En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması | Armut

4 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

554 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Böcek İlaçlama Firması

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz. haşere ilaçlamada yeni MODA. tek sefer ilaçlama ile tüm haşereleri yok eden uygulama. BAYER firmasının, tüm uçan ve yürüyen haşereler için geliştirdiği, kokusuz ve tam etkili, insan sağlığı’na zarar vermeyen, ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı tek etmenize gerek olmayan özellikli ilaçlarını kullanmaktayız.
Berna B.

Berna B.

Güçlü ve profesyonel Ekibim haşere mücadele hizmeti vermektedir. 4 yıldır bu işle uğraşıp gerektiğinde özel ilaç haZırlayıp uygulama yapmaktayız.
Aktaş İ.

Aktaş İ.

4 senelik tecrübem vardır.Uzman tarafından uygulama yapılmaktadır.Saglik bakanlığı onaylı ilaçlarla ilaçlama yapılmaktadır.
Pacific G.

Pacific G.

Pacfic Group Çevre Sağlığı Hizmetleri, Pacific Group Holding Çatısı altında Hizmet veren kurumsal köklü bir şirkettir. Yıllardır hizmet verdiğimiz istanbulun en kurumsal firmaları ve en köklü otelleri sayesinde geliştirdiğimiz dünya standartlarında tekniklerle kaliteli ve GARANTİLİ hizmet veriyoruz. Peki bu Ne demek oluyor ? Bizden alacağınız her hizmette size detaylı analizlerle yaşanılan sorunun en temeline iniyor, yaptığımız dünya standartlarında tekniklerle sorununuzu tamamen ortadan ka
Bayram Y.

Bayram Y.

Balıkesirin tüm il.çelerinde böcek,fare,haşere,okul,cafe,ev,bahçe,otel,yurt ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.
Sürvey İlaçlama&dezenfeksiyon

Sürvey İlaçlama&dezenfeksiyon

FİRMAMIZ 2005 YILINDA KURULMUŞTUR. SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI VE TSE BELGELİDİR.BİR ÇOK KURUM VE KURULUŞUN PERİYODİK HAŞERE KONTROL İŞİNİ TİTİZLİKLE YÜRÜTMEKTEDİR. BÜNYESİNDE BULUNAN ZİRAAT MÜHENDİSLERİYLE ÜCRETSİZ KEŞİF VE RAPORLAMA YAPAR.
Burak Mühendislik Haşere Kontrol

Burak Mühendislik Haşere Kontrol

İstanbul geneli 7/24 ilaçlama hizmeti ile beraber işletmelere resmi ilaçlama belgesi vermekteyiz. Siz sorununuzu söyleyin biz probleminizi çözelim. Tüm haşerelere karşı etkili ve kesin çözüm. Sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığından ruhsatlı ilaçlarımızla % 100 memnuniyet başlıca ilkemiz.
Mavi D.

Mavi D.

14 Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında7 24 Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR. PROFESYONEL Ziraat Mühendisleri Denetiminde 7 24 Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, böcek ilaçlama sektöründeki saygın,
Rodento Haşere Kontrol

Rodento Haşere Kontrol

Rodento firması haşere kontrolde uzman mühendis ve tekniker kadrosu ile profesyonel çözümler sunan bir firmadır. Kullandığı ilaçlar kokusuz, mikro-kapsüllü ve dünya sağlık örgütünden onaylı halk sağlığı ilaçlarıdır. Rodento operatörü bilinçsiz uygulama yapmaz haşereleri gözler türünü belirler ve ona uygun bir uygulama yapar.Uygulama sonrası yaptığı uygulamaları takip eder.
Genpa İlaçlama

Genpa İlaçlama

Bulunduğunuz mekanı terk etmeden, kokusuz ve sağlığınıza zarar vermeyen ilaçlarla istenmeyen haşere ve kemirgenlerden sizi kurtarıyoruz
Güler İ.

Güler İ.

Sağlık Bakanlığı onaylı biçimde gerçekleştirdiğimiz tüm ilaçlama tekniklerimizde Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan BAYER markasının ilaçlarını kullanıyor ve uzman ekibimizle işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ayrıldığımız her noktada ardımızda gülen yüzler bırakıyor ve tüm haşereleri ortadan kaldırıyoruz. %100 sonuç veren tüm ilaçlama tekniklerimiz onaylı ve lisanslı bir şekilde gerçekleştiriliyor.
Mehmet A.

Mehmet A.

"Firma tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda garanti vermektedir
Yüce İlaçlama

Yüce İlaçlama

YÜCE İLAÇLAMA Haşere Kont. & Fümigasyon Hizm. Tar. Tic. 2011 yılında Kırklareli’de kurulan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün her zaman öncü ve güvenilir firması olmayı hedeflemiştir.
Haşere İ.

Haşere İ.

Exper ilaçlama olarak Konya da, uygun fiyata ve kaliteli sorun çözme teknikleriyle ilaçlama hizmeti veriyoruz. Kokusuz ilaçlama yöntemleriyle evden çıkmanıza gerek kalmadan haşere sorununu kökten çözüyoruz.
Ayrıntı İlaçlama

Ayrıntı İlaçlama

Evinizde, işyerinizde, 8 yıllık ilaçlama tecrübesiyle garantili bir şekilde Hamam böceği, fare, kene, kalorifer böceği , pire, akrep, örümcek , tahta kurusu vb haşerelerde kesin çözüm.
Mustafa K.

Mustafa K.

Didimde ilaçlama hizmetiyle profesyonel kadromuzla iş başındayız 7/24 destek ve hizmet alabilirsiniz.
Mustafa A.

Mustafa A.

BÖCEKLERDEN KURTARIYORUZ. SİVRİSİNEKLER SICAK YAZ AYLARINDA KABUSUNUZ MU OLUYOR. HAMAMBÖCEKLERİNDEN BIKTINIZ MI. KARASİNEKLERDEN İĞRENİYORMUSUNUZ. BİZİ ARAYIN SAAT UZMAN EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.
Tekno İlaçlama

Tekno İlaçlama

Alanında uzman ekibiyle 7 24 hizmet veren firmamız garantili kokusuz lekesiz çözümler üreterek siz müşterilerimizin saglıgını düsünüyor ve koruyor.14 yılda.5000 müşteri tesadüf degildir.
Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Neva İlaçlama Ve Pest Kontrol V.

Çevre sağlığı konusunda “ Haşere Kontrolü “ alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren teknolojiye, eğitime, müşteri memnuniyetine önem veren sektörün genç ve dinamik firmasıdır.
Gelisim İlaçlama Tem.

Gelisim İlaçlama Tem.

15 yıllık tecrübemizle , deneyimli ve eğitimli personellerimizle, Sağlık Bakanlığından almış oldugumuz belgelerle tüm haşere sorunlarınıza karşı GARANTİ li olarak hizmet vermekteyiz. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER,ORTAK ÇALIŞMALAR ALTYAPISINDA BULUŞMAYI TEMENNİ EDERİZ.
Muğla Delta İlaçlama

Muğla Delta İlaçlama

Muğla Delta İlaçlama olarak amacımız; Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak uzman, dinamik, deneyimli personel kadromuzla çözüm ortağınız olmak, haşere ilaçlama konusunda en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek, çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarımıza ve müşterilerimize örnek olmak, "Toplum Sağlığı ve Çevre Duyarlılığı" konusunda detaylı çalışmalar ve uzman ekiplerle birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışmala
Elazığ Böcek İlaçlama Hizmeti

Elazığ Böcek İlaçlama Hizmeti

Firma; tecrübeli ekibi, dalında uzman çalışanlarıyla böcek ve haşere ilaçlamada son derece iddialı olmakla birlikte, kapalı alanlarda %100 garanti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, isteklerinize tam zamanlı olarak karşılık verebilir.
İltem İlaçlama Ve Temizlik

İltem İlaçlama Ve Temizlik

İşyerleriniz de Eviniz de Veya Herhangi Bir Yaşam Alanınız da Haşere Sorununuz Varsa İLTEM İlaçlama ya Güvenebilirsiniz.
Ecofix Çevre Sağlığı İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Ecofix Çevre Sağlığı İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Bodrum ve çevresinde alanında uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize ilaçlama ve dezenfeksiyon alanında kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Firmamız ve kullandığımız ürünler Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır.
Oksygen

Oksygen

Tüm Türkiyede hizmet veren kurumsal bir firmayız. Personellerimiz alanında uzman ziraat mühendisleridir. 81 ilin hepsine taşeron kullanmadan hizmet veren Türkiye de tek %100 Türk şirketiyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aycan Kaya
Böcek İlaçlama   12/11/2018

Çok hızlı bir şekilde yapıldı evden çıkmak zorunda kalmadık gelen beyefendi çok kibar biriydi teşekkür ederim

         
Ebru Demir
Böcek İlaçlama   05/11/2018

İnan Bey tam zamanında geldi, bilgilendirme yaparak işini tamamladı. İlaçlama sonrası yapacaklarımı da iyicene aktardı. Teşekkür ediyorum.

         
Tamer Köksal
Böcek İlaçlama   28/09/2018

İşini gayet detaylı ve özenli şekilde yapıyor. Saatinde geldi ve şikayetimizi dinledikten sonra direk işleme başladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Barış Ürek
Böcek İlaçlama   02/08/2018

Çok teşekkür ederiz çok kibar ve bilgi vericiydi. Sanırım bir uygulama daha gerekecek pireler yeniden artışta.

         
Selçuk Can
Böcek İlaçlama   20/07/2018

Gelen arkadaş işininin uzmanı.İş yaparken bir yandanda cok detaylı bilgilendirmeler yaptı.Tavsiye ederim.

         
Ceylan Edin
Böcek İlaçlama   18/07/2018

KOrhan bey işinde son derece profesyonel, konu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapan, ince düşünen, dakik, işinin ehli bir profesyonel cıktı, kendisine teşekkür eder, basarılarının devamını dilerim.

         
Simge Öksüm
Böcek İlaçlama   16/06/2018

Bu kadar kısa zamanda çok çabuk yardımcı oldular. Bayram olmasına rağmen aynı gün içinde gelip sabırla bütün sorularimiza cevap verip bizleri yönlendirdiler. İlgileri ve titizlikleri için çok teşekkür ediyoruz, sevgiler

         
Mert Sunay
Böcek İlaçlama   02/03/2018

Musteri ile iletisim ve bilgilendirme superdi. Uygulama sorunsuz ve basarili bir sekilde gerceklesti. Tavsiye ederim.

Böcek İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz