En İyi 10 Beylikdüzü Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Beylikdüzü Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü bölgesinde 156 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Caner Oruç

Caner Oruç

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Matematik artık sıkıcı değil. Sevgili öğrencilerim ve değerli velilerim. Yeni bir sezona daha başliyoruz. Kiminiz TEOG kiminiz YGS LYS kiminiz KPSS vs sinavlarina hazirlanacak. Burdan da anliyoruz ki hayatimiz bir sinav. Daha önceki öğrencilerimde olduğu gibi sizleride bu yarişta başariya ulaştiracağim. YGS LYS basta olmak üzere matematik ve geometri derslerinde TEOG matematik KPSS ve ALES matematik ve geometri derslerinde sizleri 9 yıllık tecrübemle hedefinize ulaştiracağim. Evet vahşi doğada
Recep Atalay

Recep Atalay

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Yıldız teknik üniversitesi matematik mühendisliğinden 1989 yılında mezun oldum. Çeşitli yönetim kademelerinde görev yaptım. Matematiği sevmem nedeniyle her dönemde özel dersler verdim. 1995 yılından buyana özel ders vermekteyim. Sevdiğim bir iş olması, öğretmenliğin verdiği duygular, bilginin paylaşılınca çoğaldığına inanan biri olmam nedeniyle özel derslere devam etmekteyim. Matematiğin sadece 4 işlem değil yaşam biçimi olduğunu düşünenlerdenim. Öğrencilerime matematiğin hızlı düşünüp
Oğuz Canbolat

Oğuz Canbolat

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar. İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 2.Sınıf Öğrencisiyim.Aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesinde okuyorum Tam Burslu olarak.Bu yaptığımı Türkiye de sayılı kişi yapıyor.Özel ders konusunda merak ettiğiniz her şeyi beni arayarak sorabilirsiniz. Şu anda 2-3 öğrencim var İstediğiniz takdirde referanslarımla görüştürebilirim.
Gökhan Kelebek

Gökhan Kelebek

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Sorduğun sorular cevapsız kalmayacak, konu eksiklerin tamamlanacak, derse hakimiyet kazanacaksın, öğrendikçe özgüvenin artacak, artık emin ellerdesin. Gökhan Hoca 15 yıldır sayısız öğrencisine matematiği ve analitik düşünceyi öğretiyor. Yalnızca matematik öğrenmeyecek aynı zamanda sorun çözme yeteneğinizi geliştireceksin.
Ahmet Ütkür

Ahmet Ütkür

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Okullarda ve dershanelerde Matematik-Geometri öğretmenliği yapmış biri olarak 16 yıldır kesintisiz şekilde bire bir özel vermekteyim. İlkokul, ortaokul, lise, üniversiteye ve diğer sınavlara hazırlık, üniversite ön lisans, lisans ve lisansüstü dersleri dahil olmak üzere matematiğin tüm alanlarında birebir veya grup dersi talebinizi karşılamaya hazırım. Hala aktif olarak dershanede öğretmenlik yapmaktayım.
Ceyhun Yılmaz

Ceyhun Yılmaz

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Ögrenci ile bire bir iletisime gecip matematigi sevecegi bir ortam olusturmak icin cabalarim.pratik metodlar ve islem kabiliyetini arttirici yollar uzerinde hareket ediyorum.Referanslarim hayli mevcut isteyen iletisime gecebilir.15 yılı askin ilkogretim duzeyinde gorev yaptim. Ancak lisede anlatabilirim.
Mustafa Güneş

Mustafa Güneş

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
2004 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdim. 2006-2008 yılları arasında aynı üniversitenin Eğitim Fakültesinde Matematik Öğretmenliği Bölümünde yüksek lisans yaptım. 2004 yılından beri çeşitli dershane ve özel kurumlarda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ayrıca aynı tarihten itibaren özel ders vermekteyim.
Salih Ersen

Salih Ersen

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Daha önce sınav ve uğur dersanelerinde 5 yıl çalışmış özel derste yıllardır ders veren matematiği eğlenceli ve etkili anlatan matematik hocasından uygun fiyata ders verilir
Fatma Genç

Fatma Genç

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Bülent Ecevit Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 3 yıldır TEOG sınavına öğrenci hazırlıyorum. Birebir ve kurumsal yerlerde olmak üzere tecrübelerim var. YGS matematik dersleri de veriyorum. Özetle her seviye matematik dersi veriyorum. Meslege ilk olarak küçük yaş gruplarıyla başladığım için ögrencinin seviyesine kolay inip onun ihtiyaçlarına göre bir çalışma düzeni geliştiriyorum.
Zülfü Cem Ateş

Zülfü Cem Ateş

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri 3. sınıf öğrencisiyim, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Gözlemevi Uygulama ve Araştırma Merkezi nde kısmi zamanlı öğrenci olarak çalışıyorum. Öğrenim psikolojisine hakimim. İlk ve Ortaöğretim Fen,Matematik,Sosyal Bilimler ve Rehberlik konularında son derece deneyimliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Duygu Madanyan
Matematik Özel Ders   11/10/2017

Öğretmenimiz işinde tecrübeli, öğrencinin ve velinin beklentisini anlayabilen , iletişimde oldukça başarılıdır. Dersi aktif anlatımı ile öğrencinin sıkılmadan kolayca öğrenmesine yardımcı olmuştur. Onur hocama teşekkür ederiz. İyi ki bizi buluşturmuşsunuz armut.com

         
Elifderin Kökler
Matematik Özel Ders   01/10/2017

Murat bey in dersinden çok memnunuz kızım murat beyi çok sevdi çok iyi bir öğretmen

         
Matematik Özel Ders   08/08/2017

Celal Bey ile telefonda dakikalarca görüştük. Hiç bıkmadan usanmadan bütün sorularımı yanıtladı ve kafamdaki bütün soru işaretleri giderdi. Ayrıca, ders takibi yapması da gayet güzeldi. Bu kadar ilgili olduğunuz için teşekkür ederim.

         
Semanur Özveren
Matematik Özel Ders   20/05/2017

İlhan bey bir eğitimciden farksız. Hatta çoğu eğitimciyi cebinden çıkarır düzeyde. Deneyimleri ile çocuğuma ışık tuttu. Ders başarısı da bi hayli arttı. Onunla başka dersler de de devam etmek isteriz. Umarım çocuğumu boş bi zaman aralığına sıkıştırır.

         
Matematik Özel Ders   27/04/2017

Aldığım hizmetten çok memenun kaldım Abdullah Bey hem abi hem öğretmen oldu tavsiye ederim herkese.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz