4 Bilgisayar Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

590 Bilgisayar Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Bilgisayar Eğitmeni

MERYEM MESİLOĞLU

MERYEM MESİLOĞLU

İyi Günler, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. 6 yıllık robotik, kodlama ve bilgisayar öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokula ders vermekteyim. Öğrencilerle güzel iletişim kurduğuma inanıyorum. Mesaj atarak ulaşabilirsiniz.
Ufuk Yılmaz

Ufuk Yılmaz

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümü okudum. Bölümümden dolayı ,bilgisayar hakkında, çok şey bilmeliyim ve teknolojik araçları çok sık kullanmalıyım.Bilgisayar hakkında hemen hemen her şeyi bilirim. Sizlere temel bilgisayar ve hızlı klavye kullanımı dersleri verebilirim.
Muratcan Yiğit

Muratcan Yiğit

MCSA(Sistem Uzmanı) - CCNA(Network Uzmanı)- LINUX(Linux Administrator) - CEH(Beyaz Şapkalı Hacker) ve EXCHANGE (Microsoft Exchange Mail Yöneticisi) sertifikalarına sahibim. 10 yıldan fazla süredir IT Danışmanlık ve Servis hizmeti vermekteyim. Satış öncesi ve sonrası desteklerim ile %100 müşteri memnuniyeti ve referanslarına sahibim.
Kadir Emre DEMİRAL

Kadir Emre DEMİRAL

Merhaba, ben Kadir Emre 22 Yaşındayım, yaklaşık 15 yıllık bilgisayar kullanıcısıyım, bunun sayesinde bilgisayar ve elektronik eşyalar hakkında geniş bilgiye sahibim. Hizmetlerim: Format atma Genel bilgisayar bakımı Virüs temizliği Program kurulumu (Anti-virüs, Office vs.) Basit bilgisayar kullanımı eğitimi
Zeki Günay

Zeki Günay

Bilgisayar alanında uzman Elektrik Elektronik Mühendisiyim. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere dek özel konu anlatımlarıyla uygulamalı eğitimler verebilirim. Ayrıca eğitim yeri olarak kullanabileceğim bir "web tasarım" ofisim var. Öğrenme ve uygulamaya yönelilk uygun bir ortamdır. zajans.com
Ahmet Yeşiltepe

Ahmet Yeşiltepe

Merhaba Sevgili Müşteriler Hoş Geldiniz. Çağımız Bilgisayar Cağı Sizde Bu Çağda Benimle Yerini Alın. Bilgisayar ile İlgili Her Ne Merak Ediyorsanız Onu Size Öğretme Çabası İçinde Olaçağım.
Onur Türkmen

Onur Türkmen

Bilgisayar teknik donanım bakım sistemleri,yazılım geliştirme ve grafik tasarım üzerine bilgim vardır
Bülent Altınçelik

Bülent Altınçelik

Tecrübeli ve deneyimli eğitmenden her seviyeye uygun android uygulama geliştirme kursu, google play store ve reklam admob, adsense, firebase işlemlerine destek verilir.
Mehmet Ayan

Mehmet Ayan

Lisans : TOBB Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans : Gazi Üniversitesi -Bilgisayar Mühendisliği Doktora : Gazi Üniversitesi -Bilgisayar Mühendisliği --------------------------------------------- 2013-2016 Araştırma Görevlisi (Gazi Üniversitesi) İLGİ ALANLARI: Görüntü işleme, Veritabanı Yönetimi, Yazılım Mühendisliği, Veri Madenciliği VERDİĞİ DERSLER: 1. MİKROİŞLEMCİLER: Assembly dili ve makine dili seviyesinde programlama 2. C# ile Nesne Yönelimli Programlama 3. Veritabanı Yö
Serpil Sarikaya

Serpil Sarikaya

Genel bilgisayar kullanımı. İnternete girme, Mail(e-posta) hesabı açma. Mail(e-posta) gönderme alma. Facebook hesabı açma, kullanma. Yazı yazma, tablo yaratma, hesaplama yapma vs. Kısaca yeni başlayanlar için bilgisayar ile yapmak istediğiniz herşey.
Ay Tasarım Firması

Ay Tasarım Firması

Orta öğretim seviyesinde özel Matematik Dersi verilir. Ortadoğu Teknik üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. Halihazırda Gazi Üniversitesinde Yüksek Lisans yapmaktayım. Pedogojik formasyonum mevcuttur. Kamu alanlarında da (kütüphane, okul kampüsleri veya kafelerde) buluşulup özel ders verilir.
Samet Tezcan

Samet Tezcan

Türkiye nin en köklü vakıf okullarından birinde Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak çalışmaktayım. Robotik Kodlama alanında yüksek lisans yapıyorum ve birçok projede yer aldım, almaya devam ediyorum. C#, Php, HTML5, CSS, Word, Excel, Powerpoint, Adobe & fazlası.
Önder Altıntaş

Önder Altıntaş

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİYİM 5 YILDAN FAZLA SÜREDİR ÇEŞİTLİ KURUMLARDA AKTİF OLARAK KURS VERMEKTEYİM
Hasan Ali Türköz

Hasan Ali Türköz

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2012 mezunuyum C programlama dilinde ders veriyorum. Şu an Selçuk Üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda Devlet Malzeme ofisinde Sistem Yöneticisi olarak çalışmaktayım. Daha önceden bir çok arkadaşa ders verdim. Özellikle Üniversitelerde Bilgisayar okuyan arkadaşlara ders vermek isterim.
Inaltus Consulting

Inaltus Consulting

Bilgisayar alanında kendiniz gelistirmek istiyorsanız, eğitmenlerimizden özel ve ya grup dersleri ala bilirsiniz. Kendi işini yapan, ve ya çeşitli alanlarda çalışan uzmanlara ve üniversite öğrencilerine uygun kaliteli ve profesynel dersler alıcağınızdan emin olabilirsiniz. Eğitim ve danışmanlık hizmetleri verdiyimiz alanlar: • Temel Bilgisayar Kullanımı, Internet, Email, Microsoft Office Programları • HTML: temel bilgi ve kullanımı • C#: Giriş ve tanıtım; değişkenler ve fonksiyonlar;
Sermet Yavuz

Sermet Yavuz

Lisans öğrenimimi Hacettepe, yüksek lisansımı da ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde tamamladım. ODTÜ de doktora yapmaktayım. Aynı zamanda da Tepe Prime İş Merkezi nde big data ve mobil çözümler üzerine çalışan bir şirketin ortaklarından biriyim. C++, C#, Java gibi programlama dillerinde 10 yıla yakın tecrübem var, daha önce de üniversite öğrencilerine Java ve C dersi verdim. Birçok programlama diline hakimim ancak buraya yazarak profili şişirmek istemiyorum. Boş vakitlerimde progra
İbrahim Aslan

İbrahim Aslan

2007 yılında üniversiteye Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü(İngilizce) ile başladım. Daha sonra Bilgisayar Mühendisliği nden (İngilizce) çift anadal yaparak iki bölümü birlikte 2012 yılında bitirdim. Elektrik-Elektronik Mühendisliğini 1. ve Bilgisayar Mühendisliğini 2. likle bitirerek mezun oldum. 2012 yılında başladığım Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Eğitimimi 2014 yılında bitirdim. Şimdilerde Doktora tezimi yazıyorum. Ders anlattığım öğrencilere analitik düşünme beceriler
Yunus Emre Nergiz

Yunus Emre Nergiz

Uzaktan eğitim ile office,yazılım ve kodlama eğitimlerini istediğiniz gibi ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Mehmet Emre Özdemir

Mehmet Emre Özdemir

Öncelikle herkese merhabalar, İzmir Ege Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı bölümü öğrencisiyim. Öğrenci olmamdan dolayı kendime ek gelir sağlamak istediğim için buradayım. Elimden geldiği kadar yardım etmek için bekliyorum.
Erdem Bıkmaz

Erdem Bıkmaz

Bilgisayar donanımı-yazılımı, sıfırdan kurulum bilgisayar algoritması, Network yapılandırması, haritalama, Microsoft yazılımları ve bilgisayar işletmenliği eğitimlerini garantili şekilde veriyorum.
Sinan Memiş

Sinan Memiş

1997 yılından itibaren bilgisayar ve bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum. Bilgisayar İşletmenliği, Windows, Linux, Sunucu, Web Tasarım, Cisco, Güvenlik Duvarları, Access Point, İnternet Üzerine Eğitimlerim Bulunmaktadır.
Merve Ece Meral

Merve Ece Meral

Eğitim teknoloğu, Kodlama ve Robotik Eğitmeni Çocuklar,Teknoloji ve girişimcilik ile İlgili olarak ; 2013 Palermo, ITALYA, ‘Help to Help ‘ adlı Local Cominite AIESEC PALERMO da Sosyal “Help to Help” projesi, yuvada çalışma deneyimi 2014 Coderdojo Türkiye Koordinasyon ekibi 25 hafta Gnn Offices mekanında Kod Yazma Eğitimleri 6 Hafta Dokuz Eylül Üniversitesi DEPARK bünyesinde Kod Yazma Eğitimi 2014 DEU Girişimcilik Akademisi 2015 Bilim Haftası kapsamında Ege Üniversitesi’nde Coderdojo
Fatih Arıkan

Fatih Arıkan

Üniversitede bilgisayar programcılığı öğretim görevlisiyim. İlköğretim öğrencileri için matematik ve bilgisayar özel dersleri verebilir, katkı sağlayabilirim.
İsmet Can Bütün

İsmet Can Bütün

23 yaşındayım. 5 yıldır freelance bilgisayar programcılığı yapıyorum. Bilgisayar kullanımı, programlama, grafik tasarım ile ilgili dersler veriyorum.
Mehmet Emre Yarbaş

Mehmet Emre Yarbaş

Windows işletim sisteminin temel işlevleri ile Office ve bazı önemli programların kullanımını öğretiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sabri D.
Bilgisayar Eğitimi   20/01/2021

ihtiyacımız olan Excel formulleri ile diğer bilgisayar eğitimi ihtiyaçlarımız hızlı bir şekilde giderildi. Çok teşekkür ediyorum Sizleri arkadaş çevreme tavsiye edeceğim

         
Seda A.
Bilgisayar Eğitimi   12/01/2021

Çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum. Gerçekten işini severek yapıyor ve alanında çok iyi ücret detayını arka planda bırakıp yardımcı olan öğrenci canlısı bir hoca. Kalitenin ve hizmetin tek adresidir. Herkes mutlaka Serdar hocadan ders almalı :)

         
Turac A.
Bilgisayar Eğitimi   06/01/2021

elinden gelenin fazlasını yapan işini ciddiye alan sorumluluk sahibi hoca gibi hoca :) pişman olmazsınız

         
Karabudak L.
Bilgisayar Eğitimi   15/12/2020

İnan beyi akıcı anlatımı,nazikliği ve profesyonelliği ile istediğimiz eğitimi fazlasıyla almaya devam ediyoruz.Eğitimlerimiz hala devam ediyor.Kendisinden aldığımız bu hizmet için çok çok memnun olduğumuzu tekrar tekrar söylemekte fayda var.

         
Barış A.
Bilgisayar Eğitimi   05/12/2020

Hocamız , ihtiyacımız olan alanda ve yeterlilikte yardımcı oldu . Bilgisayar alanında tavsiye ederim.

         
Buğra G.
Bilgisayar Eğitimi   18/11/2020

Talep ettiğimiz PostgreSQL'de Database ve bunların altında ihtiyacımız olan tablolar hızlı bir şekilde oluşturuldu. Ve bunların sonucunda sorgularımızda hızlı bir şekilde geliştirildi. Çok teşekkür ederim. Sizleri arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

         
Şengül G.
Bilgisayar Eğitimi   12/11/2020

Sayın hocam İnan Tunç beyden aldığım eğitim sonunda, işlerimde büyük hız ve pratiklik kazandım. Çok verimli eğitim oldu. Eğitim almak isteyenlere de tavsiye ederim.

         
Handan K.
Bilgisayar Eğitimi   24/08/2019

Cok memnun kaldim. Yusuf bey alaninda uzman. cok ozverili bir calisma gerceklestirdi. Ogrenmek istedigim konular harici lazim olabilecek her türlü bilgiyi vermeye calisti.ihtiyac halinde tekrar kendisinden ders almak isterim.

Bilgisayar Eğitimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz