En İyi 10 Beykoz Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Beykoz İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz bölgesinde 60 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Neşe  U.

Neşe U.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Doktora Pedagojik Formasyonum var. Adler ve Gestalt koçluk sertifikalarım var. Çeşitli üniversitelerde lisans, master ve doktora eğitimleri, kurumsal eğitimler verdim. Üniversite yıllarından beri çeşitli seviyelerde Matematik, lise ve üniversiteye hazırlık eğitimleri verdim. Son üç yıldır sekizinci sınıfa kadar tüm dersler eğitim destek, liseye hazırlık Matematik ve lise matematik dersleri veriyorum. Koçluk becerilerini akademik çalışmalarla bi
Hasan Semih Ş.

Hasan Semih Ş.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Matematik öğretmenliğinde 2. yılımı doldurmuş bulunmaktayım ve orta öğretim seviyesinde ders vermekteyim. (5, 6, 7, ve 8. sınıf) 2. kademe için sınavlara veya devlet tarafından yapılan ortak sınava hazırlanmak için yardım edebilirim.
Görkem D.

Görkem D.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Fizik bölümü son sınıf öğrencisiyim. bayer genç bilim elçileri projesinde proje koordinatörlüğü ve proje kolaylaştırıcılığı yaptım. 5 senedir özel ders veriyorum. bir çok gönüllü projede yer aldım.
Mücahid D.

Mücahid D.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Koç Üniversitesi Doktora öğrencisinden Özel Ders imkanı. İstanbul Liseler arası geometri 1.cisi, Türkiye ÖSS dereceli, İktisat bölüm 3,sü, Matematik bölüm 1.cisi, Yüksek lisans bölüm birincisi vs. .
Yavuz Y.

Yavuz Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
24 yıllık matematik ogretmeniyim Kolej, fen lisesi dershane ve özel ders tecrübem var. Yayınlanmış matematik kitapları ve dokümanlarım var. Dersleri sıkmadan ve akılda kalıcı biçimde bir ortamda anlatırım.
Pınar A.

Pınar A.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ortaokul ve lise matematik, geometri derslerinde özel ders veriyorum. Sınavlara hazırlık, okul derslerine yardımcı olmak amacıyla destek oluyorum. Tecrübelerim doğrultusunda başarı kazandırmayı amaçlıyorum.
Modüler Özel D.

Modüler Özel D.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Hayallerinizi gerçekleştirmek İçin modulerozelders.com evinizde yada ofismizde birebir veya grup özel dersleri sunuyor. Ofislerimiz Sarıyer ve Şişli de. Modern anlayış ile değişen müfredata hakim, tecrubeli ve dinamik kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Celal K.

Celal K.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Bykozda yaşıyorum samsun mayıs üniversitesi mezunuyum matematik öğretmeyi çok seviyorum işimi severek yapıyorum sorularınız için arayabilirsiniz.
Timur H.

Timur H.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Mtematik üzerine masterim var haftada 1 kere 40 + 40 dakika olmak üzere ders veriyorum. Üniversite hazırlık
Sadık B.

Sadık B.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Matematik öğretmeni eşim için ilköğretim öğrencilerine özel ders arıyorum. Beykoz-Kaacıkta 50 tl saat başına ders verilir. Ayrıca kendim ingilizce dersi de verebilirim. Grup dersi de yapılabilir. Dersler evimizde verilecektir. Mezuniyetimize göre fiyat uygundur. Sınava az kala çocuklarınızı ihmal etmeyin
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Mert
Matematik Özel Ders   19/07/2018

Sakin, anlaşılır ve güler yüzlü ders anlatımından dolayı seçiminizden pişman olmayacağınız bir öğretmen Şevket bey.

         
Sule Demirtas
Matematik Özel Ders   04/06/2018

Tüm hocaların özenle seçildiği, öğrencilerin durumuna göre özel program oluşturulan ve çocuğa zaman kaybettirmeyen, sonuca odaklı sistemi ile, çocuğa ders çalışmayı sevdiren ortamı ve eğitim anlayışını da yanına alarak eşine az rastlanır bir özel ders programı oluşturulmuş. Emeğimizin karşılığını sonuna kadar aldığımız için çok mutluyuz.

         
Kamil Akın
Matematik Özel Ders   25/05/2018

Çemberler bende çok sıkıntı idi.çember dersi için hocadan ders aldım.Geometrisi bu açıdan hiç dinlememiştim. Şu anki sınava uygun anlattı.Bu zamana kadar diğer Hocalar dan hiç faydalanamamışım. Sağol kerem hocam. Sayenizde gerçekleri öğrendim.çok teşk

         
Vildan Kestane
Matematik Özel Ders   22/05/2018

Çok duyarlı ve saygı değer bir öğretmen. İşini severek yapıyor. Onunla matematiği kabus olarak görmezsiniz. Çok keyifli ve sıkılmadan öğrenirsiniz. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Sema Balsun
Matematik Özel Ders   22/05/2018

6. sınıfa giden kızımın ilk dönem notları 40-45 civarındaydı. Evrim Bey sayesinde notlarımız şu an 95-100 arasında. Kendisine başarısından ve sabrından dolayı çok teşekkür ediyorum. Uzun bir süre boyunca derslerimize devam edeceğiz kendisi ile.Tekrar teşekkürler

         
DAMLA DİKİCİ
Matematik Özel Ders   11/05/2018

HENÜZ YENİ BAŞLADIM YUSUF HOCADAN DERS ALMAYA MATEMATİK DERSİNİ PRATİK YOLLARLA ANLATIYOR DERS ANLATIMI GÜZEL KENDİME VE DERS ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA FAYDA SAĞLAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz