En İyi 10 Beylikdüzü Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 385 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Şevket&mehmet K.

Şevket&mehmet K.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Değerli veliler ve sevgili öğrenciler merhaba. 2007 yılında Sakarya Üniversitesinden Mezun oldum. Bugüne kadar birçok köklü dershanede öğretmenlik yaptım. Şuan Uğur öğretim kurumlarında çalışıyorum. Bununla birlikte kendi öğrencilerim var. öğrencilerimim Eğitim Koçluğunu yapıyor ve Matematik derslerini anlatıyorum. 4. sınıftan 12. sınıfa kadar her seviyeden öğrencilere hizmet vermekteyim.
Bayram Ömer K.

Bayram Ömer K.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba, ben Bayram Ömer Kutlu, ilköğretim matematik öğretmeniyim ve şu an özel bir okulda aktif olarak öğretmenlik yapıyorum. Marmara üniversitesinden 2005 yılında mezun oldum, o tarihten bu yana farklı kurumlarda sadece ortaokul öğrencilerine ders veriyor, okullarda ve özel derslerde liselere öğrenci hazırlıyorum. Uzun bir dönem dershanelerde çalıştığım için sınavlara öğrenci hazırlama ve eğitim koçluğunda tecrübeliyim, bir çok öğrencimi nitelikli okullara ve fen liselerine yerleştirdim. İlgi
Fatma D.

Fatma D.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Formasyon eğitimimi yine YTÜ de tamamladım. Yaklaşık 10 yıllık özel ders tecrubem var. Ayrıca Kişisel Gelişim ve Davranış modelleri ve bilgisayar eğitimi aldım. Tecrube ve eğitimimle kaliteli ve etkili bir şekilde ders islemekteyim.
Erdal E.

Erdal E.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
13 yıllık özel okul ve dersane birikimimle sınava hazırlanan öğrencilerimi başarı odaklı çalıştırmayı ilke edinmişimdir.
Fatih H.

Fatih H.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
ISTANBUL MATEMATİK mezunu, YTÜ YÜKSEK LİSANS, 15 yıllık Dersane(FDD, FEN BİLİMLERİ, BIREY ÖZEL) ve MEB Anadolu lisesi tecrübeli matematik öğretmeniyim. Her seviyede etkili matematik dersi vermekteyim.Ister evinizde ,isterseniz bahçeşehir de ki ofisimde ders alabilirsiniz.
Firdevs Y.

Firdevs Y.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
6 yıllık matematik öğretmeniyim .İlkokul ,ortaokul ,9. ve 10.sınıf matematik derslerine yardımcı ,sınavlara hazırlık özel matematik dersi veriyorum.
Nesrin H.

Nesrin H.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Deneyimli Eğitim Koçu Matematik Öğretmeninden özel ders İlkokul öğrencilerine tüm dersler Ortaokul öğrencilerine matematik (Sınavlara Hazırlık LGS vs) alanında özel ders verilir. Eğitim koçu olarak öğrencilerin her türlü sorunlarıyla ilgilenilir ve öz güveni yüksek ayakları yere sağlam basan bireyler yetiştirmek için çaba sarf edilir. Bütün çabamız öğrencilerimizin kazanması için.
Mustafa Y.

Mustafa Y.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
15 yıllardır dershane ve özel okullarda çalıştim ve çalışmaya devam ediyorum. üniversite sınavına ve liseye hazırlık sınavlarına öğrenci hazırlamaktayim. TTY-AYT-LGS sınavlari için konuların neler olduğunu ve içeriği hakkında bilgi ve birikime sahibim gerek matematik gerek geometri gerekse sayisal mantık(problem yorumlama) konularında yardımcı olabilirim. İlk dersimizi hem öğrenciyi tanımak hemde kendimi tanıtmak amacıyla ücretsiz yapıyorum.Sizlere yardımcı olabileceğimi ve matematik anlamında
Zafer T.

Zafer T.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
1998 Matematik Öğretmenliği Eğitim Fakültesi mezunuyum. Sırası ile 4 yıl dershane 13 yıl kolej ve 4 yıl profesyonel olarak özel ders hocalığı yaptım. Üniversite, lise hazırlık, ara kademelerde matemetik -geometri derslerini derece grupları dahil tüm seviyelerde anlattım. BİLSEM sınavlarına hazırlık dersleri verdim. TAMBİTİR.COM adresine 5000 civarında matematik videosu çektim. Matematik Öğretmeni olan EŞİM ile birlikte KRİSTALŞEHİR sitesinde ( 9. blok no:11 ) ofisimiz var. Özel ders ve Grup
Fatmagül G.

Fatmagül G.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Matematik benim için çocukluğumdan bu yana vazgeçilmez bir ders olmuştur. Severek oluşturdugum matematik tecrübemi matematigi sevmek isteyen ögrencilerle de paylaşmak istiyorum.Kendime güveniyorum. Denemekte fayda var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melike Yılmaz
Matematik Özel Ders   26/05/2019

çok tecrübeli ve disiplinli bir öğretmen.ders almaya başladığımdan beri notlarım yükselmeye başladı.ders işlerken hiç sıkılmıyorum.tereddütsüz tavsiye ediyorum..

         
Nisa Solmaz
Matematik Özel Ders   18/05/2019

1 senedir hocamla ders çalışmaktayız. Soruları farklı yöntemlerle , hızlı ve pratik çözüyoruz. Bu yıl LGS ye gireceğim. FETHİ AKTAY Hocam sayesinde inşallah fen lisesi kazanacağım.

         
Serkan Kılıç
Matematik Özel Ders   09/03/2019

Çok ilgili, kibar, konusunda uzman bir eğitimci. Ders anlatımı bilgi ve deneyimi çok iyi. Lgs maratonunda kesinlikle tercih edilecek bir öğretmen. Teşekkür ederim.

         
Şehmus Özdemir
Matematik Özel Ders   19/02/2019

Gerçekten bir Matematik öğretmeni ve matematik dersi öğrenciye nasıl anlatılır öğrencinin seviyesine inip o seviyeden yukarıya doğru öğrenciyi ders antımıyla başarıya götüren bir eğitimci ve öğretmen ben son derece memnunum başarılar dilerim herkese tavsiye ederim saygılarımla

         
Fatih Kekilli
Matematik Özel Ders   18/01/2019

İhsan Hocam, güler yüzlü ve çok nazik..Özel ders konusunda cidden tecrübeli, öğrenciyle iletişimi gayet güzel, konulara hakimiyeti ve derse ciddiyeti çok iyi..deneme dersi olarak başlamıştık ama devam edeceğiz ... ayrıca ingilizce takviyesi de alacağız.. tanıştığımıza çok memnun olduk ihsan hocam saygılar.

         
AHMET OKAN BELKIS
Matematik Özel Ders   19/10/2018

Çocoğuma Matematik i Sevdirdi. 7/24 Sınavlar ve Ödevler ile İlgili Yardım Almak Mümkün. Harika Bir Öğretmen. Çok Memnunum

         
Gül Sultan Çetin
Matematik Özel Ders   14/10/2018

Öğretmenimizle tanıştık ve biz onu cana yakın bulduk...bu site sayesinde yeni bir öğretmen ve gerçekten işini para için değilde çocukları ve işini seven bir eğitimci bulduk teşekkürler

         
Gulsum Ay
Matematik Özel Ders   24/09/2018

Hayatımızda ilk defa yusuf hoca sayesinde çocugumuz matematik dersinin yapılabilecegine inandı ve kendi kendine matematik calışmaya başladı.Yusuf hoca daha ilk dersten itibaren bransında uzman oldugunu bize gösterdi.İyiki ARMUT a uye olup böyle bir hoca yı bulmusuz diyoruz.Kendisine ne kadar tesekkur etsek azdır insallah cocugumuzda istedigi bölümü bu hocamız sayesınde kazanır.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz