En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması | Armut

4 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

499 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz.. haşere ilaçlamada yeni MODA! tek sefer ilaçlama ile tüm haşereleri yok eden uygulama. BAYER firmasının, tüm uçan ve yürüyen haşereler için geliştirdiği, kokusuz ve tam etkili, insan sağlığı’na zarar vermeyen, ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı tek etmenize gerek olmayan özellikli ilaçlarını kullanmaktayız.
Berna B.

Berna B.

Güçlü ve profesyonel Ekibim haşere mücadele hizmeti vermektedir. 4 yıldır bu işle uğraşıp gerektiğinde özel ilaç haZırlayıp uygulama yapmaktayız.
Mavi D.

Mavi D.

14 Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında7 24 Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR. PROFESYONEL Ziraat Mühendisleri Denetiminde 7 24 Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, böcek ilaçlama sektöründeki saygın,
Bayram Y.

Bayram Y.

Balıkesirin tüm il.çelerinde böcek,fare,haşere,okul,cafe,ev,bahçe,otel,yurt ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.
Burak Mühendislik Haşere Kontrol

Burak Mühendislik Haşere Kontrol

İstanbul geneli 7/24 ilaçlama hizmeti ile beraber işletmelere resmi ilaçlama belgesi vermekteyiz. Siz sorununuzu söyleyin biz probleminizi çözelim. Tüm haşerelere karşı etkili ve kesin çözüm. Sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığından ruhsatlı ilaçlarımızla % 100 memnuniyet başlıca ilkemiz.
Proser Çevre Sağlığı Ve İaçlama

Proser Çevre Sağlığı Ve İaçlama

Proser Haşere Kontrol Servisi 1991 yılında Haşere ve Kemirgen Kontrolünde akademik eğitime sahip Ziraat Mühendisleri ve Veteriner Hekimlerden oluşan uzman kadro ile kurulmuştur. Proser Endüstrimize öncülük eden araştırmalar yaparak mevcut en gelişmiş haşere ve kemirgen kontrol sistemlerini gelişmiş ülkelerle aynı anda ülkemizde kullanım ve uygulamaya sunmaktadır. Proser Haşere Kontrolünde Dünya lideri markalar olan BAYER, BASF gibi firmaların uluslararası deyenimlerini, teknik bilgisini Ülke
Stilsan İlaç Makina

Stilsan İlaç Makina

Herşeyden önce insan sağlını önemsiyoruz yaptığımız uygulamalarda kullandığımız ilaçlar dünya standartlarına uygun ve ruhsatlı ilaçlardır kalitemiz eskiye dönük tecrübelerimizden gelmektedir hedefimiz insanlarımızın yaşam ve ortak alanlarını yaşanabilinir seviyeye indirgemektir detaylı blgi için lütfen arayınız süleyman bilir
Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Çevre sağlığı konusunda “ Haşere Kontrolü “ alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren teknolojiye, eğitime, müşteri memnuniyetine önem veren sektörün genç ve dinamik firmasıdır.
Böcekilaçlama

Böcekilaçlama

Hizmetlerimizi Sağlık bakanlığı onaylı profesyonel ilaçlama teknisyenleri aracılığıyla en uygun fiyat prensibi çerçevesinde yürütmekteyiz.Hizmetlerimiz her türlü böcek ilaçlama ve kemirgen-fare ile mucadeyi kapsamaktadir. Ücretsiz keşif hizmeti verilmektedir İlaçlama Teknisyeni Hakan bey
Pacific G.

Pacific G.

Pacfic Group Çevre Sağlığı Hizmetleri, Pacific Group Holding Çatısı altında Hizmet veren kurumsal köklü bir şirkettir. Yıllardır hizmet verdiğimiz istanbulun en kurumsal firmaları ve en köklü otelleri sayesinde geliştirdiğimiz dünya standartlarında tekniklerle kaliteli ve GARANTİLİ hizmet veriyoruz. Peki bu Ne demek oluyor ? Bizden alacağınız her hizmette size detaylı analizlerle yaşanılan sorunun en temeline iniyor, yaptığımız dünya standartlarında tekniklerle sorununuzu tamamen ortadan ka
Pestex İlaçlama Ve Fümigasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti.

Pestex İlaçlama Ve Fümigasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti.

Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı olan şirketimiz TSE-HYB, İSO 9001, 14001, 18001 kalite belgelerine sahiptir. Biyosidal ürün Uygulama belgelerine sahip,alanında tecrübeli uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. % 100 garantili ilaçlama yapıyoruz.3 ay içerisinde aynı sorun olduğunda servis formunuz ile bizi ararsanız ücretsiz ilaçlama yapıyoruz.
Gelisim İlaçlama Tem.

Gelisim İlaçlama Tem.

15 yıllık tecrübemizle , deneyimli ve eğitimli personellerimizle, Sağlık Bakanlığından almış oldugumuz belgelerle tüm haşere sorunlarınıza karşı GARANTİ li olarak hizmet vermekteyiz. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER,ORTAK ÇALIŞMALAR ALTYAPISINDA BULUŞMAYI TEMENNİ EDERİZ.
Alagöz Çevre Sağlığı

Alagöz Çevre Sağlığı

I - ohsas - ıso - ıso - ıso - tse yetki belgelerine standartlarına uygun olarak müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmaktayız. Kuş kontrolü - fumigasyon - haşere ilaçlama- su deposu temizliği , ortam dezenfeksiyonu hizmetleri vermekteyiz. Uygulamalarımız sırasında ve sonrasında ortamı terk etmenize gerek yoktur. Bırakın Yaşam Alanlarınız Sİze kalsın .
Haşere İ.

Haşere İ.

Exper ilaçlama olarak Konya da, uygun fiyata ve kaliteli sorun çözme teknikleriyle ilaçlama hizmeti veriyoruz. Kokusuz ilaçlama yöntemleriyle evden çıkmanıza gerek kalmadan haşere sorununu kökten çözüyoruz.
Antipest İlaçlama

Antipest İlaçlama

Halk sağlığı alanında kaliteli ürün, profesyonel uygulama teknikleri kullanarak genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla değerli müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak , sorunların da etkin çözümler üretmek, en doğru ve en az maliyet ile sonuca ulaştırmaktadır.
Ecofix Çevre Sağlığı İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Ecofix Çevre Sağlığı İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Bodrum ve çevresinde alanında uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize ilaçlama ve dezenfeksiyon alanında kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Firmamız ve kullandığımız ürünler Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır.
Elazığ Böcek İlaçlama Hizmeti

Elazığ Böcek İlaçlama Hizmeti

Firma; tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda %100 garanti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, isteklerinize tam zamanlı olarak karşılık verebilir.
İltem İlaçlama Ve Temizlik

İltem İlaçlama Ve Temizlik

İşyerleriniz de Eviniz de Veya Herhangi Bir Yaşam Alanınız da Haşere Sorununuz Varsa İLTEM İlaçlama ya Güvenebilirsiniz.
Sgs Mersin Böcek İlaçlama

Sgs Mersin Böcek İlaçlama

SGS Mersin Böcek ilaçlama olarak sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile İlaçlama yapmaktayız. Bütün haşere problemlerine karşı %100 koruma sağlıyoruz. 13 yıllık deneyimleriMiz ile Sağlıklı Günler Sunuyoruz.
Yüce İlaçlama

Yüce İlaçlama

YÜCE İLAÇLAMA Haşere Kont. & Fümigasyon Hizm. Tar. Tic. 2011 yılında Kırklareli’de kurulan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün her zaman öncü ve güvenilir firması olmayı hedeflemiştir.
Mersin Jit İlaçlama

Mersin Jit İlaçlama

YAŞAMIMIZDA BÖCEKLER ÖNEMLİ BİR YER TUTAR.ONLAR SORUNDUR.BÖCEKSİZ YAŞAMAK SİZİN, ,YOK ETMEK BİZİM İŞİMİZDİR. SİZ ARAYIN BİZ GELELİM. BİZ FİRMA OLARAK PEST KONTROL MUCADELESINDE JIT ANLAYISIYLA HİZMET SUNUYORUZ.İŞİMİZE HİZMET, MÜŞTERİYE HÜRMET İLKEMİZDİR. MERSİN VE TÜM İLÇELERİNDE FOG, ULV, ATOMİZER VE SPREYLEME YÖNTEMİYLE YİNE JEL UYGULAMASIYLA ( KARASİNEK, SİVRİSİNEK, ALMAN HAMAM BÖCEĞİ, AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ, TATARCIK, KARINCA, BİT,PİRE, KENE, YILAN, AKREP, FARE GİBİ HAŞERELERE KARŞI SAGLIK B
Ozan Ş.

Ozan Ş.

7 24 HİZMET VEREN KOKUSUZ KALICI VE KURUMSAL BİR FİRMAYIZ. TÜRKİYENİN HER YERİNE HİZMET VERİYORUZ. SİTELER,FABRİKALAR,OTELLER,GIDA İŞLETMELERİ VB. ISO BELGELERİMİZLE GÜVENİLİR BİR HİZMET SUNMAKTAYIZ.
Mess Haşere Kontrol Çevre Sağlığı Hizmetleri

Mess Haşere Kontrol Çevre Sağlığı Hizmetleri

Bcek ilaçlama, tüm haşere ve fare türleri üzerinde böcek ve fare türleri; Akar, tatarcık, mite, tahtakurusu, akrep, sivrisinek, . çıyan, hamam böceği, karafatma karınca, Alman hamam kurdu, deri böceği, . haşere, sürüngen ve kemirgen kontrolü ve ilaçlama, dezenfekte hizmetlerini yapmak ve yaptırmak Böcek, Fare, Sinek, Kene Gibi Zararlıların İlaçlaması Hakkında Sık Sorulan Sorular hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, akrep, karınca, tespih böceği, . Jel ilaçlama ise hamam böceği, kalorifer böceğ
Mehmet A.

Mehmet A.

"Firma tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda garanti vermektedir
Mustafa K.

Mustafa K.

Didimde ilaçlama hizmetiyle profesyonel kadromuzla iş başındayız 7/24 destek ve hizmet alabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ebru Demir
Böcek İlaçlama   05/11/2018

İnan Bey tam zamanında geldi, bilgilendirme yaparak işini tamamladı. İlaçlama sonrası yapacaklarımı da iyicene aktardı. Teşekkür ediyorum.

         
Aslı Uzunlu Akkülah
Böcek İlaçlama   16/10/2018

Süleyman Bey oldukça profesyonel ve işine hakim biri. Site üzerinden sorduğumuz sorulara da çok hızlı geri dönüş yaptı kendisi.

         
Aybala Bulut
Böcek İlaçlama   23/09/2018

Ezel Bey çok yardımcı oldu, benim için çok büyük bir problem olan yeni tanındığım evdeki hamam böcekleri konusunda. Planlı bir çalışma şekli var. Uzun vadede ilaçlamanın olumlu etkilerini görmeyi umuyorum. Teşekkürler.

         
Oğuzhan Özak
Böcek İlaçlama   10/07/2018

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım istediğim yerleri ilaçlayıp herşeyi detaylıca sıkılmadan anlattı arayıp tekrardan bir problem olup olmadığınıda sordu Mustafa bey’e emeği için çok teşekkür ediyorum.

         
Ezgi Başar
Böcek İlaçlama   18/06/2018

Her şey çok hızlıca halledildi. Pireler kayboldu. Arkadaş çok yardımcı ve öğreticiydi. Bilgisine ve yaptığı işe güvenebilirsiniz.

         
Burak Ozbay
Böcek İlaçlama   01/06/2018

Ilaclamayi yaptiktan sonra 15 gun bocek gorebilirsiniz; 16. Gun girurseniz yeniden ilaclamaya geliyoruz dediler. 14. Gundeyiz; bocegin ismi kaldi kendisi hic bir yerde yok. Cok tesekkur ederim!

         
Yüksel Hazine
Böcek İlaçlama   29/05/2018

Bilgili ve kurumsal yaklaşıyorlar. Garanti veriyor yazılı olarak yaklasım olarak gayet memnunum kesınlıle tavsıye ederım.

         
Muharrem.ersal Ersal Emlak Yönetimi Ltd.şti.
Böcek İlaçlama   20/05/2018

Teşekkürler. İşinin uzmanı ekip. Tüm yönetimini yaptığımız binalar için hizmet almayı düşünüyoruz. Tekrar teşekkürler. ... Muharrem ERSAL(Profesyonel Bina Yöneticisi)

Böcek İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz