4 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.019 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz. haşere ilaçlamada yeni MODA. Bayer firmasının özel formülasyonlu tüm uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkili, insan sağlığına zararsız, haşereler üzerinde etkili ve tam koruma sağlayan uygulama esnasında ve sonrasında mekânı terk etmenize gerek olmayan özellikli ilaçlarını kullanıyoruz
Mavi D.

Mavi D.

Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR. PROFESYONEL Ziraat Mühendisleri Denetiminde Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, böcek ilaçlama sektörü
Son Çare İlaçlama

Son Çare İlaçlama

Son Çare İlaçlama firmamız 2018 yılında kurulmuş olup, deneyimli personellerimiz 2006 yılından beri her türlü alanda haşereler ve kemirgenlerle mücadele etmektedir. Firmamız Karadeniz Bölgesine Hizmet vermektedir.
TREND İLAÇLAMA

TREND İLAÇLAMA

Globalleşen dünyamızda Çevre ve Halk Sağlığını tehdit eden zararlıların, sınır tanımadan yayılma eğilimi göstermesi, bu konuda ciddiyetin boyutlarını görmemiz açısından önemlidir. Çevremiz, varlığını sürdüren ve yaşam mücadelesi veren canlılar ile çevrilidir. Zararlı olan canlılar, üreme hızı ile karşılığında, bu canlılar ile mücadele konusunun ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır… Çevre ve Halk Sağlığını tehdit eden zararlıların kontrolünde temel hedef, uygulanan çeşitli yöntemlerle
Uzun Haşere İlaçlama Hizmetleri

Uzun Haşere İlaçlama Hizmetleri

Alanında Uzman ekiplerimiz eşliğinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize istenilen hizmeti itina ile sunuyoruz. 7/24 Hizmetinizdeyiz.
Halil P.

Halil P.

Profesyonel ekibimizle; Ev, ofis, depo, bahçe ve daha kısacası böceklerin olduğu heryerin ilaçlanması titizlikle yapılır.
Gamze E.

Gamze E.

Merhabalar; Yaşam, Çalışma ve Üretim alanlarınızı haşerelere (bit, pire, kene, hamam böceği, kara sinek, sivrisinek, karafatma, arı, kalorifer böceği, tahta kurusu, örümcek, çıvan, güve, çekirge, karınca, fare, yılan vs.) karşı ilaçlıyor, bakterilere,mikroplara ve tüm virüs çeşitlerine karşı ise dezenfekte ediyoruz.Uzman ekibimiz ile 0,50 tlden başlayan fiyatlarla 7724 hizmetinizdeyiz.
Nika Temizlik Ve Haşere Kemirgen Hizmetleri

Nika Temizlik Ve Haşere Kemirgen Hizmetleri

Sektördeki 13 yıllık deneyimimiz, referanslarımız ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm ortağı olmak için buradayız.
3e İlaçlama

3e İlaçlama

Hizmet verdiğimiz, sağlık bakanlığından onaylı ürünlerimizi eğitimli ve sertifikalı, işinde uzman, deneyimli ekibimizle birlikte sizlerin daha iyi bir ortamda yaşamanız rahat bir nefes almanız için 7/24 hizmetinizdeyiz.
Life & Metkim Pest C.

Life & Metkim Pest C.

Uzman Kadromuzla Zararli ve Zararsiz bütün haşerelerle mucadele ediyoruz. işimizi severek yapıyoruz çünkü düşmanlarımızı tanıyoruz. Ev depo çatı bahçe her nevi böcek ilaçlama servislerimizle hizmetinizdeyiz. istanbul avrupa ve Anadolu yakasinda şubelerimiz mevcuttur.
Biosin H.

Biosin H.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana her gün daha kaliteli hizmet sunma adına teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve garantili ilaçlama amaçlı faaliyet gösteren bir işletmedir. İstanbul’un her noktasına aynı memnuniyeti taşıyan firmamız haşere türleri konusunda üst derece eğitimli ekiplerden kurulmuştur. Bu amaçla bünyesinde barındırdığı ziraat mühendisleri ve ziraat teknikerleri ile kişi sağlığını korurken haşere mücadelesinde en maksimum noktaya ulaşma hedefi ile yola çıkmaktadır. Dünya S
Murat Emre  D.

Murat Emre D.

Sektörde 8 yıllık tecrübem ile faaliyet göstermekteyim. her türlü haşere,kemirgen ve zararlılar ile mücadele kapsamında; ev iş yeri bina depo ve tüm yaşam alanlarında dezenfekte hizmeti vermekteyim. T.C sağlık bakanlığı tarafından verilen eğitim sonucunda aldığım biyosidal ürün uygulayıcı sertifikam ile hizmet vermekteyim.
Tekno İlaçlama

Tekno İlaçlama

Alanında uzman ekibiyle 7 24 hizmet veren firmamız garantili kokusuz lekesiz çözümler üreterek siz müşterilerimizin saglıgını düsünüyor ve koruyor.14 yılda.5000 müşteri tesadüf degildir.
Yüce İlaçlama

Yüce İlaçlama

YÜCE İLAÇLAMA Haşere Kont. & Fümigasyon Hizm. Tar. Tic. 2011 yılında Kırklareli’de kurulan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün her zaman öncü ve güvenilir firması olmayı hedeflemiştir.
Adalya İlaçlama

Adalya İlaçlama

FIRMAMIZ 10 YILI ASKIN BIR SUREDIR HIZMET SEKTORUNDE UYGULAMA YAPMAKTA OLUP HALK SAGLIGI IZIN BELGERINE SAHIPTIR DURUST ILKELERE BAGLI OLAN KURULUSUMUZ SIZ DEGERLI MŰSTERILERIMIZE EKONOMIK VE GARANTILI HIZMET VERMEKTEDIR.
Elazığ Böcek İlaçlama Hizmeti

Elazığ Böcek İlaçlama Hizmeti

Firma; tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda %100 garanti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, isteklerinize tam zamanlı olarak karşılık verebilir.
Mehmet A.

Mehmet A.

"Firma tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda garanti vermektedir
Ayrıntı İlaçlama

Ayrıntı İlaçlama

Evinizde, işyerinizde, 8 yıllık ilaçlama tecrübesiyle garantili bir şekilde Hamam böceği, fare, kene, kalorifer böceği , pire, akrep, örümcek , tahta kurusu vb haşerelerde kesin çözüm.
İltem İlaçlama Ve Temizlik

İltem İlaçlama Ve Temizlik

İşyerleriniz de Eviniz de Veya Herhangi Bir Yaşam Alanınız da Haşere Sorununuz Varsa İLTEM İlaçlama ya Güvenebilirsiniz.
Eylül Çevre Sağlığı Pest Kontrol İlaçlama Danışmanlık

Eylül Çevre Sağlığı Pest Kontrol İlaçlama Danışmanlık

Haşere ve kemirgenleri insan sağlığına zararlı etkisi olmayan ilaçlarla kontrol altına alıp, yok eden ve yaşadığınız ortamları ve gıda maddelerinizi sağlıklı ve tüketilebilir olarak hijyenini sağlayan uygulamaları “EYLÜL ÇEVRE SAĞLIĞI PEST KONTROL İLAÇLAMA ve DANIŞMANLIK” sizlere ekonomik ve pratik bir biçimde sunar. Ev ve İşyerlerinizde mevcut sorunlarınıza karşı, Teknik Personelimiz tarafından gerekli fizibilite yapıldıktan sonra uygun mücadele yöntemi belirlenerek, talepleriniz doğrultusund
Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Çevre sağlığı konusunda “ Haşere Kontrolü “ alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren teknolojiye, eğitime, müşteri memnuniyetine önem veren sektörün genç ve dinamik firmasıdır.
Ozan Ş.

Ozan Ş.

7 24 HİZMET VEREN KOKUSUZ KALICI VE KURUMSAL BİR FİRMAYIZ. TÜRKİYENİN HER YERİNE HİZMET VERİYORUZ. SİTELER,FABRİKALAR,OTELLER,GIDA İŞLETMELERİ VB. ISO BELGELERİMİZLE GÜVENİLİR BİR HİZMET SUNMAKTAYIZ.
Muğla Delta İlaçlama

Muğla Delta İlaçlama

Muğla Delta İlaçlama olarak amacımız; Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak uzman, dinamik, deneyimli personel kadromuzla çözüm ortağınız olmak, haşere ilaçlama konusunda en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek, çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarımıza ve müşterilerimize örnek olmak, "Toplum Sağlığı ve Çevre Duyarlılığı" konusunda detaylı çalışmalar ve uzman ekiplerle birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışmala
Berna B.

Berna B.

Güçlü ve profesyonel Ekibim haşere mücadele hizmeti vermektedir. 4 yıldır bu işle uğraşıp gerektiğinde özel ilaç haZırlayıp uygulama yapmaktayız.
Arıkan İlaçlama Ve Danışmanlık Hizmetleri

Arıkan İlaçlama Ve Danışmanlık Hizmetleri

Firmamız olarak ziraat mühendisi kontrolünde yürüyen haşere ilaçlaması ve kemirgen mücadelesi hizmetini en kaliteli şekliyle vermekteyiz. firmamız sağlık bakanlığı biyosidal ürün uygulama belgesine sahiptir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Böcek İlaçlama   29/03/2020

Dükkanlarımızı dezenfeksiyon yaptırdık gelen ekip işlerinde profesyonel , titiz ve müşteriye saygılı davranışlarıyla kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

         
Caner Körsü
Böcek İlaçlama   12/02/2020

Çok güler yüzlü bir beyefendi geldi işine gayet hakim ve samimi biri sorunumuz tamamen çözüldü uygun fiyat içinde ayrıca teşekkürler

         
Cem Güzel
Böcek İlaçlama   05/11/2019

Çok iyi işini gerçekten Profesyonel olarak yapan bi firma ve aynı şekilde çalışanları var.Gelen arkadaş hem düzgünce işini yaptı hem bilgilendirme yaptı.Teşekkürler.Tavsiye olunur

         
Ferdi Kulalı
Böcek İlaçlama   05/07/2019

Cumali Bey tam vaktinde geldi ve işi de tam yaptı . İlacın içeriği hakkında da bilgi verdi. Memnun kaldık, tekrar çalışırız.

         
İclal Karataş
Böcek İlaçlama   18/05/2019

Tam zamanında gelindi. O gün evde annem babam olmasına rağmen beni de arayıp bilgilendirdiler. Şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadı. Memnunum. Öneririm.

         
Sezen Esen
Böcek İlaçlama   09/05/2019

Ayhan bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kısa zamanda gelip sorunu çözüldüler. Öncesinde detaylı bir bilgilendirme yapıp tam söylemiş oldukları saatte geldiler. Teşekkür ediyorum

         
Kahraman Baştuğ
Böcek İlaçlama   16/03/2019

Merhabalar süleyman beyin ilgi ve alakası çok güzeldi kendi evini ilaçlar gibi evin her köşesıni ilaçladı yaptıgı işte çok bilgili olması ise ayrı bır güzellik kendisine çok tesekkur edıyorum eline emeğine sağlık.

         
Kaan Kayan
Böcek İlaçlama   25/12/2018

Gayet hızlı bir şekilde ilaçlama tamamlandı. Su bazlı ilaç kullanıldığı için koku sorunumuz hiç olmadı.

Böcek İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz