Bornova Ev Temizliği İçin Temizlikçi | Armut

Bornova İzmir Ev Temizliği İçin Temizlikçi Bul

Temizlikçi Arıyorsan, 72 TL'den Başlayan Fiyatlarla Şimdi Rezervasyon Yap.

Bornova civarında 197 Temizlikçi hizmet vermeye hazır.

REZERVASYON YAP
Zülfiye  A.

Zülfiye A.

Ev Temizliği · Bayraklı, İzmir
İnsan sevdiği işi yapınca keyifle çalışır ve kısa zamanda mükemmel işler başarır. Bende böyle yapiyorum. Ayrıca aileme katkıda da bulunabiliyorum
Begüm D.

Begüm D.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
Boş olduğum vakitlerde yarı zamanlo veya sabah 9 aksam 4 e kadar ev temizliğine gidiyorum ama evde çocuk bakmayı da çok istiyorum 3 yaşında bır oglum var kendı evımde oğlumla beraber cocuk bakmak istiyorum
Kader İ.

Kader İ.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
İşimi severek yapıyorum ve baraşılı olduğumu kendimden değil yaptığım işlerden dolayı becerikli olduğumu söylerler ve tekrar çağırmalarından anlarsınız işinizi iyi yaptınız buda beni mutlu eder teşekkürler .
Fadime G.

Fadime G.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
Herşeyin başı azimdir.istekli ve azimli olunca yapamıyacağın iş yoktur.açık sözlü olmak istiyorum . 2 çocuk annesiyim.evlatlarıma eksiksiz tek başıma yetmek için ek iş arıyorum sigorta istemiyorum.part time tercihim.yemek yapmayı iyi bilirim çünkü yemek şirketi olan bortar yemek fabrikası elamanıyım 4 12 çalışıyorum.ücret beklentim aylık 1000 tl haftalıkta olabilir aylıkta olabilir.
Fatma S.

Fatma S.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
Merhaba 10 yıla aşkın ev hizmetleri ve yaşlı bakimi yapıyorum işimi severek özveriyle yapıyorum güler yüzlü samimi vijdanliyim
Halime  D.

Halime D.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
Okb hastasıyım yani titizlik hastası kızımın doğumuyla dahada arttı başkasinın yaptigı işten ve temizlikten tatmin olmam hijyen sağlandığına emin olana kadar temizliğin her aşamasını defalarca tekrarlarım. a href https://armut.com/hizmetveren/halime-duman-izmir-bornova-ev-temizligi_1199605 Halime Duman İzmir Bornova Ev Temizliği - Armut /a
Mizgin A.

Mizgin A.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
Çok güler yüzlü bir insanım:) çevremde çok sevilen cana yakın, etrafıma pozitif enerji veren bir kişiliğe sahibim. Saygıya dürüstlüğe çok önem veren birisiyim. Yalandan hiç hoşlanmam.
Birsen  Ç.

Birsen Ç.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
Merhaba, ben Birsen ÇELİK. İzmir’de bir kızım ve bir oğlum ile yaşıyorum. Sizlere güvenle, kaliteli ve özenli hizmet vermek için buradan sizlere ulaşıyorum. Sizlerde ihtiyacınız durumunda bana rahatça ulaşabilirsiniz.
Özlem K.

Özlem K.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
22 yaşındayım daha önce 3 yıl kadar çocuk bakımı ve ev işi yaptım. Yaptığım iş her ne olursa olsun yarım asla bırakmam . temiz düzenli biriyim ve içimden gelerek severek yapıyorum .
Cansu K.

Cansu K.

Ev Temizliği · Bornova, İzmir
Ev temizliği apartman temizliği cam temizliği dükkan temizliği ve yerinde koltuk hali yatak sandalye yıkama hizmeti profesyonel makina ve dogal bitkisel ürünlerimizle hizmetinizdeyiz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
NESRİN ŞAHİN
Ev Temizliği   15/07/2019

Yeliz Hanım gün boyunca titizlikle çalıştı. Gerekli özeni gösterdi ve zamanı en iyi şekilde kullanmaya çalıştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Tekrar çalışmak isteyebilirim .

         
Arif Müftü
Ev Temizliği   14/07/2019

Ebru hanıma çok teşekkür ediyorum. Tam saatinde gelmesi ve işine önem vermesine takdire şayan. Çok memnun kaldım.

         
Kikumi Bulut
Ev Temizliği   11/07/2019

Evimizin camlar, sineklikler o kadar kiliydi ki, Çok ağrı iş vardı. Filiz hanım saatta yetişmek için çok Hızır tempo ile çalıştı , çok uğraştı. Kendisinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

         
Cihan Ayhan
Ev Temizliği   05/07/2019

Çok hızlı ve pratik bir insan. Tertemiz yaptı kısa sürede her yeri:) gönül rahatlığı ile kendisi ile çalışabilirsiniz.

         
Mustafa Can Şaş
Ev Temizliği   04/07/2019

Tam zamanında geldi tam zamanında işi bitirdi. Temizlemesi oldukça güç durumda olan evimi beklentimin üstünde bir şekilde temizleyip tamamladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Ozan Kılıç
Ev Temizliği   02/07/2019

Teşekkür ediyorum. Zamanında gelip istenilen süre boyunca güzel temizlik yaptı ve camları özenle temizledi. Tavsiye ediyorum.

         
Gizem Önen
Ev Temizliği   30/06/2019

Sevim Hanım’dan çok memnun kaldık. Evde geçirdiği süre boyunca işleri layıkıyla yapmış. Aradığımız titizliğe ve özene sahip bir insan. Kendisiyle tekrar çalışmak isteriz.

         
Duygu Altın Tellioğlu
Ev Temizliği   20/06/2019

Nurcan Hanım eli pratik, hızlı ve ince temizlik yaptı. Saatinde geldi. Ne istediğimi sordu. Dediklerime uydu. Memnun kaldım.

İlçe İlçe Ev Temizliği
Ev Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz