En İyi 10 Beylikdüzü Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Beylikdüzü Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü bölgesinde 135 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Ütkür

Ahmet Ütkür

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Okullarda ve dershanelerde Matematik-Geometri öğretmenliği yapmış biri olarak 16 yıldır kesintisiz şekilde bire bir özel vermekteyim. İlkokul, ortaokul, lise, üniversiteye ve diğer sınavlara hazırlık, üniversite ön lisans, lisans ve lisansüstü dersleri dahil olmak üzere matematiğin tüm alanlarında birebir veya grup dersi talebinizi karşılamaya hazırım. Hala aktif olarak dershanede öğretmenlik yapmaktayım.
Serkan Koç

Serkan Koç

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Matematik öğretmeniyim. Ygs ve Lys konularına tam hakimim. Sabır ve özveri ile öğrencime katkı sağlamak için akıcı ve yormadan dersimi işler ders dışında haftalık ödev takibi yaparım. Hafta sonları Etüd Merkezinde eğitim koçluğu yapmaktayım. Bu arada resmin altına Serkan koç kişinin benle alakası yoktur siteden kaynaklı bir hatadır. bilginize sunulur.
Osman Ayyıldız

Osman Ayyıldız

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
2001 yılından beri matematik öğretmeniyim. Uygun ücretle sınavlara hazırlıyorum. Başarı vadediyorum , tecrübeye uygun fiyatla ulaşın.
İzzet Tekbaş

İzzet Tekbaş

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Özel ders verdiğim bütün müşterilerim benden memnun kalmışlardır. İngilizce dersinde profesyonel değilim o yüzden alanıma eklemedim ama müşterilerime ek olarak istedikleri takdirde basit seviyede yardımım olabilir. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum ve 4 yıllık MEB, 5 yıllık özel ders ve 6 aylık dershane tecrübem vardır. İstanbul Avcılar da oturuyorum. Yakın civarlarda ya da semtlerde (ulaşım kolaylığı) olursa ücrette indirim yapabilirim. İlk
Firdevs Yılmaz

Firdevs Yılmaz

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
5 yıllık matematik öğretmeniyim .İlkokul ,ortaokul ,9. ve 10.sınıf matematik derslerine yardımcı ,sınavlara hazırlık özel matematik dersi veriyorum.
Mustafa Güneş

Mustafa Güneş

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
2004 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdim. 2006-2008 yılları arasında aynı üniversitenin Eğitim Fakültesinde Matematik Öğretmenliği Bölümünde yüksek lisans yaptım. 2004 yılından beri çeşitli dershane ve özel kurumlarda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ayrıca aynı tarihten itibaren özel ders vermekteyim.
İbrahim Halil Tatar

İbrahim Halil Tatar

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
7 yıl boyunca çeşitlik kurumklarda matematik öğretmeni olarak görev yaptım. şuanda etüt merkezinde devam ediyorum. teog ygs lys kpss fark yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Mustafa Karataş

Mustafa Karataş

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar 13 yıldan beri ilköğretim takviye ve teog hazırlık üzerine çalışmaktayım öğrencilerin hayal ettikleri tüm okullarda öğrencilerin bulunmaktadır.istenildiği taktirde referans verilecektir.Bilgi ve tecrübenin gücünden yararlanarak istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz.Ayrıca eğitim koçu olarakta hizmet alabilirsiniz.İstanbul Avrupa yakasında ulaşım sorunum bulunmamaktadır.Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.
Gülcan Bozaroğlu

Gülcan Bozaroğlu

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Namık Kemal Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Trakya Üniversitesi nden pedagojik formasyon eğitimi aldım. İnsan ilişkilerinde başarılıyım, bu yüzden şu ana kadar verdiğim özel derslerde hiçbir sıkıntı yaşamamakla birlikte öğrencilerimle çok da güzel iletişim kurdum. Özel ders merkezinde çalıştığım için her yaş grubunda öğrenciyle çalışma fırsatı ve tecrübesi elde ettim.
Mustafa Güler

Mustafa Güler

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Sınıf öğretmeniyim. 5 yıldır özel ders veriyorum. Bilsem kazanan öğrencilerim var. Öğrencinin ihtiyaçları belirlenip, öğrenmeye güdülenmelidir. Teog konularında da yetkinim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   16/08/2017

umut hoca işine gayet ilgili ve başarılı derse gelmeden önce bütün materyalini hazır getiriyor ve çocuğun anlayacağı seviyede anlatıyor derslerinide planlı vererek bir sonraki haftaya çocuğu hazır tutuyor.

         
Matematik Özel Ders   08/08/2017

Celal Bey ile telefonda dakikalarca görüştük. Hiç bıkmadan usanmadan bütün sorularımı yanıtladı ve kafamdaki bütün soru işaretleri giderdi. Ayrıca, ders takibi yapması da gayet güzeldi. Bu kadar ilgili olduğunuz için teşekkür ederim.

         
Seda Karakurt
Matematik Özel Ders   07/08/2017

Cok güzel ve disiplinli bir şekilde çalıştık böyle bir hocayla devam etmek isterim cok memnun kaldım gerçekten çok teşekkür ederim

         
Matematik Özel Ders   28/05/2017

4.sınıfa giden oğlum için ders aldırdım matematik sınavda 39 lardan 80 lere çıktı sınav sonuçları düşünen herkese tavsiye ederim

         
Matematik Özel Ders   23/05/2017

Allâhin sevdiği kuluymuşum ki Cafer hocaya denk gelmişim. . size tabi tutulan ücret harcadığınız mürekkebe bile yetmez. 9. sınıfin sonunda olsamda artık yeni matematik öğretmenim Cafer hoca. her derste dikkatim dağılır ama ilk dersimiz olmasına rağmen can kulağıyla dinledim. Allâh razı olsun 😏

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz