En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması | Armut

4 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

743 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz. haşere ilaçlamada yeni MODA. Bayer firmasının özel formülasyonlu tüm uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkili, insan sağlığına zararsız, haşereler üzerinde etkili ve tam koruma sağlayan uygulama esnasında ve sonrasında mekânı terk etmenize gerek olmayan özellikli ilaçlarını kullanıyoruz
Pest & Go Çevre Sağlığı Hizmetleri

Pest & Go Çevre Sağlığı Hizmetleri

Pest & Go Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak onlarca yıldır alanımızda geliştirdiğimiz yenilikçi yöntemler sayesinde, yaşadığınız tüm haşere ve kemirgen sorunlarına çok hızlı ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. Kullanılan tüm ilaç ve yöntemler en son kalite ve yenilikte olduklarından insan sağlığına hiç bir etkisi bulunmamaktadır. Tüm işlemlerimiz Kokusuz, Kalıntısız ve Kesin Sonuçludur.Bu yüzden İşlem öncesi veya sonrası işlem yapılan alanı boşaltmanıza veya ekstra temizlik yapmanıza gerek yoktur.
Mavi D.

Mavi D.

14 Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında7 24 Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR. PROFESYONEL Ziraat Mühendisleri Denetiminde 7 24 Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, böcek ilaçlama sektöründeki saygın,
Life Pest C.

Life Pest C.

Uzman Kadromuzla Zararli ve Zararsiz bütün haşerelerle mucadele ediyoruz. işimizi severek yapıyoruz çünkü düşmanlarımızı tanıyoruz. Ev depo çatı bahçe her nevi böcek ilaçlama servislerimizle hizmetinizdeyiz.. istanbul avrupa ve Anadolu yakasinda şubelerimiz mevcuttur.
Berna B.

Berna B.

Güçlü ve profesyonel Ekibim haşere mücadele hizmeti vermektedir. 4 yıldır bu işle uğraşıp gerektiğinde özel ilaç haZırlayıp uygulama yapmaktayız.
Burak Mühendislik Haşere Kontrol

Burak Mühendislik Haşere Kontrol

İstanbul geneli 7/24 ilaçlama hizmeti ile beraber işletmelere resmi ilaçlama belgesi vermekteyiz. Siz sorununuzu söyleyin biz probleminizi çözelim. Tüm haşerelere karşı etkili ve kesin çözüm. Sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığından ruhsatlı ilaçlarımızla % 100 memnuniyet başlıca ilkemiz.
Haşere İ.

Haşere İ.

Exper ilaçlama olarak Konya da, uygun fiyata ve kaliteli sorun çözme teknikleriyle ilaçlama hizmeti veriyoruz. Kokusuz ilaçlama yöntemleriyle evden çıkmanıza gerek kalmadan haşere sorununu kökten çözüyoruz.
Tekno İlaçlama

Tekno İlaçlama

Alanında uzman ekibiyle 7 24 hizmet veren firmamız garantili kokusuz lekesiz çözümler üreterek siz müşterilerimizin saglıgını düsünüyor ve koruyor.14 yılda.5000 müşteri tesadüf degildir.
Ökkeş K.

Ökkeş K.

2010 yılında kurulan işletmemiz doğru sorun tesbiti ,ekonomik ve çözüm odaklı hizmet vererek sektöründe tercih edilen bir firma haline gelmiştir.Her yıl büyüyerek ve kendini geliştirerek müşterilerine hizmet veren firmamıza güvenerek hizmet alabilirsiniz.
Mustafa K.

Mustafa K.

Didimde ilaçlama hizmetiyle profesyonel kadromuzla iş başındayız 7/24 destek ve hizmet alabilirsiniz.
Eylül Çevre Sağlığı Pest Kontrol İlaçlama Danışmanlık

Eylül Çevre Sağlığı Pest Kontrol İlaçlama Danışmanlık

Haşere ve kemirgenleri insan sağlığına zararlı etkisi olmayan ilaçlarla kontrol altına alıp, yok eden ve yaşadığınız ortamları ve gıda maddelerinizi sağlıklı ve tüketilebilir olarak hijyenini sağlayan uygulamaları “EYLÜL ÇEVRE SAĞLIĞI PEST KONTROL İLAÇLAMA ve DANIŞMANLIK” sizlere ekonomik ve pratik bir biçimde sunar. Ev ve İşyerlerinizde mevcut sorunlarınıza karşı, Teknik Personelimiz tarafından gerekli fizibilite yapıldıktan sonra uygun mücadele yöntemi belirlenerek, talepleriniz doğrultusund
Volkan T.

Volkan T.

VOLKAN ZİRAAT İLAÇLAMA FİRMASI ŞİRKETİMİZ 2005 yılında Profesyonel yaklaşımı ve kalite merkezli hizmet anlayışı ile Aydın da sektöre girmiştir. VOLKAN ZİRAAT, bünyesinde barındırdığı yüksek bilgi düzeyine sahip, kendini devamlı yenileyen, çalışma alanlarıyla ilgili alanlarda eğitim görmüş çalışanlarıyla kısa bir zaman sonra Aydın sektöründe lider firma konumuna geçmiş, bu sonucun kaynağını “Kalite ayrıntılarda saklıdır, KALİTE İHTİYAÇLARIN EKSİKSİZ GİDERİLMESİDİR.” ilkesi ile çalışma anlayı
Gelisim İlaçlama Tem.

Gelisim İlaçlama Tem.

15 yıllık tecrübemizle , deneyimli ve eğitimli personellerimizle, Sağlık Bakanlığından almış oldugumuz belgelerle tüm haşere sorunlarınıza karşı GARANTİ li olarak hizmet vermekteyiz. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER,ORTAK ÇALIŞMALAR ALTYAPISINDA BULUŞMAYI TEMENNİ EDERİZ.
Fatih  Ş.

Fatih Ş.

GEBZE DARICA BÖLGESİNDE YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM İLE HAŞERE İLAÇLAMA VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞLERİ ÖZENLE YAPILIR.
Malatya İlaçlama Fumigasyon Temizlik Tarım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

Malatya İlaçlama Fumigasyon Temizlik Tarım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

2017 YILINDA KURULAN ŞİRKETİMİZ TAMAMEN MÜHENDİS KADROSU İLE SİZLERE EN İYİ HİZMETİ SUNMAKTADIR. KULLANDIĞIMIZ İLAÇLAR TAMAMEN SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI OLUP İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR TEŞKİL ETMEMEKTEDİR.
Muğla Delta İlaçlama

Muğla Delta İlaçlama

Muğla Delta İlaçlama olarak amacımız; Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak uzman, dinamik, deneyimli personel kadromuzla çözüm ortağınız olmak, haşere ilaçlama konusunda en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek, çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarımıza ve müşterilerimize örnek olmak, "Toplum Sağlığı ve Çevre Duyarlılığı" konusunda detaylı çalışmalar ve uzman ekiplerle birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışmala
Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Çevre sağlığı konusunda “ Haşere Kontrolü “ alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren teknolojiye, eğitime, müşteri memnuniyetine önem veren sektörün genç ve dinamik firmasıdır.
Ayrıntı İlaçlama

Ayrıntı İlaçlama

Evinizde, işyerinizde, 8 yıllık ilaçlama tecrübesiyle garantili bir şekilde Hamam böceği, fare, kene, kalorifer böceği , pire, akrep, örümcek , tahta kurusu vb haşerelerde kesin çözüm.
Yüce İlaçlama

Yüce İlaçlama

YÜCE İLAÇLAMA Haşere Kont. & Fümigasyon Hizm. Tar. Tic. 2011 yılında Kırklareli’de kurulan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün her zaman öncü ve güvenilir firması olmayı hedeflemiştir.
Bayram Y.

Bayram Y.

Balıkesirin tüm il.çelerinde böcek,fare,haşere,okul,cafe,ev,bahçe,otel,yurt ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.
Mehmet A.

Mehmet A.

"Firma tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda garanti vermektedir
Ozan Ş.

Ozan Ş.

7 24 HİZMET VEREN KOKUSUZ KALICI VE KURUMSAL BİR FİRMAYIZ. TÜRKİYENİN HER YERİNE HİZMET VERİYORUZ. SİTELER,FABRİKALAR,OTELLER,GIDA İŞLETMELERİ VB. ISO BELGELERİMİZLE GÜVENİLİR BİR HİZMET SUNMAKTAYIZ.
Malatya Tekno İlaçlama Tem.

Malatya Tekno İlaçlama Tem.

Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. 2005 yılından bu yana Malatya’da halk sağlığı alanında Pest ve Vektör mücadelesinde (karasinek, sivrisinek, hamamböceği, fare vb.) kullanılan ilaç ve cihazların pazarlama ve satışını yapmakta ve aynı zamanda bu alanlarla ilgili hizmetleri de yürütmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışını temel esas alan Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. sektörün öncü firmalarındandır. Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. Malatya merkez ofis olmak üzere Doğu Anadolu bölgesi de d
İltem İlaçlama Ve Temizlik

İltem İlaçlama Ve Temizlik

İşyerleriniz de Eviniz de Veya Herhangi Bir Yaşam Alanınız da Haşere Sorununuz Varsa İLTEM İlaçlama ya Güvenebilirsiniz.
Pestmaster Haşere Kontrol

Pestmaster Haşere Kontrol

Kemirgen, yürüyen ve uçan haşerelere karşı servis veren Pestmaster Haşere Kontrol; Ev, Okul, Hastane, Perakende işletmeleri, Depo, Gıda Üretim, İşleme ve paketleme tesisleri, Otel ve Tatil köyleri vb. her türlü özel ve resmi  işletmeye, ihtiyaca göre hazırlanan Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) programı ile en kapsamlı ve garantili servisi sunmaktadır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak Şahinler
Böcek İlaçlama   24/06/2019

Zamanında geldi, Bilgi verici yardımcı olucu güler yüzlü güvenilir bir arkadaş. Neredeyse 1 ay oldu Hiç böcek görmedik. 3 ay garanti olacağı söylenmişti bakalım. Tavsiye ediyorum fiyat da da yardımcı oldu.15-20 dk da işi bitirdi.Bir daha çağıracak olsam kesinlikle aynı kişiyi çağırırım.

         
Özgür Ünal
Böcek İlaçlama   30/05/2019

Gayet memnun kaldım. Kullanılan malzeme kokusuz olduğu için ilaçlama sırasında evde bulunubilirsiniz. Temiz ve kısa bir işti.

         
Selin Saksagan
Böcek İlaçlama   18/03/2019

Çok memnun kaldım.Daha ilaçlama yapıralı çok yeni oldu, ama şimdiye kadar hiçbir böcekle karşılaşmadım. Çok ilgililerdi ve verdikleri bilgiler de çok açıklayıcı ve bilgilendiriciydi. Aklınıza gelen her türlü soruyu siz daha sormadan cevaplıyorlar.

         
Diğdem Şentepe
Böcek İlaçlama   23/01/2019

ay grup ilaçlamaya cok teşekkür ederim tam saatinde evimde olup detaylı br ilaçlama yapıldı.kesinlikle çevreme tavsiye edecegim bir firma gercekten.

         
Şennur Sönmez
Böcek İlaçlama   12/10/2018

YAPILAN İŞLEMDEN MEMNUN KALDIK. OFİSTEN ÇIKMAMIZA GEREK KALMADAN İŞLERİMİZ AKSAMADAN İLAÇLAMA İŞLEMİNİ TAMAMLADILAR. GÜLER YÜZLÜ VE HIZLI HİZMETLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER

         
Ece Günay
Böcek İlaçlama   29/09/2018

İlaçlamanın üzerinden 2 hafta geçti, hiç böcek kalmadı. Tam zamanında geldiler ve dedikleri gibi hiç koku olmadı.

         
Tamer Köksal
Böcek İlaçlama   28/09/2018

İşini gayet detaylı ve özenli şekilde yapıyor. Saatinde geldi ve şikayetimizi dinledikten sonra direk işleme başladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Aydan Gündoğan
Böcek İlaçlama   01/08/2018

Aldığım hizmetten memnun kaldım, hizmet kalitesini zaman gösterecek ancak ilgi alaka ve profesyonellik açısından memnunum.

Böcek İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz