En İyi 10 Beylikdüzü Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Beylikdüzü Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü bölgesinde 163 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Ütkür

Ahmet Ütkür

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Okullarda ve dershanelerde Matematik-Geometri öğretmenliği yapmış biri olarak 16 yıldır kesintisiz şekilde bire bir özel vermekteyim. İlkokul, ortaokul, lise, üniversiteye ve diğer sınavlara hazırlık, üniversite ön lisans, lisans ve lisansüstü dersleri dahil olmak üzere matematiğin tüm alanlarında birebir veya grup dersi talebinizi karşılamaya hazırım. Hala aktif olarak dershanede öğretmenlik yapmaktayım.
Caner Oruç

Caner Oruç

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Matematik artık sıkıcı değil. Sevgili öğrencilerim ve değerli velilerim. Yeni bir sezona daha başliyoruz. Kiminiz TEOG kiminiz YGS LYS kiminiz KPSS vs sinavlarina hazirlanacak. Burdan da anliyoruz ki hayatimiz bir sinav. Daha önceki öğrencilerimde olduğu gibi sizleride bu yarişta başariya ulaştiracağim. YGS LYS basta olmak üzere matematik ve geometri derslerinde TEOG matematik KPSS ve ALES matematik ve geometri derslerinde sizleri 9 yıllık tecrübemle hedefinize ulaştiracağim. Evet vahşi doğada
Gökhan Kelebek

Gökhan Kelebek

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Sorduğun sorular cevapsız kalmayacak, konu eksiklerin tamamlanacak, derse hakimiyet kazanacaksın, öğrendikçe özgüvenin artacak, artık emin ellerdesin. Gökhan Hoca 15 yıldır sayısız öğrencisine matematiği ve analitik düşünceyi öğretiyor. Yalnızca matematik öğrenmeyecek aynı zamanda sorun çözme yeteneğinizi geliştireceksin.
Selman Bayram

Selman Bayram

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Alanında uzman , 12 yıllık özel ders tecrübesine sahip, dersane, özel okul, etüt merkezi, devlet gibi tüm eğitim alanlarında çalışmış biriyim. Matematiğe karşı olan korkuların yeterince gayret ile giderilebileceğine eminim.
Said Fatih Sarı

Said Fatih Sarı

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Özel dersi meslek olarak yapmaktayim. İlkögretim 2. Siniftan 12. Sinifa kadar egitim vermekteyim. Avrupa ve Anadolu yakasi tüm İstanbula hizmet veriyorum. Birebir egitim alaninda uzmanim, her seviye ve karakterde öğrenciye özel çözümler sunmaktayim.
Fatma Genç

Fatma Genç

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Bülent Ecevit Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 3 yıldır TEOG sınavına öğrenci hazırlıyorum. Birebir ve kurumsal yerlerde olmak üzere tecrübelerim var. YGS matematik dersleri de veriyorum. Özetle her seviye matematik dersi veriyorum. Meslege ilk olarak küçük yaş gruplarıyla başladığım için ögrencinin seviyesine kolay inip onun ihtiyaçlarına göre bir çalışma düzeni geliştiriyorum.
Osman Ayyıldız

Osman Ayyıldız

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
2001 yılından beri matematik öğretmeniyim. Uygun ücretle sınavlara hazırlıyorum. Başarı vadediyorum , tecrübeye uygun fiyatla ulaşın.
Sinan Gedik

Sinan Gedik

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Alanında Uzman Matematik Öğretmeninden Okula ve Sınavlara Hazırlık Özel Ders Hakkında Bilgi almak için arayabilirsiniz.
Hasan Eser

Hasan Eser

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
8 yıldır matematik alanında özel ders vermekteyim. Aynı zamanda doktoramı bitirmek (PhD) üzereyim. Çocuklara ezber mantığından uzak herşeyin mantığıyla öğret(n)ilmesinden yanayım.
Hazel Yücedağ

Hazel Yücedağ

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba, 2014 hacettepe matematik mezunuyum. Üniversite yıllarımdan bu yana ankara ve istanbulda özel ders veriyorum. Beraber çalıştığım kişilerle öğretmen öğrenci ilişkisi yerine iki arkadaş veya abla(yaş parametresi) olmayı tercih ediyorum. Enerjisi yüksek, eğlenceli matematikzedelerle çalışmayı severim ;D
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yeşim Dağaşan
Matematik Özel Ders   05/12/2017

Yunus hoca gerçekten öğrencinin dilinden çok iyi anlıyor ve yardımcı oluyor. Konulara çok hakim tavsiye ediyorum

         
Matematik Özel Ders   24/10/2017

Mustafa beyin çalışma sistemi ve başarısı tartışılmaz. Matematigi oglumuza cok sevdirdi..oğlum ve biz kendisinden çok memnunuz.ayrica tesekkur ederiz kendisine..

         
Çiğdem Keklik
Matematik Özel Ders   24/10/2017

Çok memnun kaldık. Oğlum Fatih Bey sayesinde Matematiği daha çok seviyor. Emeğinize sağlık.

         
Çağdaş Akbaş
Matematik Özel Ders   19/10/2017

Erhan hocayla bu sene tanışmış olmamıza rağmen çok çabuk uyum sağladık. Oğlumuzun sınav notları çok kısa zamanda artırdı. Gelecek yıllarda da kendisiyle devam etmeyi düşünüyoruz. Kesinlikle Erhan hocayı öneriyoruz :)

         
Elif Görmez
Matematik Özel Ders   17/10/2017

Siteniz aracılığıyla beklentimizin de üstünde bir öğretmenle tanışmış olduk.Çocuğun hem matematiğe olan önyargısı gitti hem de başarabileğini düşünmeye başladı.Gayet deneyimli ne yaptığını bilen biri Aslı hanımı herkese tavsiye ederim.Herşey için teşekkürler

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz