4 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

867 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz. haşere ilaçlamada yeni MODA. Bayer firmasının özel formülasyonlu tüm uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkili, insan sağlığına zararsız, haşereler üzerinde etkili ve tam koruma sağlayan uygulama esnasında ve sonrasında mekânı terk etmenize gerek olmayan özellikli ilaçlarını kullanıyoruz
TREND İLAÇLAMA

TREND İLAÇLAMA

Globalleşen dünyamızda Çevre ve Halk Sağlığını tehdit eden zararlıların, sınır tanımadan yayılma eğilimi göstermesi, bu konuda ciddiyetin boyutlarını görmemiz açısından önemlidir. Çevremiz, varlığını sürdüren ve yaşam mücadelesi veren canlılar ile çevrilidir. Zararlı olan canlılar, üreme hızı ile karşılığında, bu canlılar ile mücadele konusunun ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır… Çevre ve Halk Sağlığını tehdit eden zararlıların kontrolünde temel hedef, uygulanan çeşitli yöntemlerle
Adalya İlaçlama

Adalya İlaçlama

FIRMAMIZ 10 YILI ASKIN BIR SUREDIR HIZMET SEKTORUNDE UYGULAMA YAPMAKTA OLUP HALK SAGLIGI IZIN BELGERINE SAHIPTIR DURUST ILKELERE BAGLI OLAN KURULUSUMUZ SIZ DEGERLI MŰSTERILERIMIZE EKONOMIK VE GARANTILI HIZMET VERMEKTEDIR.
VENOM TURKEY

VENOM TURKEY

VENOM TURKEY Türkiye de merkezi Bursa olarak tüm ülke genelinde hizmet vermektedir,ev işyeri, bahçe tüm açık kapalı alanlara profesyonel ekip kaliteli hizmet anlayışı ile mücadele verir, sorununuzu bize yazabilir ve arayabilirsiniz, en kısa zamanda bizi kapınızda göreceksiniz. Tüm haşerelere ve kemirgenlere hizmet vermekteyiz. İNSTAGRAM: VENOM İLAÇLAMA www.venomilaclama.com
Oksygen

Oksygen

Tüm Türkiyede hizmet veren kurumsal bir firmayız. Personellerimiz alanında uzman ziraat mühendisleridir. 81 ilin hepsine taşeron kullanmadan hizmet veren Türkiye de tek %100 Türk şirketiyiz.
Haşere İ.

Haşere İ.

Exper ilaçlama olarak Konya da, uygun fiyata ve kaliteli sorun çözme teknikleriyle ilaçlama hizmeti veriyoruz. Kokusuz ilaçlama yöntemleriyle evden çıkmanıza gerek kalmadan haşere sorununu kökten çözüyoruz.
Terrapest Haşere Yönetimi Ve Çevre Sağlığı Sistemleri Ltd. Şti.

Terrapest Haşere Yönetimi Ve Çevre Sağlığı Sistemleri Ltd. Şti.

Anadolu Terra Yönetim Danışma Temizlik A.Ş. çatısı altında #tesisyönetim, #temizlik , #ilaçlama , #peyzaj , #ofistemizliği , #mağazatemizliği konularında uzmanlaşmış ekipler / mobil olarak hizmet vermek için bir telefonunuzu bekliyor.
Mavi D.

Mavi D.

Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR. PROFESYONEL Ziraat Mühendisleri Denetiminde Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, böcek ilaçlama sektörü
Ökkeş K.

Ökkeş K.

2010 yılında kurulan işletmemiz doğru sorun tesbiti ,ekonomik ve çözüm odaklı hizmet vererek sektöründe tercih edilen bir firma haline gelmiştir.Her yıl büyüyerek ve kendini geliştirerek müşterilerine hizmet veren firmamıza güvenerek hizmet alabilirsiniz.
Ert İlaçlama

Ert İlaçlama

Garantili Ve Sertifikalı İlaçlama İçin Bizi Arayınız Kullandığımız Tüm Ürünler Sağlık Bakanlığı Onaylıdır
Yüce İlaçlama

Yüce İlaçlama

YÜCE İLAÇLAMA Haşere Kont. & Fümigasyon Hizm. Tar. Tic. 2011 yılında Kırklareli’de kurulan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün her zaman öncü ve güvenilir firması olmayı hedeflemiştir.
Tekno İlaçlama

Tekno İlaçlama

Alanında uzman ekibiyle 7 24 hizmet veren firmamız garantili kokusuz lekesiz çözümler üreterek siz müşterilerimizin saglıgını düsünüyor ve koruyor.14 yılda.5000 müşteri tesadüf degildir.
Mustafa K.

Mustafa K.

Didimde ilaçlama hizmetiyle profesyonel kadromuzla iş başındayız 7/24 destek ve hizmet alabilirsiniz.
Ayrıntı İlaçlama

Ayrıntı İlaçlama

Evinizde, işyerinizde, 8 yıllık ilaçlama tecrübesiyle garantili bir şekilde Hamam böceği, fare, kene, kalorifer böceği , pire, akrep, örümcek , tahta kurusu vb haşerelerde kesin çözüm.
MERSİN İLAÇLAMA LTD.ŞTİ

MERSİN İLAÇLAMA LTD.ŞTİ

İşimiz, Evinizi Korumak. 10 yıllık deneyimiyle Mersin İlaçlama, evinize yerleşen haşere ve kemirgenleri başarısı kanıtlanmış çözüm yöntemleri ile defeder. Müşteri odaklı memnuniyet için hizmet veren Mersin İlaçlama yüksek standartlarda evinizi ilaçlar. Arayın, evinizdeki haşere kabusu Mersin İlaçlama ile son bulsun.
Belsav Çevre Sağlığı ltd şti

Belsav Çevre Sağlığı ltd şti

Ankara üniversitesi ziraat mühendislği fakültesi mezunuyum.3 kişilik uzman ekibimizle birlikte sizlere kaliteli hizmet sunmak 10 yıldan beri hedefimiz. Ankara da büyük otellere, fabrikalara ve üniversitelere hizmet vermekteyiz.
Antipest İlaçlama

Antipest İlaçlama

Halk sağlığı alanında kaliteli ürün, profesyonel uygulama teknikleri kullanarak genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla değerli müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak , sorunların da etkin çözümler üretmek, en doğru ve en az maliyet ile sonuca ulaştırmaktadır.
Serway Böcek İlaçlama

Serway Böcek İlaçlama

Böceklere ve sorunlara yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz. %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlıyoruz.
Alo Bocek

Alo Bocek

Ramazan Gündüztepe, Onur Tanıtım Pazarlama Taahhüt Ticaret ünvanı adı altında 1998 yılından bugüne kadar ALO BÖCEK markası ile kapalı alan, açık alan, haşere mücadelesi yapmaktadır. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek dezenfeksiyon ve havuz hijyeni konusunda ihtisaslaşmaya gitmiştir. Faaliyetlerimiz hizmet alanlarımızın yanısıra makine, malzeme ve danışmanlık konularını da ilave ederek geniş bir yelpazede hizmetlerini sürdürmektedir.
Yeşil İlaclama

Yeşil İlaclama

Tüm haşere ve kemirgenlerle mücadele için: Kemirgenlere karşı, monitör veya canlı yakalama sistemleri kurularak periyodik olarak kontrol ve ilaçlama yapılır. Diğer tüm haşerelere karşı,kapalı alanlar belirlenen periyotlarla ilaçlanır. Sorun çıktığında ayrıca müdahale yapılır. Daha farklı talepler, hazırlanacak olan sözleşmede dikkate alınır. Yıllık sözleşmelerde personelinize yönelik hijyen, sanitasyon ve pest kontrol konularında ücretsiz eğitim tarafımızdan verilir.
Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Çevre sağlığı konusunda “ Haşere Kontrolü “ alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren teknolojiye, eğitime, müşteri memnuniyetine önem veren sektörün genç ve dinamik firmasıdır.
İltem İlaçlama Ve Temizlik

İltem İlaçlama Ve Temizlik

İşyerleriniz de Eviniz de Veya Herhangi Bir Yaşam Alanınız da Haşere Sorununuz Varsa İLTEM İlaçlama ya Güvenebilirsiniz.
Fatih  Ş.

Fatih Ş.

GEBZE DARICA BÖLGESİNDE YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM İLE HAŞERE İLAÇLAMA VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞLERİ ÖZENLE YAPILIR.
Berna B.

Berna B.

Güçlü ve profesyonel Ekibim haşere mücadele hizmeti vermektedir. 4 yıldır bu işle uğraşıp gerektiğinde özel ilaç haZırlayıp uygulama yapmaktayız.
Eylül Çevre Sağlığı Pest Kontrol İlaçlama Danışmanlık

Eylül Çevre Sağlığı Pest Kontrol İlaçlama Danışmanlık

Haşere ve kemirgenleri insan sağlığına zararlı etkisi olmayan ilaçlarla kontrol altına alıp, yok eden ve yaşadığınız ortamları ve gıda maddelerinizi sağlıklı ve tüketilebilir olarak hijyenini sağlayan uygulamaları “EYLÜL ÇEVRE SAĞLIĞI PEST KONTROL İLAÇLAMA ve DANIŞMANLIK” sizlere ekonomik ve pratik bir biçimde sunar. Ev ve İşyerlerinizde mevcut sorunlarınıza karşı, Teknik Personelimiz tarafından gerekli fizibilite yapıldıktan sonra uygun mücadele yöntemi belirlenerek, talepleriniz doğrultusund
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bülent Tuna
Böcek İlaçlama   13/11/2019

Çok hızlı ve etkin bir hizmet oldu. Gece geç saatte de olsa gelindi ve detaylı bir hizmet sunuldu. Teşekkürler

         
Çiğdem Özbaykız
Böcek İlaçlama   29/08/2019

Hizmet, başarı, müşteri memnuniyetini ön planda tutma en üst düzeyde. Üstelik verilen hizmet tam söz verildiği gibi, söz verildiği zamanda en iyi şekilde yapıldı ki, benim de en önem verdiğim şey “ verilen sözde durulması”dır. Kendilerine nezdinizde teşekkür ediyorum.

         
Metin Sertaç
Böcek İlaçlama   27/07/2019

27 Temmuz da binamızın ilaçlama işlemi Hikmet bey tarafından titizlikle yapıldı yaptığı hizmet ve aydınlatıcı bilgiler için çok teşekkür ederiz içtenlikle dostlarıma tavsiye edeceğim

         
Ömer Sarıbıyık
Böcek İlaçlama   13/07/2019

Öncelik olarak iletişimi için teşekkür ederim kendisine eski tabirle tam bir esnaf kendisi. Ilaclama esnasında hemen etkisini gördük. Akabinde izne çıktığımızdan dolayı eve geri dönüşte genelini değerlendirme şansımız olcak. Ama bi tereddütüm yok tekrar etme gibi bir durum olursa tekrar geleceğini söyledi bu bile yeter.

         
Ferdi Kulalı
Böcek İlaçlama   05/07/2019

Cumali Bey tam vaktinde geldi ve işi de tam yaptı . İlacın içeriği hakkında da bilgi verdi. Memnun kaldık, tekrar çalışırız.

         
Mehmet Arslan
Böcek İlaçlama   07/06/2019

Yaptıkları işte oldukca özenli ve titizler. Ilaç konusunda da insani rahatsız etmeyen, koku vs yapmayan bir ürün kullaniyorlar, teşekkürler

         
Emre Akgün
Böcek İlaçlama   06/05/2019

Gelen çalışan hızlı ve efektif çalıştı, işlem hakkında devamlı olarak bilgi verdi ve son derece saygılıydı.

         
Emre Okboy
Böcek İlaçlama   20/04/2019

Tek cümle bir bakkal bir restoran ve bir kahvehane sahibi arkadaşıma yönlendir dim geldiği gibi nazik güler yüzlü muhteşem bir insan. Rabbim hayırlı bol kazanç versin inşallah hak ediyor.

Böcek İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz