En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması | Armut

4 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

815 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz. haşere ilaçlamada yeni MODA. Bayer firmasının özel formülasyonlu tüm uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkili, insan sağlığına zararsız, haşereler üzerinde etkili ve tam koruma sağlayan uygulama esnasında ve sonrasında mekânı terk etmenize gerek olmayan özellikli ilaçlarını kullanıyoruz
Antipest İlaçlama

Antipest İlaçlama

Halk sağlığı alanında kaliteli ürün, profesyonel uygulama teknikleri kullanarak genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla değerli müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak , sorunların da etkin çözümler üretmek, en doğru ve en az maliyet ile sonuca ulaştırmaktadır.
Haşere İ.

Haşere İ.

Exper ilaçlama olarak Konya da, uygun fiyata ve kaliteli sorun çözme teknikleriyle ilaçlama hizmeti veriyoruz. Kokusuz ilaçlama yöntemleriyle evden çıkmanıza gerek kalmadan haşere sorununu kökten çözüyoruz.
Ert İlaçlama

Ert İlaçlama

Garantili Ve Sertifikalı İlaçlama İçin Bizi Arayınız Kullandığımız Tüm Ürünler Sağlık Bakanlığı Onaylıdır
Mustafa K.

Mustafa K.

Didimde ilaçlama hizmetiyle profesyonel kadromuzla iş başındayız 7/24 destek ve hizmet alabilirsiniz.
Ökkeş K.

Ökkeş K.

2010 yılında kurulan işletmemiz doğru sorun tesbiti ,ekonomik ve çözüm odaklı hizmet vererek sektöründe tercih edilen bir firma haline gelmiştir.Her yıl büyüyerek ve kendini geliştirerek müşterilerine hizmet veren firmamıza güvenerek hizmet alabilirsiniz.
Eylül Çevre Sağlığı Pest Kontrol İlaçlama Danışmanlık

Eylül Çevre Sağlığı Pest Kontrol İlaçlama Danışmanlık

Haşere ve kemirgenleri insan sağlığına zararlı etkisi olmayan ilaçlarla kontrol altına alıp, yok eden ve yaşadığınız ortamları ve gıda maddelerinizi sağlıklı ve tüketilebilir olarak hijyenini sağlayan uygulamaları “EYLÜL ÇEVRE SAĞLIĞI PEST KONTROL İLAÇLAMA ve DANIŞMANLIK” sizlere ekonomik ve pratik bir biçimde sunar. Ev ve İşyerlerinizde mevcut sorunlarınıza karşı, Teknik Personelimiz tarafından gerekli fizibilite yapıldıktan sonra uygun mücadele yöntemi belirlenerek, talepleriniz doğrultusund
Gen Laboratuvar ve Kimya

Gen Laboratuvar ve Kimya

Böcek, sinek, fare mücadelesinde mesül müdür nezaretinde hizmet veren Malatya'da tek firma olmamızın verdiği güvenle bizi tercih edebilirsiniz.
Gelisim İlaçlama Tem.

Gelisim İlaçlama Tem.

15 yıllık tecrübemizle , deneyimli ve eğitimli personellerimizle, Sağlık Bakanlığından almış oldugumuz belgelerle tüm haşere sorunlarınıza karşı GARANTİ li olarak hizmet vermekteyiz. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER,ORTAK ÇALIŞMALAR ALTYAPISINDA BULUŞMAYI TEMENNİ EDERİZ.
Mavi D.

Mavi D.

Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR. PROFESYONEL Ziraat Mühendisleri Denetiminde Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, böcek ilaçlama sektörü
Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Çevre sağlığı konusunda “ Haşere Kontrolü “ alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren teknolojiye, eğitime, müşteri memnuniyetine önem veren sektörün genç ve dinamik firmasıdır.
VENOM TURKEY

VENOM TURKEY

VENOM TURKEY Türkiye de merkezi Bursa olarak tüm ülke genelinde hizmet vermektedir,ev işyeri, bahçe tüm açık kapalı alanlara profesyonel ekip kaliteli hizmet anlayışı ile mücadele verir, sorununuzu bize yazabilir ve arayabilirsiniz, en kısa zamanda bizi kapınızda göreceksiniz. Tüm haşerelere ve kemirgenlere hizmet vermekteyiz. İNSTAGRAM: VENOM İLAÇLAMA info@venomilaclama.com www.venomilaclama.com
Malatya İlaçlama Fumigasyon Temizlik Tarım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

Malatya İlaçlama Fumigasyon Temizlik Tarım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

2017 YILINDA KURULAN ŞİRKETİMİZ TAMAMEN MÜHENDİS KADROSU İLE SİZLERE EN İYİ HİZMETİ SUNMAKTADIR. KULLANDIĞIMIZ İLAÇLAR TAMAMEN SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI OLUP İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR TEŞKİL ETMEMEKTEDİR.
Yüce İlaçlama

Yüce İlaçlama

YÜCE İLAÇLAMA Haşere Kont. & Fümigasyon Hizm. Tar. Tic. 2011 yılında Kırklareli’de kurulan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün her zaman öncü ve güvenilir firması olmayı hedeflemiştir.
Volkan T.

Volkan T.

VOLKAN ZİRAAT İLAÇLAMA FİRMASI ŞİRKETİMİZ 2005 yılında Profesyonel yaklaşımı ve kalite merkezli hizmet anlayışı ile Aydın da sektöre girmiştir. VOLKAN ZİRAAT, bünyesinde barındırdığı yüksek bilgi düzeyine sahip, kendini devamlı yenileyen, çalışma alanlarıyla ilgili alanlarda eğitim görmüş çalışanlarıyla kısa bir zaman sonra Aydın sektöründe lider firma konumuna geçmiş, bu sonucun kaynağını “Kalite ayrıntılarda saklıdır, KALİTE İHTİYAÇLARIN EKSİKSİZ GİDERİLMESİDİR.” ilkesi ile çalışma anlayı
Tekno İlaçlama

Tekno İlaçlama

Alanında uzman ekibiyle 7 24 hizmet veren firmamız garantili kokusuz lekesiz çözümler üreterek siz müşterilerimizin saglıgını düsünüyor ve koruyor.14 yılda.5000 müşteri tesadüf degildir.
İltem İlaçlama Ve Temizlik

İltem İlaçlama Ve Temizlik

İşyerleriniz de Eviniz de Veya Herhangi Bir Yaşam Alanınız da Haşere Sorununuz Varsa İLTEM İlaçlama ya Güvenebilirsiniz.
Pestop İlaçlama

Pestop İlaçlama

HAKKIMIZDA Pestop ilaçlama olarak 10 yılı aşkın süredir Muğla başta olmak üzere ege bölgesinde böcek,kemirgen,haşere ilaçlama ve kontrol hizmeti veren sorunun ne olduğunu bilen çözüm odaklı bir şirketiz. Tüm ilaçlama uygulamalarımızı eğitimli profesyonel ekibimizle insan ve çevre sağlığına zararlı olmayan ,Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlarla yapmaktayız. Böcek ve haşerelerle mücadelede kalıcı çözümler sunan şirketimiz her türlü ilaçlama yöntemleri
Ecofix Çevre Sağlığı İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Ecofix Çevre Sağlığı İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Bodrum ve çevresinde alanında uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize ilaçlama ve dezenfeksiyon alanında kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Firmamız ve kullandığımız ürünler Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır.
Malatya Tekno İlaçlama Tem.

Malatya Tekno İlaçlama Tem.

Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. 2005 yılından bu yana Malatya’da halk sağlığı alanında Pest ve Vektör mücadelesinde (karasinek, sivrisinek, hamamböceği, fare vb.) kullanılan ilaç ve cihazların pazarlama ve satışını yapmakta ve aynı zamanda bu alanlarla ilgili hizmetleri de yürütmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışını temel esas alan Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. sektörün öncü firmalarındandır. Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. Malatya merkez ofis olmak üzere Doğu Anadolu bölgesi de d
Ayrıntı İlaçlama

Ayrıntı İlaçlama

Evinizde, işyerinizde, 8 yıllık ilaçlama tecrübesiyle garantili bir şekilde Hamam böceği, fare, kene, kalorifer böceği , pire, akrep, örümcek , tahta kurusu vb haşerelerde kesin çözüm.
Okan C.

Okan C.

2010 yılından beri aktif olarak Yalova da haşere ilaçlama işinde bulunan uzman kadromuzla düşük fiyat ve akılcı çözümler üreterek öncelikli hedefimiz Yalova halkına hizmettir.
Mehmet A.

Mehmet A.

"Firma tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda garanti vermektedir
Elazığ Böcek İlaçlama Hizmeti

Elazığ Böcek İlaçlama Hizmeti

Firma; tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda %100 garanti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, isteklerinize tam zamanlı olarak karşılık verebilir.
Bayram Y.

Bayram Y.

Balıkesirin tüm il.çelerinde böcek,fare,haşere,okul,cafe,ev,bahçe,otel,yurt ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
OYA SİNDEL
Böcek İlaçlama   07/09/2019

Yeğenimin evindeki kedilerden evi pireler bastı. Ayhan bey ile görüştüm. Yapılacak işi detaylı anlattı. Tek seferde sorunun çözüleceğinin garantisini verdi. Tüm evin zeminleri, kedilerin dolaştığı koltuk, yatak ilaçlandı. Ev bir gün sonra detaylı temizlenerek pirelerden arındı. Hizmetlerinden memnun kaldım.

         
Çiğdem Özbaykız
Böcek İlaçlama   29/08/2019

Hizmet, başarı, müşteri memnuniyetini ön planda tutma en üst düzeyde. Üstelik verilen hizmet tam söz verildiği gibi, söz verildiği zamanda en iyi şekilde yapıldı ki, benim de en önem verdiğim şey “ verilen sözde durulması”dır. Kendilerine nezdinizde teşekkür ediyorum.

         
Ahmet Ozan Öğretici
Böcek İlaçlama   07/08/2019

Hizmet 6 Ağustos tarihinde tamamlandı. Oldukça yardımsever ve bilgilendirici bir hizmet aldım. Hizmet öncesi, sırası ve sonrasındaki ilgili tutumu için kendisine teşekkür ediyorum.

         
Ayşe Gültekin
Böcek İlaçlama   09/07/2019

olağanüstü titizlikle çalışan bir firma ve güzleryüzlü hizmet çook memnun kaldım..ilaçlama sonrası durum ile ilgili bilgi almak için aramış olmalarıda harika kesinlikle tavsiye ederim.Teşekkürler.

         
Burak Onar
Böcek İlaçlama   24/05/2019

İlk defa Armut.com u kullandım ve evimin çok acil ilaçlanması gerekiyordu. Pest & Go ekibi Sağolsun hemen benimle iletişime geçip mutabık kaldığımız saatte işleme başladılar. İşlem öncesi gerekli bilgilendirme ve ön hazırlıklar da son derece profesyoneldi. Hizmetten hemen sonuç aldım, çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Ferhat Çıkrıkcı
Böcek İlaçlama   11/05/2019

Kendisi geldi, açıklayarak işlemi gerçekleştirdi, şimdilik bir sorun yok. Bir sorun olması durumunda tekrar yardımcı olabileceğini belirtti.

         
Yılmaz Haktanır
Böcek İlaçlama   06/05/2019

KRC ilaçlamadan Süleyman beyden aldığımız hizmetten değerli bilgisinden beyfendi duruşundan yaptığı işten ve anlatımından çok memnun kaldık teşekkürler

         
Yunus Emre Neyiş
Böcek İlaçlama   17/04/2019

Zamanında gelindi çok güzel hizmet aldım garanti belgem evraklarım teslim edildi teşekkürler gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki en iyi ilaçlama firmalarından biri

Böcek İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz