En İyi 10 Beykoz Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 İstanbul Beykoz Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz bölgesinde 53 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Funda Ulusoy

Funda Ulusoy

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Her seviyeye uygun özel ders vermekteyim ezbere dayalı olmayan tekniklerle matematiği sevdirerek öğretmekteyim
Mustafa S.

Mustafa S.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Sınavlara hazırlık, pekiştirme ve sınıfta anlaşılmayan konuların telafisi birebir çalışmalarımızda temel motivasyonumuz. Öğrenci örgün eğitimin herhangi bir kademesindeyse, bütünleyici bir yaklaşım benimsiyorum. Okula alternatif değil, yardımcı – tamamlayıcı, performansı artırmaya yönelik bir çalışma yürütüyorum. Kaynak ve ödevlerimiz okul ya da devam edilen bir kurs varsa onunla paralellik arz edecek. Sınavlara hazırlıkta özel ihtiyaçları ve beklentileri konuşarak çalışma takvimi
Ömer Özer

Ömer Özer

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Şuan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Tam Burslu) 1. Sınıf öğrencisiyim daha önce Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesi 2. sınıf ogrencisiydim. (fotoğraftaki önlüğümden de anlayabilirsiniz.) 2 yıla yakın etüt merkezinde soru çözümü konu anlatimi yaptım. 2015 te Tıp Fakültesine yerlestigim zaman (2014-2015) lys de 6000. oldum kpss2016 da 93,9 aldım 506.oldum. 2016-2017 döneminde tekrar sınava hazirlandim bu sefer Tm-3 alanında siralamam 2329 ve hukuka yerlestim. Sıralamal
Mücahid D.

Mücahid D.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Koç Üniversitesi Doktora öğrencisinden Özel Ders imkanı. İstanbul Liseler arası geometri 1.cisi, Türkiye ÖSS dereceli, İktisat bölüm 3,sü, Matematik bölüm 1.cisi, Yüksek lisans bölüm birincisi vs. .
Berkay Kullukçu

Berkay Kullukçu

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Koç Üniversitesi 3. sınıf makine mühendisliği öğrencisiyim. Ailemle birlikte Zekeriyaköy de oturuyorum. İlkokul öğrencilerine okula ya da TEOG a yönelik dersler veriyorum. Derslerde Google Classroom gibi interaktif bazı yöntemlerden yararlanıyorum. Bunun yanında YGS-LYS ye yönelik dersler de verebilirim.
Gül Emür

Gül Emür

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
10 yıldır fransiz liselerinde matematik öğretmenliği yapıyorum. Gerek lise matematik derslerine takviye, gerekse ortaokul ve teog çalışmaları yapmam mümkün. Yabancı dilim fransızcadır.
Erdoğan Öğretmen

Erdoğan Öğretmen

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
BAŞARMAK İÇİN DOĞRU ADRESİ SEÇMEK ÇOK ÖNEMLİDİR. Ortadoğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ) matematik öğretmenliği bölüm mezunuyum. Ankara Üniversitesi yüksek lisans serüveninden sonra Gazi Üniversitesinde Doktora eğitimine başladım ve hala akademik çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir devlet okulunda matematik öğretmenliği yapmaktayım. On Yıldır her seviyeden matematik, İngilizce matematik, fen ve İngilizce özel ders tecrübesine sahibim. Ankara Birey Dershanesi Ve Doğru Pusula Dershanelerinde öğre
Celal Kale

Celal Kale

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Bykozda yaşıyorum samsun mayıs üniversitesi mezunuyum matematik öğretmeyi çok seviyorum işimi severek yapıyorum sorularınız için arayabilirsiniz.
Abdussamet A.

Abdussamet A.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Yüksek Lisan mezunu, tecrübeli sınıf öğretmeniyim, 26. Beykoz. İlköğretime yönelik özel ders olarak; Matematik, Geometri, Türkçe, Fen Bilgisi, Satranç, İngilizce dersleri verebilirim.(Satranç antrenörü belgem mevcuttur.)
Timur Hoca

Timur Hoca

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Mtematik üzerine masterim var haftada 1 kere 40 + 40 dakika olmak üzere ders veriyorum. Üniversite hazırlık
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bengü Alış
Matematik Özel Ders   13/04/2018

Melih hocadan, 8. Sınıfa giden kardeşim için matematik dersi aldık Ve çok memnun kaldık. Orta okul hayatı boyunca matematikte hep başarısızdı Ve sadece ilk 4 dersten sonra girdiği sınavdan şimdiye kadarki en yüksek notunu aldı.. Melih hoca işine iyi yapan, öğrencisini takip eden, saygılı ve matematik öğretmede profesyonel biri.. kendisine teşekkür ediyoruz ve ders almaya devam ediyoruz.. :)

         
Selma Yildirim Yildirim
Matematik Özel Ders   01/04/2018

Oglum da biz de cok memnun kaldik son derece motive edici oldu konunun kavranmasi acisindan yeterli bir anlatima sahip degerli hocamiza tesekkurler

         
Hatice Coşkun
Matematik Özel Ders   10/03/2018

Hocam çok ilgili ve çok takip ediyor.bu kadarını beklemiyorduk.bizim için önemli olan buydu.temel eksiği olan kızımı kısa sürede iyi bir sınav notu alacak hale getirdi allah razı olsun.inşallah hocamda kendi gibi insanlarla karşılaşır.ailecek çok memnun kaldık.

         
Semra İpek Ergüvenç
Matematik Özel Ders   01/03/2018

Ahmet Akgül hocadan ders almaya başladım çok memnunum.Kişisel iletişimiz çok iyi Ders anlatımında başarılı.Faydalı olacağına inanıyorum.

         
Ali Yilmaz
Matematik Özel Ders   19/02/2018

İlk dersi tanitim için ücretsiz verdi. Gayet iyiydi. Oğlum memnun kaldı. Tavsiye ederim. Plan vs verdi. Sadece ders değil genel olarak sınava hazırlık konusunda da bilgiler verdi.

         
Hakan Arabacı
Matematik Özel Ders   18/01/2018

Son derece bilgili nazik hoş bir kadın. Ve çocukların seviyesine göre eğitim veriyor ve matematiği hem seviyor hem de sevdiriyor. Şimdiki çocuklar çok şanslı. Melek hanım onlara hem öğretmen oldu hemde güzel bir örnek. Teşekkürler Melek hanım.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz