamızla birlikte ögrencimiz düzenli ders ve ödev yapmaya başladı..Kendisi işini ciddiyetle yapan dakik bir insan..Henüz 1 ay olmasına rağmen öğrencimizde olumlu gelismeler var..

         
Hüseyin Türkmen
Matematik Özel Ders   05/10/2018

Matematiği sevmeyen ve öğrenemeyeceğini düşünen oğluma, doğru bir yaklaşımla matematik dersinin yapılabilir olduğunu gösterdi. Tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız.

         
Şenay Aydın
Matematik Özel Ders   30/09/2018

Esra hanim çok memnun kaldim dersinizden cok candan ilgili bir ogretmensiniz kizimi rahatca emanet edebilirim meslek hayatinizda başarilar dilerim.

         
Can Sedalı
Matematik Özel Ders   26/09/2018

Bugün dersimizi gerçekleştirdik. Kendisi gerçekten tahsilli, kibar ve çocukların dilinden anlayan birisi. Çocuğumuza matematiği sevdirdi. Bu da en önemli şeylerden biri. Aldığımız bilgiye göre de kendisi okulunda oldukça başarılı ve tercih edilen bir öğretmen. Tavsiye ederim.

         
Dilek Deveci
Matematik Özel Ders   15/09/2018

9 yaşında ki oğlum için matematik dersine geliyor daha iki gün olmasına ragmen oglum çok memnun kaldı ve ilk defa bana çok eglenceli sıkılmadan yaptıgım bir ders oldu dedi bu da beni mutlu etti inanıyorum ki ilerleyen derslerde oğlum başarılı istedigi hedefe ulaşan bir ögrenci olcak. Hamdullah by sonsuz teşekkürler herkeze tavsiye ederim kibar sakin anlayışlı ders anlatımı süper teşekkürler armut ailesi.

         
Rumeysa Yalcın
Matematik Özel Ders   22/07/2018

Ahmet hocama çok teşekkür ederim eksikliklerimi tamamlamamda bana gerçekten çok yardımcı oluyor anlatımı çok güzel ve detaylı bu yüzden olsa gerek çok ta zor olmadığını anladım matematik dersinin her şey için çok teşekkür ederim hocam matematiği sevmeye de başladım sanirim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz