En İyi 10 Beylikdüzü Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 İstanbul Beylikdüzü Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü bölgesinde 190 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bilal Aydın

Bilal Aydın

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
20 YILLIK ÖZEL OKUL VE DERSANE TECRÜBELİ. MARMARA ÜNV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ(İNGİLİZCE) LİSANS; EĞİTİM YÖNETİM - DENETİM-PLANLAMA VE EKONOMİSİ YÜKSEK LİSANS. EĞİTİM BİLİM UZMANI, GEOMETRİ VE MATEMATİK KİTAP YAZARI AKADEMİK ÇALIŞMALARIMI https://independentresearcher.academia.edu/BİLALAYGUN adresinden takip edebilirsiniz.
Elif Yetmisbir

Elif Yetmisbir

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Matematik öğretmek bir sanattır.Bazı insanlar ögretmek için yaratılmıştır ben de onlardan biriyim.Lise ögrenimimi fen lisesinde tamamladım.Lisede haftada 12 saat matematik dersi görmenin hayatıma büyük faydaları oldu.Iyi bir üniversitenin matematik bölümünden mezunum ve formasyonlu bir eğiticiyim.Aynı zamanda otizmli ve engelli çocukları ögretmek konusunda da cok tecrübem oldugu için normal bir ögrenciye en kolay yoldan nasıl ulasılabilinecegini anlamak ve matematik ögretmek benim icin çok dah
Nevzat Yağız Tombal

Nevzat Yağız Tombal

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Yildiz Teknik Üniversitesi mezunu olup, on senedir aktif olarak matematik özel dersi vermekteyim. Su anda da üniversitede öğretim görevlisi olarak calismaktayim.
Gökhan İmamoglu

Gökhan İmamoglu

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
7 yıllik Geometri ve Matematik tecrübesine sahibim. Kültür Dersanesi, Final Dersanesi ve Mektebim Okullarında çalıştım aktif olarak çalışmaya devam etmekteyim. TYT YKS ve okula hazırlık dersleri veriyorum. Günlük ve haftalık ödevler vererek düzenli çalışma sağlıyorum.
Ahmet Akgül

Ahmet Akgül

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Ankara Üniversitesi 1984 mezunuyum. 33 yıllık öğretmenlik tecrübemin, birçok farklı kurumun kuruculuğunu yapmış deneyimli biri olarak bilginin çoğaldıkça mühimleşen bir şey olduğuna inandığımdan bildiklerimi, tecrübemi gelecek nesillere aktarmaktan zevk duyuyorum. Öğrenmek, bilmek ve anlamak herkesin hakkı, matematik bir ders değildir, matematik doğanın kendisidir, matematik Evren i anlamaktır. Lise ve üniversite düzeyindeki her öğrenciye bildiklerimi aktarmaktan süregelen ezberci sistemden b
Ahmet Ütkür

Ahmet Ütkür

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Okullarda ve dershanelerde Matematik-Geometri öğretmenliği yapmış biri olarak 16 yıldır kesintisiz şekilde bire bir özel vermekteyim. İlkokul, ortaokul, lise, üniversiteye ve diğer sınavlara hazırlık, üniversite ön lisans, lisans ve lisansüstü dersleri dahil olmak üzere matematiğin tüm alanlarında birebir veya grup dersi talebinizi karşılamaya hazırım. Hala aktif olarak dershanede öğretmenlik yapmaktayım.
Osman Hoca

Osman Hoca

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Mimar Sinan Üniversitesi Matematik (İstanbul Beşiktaş) bölümünden mezun oldum ve Yıldız Teknik Üniversitesi matematik bölümünde yüksek lisans yaptım ayrıca pedagojik formasyon eğitimim de mevcuttur. 2003 yılından beri özel ders vermekteyim. Akademik çalışmalarım devam etiği için yalnızca özel ders vermekteyim. YGS-LYS-TEOG ve YÖS KPSS-DGS SAT MATH, AP CALCULUS, IB MATH ÜNİVERSİTE MATEMATİK DERSLERİ CALCULUS(MAT 2 veya MAT 301), LİNEER CEBİR, DİFERANSİYEL DENKLEMLER, MÜHEND
Sinan Ateş

Sinan Ateş

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Uludağ Üniversitesinde matematik bölümü okudum.Şuanda özel bir kurumda çalışıyorum ve 2 yıllık öğretmenim.Özel ders vermeye üniversite yıllarında başladım ve 4 yıllık tecrübem var.Ders anlatırken ilk önce öğrencinin ne seviyede olduğunu tespit ederim ona göre hangi aşamadan başlamam gerektiğine karar veririm, her zaman formül ve ezbere dayalı bir sistem uygulamaktan kaçınmışımdır, konuyu basit ve sade bir dille anlatıp ardına örnek soru çözümleriyle konunun pekişmesini sağlarım.
Selman Bayram

Selman Bayram

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Alanında uzman , 12 yıllık özel ders tecrübesine sahip, dersane, özel okul, etüt merkezi, devlet gibi tüm eğitim alanlarında çalışmış biriyim. Matematiğe karşı olan korkuların yeterince gayret ile giderilebileceğine eminim.
Fatma Genç

Fatma Genç

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Bülent Ecevit Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 3 yıldır TEOG sınavına öğrenci hazırlıyorum. Birebir ve kurumsal yerlerde olmak üzere tecrübelerim var. YGS matematik dersleri de veriyorum. Özetle her seviye matematik dersi veriyorum. Meslege ilk olarak küçük yaş gruplarıyla başladığım için ögrencinin seviyesine kolay inip onun ihtiyaçlarına göre bir çalışma düzeni geliştiriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeynep İcin
Matematik Özel Ders   15/01/2018

İlk gün 2 saat ders aldık.Kızım memnun. Öğrenciye yaklaşımı gayet iyi , Konusuna hakim, umarım devamında da memnun kalırız. Başarı çalışmak ve öğretmeni sevmekle başlar bence. saygılar

         
Emel Doğan
Matematik Özel Ders   12/01/2018

Teşekkürler Melih hocam. Matematik konusunda kızıma yardımınızdan dolay teşekkür ederim. Biz devam ediyoruz çalışmaya .herkese tavsiye ederim.

         
Sevim Tanker
Matematik Özel Ders   20/12/2017

Teşekkür ederim.Ilk dersimiz çok verimli geçti.Sizlere ve merve hanıma teşekkür ederim...Kızım merve hanım sayesinde daha da iyi olacak inşallah..

         
İzzet İnce
Matematik Özel Ders   17/12/2017

gerçekten matematikte hiç temelim olmadan geldim ancak çok kısa sürede eksiklerimi tespit edip bana göre program yaparak az zamanda çok yol katettim ben bile matematiği öğrenebildiysem herkes öğrenir. İyiki Ahmet hocayla tanışmışım

         
Mehmet Arif
Matematik Özel Ders   08/12/2017

Öğrencileriyle yakından ilgilenen ve takip eden, öğrencinin dilinden iyi anlayan, öğrencisine dersini sevdiren, diğer derslerde de yardımcı olan bir kadroyla karşılaştık. Teşekkürler Mehmet, Hasan ve Mustafa Hocam.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz