En İyi 10 Beykoz Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Beykoz İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz civarında 142 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kübra K.

Kübra K.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi 2013 mezunuyum 4 yıl Birey özel öğretim kursunda 2 yıl Özel okulda(Anadolu Lisesi) çalışmaktayım. Üniversite de dahil olmak üzere aktif olarak özel ders vermekteyim.
Sergen T.

Sergen T.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum ve Yıldız Teknik Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Üniversite döneminde rica üzerine biri üniversiteye hazırlık diğeri ortaokul olmak üzere iki öğrenciye matematik dersi vermiştim. Dört yıllık eğitim dönemimin iki yılını futbol hakemliği iki yılını da staj ile geçirdiğim için özel ders için vaktim de yoktu ama uzun süredir, hafta sonları, biri ilköğretim diğeri lise düzeyinde olan iki kuzenime derslerinde yardımcı oluyorum. Ü
Cem O.

Cem O.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
2013 yılından beri özel ders vermekteyim.Öğrencilerim okullarında ve sınavlarda akademik olarak başarılılar.Şuan Birey Özel Öğretim Kursunda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Erdoğan Ö.

Erdoğan Ö.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
BAŞARMAK İÇİN DOĞRU ADRESİ SEÇMEK ÇOK ÖNEMLİDİR. Ortadoğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ) matematik öğretmenliği bölüm mezunuyum. Ankara Üniversitesi yüksek lisans serüveninden sonra Gazi Üniversitesinde Doktora eğitimine başladım ve hala akademik çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir devlet okulunda matematik öğretmenliği yapmaktayım. On Yıldır her seviyeden matematik, İngilizce matematik, fen ve İngilizce özel ders tecrübesine sahibim. Ankara Birey Dershanesi Ve Doğru Pusula Dershanelerinde öğre
Tahsin K.

Tahsin K.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
16 yıllık Matematik öğretmeniyim. Ortaokul ve lise konularına hakimim. Her öğrencimin matematiği sevmesini ve başarılı olmasını hedeflyorum.
Cansu A.

Cansu A.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
İLKÖĞRETİM MATEMATİK dersi için özel ders vermekteyim. Köklü ve eğitim alanında adını duyurmuş kurumlarda mesleğimi layıkıyla icra etmekteyim. Matematik alanında öğrencimi ileri seviyeye taşımak ve varolan önyargısını değiştirmek asıl hedeflerim arasındadır. Analitik düşünebilen bir nesil yetiştirmek yegane amacımdır.
Sabiha E.

Sabiha E.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. 7 yıldır özel kurumlarda öğretmenlik yapıyorum bunun yanısıra lise ve üniversite hazırlık öğrencileriyle özel dersler yapmaktayım. Aynı zamanda alanımla ilgili eğitim içerikli konferans, forum ve etkinlikleri takip ediyorum. Matematikte önemli olan problemi anlamaktır ezbere yer yok bu alanda bu konuda yardımcı olmaya hazırım. sonrası uygun stratejiler izleyerek beraber çözüm bulacağız.
Asude  G.

Asude G.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Matematik,geometri ve ingilizce alanlarinda yardimci olabilirim.Bogazici matematik ogretmenligi ogrencisiyim.
Berk Barış  E.

Berk Barış E.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Adım Barış. Boğaziçi Üniversitesi işletme 2. sınıf öğrencisiyim. İngilizce matematik ve türkçe matematik derslerinde yardımcı olabilirim. Öğrencinin evinde veya dışarı da bir cafe de ders verebilirim.
Oğuzhan P.

Oğuzhan P.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ben Oğuzhan Parmaksız 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınav'ı(YKS) Türkiye 243.süyüm. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. Ortaokul yıllarımda Tubitak Ulusal Matematik Olimipyatlarına Katıldım. Lise yıllarımda ise Tubital Ulusal Bilgisayar Olimpiyatlarında Türkiye 22.liği ve 27.liği kazandım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Neslihan Ayçiçek
Matematik Özel Ders   14/10/2019

Öncelikle 12. sınıf öğrencisiyim ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ders almaya karar verdim. Talep ettiği ücreti sonuna kadar hak eden güler yüzlü, mütevazi ve disiplinli bir öğretmen. Hiç tereddüd etmeden tercih edebileceğiniz biri. Emek vermesinin yani sıra aynı emeği sizden bekleyen özverili mükemmel bir öğretmen. Anlatılmaz yaşanır.

         
Adem Örs
Matematik Özel Ders   13/10/2019

Kızım TYT-AYT ye hazırlanıyor geçen yıl matematikte hiç neti yoktu onca yıl okula git hiç bişey öğretilmesin içler acısı bir durum.Bu sene Fatma hanım özel ders vermeye başladı hem konuları çok iyi anladı ,hemde matematikten zevk almaya başladı.Saatlerce sıkılmadan problem çözüyor.Kendine güveni arttı ve hedefini yükseltti.Kızımın dediğine göre Fatma hanım çok güzel anlatıyor ,derse hakim ve iyi motive ediyor.Teşekkürler Fatma DÖNMEZ Öğretmen.

         
FEYZA GÜÇLÜ
Matematik Özel Ders   02/10/2019

Ders anlatımından ogrenci ile kurduğu iletişimden çok memnunuz. Öğrenciye çok soru çeşidi sunarak her tarz soruya hazırlamakta ve öğrencinin yapamadığı soruları inceleyerek eksiklerini kavrayıp düzeltmeye çalışmasından dolayı gerçekten çok memnun kaldık.

         
Hatice Eren
Matematik Özel Ders   22/09/2019

Hatice Öğretmenin özverili çalışması, işine hakimiyeti,güler yüzü sayesinde matematiğe olan korkumu ve önyargımı yendim. Ona çok teşekkür ederim.

         
Tayfun Güler
Matematik Özel Ders   30/08/2019

Akıcı ve verimli bir ders anlatımı. Anlamakta güçlük çektiğim konuların üzerine eğilerek kısa yollar göstermesi ile harika bir ders oldu

         
Hatice H
Matematik Özel Ders   10/08/2019

Kızım orta okulda sınav hazırlık döneminde Bahadır hocadan ders aldı ve çok memnun kaldık matematiği sevdirdi ve başarılı olmasında katkısı çok büyük oldu. Hem derslerde hem ders dışında sürekli takip eden bir hocadır. Ona şimdi bu siteden ulaştım ve oğlum için tekrar ders alacağız. Eminim oğlum içinde çok büyük katkıları olacak Bahadır hocamızın şimdiden ona çok teşekkür ediyorum önceki emekleri ve vereceği emeklerden dolayı.

         
Merve Gündüz
Matematik Özel Ders   11/06/2019

Hocamizin ders konusunda yetkinligi tecrubesi ve cocugumuzun gelisimine ilgisinden cok memnunuz. Tavsiye ederiz.

         
Matematik Özel Ders   26/03/2019

Kesinlikle çok iyi bir öğretmen. İletişimi de çok iyi olduğu için dikkatim dağılmadan dersi tamamlıyoruz. Anlatma odaklı değil karşısındakinin anlaması odaklı ders işliyor.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz