En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması | Armut

4 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

601 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz. haşere ilaçlamada yeni MODA. tek sefer ilaçlama ile tüm haşereleri yok eden uygulama. BAYER firmasının, tüm uçan ve yürüyen haşereler için geliştirdiği, kokusuz ve tam etkili, insan sağlığı’na zarar vermeyen, ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı tek etmenize gerek olmayan özellikli ilaçlarını kullanmaktayız.
İstanbulda İlaçlama

İstanbulda İlaçlama

12 senedir,alanımızda uzman kadromuzla,sizlerin daha sağlıklı ortamlarda yaşayabilmeniz için KOKUSUZ ilaçlarla GARANTİLİ hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ürünleri başta BAYER olmak üzere NOVARTİS ve VEBİ firmalarından temin etmekteyiz. Tüm ürünler sağlık bakanlığından onaylı olup kokulu ilaçları kullanmamaktayız. Bulunduğunuz mekanı terk etmeden, kokusuz ve sağlığınıza zarar vermeyen ilaçlarla istenmeyen haşere ve kemirgenlerden sizi kurtarıyoruz.En iyi ilaçlamayı, uygun fiyata ve garantili y
Mavi D.

Mavi D.

14 Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında7 24 Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR. PROFESYONEL Ziraat Mühendisleri Denetiminde 7 24 Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, böcek ilaçlama sektöründeki saygın,
Berna B.

Berna B.

Güçlü ve profesyonel Ekibim haşere mücadele hizmeti vermektedir. 4 yıldır bu işle uğraşıp gerektiğinde özel ilaç haZırlayıp uygulama yapmaktayız.
Panorama İlaçlama

Panorama İlaçlama

Panorama ilaçlama olarak size en etkin böcek ilaçlama yöntemini sunuyoruz. Bizim doğru müdahalelerimiz sayesinde böcekler artık sizin için sorun olmaktan çıkacak. Böcek ilaçlama da, böcek ve türüne göre yapılacak olan ilaçlama sayesinde artık; yaşam alanınızı böceklerle paylaşmanıza gerek kalmayacak. Panorama ilaçlama olarak sadece böcek ilaçlama değil kene ilaçlama, arı ilaçlama, sinek ilaçlama, akrep ilaçlama, fare ilaçlama, güve ilaçlama, karınca ilaçlama, örümcek ilaçlama, pire ilaçlama, ha
Mehmet A.

Mehmet A.

"Firma tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda garanti vermektedir
Sürvey İlaçlama&dezenfeksiyon

Sürvey İlaçlama&dezenfeksiyon

FİRMAMIZ 2005 YILINDA KURULMUŞTUR. SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI VE TSE BELGELİDİR.BİR ÇOK KURUM VE KURULUŞUN PERİYODİK HAŞERE KONTROL İŞİNİ TİTİZLİKLE YÜRÜTMEKTEDİR. BÜNYESİNDE BULUNAN ZİRAAT MÜHENDİSLERİYLE ÜCRETSİZ KEŞİF VE RAPORLAMA YAPAR.
Burak Mühendislik Haşere Kontrol

Burak Mühendislik Haşere Kontrol

İstanbul geneli 7/24 ilaçlama hizmeti ile beraber işletmelere resmi ilaçlama belgesi vermekteyiz. Siz sorununuzu söyleyin biz probleminizi çözelim. Tüm haşerelere karşı etkili ve kesin çözüm. Sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığından ruhsatlı ilaçlarımızla % 100 memnuniyet başlıca ilkemiz.
Kadir K.

Kadir K.

Profesyonel ekibimizle; Ev, ofis, depo, bahçe ve daha kısacası böceklerin olduğu heryerin ilaçlanması titizlikle yapılır.
Haşere İ.

Haşere İ.

Exper ilaçlama olarak Konya da, uygun fiyata ve kaliteli sorun çözme teknikleriyle ilaçlama hizmeti veriyoruz. Kokusuz ilaçlama yöntemleriyle evden çıkmanıza gerek kalmadan haşere sorununu kökten çözüyoruz.
Tekno İlaçlama

Tekno İlaçlama

Alanında uzman ekibiyle 7 24 hizmet veren firmamız garantili kokusuz lekesiz çözümler üreterek siz müşterilerimizin saglıgını düsünüyor ve koruyor.14 yılda.5000 müşteri tesadüf degildir.
Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Çevre sağlığı konusunda “ Haşere Kontrolü “ alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren teknolojiye, eğitime, müşteri memnuniyetine önem veren sektörün genç ve dinamik firmasıdır.
Gelisim İlaçlama Tem.

Gelisim İlaçlama Tem.

15 yıllık tecrübemizle , deneyimli ve eğitimli personellerimizle, Sağlık Bakanlığından almış oldugumuz belgelerle tüm haşere sorunlarınıza karşı GARANTİ li olarak hizmet vermekteyiz. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER,ORTAK ÇALIŞMALAR ALTYAPISINDA BULUŞMAYI TEMENNİ EDERİZ.
Mustafa K.

Mustafa K.

Didimde ilaçlama hizmetiyle profesyonel kadromuzla iş başındayız 7/24 destek ve hizmet alabilirsiniz.
Oksygen

Oksygen

Tüm Türkiyede hizmet veren kurumsal bir firmayız. Personellerimiz alanında uzman ziraat mühendisleridir. 81 ilin hepsine taşeron kullanmadan hizmet veren Türkiye de tek %100 Türk şirketiyiz.
Pacific G.

Pacific G.

Pacfic Group Çevre Sağlığı Hizmetleri Yıllardır hizmet verdiğimiz istanbulun en kurumsal firmaları ve en köklü otelleri sayesinde geliştirdiğimiz dünya standartlarında tekniklerle kaliteli ve GARANTİLİ hizmet veriyoruz. Peki bu Ne demek oluyor ? Bizden alacağınız her hizmette size detaylı analizlerle yaşanılan sorunun en temeline iniyor, yaptığımız dünya standartlarında tekniklerle sorununuzu tamamen ortadan kaldırıyoruz, ama olur da sorununuz tekrar ederse aynı hizmetler bütününü HİÇ BİR ÜC
Mustafa A.

Mustafa A.

BÖCEKLERDEN KURTARIYORUZ. SİVRİSİNEKLER SICAK YAZ AYLARINDA KABUSUNUZ MU OLUYOR. HAMAMBÖCEKLERİNDEN BIKTINIZ MI. KARASİNEKLERDEN İĞRENİYORMUSUNUZ. BİZİ ARAYIN SAAT UZMAN EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.
Bayram Y.

Bayram Y.

Balıkesirin tüm il.çelerinde böcek,fare,haşere,okul,cafe,ev,bahçe,otel,yurt ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.
Alagöz Çevre Sağlığı

Alagöz Çevre Sağlığı

I - ohsas - ıso - ıso - ıso - tse yetki belgelerine standartlarına uygun olarak müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmaktayız. Kuş kontrolü - fumigasyon - haşere ilaçlama- su deposu temizliği , ortam dezenfeksiyonu hizmetleri vermekteyiz. Uygulamalarımız sırasında ve sonrasında ortamı terk etmenize gerek yoktur. Bırakın Yaşam Alanlarınız Sİze kalsın .
Yüce İlaçlama

Yüce İlaçlama

YÜCE İLAÇLAMA Haşere Kont. & Fümigasyon Hizm. Tar. Tic. 2011 yılında Kırklareli’de kurulan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün her zaman öncü ve güvenilir firması olmayı hedeflemiştir.
Hamza  Y.

Hamza Y.

2004 den beri samsun il ve ilçeleriyle tüm karadeniz bölgesinde kurumsal hizmet vermekteyiz .Tecrübemiz garantimizdir ilk öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyetidir
Malatya İlaçlama Fumigasyon Temizlik Tarım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

Malatya İlaçlama Fumigasyon Temizlik Tarım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

2017 YILINDA KURULAN ŞİRKETİMİZ TAMAMEN MÜHENDİS KADROSU İLE SİZLERE EN İYİ HİZMETİ SUNMAKTADIR. KULLANDIĞIMIZ İLAÇLAR TAMAMEN SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI OLUP İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR TEŞKİL ETMEMEKTEDİR.
Ayrıntı İlaçlama

Ayrıntı İlaçlama

Evinizde, işyerinizde, 8 yıllık ilaçlama tecrübesiyle garantili bir şekilde Hamam böceği, fare, kene, kalorifer böceği , pire, akrep, örümcek , tahta kurusu vb haşerelerde kesin çözüm.
Betis İlaçlama Ve Temizlik

Betis İlaçlama Ve Temizlik

Firmamız Erzurum başta olmak üzere Doğu Anadolu, kardeniz ve iç anadoluda en etkin firma olup kalitesinden taviz vermeyen uzman ekipleri ile profesyonel çalışması ile kendini çevre sağlık alanında ıspat etmiş bir firmadır. Kapalı alanlarda ve açık alanlarda son teknolojik ilaçlama cihazları ile belediyelerde kene, sinek, sivrisinek ve diğer zararlılara karşı etkin mücadele vermektedir. çevre sağlıkta uzman olan firmamız bilmsel çalışma siteminde olup garantili çalışma yapmaktadır. BETİS GENEL
Sgs Mersin Böcek İlaçlama

Sgs Mersin Böcek İlaçlama

SGS Mersin Böcek ilaçlama olarak sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile İlaçlama yapmaktayız. Bütün haşere problemlerine karşı %100 koruma sağlıyoruz. 13 yıllık deneyimleriMiz ile Sağlıklı Günler Sunuyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ilke Kadıoğlu Sienkiewicz
Böcek İlaçlama   05/01/2019

Çok memnun kaldım. Herkese öneririm. Bebek beklediğim için ilaçlama ile ilgili kaygılarım vardı, her sorumu sabırla cevapladı. Çok teşekkür ediyorum kendisine ve ekibine.

         
Zeynep Ürper
Böcek İlaçlama   19/12/2018

İşini iyi yapan samimi ve güler yüzlü birisi Faruk bey . Kafamdaki soruları memnuniyetle cevapladı ve sorunu saptayarak ne gerekiyorsa yaptı .Umarim uzun süreli bir sonuç alırım. Ekstra işlerle birlikte bu fiyatı ödedim.Yardimlari için çok teşekkürler.

         
İlker İnce
Böcek İlaçlama   19/11/2018

Hem ilaçlamadaki detaycılığı, hem ilaçlamadan 2hafta sonra durumu merak edip bilgi alması “5yıldız”. Kesinlikle öneririm

         
Aslı Uzunlu Akkülah
Böcek İlaçlama   16/10/2018

Süleyman Bey oldukça profesyonel ve işine hakim biri. Site üzerinden sorduğumuz sorulara da çok hızlı geri dönüş yaptı kendisi.

         
Tamer Köksal
Böcek İlaçlama   28/09/2018

İşini gayet detaylı ve özenli şekilde yapıyor. Saatinde geldi ve şikayetimizi dinledikten sonra direk işleme başladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Ece Aydogdu
Böcek İlaçlama   26/08/2018

Teklif 1 saat icinde geldi. Bayram gunu olmasına rağmen güzel ve temiz calisildi. Is öncesi detaylı bilgi verildi. Sonsuz tesekkurler.

         
Böcek İlaçlama   04/07/2018

Süleyman bey oldukça bilgili ve bilgilendirici. Bir daha böcek/haşere sorunu yaşamam umarım ama yaşarsam kesinlikle yine sizi tercih ederim. Teşekkürler.

         
Taygün Okur
Böcek İlaçlama   23/06/2018

Süleyman bey, telefonda gerekli bilgilendirmeyi yapıp, operasyona geldiğinde söylediklerini birebir yapan, işini bilen bir insan.

Böcek İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz