En İyi 10 Beylikdüzü Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü bölgesinde 250 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Akın B.

Akın B.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Fizik Mevzunu birinden ders almak isteyene. Bir bilgiyi iyi bilmenin yanında önemli olan karşı tarafa bunu aktarabilmek anlayışında olan öğretmenden her seviyede Matematik,Geometri ve Fizik dersi verilir. İsteyene istediği kadar referans verilebilir.
Ahmet Ü.

Ahmet Ü.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Okullarda ve dershanelerde Matematik-Geometri öğretmenliği yapmış biri olarak 16 yıldır kesintisiz şekilde bire bir özel vermekteyim. İlkokul, ortaokul, lise, üniversiteye ve diğer sınavlara hazırlık, üniversite ön lisans, lisans ve lisansüstü dersleri dahil olmak üzere matematiğin tüm alanlarında birebir veya grup dersi talebinizi karşılamaya hazırım. Hala aktif olarak dershanede öğretmenlik yapmaktayım.
Nesrin B.

Nesrin B.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Yaklasık 12 senedir beylikdüzü,avcılar,büyükcekmece bölgelerinde matematik ve geometri dersleri vermekteyim. Bunun yanında Beylidüzü bölgesinde Mega Hafıza koleji ve Elitis dersanesi gibi dersanelerde yıllarca Matematik ve Geometri öğretmenliği yaptım. Hali hazırda ders verdiğim öğrencilerim bulunmaktadır. Ayrıca referans olarak verebileceğim daha önce ders veripte şuan üniversitede okuyan birçok öğrencilerim de vardır.
Mustafa G.

Mustafa G.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
6 yildir matematik ve geometri dersi veriyorum.Önceliğim disiplindir.Ödev veririm takip ederim.4.siniftan 12.sinifa kadar ders veriyorun.Ayrica DGS,LGS,KPSS,TYT,AYT için sinava hazirlik programlarim var.Sabırlı olan herkesi başariya ulaştiririm.Görüşmek dileğiyle..
Mustafa Y.

Mustafa Y.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
15 yıllardır dershane ve özel okullarda çalıştim ve çalışmaya devam ediyorum. üniversite sınavına ve liseye hazırlık sınavlarına öğrenci hazırlamaktayim. TTY-AYT-LGS sınavlari için konuların neler olduğunu ve içeriği hakkında bilgi ve birikime sahibim gerek matematik gerek geometri gerekse sayisal mantık(problem yorumlama) konularında yardımcı olabilirim. İlk dersimizi hem öğrenciyi tanımak hemde kendimi tanıtmak amacıyla ücretsiz yapıyorum.Sizlere yardımcı olabileceğimi ve matematik anlamında
Gönül Elif D.

Gönül Elif D.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Matematik öğretmek bir sanattır.Bazı insanlar ögretmek için yaratılmıştır ben de onlardan biriyim.Lise ögrenimimi fen lisesinde tamamladım.Lisede haftada 12 saat matematik dersi görmenin hayatıma büyük faydaları oldu.Iyi bir üniversitenin matematik bölümünden mezunum ve formasyonlu bir eğiticiyim.Aynı zamanda otizmli ve engelli çocukları ögretmek konusunda da cok tecrübem oldugu için normal bir ögrenciye en kolay yoldan nasıl ulasılabilinecegini anlamak ve matematik ögretmek benim icin çok dah
Bahar K.

Bahar K.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
10 yıldır devlet okulunda kadrolu öğretmenim, ticari vaadlerl değil bilimsel verilerle öğrenci yetiştiririm, eğitim öğretim bir butundur, hem psikolojik hem akademik gelişim ile başarı sağlanır, ücretsiz tanışma dersinden sonra devam etmek için karar verebiliriz.
Hülya T.

Hülya T.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
18 yıllık matematik öğretmeniyim.ilkokul ,ortaokul,lise öğrencilerine matematiği sevdirerek anlatırım.
Hasan  K.

Hasan K.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
2008-2009 eğitim ve öğretim yılından itibaren dershane ve özel ders tecrübesine sahibim. Halen final eğitim kurumlarında ( TYT- AYT- LGS ) matematik geometri öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Erkan K.

Erkan K.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Ygs Lys DGS ve KPSS Sınavlarına yönelik hazırlığınızı MATEMATİK ÖĞRETMENİ ile yapın. Lise matematik dersi korkulan ders olmaktan çıksın. Çözümünü bilmediğiniz soru kalmasın. 😉
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   16/09/2018

Merve hanım güvenilir ve mükemmel bir öğretmen. Matematik ve fizik dersi almak isteyenlere tavsiye ederim.

         
Senem Yağcıoğlu
Matematik Özel Ders   20/08/2018

Enes hocamla dün tanıştık. Bir insan daha ilk tanışmada nasıl bu kadar pozitif etki bırakabilir😍 Tecrübesi, dersi sevdirmesi ve duruşuyla biz Enes hocamızı çok sevdik. Bizi tanıştıran bu siteye teşekkür ederim. ☺️

         
Şafak Okt
Matematik Özel Ders   16/08/2018

Ercan Hoca, mükemmel. Oğlumu Matematik dersine geri döndürdü. Enerjisi ve bilgisiyle motivasyonunu arttırdı. İstemeyerek başladığı derslerin sayısını arttırmak için program yapar oldu.

         
Fatih Usta(günsever Cila)
Matematik Özel Ders   13/08/2018

Cihan Hanım Mükemmel üst düzey bir eğitmen,kesinlikle tavsiye ederim.basari arıyorsanız bence Cihan Hanım Mükemmel. Çok teşekkür ederiz.

         
Meral Koryürek
Matematik Özel Ders   05/08/2018

Hilal hanım gayet insancıl ve konusunda uzman biri. Matematik konusunda yardıma ihtiyaç duyanlar varsa mutlaka tanışmalılar...

         
HURİYE KARATEK
Matematik Özel Ders   28/07/2018

ÖĞRETMENİMİZ GERÇEKTEN İŞİNİ BİLEN VE BRANŞINDA DONANIMLI BİRİSİ, KENDİNE AİT FASİKÜLLERİ İLE DERSİ ETKİN BİR ŞEKİLDE İŞLEMESİ AVANTAJ.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz