Hizmet Ver
Böcek İlaçlama

3 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,537 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

Böcek İlaçlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Böcek İlaçlama için toplam 1,537 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 10,307 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,036 kişi Böcek İlaçlama için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması

Emre Gündoğan photo

Emre Gündoğan

16.01.2022

Böcek İlaçlama · Pursaklar, Ankara

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile 2019 yılında kurmuş olduğumuz firmamızın kurumsal ve birçok çeşitli müşterilerine devamlı olarak güler yüzümüzle garantili çözümler sunuyoruz, çözüm ortağınız olmamız dileğiyle.

Muhittin Gülpınar photo

Muhittin Gülpınar

05.05.2021

Böcek İlaçlama · Şişli, İstanbul

Armut.comla işler kolay covid 19 dezenfeksiyon hizmeti ile beraber kemirgen ve yürüyen, uçan haşere bocek ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Enes Hacıoğlu photo

Enes Hacıoğlu

31.05.2020

Böcek İlaçlama · Karesi, Balıkesir

Merhaba,Profesyonel ekibimiz ve ürünlerimizle haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Ürünlerimiz SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı olup Sivrisinek, Karasinek, Hamam böceği, Tatarcık, Bit, Pire, Tahta kurusu, Kene, Karınca gibi uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkilidir.Ayrıca Koku yapmaz ve leke bırakmaz...

Cemil Durmaz photo

Cemil Durmaz

14.01.2021

Böcek İlaçlama · Yenişehir, Mersin

Gerekli bütün evraklarım mevcut olup Antalya ve Mersin’de yılların vermiş olduğu birikimle artık urfadayız umarım çalışma şansı tanırsınız

Buse Ercan photo

Buse Ercan

27.11.2019

Böcek İlaçlama · Maltepe, İstanbul

20 Yılı Aşkın Süredir İstanbul İlaçlama Olarak Her İlçede Böcek İlaçlama ‘da Bir Numarayız .

FSC GRUP photo

FSC GRUP

10.12.2020

Böcek İlaçlama · Melikgazi, Kayseri

KAYSERİ'DE İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYONUN KALİTELİ ADRESİ Ev,ofis,fabrika,spor salonu,ve tüm sektörlerin dezenfeksiyon ve ilaçlaması profesyonel ekibimizce itinayla yapılır.

Ibrahim Vatan photo

Ibrahim Vatan

10.04.2022

Böcek İlaçlama · Pendik, İstanbul

Sağlik bakanlık onaylı ruhsatlı ve tüm ekiplerimizin biyosidal ilaç kullanma sertifikalı lekesiz ve kokusuz ilaçlama garantili hizmet %100 güvenilir

Mustafa Özışık photo

Mustafa Özışık

13.05.2021

Böcek İlaçlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul

20SEKIZ GROUP olarak #koltukyikama #dezenfekte ve #ilaçlama alanlarında hizmet vermekteyiz.

Gelisim İlaçlama Tem. photo

Gelisim İlaçlama Tem.

25.10.2018

Böcek İlaçlama · Bolu, Bolu

15 yıllık tecrübemizle , deneyimli ve eğitimli personellerimizle, Sağlık Bakanlığından almış oldugumuz belgelerle tüm haşere sorunlarınıza karşı GARANTİ li olarak hizmet vermekteyiz. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER,ORTAK ÇALIŞMALAR ALTYAPISINDA BULUŞMAYI TEMENNİ EDERİZ.

Birol Yazı photo

Birol Yazı

20.03.2020

Böcek İlaçlama · Battalgazi, Malatya

YETKİNLİK BELGELERİMİZ • Sağlık Bakanlığı İlaç Uygulama İzin Belgesi • Sağlık Bakanlığı Mesul Müdür Belgesi • Sağlık Bakanlığı İlaç Uygulama Operatör Belgesi • TSE – HYB Uygunluk Belgesi • ISO 9001- 14001-18001 Kalite Belgeleri • İlaç güvenlik bilgileri ( MSDS ) • 3. Şahıslar için...

Karayel Group photo

Karayel Group

04.10.2020

Böcek İlaçlama · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Her türlü İlaçlama işlemini yapıyoruz. Uygun fiyat garantisi. Haşerelere kesin çözüm. FİNAL OKULLARI ŞEHRİ SANAT BAKLAVACISI MAGİCBOX SPOR SALONU GÖBEKLİTEPE KEBAP SALONU İLAÇLADIĞIMIZ BAZI YERLERDİR. Kalite taklit edilemez.

Depar Kurumsal İlaçlama Hizmeti photo

Depar Kurumsal İlaçlama Hizmeti

26.01.2021

Böcek İlaçlama · Etimesgut, Ankara

Depar Böcek İlaçlama olarak Ankara böcek ilaçlama konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Depar Böcek İlaçlama olarak önceliğimiz mutlu müşteri portföyümüzü artırmaktır.

Berna Burhan photo

Berna Burhan

04.02.2018

Böcek İlaçlama · Yıldırım, Bursa

Güçlü ve profesyonel Ekibim haşere mücadele hizmeti vermektedir. 4 yıldır bu işle uğraşıp gerektiğinde özel ilaç haZırlayıp uygulama yapmaktayız.

Ahmet Akkaya photo

Ahmet Akkaya

27.09.2021

Böcek İlaçlama · Akyazı, Sakarya

Hamam böceği,pire,kalorifer böceği gümüşcün,fare,akrep,tahta kurusu ilaçlamada %100 çözüm Hamam böceği pire gümüşcün gün de 35 40 yumurta bıraktığı için 15 gün sonra 2.ci ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Biosin Ilaçlama Ve Dezenfeksiyon photo

Biosin Ilaçlama Ve Dezenfeksiyon

08.04.2019

Böcek İlaçlama · Çekmeköy, İstanbul

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana her gün daha kaliteli hizmet sunma adına teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve garantili ilaçlama amaçlı faaliyet gösteren bir işletmedir. İstanbul’un her noktasına aynı memnuniyeti taşıyan firmamız haşere türleri konusunda üst derece eğitimli ekiplerden...

Varox İlaçlama photo

Varox İlaçlama

12.02.2020

Böcek İlaçlama · Sultanbeyli, İstanbul

VAROX İLAÇLAMA haşere kontrolü ve alanında hizmet veren bir firmadır.sağlık bakanlığı ile Dünya sağlık örgütünün onayladığı alet ekipman ve biosidal ürün ve aletlerle hizmet vermekteyiz taşlama olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası nda deneyimli ekibimiz ile tüm halkımızın hizmetindeyiz.VAROX...

Method İlaçlama photo

Method İlaçlama

17.07.2020

Böcek İlaçlama · Avcılar, İstanbul

Method ilaçlama şirketi 2001 yılından bugüne müşterilerini kaliteli ve garantili hizmet ile buluşturdugu gibi bir yandan da dünya sağlık örgütünün koydugu kurallara riaet ederek halk sağlığını korumaktadır. Farkımız, Haşere kontrol ve ilaçlama alanında kurumsal hizmet düzeyini yükseltmiş olmak ve...

Detay Yerinde Hizmet photo

Detay Yerinde Hizmet

19.09.2019

Böcek İlaçlama · Bağcılar, İstanbul

Ev ve iş yerlerinize haşere ve böcek kontrolleri yapılarak sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama yapılır. Evinizin veya iş yerinizin m2 sine göre fiyat teklifleri alabilirsiniz. kullanılan ilaçların tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ürünlerdir.Kesinlikle insan sağlığına zarar veren ilaçlar...

Life & Metkim Pest Control photo

Life & Metkim Pest Control

04.08.2019

Böcek İlaçlama · Bağcılar, İstanbul

Uzman Kadromuzla Zararli ve Zararsiz bütün haşerelerle mucadele ediyoruz. işimizi severek yapıyoruz çünkü düşmanlarımızı tanıyoruz. Ev depo çatı bahçe her nevi böcek ilaçlama servislerimizle hizmetinizdeyiz. istanbul avrupa ve Anadolu yakasinda şubelerimiz mevcuttur.

Özlem İlaçlama photo

Özlem İlaçlama

17.09.2020

Böcek İlaçlama · Fatih, İstanbul

HAŞERE İLAÇMA VE DEZENFEKTE İŞLEMLERİMİZDE TAMAMEN SAMİMİYET, İYİ NİYET, ÇÖZÜM ODAKLILIK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GÖZETMEKTEYİZ. YAPTIĞIMIZ HER İŞLEM GARANTİLİDİR. SONUÇ ALINAMADIĞI VEYA HERHANGİ BİR OLUMSUZLUKTA ÜCRET İADESİ VEYA FARKLI ÜRÜNLERLE TEKRAR SORUNU ÇÖZMEK BİZİM İŞ AHLAKIMIZDANDIR. ÖZLEM...

Sgs Mersin Böcek İlaçlama photo

Sgs Mersin Böcek İlaçlama

05.05.2016

Böcek İlaçlama · Mezitli, Mersin

SGS Mersin Böcek ilaçlama olarak sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile İlaçlama yapmaktayız. Bütün haşere problemlerine karşı %100 koruma sağlıyoruz. 13 yıllık deneyimleriMiz ile Sağlıklı Günler Sunuyoruz.

Ayrıntı İlaçlama photo

Ayrıntı İlaçlama

21.01.2019

Böcek İlaçlama · Kütahya, Kütahya

Evinizde, işyerinizde, 8 yıllık ilaçlama tecrübesiyle garantili bir şekilde Hamam böceği, fare, kene, kalorifer böceği , pire, akrep, örümcek , tahta kurusu vb haşerelerde kesin çözüm.

İltem İlaçlama Ve Temizlik photo

İltem İlaçlama Ve Temizlik

29.10.2017

Böcek İlaçlama · Kütahya, Kütahya

İşyerleriniz de Eviniz de Veya Herhangi Bir Yaşam Alanınız da Haşere Sorununuz Varsa İLTEM İlaçlama ya Güvenebilirsiniz.

Gökhan Yılmaz photo

Gökhan Yılmaz

05.05.2019

Böcek İlaçlama · Bakırköy, İstanbul

Haşere ile mücade Sağlık bakanlığı halk sağlığı alanında biyosidal ürün uygulama operatörü.

Cem Eşer photo

Cem Eşer

17.08.2018

Böcek İlaçlama · Kırşehir, Kırşehir

Sağlık bakanlığı onaylı çalışıyoruz gıda işletmelerine denetlenme belgesi veriyoruz. Tecrübeli ekibimizle 7/24 istanbulun heryerinde hizmetinizdeyiz

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Böcek İlaçlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Böcek İlaçlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Böcek İlaçlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Böcek İlaçlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Böcek İlaçlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Böcek İlaçlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Böcek İlaçlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Böcek İlaçlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Böcek İlaçlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Böcek İlaçlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Böcek İlaçlama fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl