En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 182 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Reşit A.

Reşit A.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba ben REŞİT AKPINAR. 10 yıllık öğretmenin ve aktif olarak özel ders verip eğitim koçluğu yapmaktayım. Modelim tani ,teşhis koy ve kişiye uygun yöntem uygula.Bu modelde öğrenmeyecek hiç bir öğrenci yok yeter ki frekanslarımız uysun ve devamlılık olsun. ☝️Doğru yönlendirme ve iyi bir rehberlikle üstesinden gelinemeyecek bir ders ve sınavın olmadığına inanıyorum. 👍
Şevket&mehmet B.

Şevket&mehmet B.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Şevket BAKIRCI (https://www.ozelders.com/sevkethoca) Özel ders vermeye üniversite yıllarımda (2003) başladım. Mezun olunca Türkiye nin birçok köklü dershanesinde çalıştım. Çok sayıda derecelik öğrencilerle ilgilendim. 2002 yılında Beylerbeyi Hacı Sabancı Anadolu Lisesinden mezun oldum. 2007 yılında Sakarya Üniversitesinden mezun oldum. Kırklareli Üniversitesinden pedagojik Formasyon eğitimi ve Süleyman Demirel üniversitesinden öğrenci koçluğu sertifikası aldım. Şuan Beylikdüzündeki of
Çağla D.

Çağla D.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Severek bitirdiğim matematik bölümün de işim de daha yararlı olabilmek adına 10 yıldır Ali Nesin matematik kampında gönüllü olarak yer almaktayım. Yazımı kışımı adadığım matematikte öğrencilerime daha verimli olabilmek için kendim de eğitimler almaya devam etmekteyim.
Said Fatih S.

Said Fatih S.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Özel dersi meslek olarak yapmaktayim. İlkögretim 2. Siniftan 12. Sinifa kadar egitim vermekteyim. Avrupa ve Anadolu yakasi tüm İstanbula hizmet veriyorum. Birebir egitim alaninda uzmanim, her seviye ve karakterde öğrenciye özel çözümler sunmaktayim.
Rabia  K.

Rabia K.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Her sınıf düzeyinde matematik dersi . Masterimi matematik eğitimi üzerinde tamamladım. Şuan Marmara üniversitesinde doktora yapmaktayım. Ezberci değil mantığa dayalı bir sistemle derslerimi yürütmekteyim. Matematik, mantıkla bir araya geldiğinde yani günlük hayatta bağdaştığında öğrenci için anlamlı olur. Ayrıca dinamik matematik yazılımları ile öğrenmenize farklı bir bakış açısıyla katkı sağlıyorum.
Bekir C.

Bekir C.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
*İTÜ Fizik Mühendisliği mezunuyum. *Yıldız Teknik Üniversitesinden Pedagojik Formasyonum mevcut. *Anadolu lisesinde fizik öğretmenligi yaptım. *KPSS de kendi branşımda Türkiye 1.si oldum. *Lise Fizik-Matematik, İlköğretim Matematik Fen Bilimleri derslerinde özel dersler vermekteyim. *Proje, ödev çalışmalarında yardımcı olabilirim. *Sadece erkek öğrenciler ile çalısıyorum. *Referans isteyenleri eski ogrencilerim veya velileri ile gorusturebilirim.
Bayram K.

Bayram K.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba, ben Bayram Ömer Kutlu, ilköğretim matematik öğretmeniyim ve şu an özel bir okulda aktif olarak öğretmenlik yapıyorum. Marmara üniversitesinden 2005 yılında mezun oldum, o tarihten bu yana farklı kurumlarda sadece ortaokul öğrencilerine ders veriyor, okullarda ve özel derslerde liselere öğrenci hazırlıyorum. Uzun bir dönem dershanelerde çalıştığım için sınavlara öğrenci hazırlama ve eğitim koçluğunda tecrübeliyim, bir çok öğrencimi nitelikli okullara ve fen liselerine yerleştirdim.
Fatma D.

Fatma D.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Yıldız Teknik Üniversitesi Fen -Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü mezunuyum. Mezuniyetime ek olarak Pedagojik Formasyon Eğitimi aldım ve bu eğitimi kendi üniversitemde tamamladım. Ayrıca Kişisel Gelişim ve Davranış modelleri ve bilgisayar eğitimi aldım. Yaklaşık 10 yıllık tecrube ve eğitimimle kaliteli ve etkili bir şekilde ders islemekteyim. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğuda yapmaktayım. Tüm ögrecilerimize başarılar dilerim. Fatma D
Ahmet Ü.

Ahmet Ü.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Okullarda ve dershanelerde Matematik-Geometri öğretmenliği yapmış biri olarak 16 yıldır kesintisiz şekilde bire bir özel vermekteyim. İlkokul, ortaokul, lise, üniversiteye ve diğer sınavlara hazırlık, üniversite ön lisans, lisans ve lisansüstü dersleri dahil olmak üzere matematiğin tüm alanlarında birebir veya grup dersi talebinizi karşılamaya hazırım. Hala aktif olarak dershanede öğretmenlik yapmaktayım.
Harun D.

Harun D.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
# YGS ve LYS İÇİN HAZIRLIK, OKULA YARDIMCI MATEMATİK - GEOMETRİ- FEN BİLGİSİ- FİZİK ÖZEL DERS #4 YILLIK TECRÜBESİ İLE ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİNDEN BAŞARI GARANTİLİ  *** ÖĞRENCİYE ANLATILAN HER KONUNUN ÖZETİ VERİLİR, HER DERS BAŞINDA  ÖNCEKİ DERSİN TEKRARI ve TESTİ YAPILIR, HER DERS SONUNDA HAFTALIK ÖDEV PLANLAMASI YAPILIR, KONTROLLERİ SAĞLANIR.  ÖĞRENCİLERE KAYNAK DESTEĞİ SAĞLAMAKTAYIM. İlköğretim 5-6-7-8. SINIF öğrencilerine okul derslerinde yardımcı olduğum gibi TEOG sınavı için
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adem Oğuzhan Çolakoğlu Çolakoğlu
Matematik Özel Ders   29/05/2020

Kadir beyle sifirdan başlayan matematik maratonunumda özel ders manasında çok verim aldığımi söyleyebilirim. Konuyu anlatış biçimi ve çıkabilecek soru örneklerinin üzerinden konuları işlemesi konuyu iyice pekiştirmenizi sağlıyor. Uygun maliyetlerle bu fırsatı yakalamış olmam ve Kadir beyle tanışmış olmam büyük bir şans oldu. Bu hizmetinden dolayı armut.com çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

         
Esra Öztürk
Matematik Özel Ders   15/05/2020

İlk andan itibaren hem biz hem kızımız çok sevdik. Ayrıca eğitimi kariyeri zaten çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Nilufer Kaftan
Matematik Özel Ders   29/04/2020

Ilk başta online eğitime karşıydık ama tahsin hoca sayesinde bunun da verimli olabileceğini anladık ve hem samimî hemde bilgilerinden dolayı tavsiye eder kendisine teşekkür ederiz. Saygılarımızla

         
Nazli Erdoğan
Matematik Özel Ders   16/03/2020

Kızım matematik dersine karşı çok önyargılıydı, sevmiyordu ve anlayamadığını dile getiriyordu. Betül hanım ile sınav öncesi sadece 3 ders yaptılar ve bugun matematik sınavında 90 üzeri not alarak sınıf 2. si olduğunu öğrendik. Kendine olan güveni yerine geldi ve ilk defa matematiği anladığını söyledi. Yorum yazmak için sınav sonuçlarını beklemiştim, ancak kesinlikle ve şiddetle önerdiğimi söyleyebilirim.

         
Muhammed Salih YILDIZ
Matematik Özel Ders   19/02/2020

3 aydır hizmet alıyoruz ve sınava kadar almaya devam edeceğiz. Öğrencimizle uyum sağladı ve matematik netleri ciddi şekilde yükseldi. Sadece matematik değil tüm derslerde sınava hazırlık konusunda koçluk yapılıyor. Hizmetten memnunuz.

         
Leyla Çakır
Matematik Özel Ders   29/01/2020

Selçuk beyi ıyiki tanımışız kesinlikle iyi bir egitimci ders almak isteyenler tereddüt etmeden yardım isteyebilir

         
Sevim Aksekili Aksekili
Matematik Özel Ders   15/12/2019

Kardeşim özel ders aldı.elif hanım gerçekten profesyonel bi öğretmen eminim kardeşimin sınavlardaki netlerine etkisi olacaktır

         
Gülçin Kaplan
Matematik Özel Ders   01/12/2019

Ramazan hocama çok teşekkür ederim. Ders anlatımı ve özverisi çok başarılı 2 aydır ders alıyorum. Ve dersler çok güzel gidiyor.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz