En İyi 10 İstanbul Böcek İlaçlama Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul Böcek İlaçlama Firması

4 Böcek İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 269 Böcek İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Moda İlaçlama Temizlik Şirketi

Böcek İlaçlama · Ataşehir, İstanbul
Bizi çevrenize tavsiye edeceğiniz hizmetler sunuyoruz. haşere ilaçlamada yeni MODA. tek sefer ilaçlama ile tüm haşereleri yok eden uygulama. BAYER firmasının, tüm uçan ve yürüyen haşereler için geliştirdiği, kokusuz ve tam etkili, insan sağlığı’na zarar vermeyen, ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı tek etmenize gerek olmayan özellikli ilaçlarını kullanmaktayız.
İstanbulda İlaçlama

İstanbulda İlaçlama

Böcek İlaçlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
12 senedir,alanımızda uzman kadromuzla,sizlerin daha sağlıklı ortamlarda yaşayabilmeniz için KOKUSUZ ilaçlarla GARANTİLİ hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ürünleri başta BAYER olmak üzere NOVARTİS ve VEBİ firmalarından temin etmekteyiz. Tüm ürünler sağlık bakanlığından onaylı olup kokulu ilaçları kullanmamaktayız. Bulunduğunuz mekanı terk etmeden, kokusuz ve sağlığınıza zarar vermeyen ilaçlarla istenmeyen haşere ve kemirgenlerden sizi kurtarıyoruz.En iyi ilaçlamayı, uygun fiyata ve garantili y
Mavi D.

Mavi D.

Böcek İlaçlama · Ümraniye, İstanbul
14 Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında7 24 Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR. PROFESYONEL Ziraat Mühendisleri Denetiminde 7 24 Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. MAVİ DAMLA HAŞERE İLAÇLAMA, böcek ilaçlama sektöründeki saygın,
Nezahat E.

Nezahat E.

Böcek İlaçlama · Ümraniye, İstanbul
Evinizde gördüğünüz her böcek,görmediğiniz yüzlercesinin işaretidir. Çünki haşereler karanlığı severler ve çok çekingendirler. Işıklar söndüğünde ortaya çıkar ve ilk ışıkla birlikte yuvslarına saklanırlar. Haşere ve kemirgenler çok hızlı çoğalırlar. BİOSİN haşere kontrol servisi sizi bu sıkıntılardan kurtarıyor. %100 garantili ve kaliteli hizmet sunuyoruz.
Panorama İlaçlama

Panorama İlaçlama

Böcek İlaçlama · Şişli, İstanbul
Panorama ilaçlama olarak size en etkin böcek ilaçlama yöntemini sunuyoruz. Bizim doğru müdahalelerimiz sayesinde böcekler artık sizin için sorun olmaktan çıkacak. Böcek ilaçlama da, böcek ve türüne göre yapılacak olan ilaçlama sayesinde artık; yaşam alanınızı böceklerle paylaşmanıza gerek kalmayacak. Panorama ilaçlama olarak sadece böcek ilaçlama değil kene ilaçlama, arı ilaçlama, sinek ilaçlama, akrep ilaçlama, fare ilaçlama, güve ilaçlama, karınca ilaçlama, örümcek ilaçlama, pire ilaçlama, ha
M.f İlaçlama

M.f İlaçlama

Böcek İlaçlama · Şişli, İstanbul
Istanbul da anadolu ve avrupa olarak 2 kıtada yer almaktayız. 5 yıllık deneyim ve güler yüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimizin sorunlarını hızlı ve kesin çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Her türlü zararlı haşere ve kemirgen konusunda bizi 7/24 arayabilirsiniz.
Pacific G.

Pacific G.

Böcek İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Pacfic Group Çevre Sağlığı Hizmetleri Yıllardır hizmet verdiğimiz istanbulun en kurumsal firmaları ve en köklü otelleri sayesinde geliştirdiğimiz dünya standartlarında tekniklerle kaliteli ve GARANTİLİ hizmet veriyoruz. Peki bu Ne demek oluyor ? Bizden alacağınız her hizmette size detaylı analizlerle yaşanılan sorunun en temeline iniyor, yaptığımız dünya standartlarında tekniklerle sorununuzu tamamen ortadan kaldırıyoruz, ama olur da sorununuz tekrar ederse aynı hizmetler bütününü HİÇ BİR ÜC
Dinamik Böcek İlaçlama

Dinamik Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama · Şişli, İstanbul
Böcek ilaçlama konusunda 25 yıllık tecrübe ile tüm istanbul da kaliteli insan ve çevre dostu ilaçlama teknolojileri ile ekonomik böcek ilaçlama pire ilaçlama fare ilaçlama hizmetleri ile güvenilir ilaçlama faaliyetleri sunuyoruz. Ev böcek ilaçlamadan işyeri apartman böcek ilaçlamaya kadar %100 çözüm sunan ilaçlama şirketinden randevu almak için arayın,haşerelere sorunsuz veda edin.
Burak Mühendislik Haşere Kontrol

Burak Mühendislik Haşere Kontrol

Böcek İlaçlama · Fatih, İstanbul
İstanbul geneli 7/24 ilaçlama hizmeti ile beraber işletmelere resmi ilaçlama belgesi vermekteyiz. Siz sorununuzu söyleyin biz probleminizi çözelim. Tüm haşerelere karşı etkili ve kesin çözüm. Sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığından ruhsatlı ilaçlarımızla % 100 memnuniyet başlıca ilkemiz.
Pestmaster Haşere Kontrol

Pestmaster Haşere Kontrol

Böcek İlaçlama · Arnavutköy, İstanbul
Kemirgen, yürüyen ve uçan haşerelere karşı servis veren Pestmaster Haşere Kontrol; Ev, Okul, Hastane, Perakende işletmeleri, Depo, Gıda Üretim, İşleme ve paketleme tesisleri, Otel ve Tatil köyleri vb. her türlü özel ve resmi  işletmeye, ihtiyaca göre hazırlanan Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) programı ile en kapsamlı ve garantili servisi sunmaktadır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ulaş ATASEVEN
Böcek İlaçlama   03/05/2019

12 daire + bahçedeki rögar kapakları kaldırılıp ilaçlandı.Etkisini önümüzdeki günlerde göreceğiz.Uygun fiyat.

         
Ahmet Şenkal
Böcek İlaçlama   27/02/2019

Dedikleri saatte geldiler ve işlerini gayet düzgün yaptılar. Fiyat olarak da çok uygundu memnun kaldık.

         
Ilke Kadıoğlu Sienkiewicz
Böcek İlaçlama   05/01/2019

Çok memnun kaldım. Herkese öneririm. Bebek beklediğim için ilaçlama ile ilgili kaygılarım vardı, her sorumu sabırla cevapladı. Çok teşekkür ediyorum kendisine ve ekibine.

         
ALİ RIZA BULAZAR
Böcek İlaçlama   20/11/2018

İşini bilen,profesyonel bir firma oldukları belli idi. Bize ihityaç olabilecke ve bundan sonrası için böcek olma ihitmalini minumuma indirecek öneriler vererek işlerini güzel yaptılar.

         
Durmuş Demir
Böcek İlaçlama   16/11/2018

1 senedir uğraştığımız ve sonuç alamadığımız haşerelerden 1 hafta gibi kısa bir sürede bizi kurtardılar. Hızlı, kibar ve iş odaklı bir firma tavsiye ediyorum.

         
Benan Çelik
Böcek İlaçlama   29/08/2018

İlgiyle yaptığı işten memnun kaldım. Durumu değerlendirip doğru ilaçlama hizmeti verdiği için teşekkür ederim. Böcek sorunu yaşayanlara tavsiye ederim.

         
Aydan Gündoğan
Böcek İlaçlama   01/08/2018

Aldığım hizmetten memnun kaldım, hizmet kalitesini zaman gösterecek ancak ilgi alaka ve profesyonellik açısından memnunum.

         
Selçuk Metcan
Böcek İlaçlama   20/05/2018

Verilen hizmetten gayet memnun kaldım. Detaylıca ve titizce evin her yeri ilaçlandı. Hemen ertesi gün sonuç almaya başladım. İnan Bey ile çalışmanızı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Böcek İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz