En İyi 10 Beykoz Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Beykoz Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz bölgesinde 36 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serkan Matematik

Serkan Matematik

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Özel derste basari odakli birebir egitim. Özel ders şeklinde evinizde vakit kaybetmeden Eğitim alıp, uygun ödeme yaparak hedefinize benimle daha kolay ulaşacaksınız. Bu kadar çok kolay olduğunu bu kadar kısa sürede öğrenebildiğinize siz bile şaşıracaksınız. Hayatınızın her alanında mutlaka lazım olacak Matematiği alanında uzman dershane bölüm başkanından öğrenin. Haftada 2 Günde Matematik çözmeye Başlayın. Haftada 2 günde pratik matematik öğrenmek ister m
Ömer Özer

Ömer Özer

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Şuan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Tam Burslu) 1. Sınıf öğrencisiyim daha önce Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesi 2. sınıf ogrencisiydim. (fotoğraftaki önlüğümden de anlayabilirsiniz.) 2 yıla yakın etüt merkezinde soru çözümü konu anlatimi yaptım. 2015 te Tıp Fakültesine yerlestigim zaman (2014-2015) lys de 6000. oldum kpss2016 da 93,9 aldım 506.oldum. 2016-2017 döneminde tekrar sınava hazirlandim bu sefer Tm-3 alanında siralamam 2329 ve hukuka yerlestim. Sıralamal
Derya Deniz Güner

Derya Deniz Güner

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
2003 yılından beri ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders vermeye devam ediyorum. Matematik, geometri, fizik ve kimya branşlarında öğrencilerime yardımcı olup, sınav koçluğu yapıyorum. Memnuniyetle oluşan bir tavsiye zinciriyle yeni öğrenciler edindim.Çalışma yaptığım öğrencilerimle birçok başarılar elde ettik.Bunlardan bazıları: Begüm Moralıoğlu İstanbul Erkek Lisesi Alican Aydın Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi Seda Koçak Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lİsesi Simay Yücel Beşiktaş Atatürk Anado
Matgeo

Matgeo

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
12 yillik deneyimli matematik hocasiyim. Ayni zamanda marmara hukuk ogrencisiyim. Oldukca pozitif ve sosyal biriyimdir. Ogrencilerim tarafindan sevilirim.
Merve Hacıoğulları

Merve Hacıoğulları

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Ygs,Teog,ortaokul,lys ve derslere destek dersi verilir.Çeşitli kaynaklardan sorular çözülür.4 yıllık bir tecrübem var özel ders ve özel okulda çalıştım.
Sercan Kavas

Sercan Kavas

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Hali hazırda İşletme yüksek lisans öğrencisiyim. 2005 ten beri lise hazırlık,üniversite hazırlık ve arasınıf öğrencilerine matematik,geometri dersi vermekteyim.
Yiğithan Erdem

Yiğithan Erdem

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Bu yıl üniversiteye giriş sınavında ilk bine girme başarısı gösterdim. Bilgilerim çok taze ve yeni özellikle matematik anlamında. Galatasaray Üniversitesi öğrencisiyim. İstanbulda her semte gelebilirim. Fiyat konusunda anlaşma sağalayabiliriz. Sınavlara hazırlık konusunda öğrencinize eğitim koçluğu da yapabilirim.
Kerem Uğurlu

Kerem Uğurlu

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Merhaba ben Kerem. 21 yaşında üniversite öğrencisiyim.3 yıldır olmak üzere 10-15 yaş arası öğrenci kardeşlerime özel ders veriyorum ve onlara matematiği sevdiriyorum.Gerisi zaten benim zeki ve çalışkan kardeşlerimle birlikte çorap söküğü gibi geliyor.Bir çocuğun kişiliğinin en büyük mimarı annesinin ve babasının dışında,yanında büyüdüğü çevre,arkadaşları ve öğretmenidir.Lütfen onları başta güvenilir sonrasında başarılı bir öğretmenle tanıştırın.
Hasan Semih Şimşek

Hasan Semih Şimşek

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Matematik öğretmenliğinde 2. yılımı doldurmuş bulunmaktayım ve orta öğretim seviyesinde ders vermekteyim. (5, 6, 7, ve 8. sınıf) 2. kademe için sınavlara veya devlet tarafından yapılan ortak sınava hazırlanmak için yardım edebilirim.
Burcu G

Burcu G

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji ve İngilizce okula destek dersleri. IELTS,TOEFL ve SAT hazırlık dersleri.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   19/10/2017

Gayet güzel ders anlatan öğrencisine karşı elinden geldiği kadar yardım etmek isteyen bilgili bir öğretmen.

         
Elif Görmez
Matematik Özel Ders   17/10/2017

Siteniz aracılığıyla beklentimizin de üstünde bir öğretmenle tanışmış olduk.Çocuğun hem matematiğe olan önyargısı gitti hem de başarabileğini düşünmeye başladı.Gayet deneyimli ne yaptığını bilen biri Aslı hanımı herkese tavsiye ederim.Herşey için teşekkürler

         
Behnan Hasman
Matematik Özel Ders   12/10/2017

Ders bitiminde oğlumun yüzündeki mutluluk matematiği anlamanın verdiği keyfi görünce doğru kararı verdiğime sevindim. Mustafa Bey işinin ehli iyi bir öğretmen. Derslere devam..

         
MEHMET İNCETERE
Matematik Özel Ders   09/10/2017

Üniversite sınavlarına hazırlanan oğluma Hüseyin Beyden YGS-LYS matematik ve geometri özel ders aldırmaya başladık.Haftada 2 gün Hüseyin Bey oğluma kendi evinde ders vermeye başladı.Kendisinden çok ama çok memnun kaldık.Eis,kartezyen ve birey yayınlarını aldırdı.Oğluma sorduğumda dersi çok güzel anlattığını,ders molasında ikramlarının çok güzel olduğunu,Misafirperver ve çok kaliteli bir öğretmene denk geldiğimizi söyledi.Herkese bu çok deneyimli ve kaliteli hocayı tavsiye ederiz.

         
Elifderin Kökler
Matematik Özel Ders   01/10/2017

Murat bey in dersinden çok memnunuz kızım murat beyi çok sevdi çok iyi bir öğretmen

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz