En İyi 10 Beykoz Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Beykoz İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz civarında 130 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cansu A.

Cansu A.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
İLKÖĞRETİM MATEMATİK dersi için özel ders vermekteyim. Köklü ve eğitim alanında adını duyurmuş kurumlarda mesleğimi layıkıyla icra etmekteyim. Matematik alanında öğrencimi ileri seviyeye taşımak ve varolan önyargısını değiştirmek asıl hedeflerim arasındadır. Analitik düşünebilen bir nesil yetiştirmek yegane amacımdır.
Tahsin K.

Tahsin K.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
16 yıllık Matematik öğretmeniyim. Ortaokul ve lise konularına hakimim. Her öğrencimin matematiği sevmesini ve başarılı olmasını hedeflyorum.
Sergen T.

Sergen T.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum ve Yıldız Teknik Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Üniversite döneminde rica üzerine biri üniversiteye hazırlık diğeri ortaokul olmak üzere iki öğrenciye matematik dersi vermiştim. Dört yıllık eğitim dönemimin iki yılını futbol hakemliği iki yılını da staj ile geçirdiğim için özel ders için vaktim de yoktu ama uzun süredir, hafta sonları, biri ilköğretim diğeri lise düzeyinde olan iki kuzenime derslerinde yardımcı oluyorum. Ü
Beyza N.

Beyza N.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Gazi Üniversitesi Matematik bölümünden 2015 yılında mezun oldum.Yine aynı Üniversite de yüksek lisans yapıyorum.1 yıl Zafer eğitim kurumlarında çalıştım.Şimdi Birey özel öğretim kursunda çalışmaktayım.Üniversite yıllarımdan Bu yana özel ders vermekteyim.
Cem O.

Cem O.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
2013 yılından beri özel ders vermekteyim.Öğrencilerim okullarında ve sınavlarda akademik olarak başarılılar.Şuan Birey Özel Öğretim Kursunda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
ERSOY  T.

ERSOY T.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar, Günümüz öğrencilerinin çoğunun problemi teknoloji bağımlılığı ve buna paralel olarak ders çalışma ve zorlandığı konuları öğrenmede ki isteksizliktir. Öğrenci öğrenmeyi talep etmediğinden öğrenme işi ya hiç gerçekleşmiyor yada zorlama ile olduğundan stresli bir hal alıyor. Her şeyden önce öğrencinin neyi neden öğrenmesi gerektiğini bilmesi ve öğrenme talebinin öğrenciden gelmesi gerekiyor. Konu bilgisayar oyunlarına gelince öğrenci çok karmaşık komplikasyonları bile kısa sürede öğ
Gökhan T.

Gökhan T.

Matematik Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Türk Dili ve Edebiyatı Lisans. Türk Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans. Türk Dili ve Edebiyatı Doktora. Pedagojik Formasyon. İngilizce (YÖKDİL 96,YDS 73) İTALYANCA (A2) Makale, Tez, Çeviriler... Ortaokul Seviyesi Matematik, İngilizce, Türkçe Edebiyat Drama...
Serhat  F.

Serhat F.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Türkiye dereceli Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim, aynı zamanda Fizik Bölümünün laboratuvarında araştırmacı olarak görev almaktayım. Ortaokul-Lise seviyesinde Matematik dersleri vermekteyim.
Feyza Ç.

Feyza Ç.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Yıldız teknik matematik mühendisliği ingilizce hazırlık öğrencisiyim. Bir kaç senedir özel ders veriyorum. Matematiği bir spor gibi görüyorum. Bir anda karşılığını alamayacağınz bir ders. Nasıl 1 antrenmanla çok iyi bir sporcu olamazsınız matematik de öyle. Temelden yavaş yavaş öğrenilen ve üstüne düşülmesi gereken bir alan. Onun içindir ki çocuklar genelde en çok matematik de zorlanırlar sabırsızdırlar çünkü. Ama birlikte iyi bir temelle halledilmeyecek hiç bir şey yok.
Elif A.

Elif A.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Üniversite Eğitimi; Uludağ Üniveristesi Matematik Bölümü Düzce Üniversitesi pedegojik formasyon eğitimi Yüksek Lisans: Düzce Üniversitesi Cebir ve Sayılar Teorisi (Tezli) Makaleler:CIRCULANT AND NEGACYCLIC MATRICES VIA TETRANACCI NUMBERS (Yunanistan /Atina sempozyumunda sunumu yapıldı) 2.Lisans Eğitimi: Bülent Ecevit Üniversitesi ilköğretim Matematik Öğretmenliği İş Deneyimleri: 2013-2014 Düzce Uğur Dershanesi 2014-2015 Düzce Uğur Dershanesi 2015-2016 Giresun Devlet okulu 2016-2017
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali Can
Matematik Özel Ders   20/08/2019

İletişim, anlatım ve karakter olarak gayet iyi bir öğretmen. Bunun dışında bir öğretmenden çok abi ve yol gösterici bunlar da dersi sevmenize ve anlamanıza yardımcı oluyor. Edip hocanın dediklerine kulak verirseniz, dediklerini yaparsanız başarı kaçınılmaz olacaktır.

         
Selin Alp
Matematik Özel Ders   07/08/2019

Volkan bey özel ders verme konusunda yeterince deneyimli ve genç olması nedeniyle lise çağındaki gençlerin seviyesine rahatça inebiliyor. Güzel ve etkili bir şekilde ders anlatıyor. Ücretsiz verdiği ilk dersten gayet memnun kaldık.

         
Canan Tutal
Matematik Özel Ders   31/07/2019

Kızıma matematiği sevdiren, tüm ön yargılarımı kıran, öğrenciyi motive etme yetenegi çok kuvvetli, konuları detaylı anlatması,çesitli kaynaklarla her konuyu pekiştirene kadar desteklemesi ile kesinlikle tavsiye edecegim mükemmel bir öğretmen..

         
Nurcan Donat
Matematik Özel Ders   04/05/2019

Ali Bey, uyguladığı ders programı ile hem sağlam bir temel hazırladı, hem de LGS sisteminin yeni tarz zorlu sorularını çözebilecek bir seviyeye getirdi. Özel okuldan bulamadığımız matematik ilgi ve algısının sayesinde arttığını görmek hepimizi çok mutlu etti. Kızımız "bu soruları çözemem" yerine "..çözerim" diyerek hiçbir matematik sorusundan kaçmamaya başladı. Bilgisi, görgüsü ve tecrübesi ile bu zor dönemde her konuda bize destek oldu. Önümüzdeki yıllarda da kendisini yanımızda görmek isteriz

         
Matematik Özel Ders   19/04/2019

Tavsiye edebileceğim nadir öğretmenlerden ali karataş einsteinla yarışır zekasıyla ve güzel anlatımıyla dershaneye gerek kalmadan matematik netlerimi arttırmamı sağladı..

         
Seyit ELBAŞI
Matematik Özel Ders   15/04/2019

Öğretmenimiz gerçekten işine saygılı öğrencinin eksikliklerini hemen kavrayıp profesyonel olarak çözüm odaklı çalışan birisi.Teşekkürler hocam..

         
Nergis Candan
Matematik Özel Ders   07/04/2019

Ben oldukça memnun kaldım. Öğrencinin ihtiyacını belirleyip eksik yönlerini iyi tamamlayan bir hoca. Derse geç kalmaması heran her soruma cevap vermesi da artısı oldu benim için. Alanında gerçekten iyi, ders alacaklara tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmazsınız

         
MURAT GÜRTEKİN
Matematik Özel Ders   17/02/2019

Hüseyin Hocadan yaz sonundan bu yana 6. sınıftaki oğlum için özel ders alıyoruz. Olumlu yaklaşımı, beyefendiliği, mesleki yetkinliği ile beş yıldızı hak ediyor. Oğlumla başarılı bir iletişim kurdu ve ona matematik dersi dışında koçluk yapmaya da gayret ediyor. Halen hizmet almaya devam ediyoruz. Rahatça referans oluyoruz.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz