Hizmet Ver
Ev Temizliği

İzmir İçinde Temizlikçi Arıyorsan Şimdi Rezervasyon Yap.

İzmir civarında 953 Temizlikçi hizmet vermeye hazır.

Ev Temizliğinde İlk ve En Güvenilir Markayız

Tek yapman gereken web sitemizden veya uygulamamız üzerinden evinin büyüklüğünü bildirmek. Armut en iyi temizlikçileri getirir ve seni tüm streslerinden kurtarır.

about-us-background
experiencedTecrübeli

Armut, 2011'den beri ev temizliği ve yüzlerce diğer hizmette 10 milyondan fazla müşteriyi hizmet verenlerle buluşturuyor. Armut'u kullanan ev temizliği gündelikçileri, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Eskişehir ve tüm Türkiye'de yüzbinlerce evin temizlenmesine yardımcı oluyor. Profesyonel ev temizliğine ihtiyaç duyduğun an aklına Armut gelsin.

easyKolay

Yoğun iş hayatın evi temiz tutmayı zorlaştırıyor mu? Çocuklarla ilgilenmekten yerleri süpürmeye zaman kalmıyor mu? Günlük koşuşturma içinde bir de evi temizlemek gerçekten çok zor. Yardıma ihtiyacın olduğu an, Armut yanında.

secureGüvenilir

Armut aracılığıyla bir temizlik planlarsan, temizlikçin seçildiği andan yola çıktığı ana kadar her adımda haberin olur ve rahat edersin. Temizlikçimiz geldiği zaman yatak odalarını, banyolarını, mutfağını yani evini tertemiz hale getirir!

flexibleEsnek

Armut sadece haftalık düzenli temizlik arayanlar için değil. İstediğin zaman durdurabilir, istediğin zaman devam edebilirsin. Hizmet kapsamını da değiştirebilirsin. Özellikle dikkat edilmesini istediğin bir şey varsa belirtebilirsin. Ütü yaptırmak mı istiyorsun? Duvarların, fırın içinin veya buzdolabının da silinmesini mi istiyorsun? Ekstra isteklerini temizlikçine söyleyebilirsin.

why-cleaning-image

Armut Ev Temizliği Neden Tercih Ediliyor?

Ev temizliği için bir temizlikçi arıyorsan, Armut en uygun seçenek. Çünkü fiyatlarımız uygun ve temizlikçilerimiz detaylara özen gösteren titiz ve profesyonel temizlikçiler. Tüm Türkiye'de on binden fazla profesyonel temizlikçimiz işe başlamaya hazır. Gerçek temizlik işleriyle test edilmiş temizlikçiler.

why-cleaning-background

Ev Temizliğine Neler Dahil?

Günlük ev temizliği hizmetinde profesyonellerimiz belirlenen süre içinde bu hizmetleri gerçekleştiriyorlar:

bedroom-living-roomYatak Odası, Oturma Odası/Salon
 • Yatakların yapılması ve açıktaki çamaşırların katlanması
 • Yerlerin süpürülüp silinmesi
 • Görünür yüzeyler, süpürgelikler ve peteklerin tozunun alınması
 • Mobilyaların tozlarının alınması
 • Cam silinmesi
 • Çöplerin boşaltılması
kitchenMutfak
 • Tezgah, fayans, lavabo ve musluk temizliği
 • Bulaşıkların yıkanması
 • Mikrodalga ve mini fırın dış ve iç temizliği
 • Cam silinmesi
 • Dolap kapaklarının silinmesi
 • Yerlerin süpürülüp silinmesi ve çöplerin boşaltılması
bathroomBanyo
 • Tezgah, ayna, lavabo, musluk, duşakabin, küvet ve tuvalet temizliği
 • Banyo tabanının süpürülüp silinmesi
 • Süpürgelik ve peteklerin tozunun alınması
 • Dolap kapaklarının silinmesi
 • Temiz havluların düzgünce asılması ve/veya katlanması
 • Çöplerin boşaltılması
other-servicesDiğer

Özel istek üzerine gündelikçilerimiz bu hizmetleri de verebilirler.

Evin için tavsiye ettiğimiz süreyi 1 veya 2 saat uzatman yeterli.

 • Ütü
 • Buzdolabı içi temizliği
 • Fırın içi temizliği
 • Duvar silme
 • Yemek yapma

Nasıl En İyi Ev Temizliği Tecrübesini Yarattık?

Anında rezervasyon ile her gün her saat

Anında online temizlik rezervasyonunu, yarından itibaren istediğin gün ve saate planla. Ev temizliğini haftada 7 gün saat 8'den akşam 8'e kadar istediğin saate alabilirsin.

Güleryüzlü temizlikçiler

Armut platformundaki tüm profesyoneller güvenlik taramasından geçirilir, sabıka kayıtları kontrol edilir ve kimlik kopyaları alınır. En üst düzey kaliteyi ve motivasyonu sağlamak için müşteriler tarafından haftada birkaç kez değerlendirilirler.

Tam istediğin gibi temizlik

Profesyoneller isteğine göre düzenleyebileceğin kapsamlı bir temizlik listesi ile çalışır. Her zaman aynı temizlikçi ile çalışabilirsin. Her müşteriyi en doğru profesyonel ile eşleştirmek için maksimum gayreti sarfediyoruz.

Esnek planlama

Hayatına uyan bir temizlik takvimi seç. Temizlik sıklığını gerektiği gibi yeniden ayarlayabilirsin. Kolay ve güvenli online ödeme ile nakit için bankaya gitmekten kurtul.

Temizliği cep telefonundan takip et

Temizlik sırasında evde duramıyor musun? Sorun değil. Armut uygulaması, temizlikçinin ne zaman geldiğini ve gittiğinden haberdar olmanı sağlar.

Tam Memnuniyet Garantisi

Eğer temizlikçiyi beğenmezsen veya temizlik tam istediğin gibi olmazsa, farklı bir temizlikçiyi ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Ev Temizliği Hakkında En Çok Merak Edilenler

Evime hangi temizlikçi gelecek?

Armut, en deneyimli, en seçkin ve en yüksek yorumları alan 10.000'den fazla temizlikçiden oluşan Türkiye'nin en geniş temizlikçi ağına sahip. Ev adresin ve isteğinin gün / saatine bağlı olarak ağımızdaki en iyi profesyoneli senin rezervasyonuna atayacağız. Eğer bu temizlikçiden memnun kalırsan, kendisi ile çalışmaya devam edebilirsin. Memnun kalmazsan, değiştirebilirsin. Memnun kalacağın temizlikçi mutlaka Armut'ta.

Rezervasyon atlayabilir veya gün / saat değiştirebilir miyim?

Temizlik başlangıç saatinden en az 24 saat önce yaptığın sürece, herhangi bir rezervasyonu yeniden planlayabilirsin.

Ev temizlik fiyatları ne kadar?

Bu, evinin büyüklüğüne bağlı. Rezervasyon yaparken kaç yatak odası ve banyoya sahip olduğunu girdiğin anda buna göre önerdiğimiz temizlik süresini ve fiyatını görebilirsin. Fiyatlarımız piyasaya göre uygun fiyatlıdır, karşılaştırmanı tavsiye ederiz.

Ev temizliğini kendim yapsam? Temizlik hizmeti almaya değer mi?

Parmağını kaldırmadan tertemiz bir eve gelmeyi seviyor musun? Eğer seviyorsan, o zaman, evet, temizlik hizmeti almaya değer. Çalışma saatlerin uzunsa, çocuklar çok zamanını alıyorsa, bir de ev işleriyle uğraşmak çok zor değil mi? Hiç olmazsa ev işlerinin en zor kısmında sana yardımcı olacak birisi hayatını çok kolaylaştırabilir. En kaliteli ve uygun fiyatlı temizlik çözümünü geliştirdik. İzin ver, Armut seni en iyi ev temizlikçileri ile buluştursun. Alacağın hizmet hem uygun fiyatlı, hem de değerli: sana zamanını geri veriyoruz. Günün sonunda çocuklara ve dinlenmeye ayıracağın birkaç saat kadar değerli bir şey yok.

Çamaşır ve ütü dahil mi?

Eğer istersen, temizlikçimiz çamaşırlarını yıkayabilir, ütüleyebilir ve katlayabilir. Bu işlemler için bir saat ekleyip, isteklerini temizlikçine söylemen yeterli.

Ev temizliği ne kadar sürer?

Bu tamamen evin büyüklüğüne bağlı. Minimum rezervasyon süresi 3 saat. Yatak odası ve banyo sayısına bağlı olarak, 3 ila 9 saat arası bir süre tavsiye ediyoruz. Bu süreyi ihtiyacına göre ayarlayabilirsin.

Armut Ev Temizliği Nerede?

Tüm Türkiye'de Armut markasıyla, yurtdışında da HomeRun markasıyla yüzlerce şehirde hizmet veriyoruz.

cleaning-faq__bg
Ev Temizliği Uygun Fiyatlı Ufak Bir Lüksün Olsun

Armut ev temizliği olmayan bir dünya hayal et. Ofiste 12 saatlik bir gün geçirdin. Trafik berbat. Eve akşamın karanlık bir saatinde girdiğinde, lavaboya yığılmış kirli bulaşıklar var, kirli kıyafetler her yere yayılmış, yatağın yapılmamış, duş küf gibi kokmaya başlamış ve zeminler tozla kaplı.

Dünyada yapmak istediğin en son şey, sarı lastik eldivenlerini çekip, zeminleri fırçalamak ve yerleri süpürmek. Armut ile, bunları yapmak zorunda değilsin. Hemen ertesi gün için temizlik rezervasyonunu yap. Bir sonraki gün işten geldiğinde bambaşka bir dünya seni bekleyecek.

Güzel, taze kokulu, temiz bir eve gitmek gibi güzel bir his var mı? Tuvaleti temizlemek ve yerleri silmek yerine kanepe üzerinde gevşeyebilir, bir battaniyenin altında kıvrılıp da sevdiğin televizyon dizisini seyretmeye başlayabilirsin. Armut ev temizliği, kendine verebileceğin en iyi hediyelerden biri. Bugün Armut ile ev temizliği rezervasyonunu yap.

Şeffaf Fiyatlar ve Kolay Ödeme

Fiyatın şeffaf, dürüst ve kolay anlaşılır olması önemli. Kimse indirimli fiyat sözü verilip, sonra ekstra ücretlerle veya fiyat artışlarıyla kandırılmak istemez. Armut ile, ödeyeceğin ücret açık, şeffaf ve basittir. Sadece rezervasyon yaparken gördüğün ekonomik fiyatı ödüyorsun. Ek ücret yok. Kötü sürpriz yok.

Hepimizin başına gelmiştir. Temizlikçi geldiği an fark edersin ki cüzdanında nakit kalmamış. İşin yoksa ayakkabılarını giy, ceketini bul ve en yakın ATM'ye para çekmek için evden çık. Armut tamamen nakitsiz çalışıyor. Kredi kartından otomatik ödeme yapılır ve ödemen hallolur, bu kadar basit.

Temizlikçinin Mükemmel Bir İş Çıkarmasını Sağla

Armut aracılığıyla bir ev temizlik hizmeti rezervasyonu yaptığında, evine bir yabancı kabul etmenin zor olduğunun farkındayız.

Ancak emin olabilirsin ki, Armut platformu üzerinden ayırttığın temizlikçi hakkında kimliğinden iş yapış biçimine kadar tek başına toplamanın mümkün olmadığı çok detaylı bilgiler topluyoruz. Üstelik her temizlikte en yüksek kalite, performans ve motivasyon için eşsiz ve detaylı bir değerlendirme sistemi kullanıyoruz.

Rezervasyon yaparken, temizlik tercihlerini belirterek ve ek talimatlar vererek temizlikçiden beklentilerini daha da detaylı anlatabilirsin. Örneğin tercih ettiğin özel bir temizlik yöntemi varsa, temizlikçine bu isteğini iletebilirsin. Temizlikçine ev temizlik görevlerini hangi sırayla yapması gerektiğini dahi söyleyebilirsin. Böylece temizlikçin en endişelendiğin konulara daha fazla ilgi ve özen gösterecektir.

İzmir Ev Temizliği

Yelda O. photo

Yelda O.

03.11.2023

Ev Temizliği · Karabağlar, İzmir

İşimi severek yapıyorum önemli olanda bu bence çünkü severek yaptığın her işte başarılı ulursun

Naile Ç. photo

Naile Ç.

23.02.2022

Ev Temizliği · Konak, İzmir

Ev ofis temizliği ütü. İşimi dikkatli ve titiz bir şekilde yaparım. Kendi evimden daha çok özen gösteririm Ayrıntıları atlamam.

Sultan G. photo

Sultan G.

10.05.2022

Ev Temizliği · Konak, İzmir

Alize temizlik sirketin de çalıştım ve konak sivis otel lin altında kafe krom kafede temizlik de çalıştım kenim evlere temizliğe çoğunlukla giderim

Elif Z. photo

Elif Z.

29.09.2023

Ev Temizliği · Karabağlar, İzmir

saygı ve hoşgörü olduğu müddetçe ev ile ilgili tüm işleri yaparım ama saygısızlık olduğunda işi bırakırım.

Tugba A. photo

Tugba A.

23.05.2022

Ev Temizliği · Çeşme, İzmir

Merhaba ben tugba cesme merkezde oturuyorum 35 yasindayim ve uzun yillar turizm sektorunde calistim temiz ce titiz biriyim elim cabuktur guven ve disiplinli bir ortamda calismayi severim

Hatice B. photo

Hatice B.

14.01.2024

Ev Temizliği · Bornova, İzmir

Günlük ev temizlik işlerine gidiyorum deneyimim var gittiğim kişiler yaptıgım işten gayet memnunlar

Gulizar E. photo

Gulizar E.

13.02.2024

Ev Temizliği · Karabağlar, İzmir

Isimi temiz ve titiz yaparim memnun etmek bir yana memnuniyetsizlik halinde tekrar tekrar yaparim. Memnuniyet bizler icindir

Güldan Ö. photo

Güldan Ö.

09.11.2020

Ev Temizliği · Bayraklı, İzmir

İşimi kusursuz ve en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum.Memnun kalacağınıza eminim.Teşekkürler.

Tuba D. photo

Tuba D.

04.10.2018

Ev Temizliği · Bornova, İzmir

Işimi yaparken asla sohbet etmem direkt işime odaklanırım vee bi bakmışım işim bitmiş👍

Zehra M. photo

Zehra M.

04.01.2023

Ev Temizliği · Konak, İzmir

Ev temizliği ütü yapımı yemek ev işlerini ilgili gereken bütün işlerin hepsini yapıyorum

Gönül M. photo

Gönül M.

20.11.2023

Ev Temizliği · Karşıyaka, İzmir

Düzen mutluluğun en önemli unsurlarından biridir.Her şey evinin temizliğiyle başlar büyük başarılar için küçük başlangıçlarda saklıdır hayat mottom bu yönde

Gamze Ö. photo

Gamze Ö.

23.01.2024

Ev Temizliği · Konak, İzmir

6 yıldır temizlik işinde çalışıyorum 30 yaşındayım temizlik yapmayı çok seviyorum işten korkmam layıgınla yaparım işimi

Güldem K. photo

Güldem K.

05.02.2024

Ev Temizliği · Karşıyaka, İzmir

20yildir ise gidiyorum işimi imtihaniyla yaparım arkamdan kesinlikle şikayet gelmez .

Ferhat D. photo

Ferhat D.

20.12.2020

Ev Temizliği · Buca, İzmir

Temizlik yapmayi yeni insanlarla tanısmayi iletisim kurmayi seviyorum. yorucu ama dünyanin en guzel mesleklerinden

Merve O. photo

Merve O.

01.02.2024

Ev Temizliği · Çeşme, İzmir

Merhaba daha ince 5*otellerde çalıştım günlük ev temizliklerine gidiyorum Çeşme içi çalışıyorum

Fatma T. photo

Fatma T.

16.02.2024

Ev Temizliği · Karşıyaka, İzmir

Ev temizligin de kendime güveniyorum tecrübem var güzel temizlik yaparım daha önce bir çok kez aylıkçı olarak da çalıştım günlük olarak da çalıştım güzel ütü de yaparım her konu da tecrübeliyim ev hanımıyım deneyimim var

Yağmur K. photo

Yağmur K.

23.09.2023

Ev Temizliği · Torbalı, İzmir

Temizliye çok özen gösteren biriyim daha önce bu uygulamayı kullandım gittiğim ev sahipleri memnun kaldılar

Yonca Ö. photo

Yonca Ö.

19.12.2023

Ev Temizliği · Bayraklı, İzmir

İsmim yonca 27 seneden beri ev temizliği ne gıdıyorum halada 12 seneden beri müsevilerin yanında çalışmaktayım haftanın üç günü iş arıyorum

Bilgay Ç. photo

Bilgay Ç.

10.08.2022

Ev Temizliği · Konak, İzmir

Ben işini severek ve dikkatli detaylı yapan biriyim 10 yılı aşkın temizlik işinde çalışıyorum otel spa ev temizligi her yerde çalıştım kimse bana şikayette bulunmadı hep teşekkür aldım bu güne kadar aldığım her kuruşu hak ettim helalinden kazandım kimsenin malına el uzatmadim gözüm olmadi hak...

Rabia S. photo

Rabia S.

13.07.2019

Ev Temizliği · Gaziemir, İzmir

İşimi cittig alır sorumlulugumu yerine getiririm iş verenin işini önem veririm özelliğin güler yüzlü ve samimi olmamdır

Dilek Y. photo

Dilek Y.

17.07.2022

Ev Temizliği · Karabağlar, İzmir

PRENSİBİM: BEKLENTİYİ ANLAMAK İŞ PLANI YAPIP UYGULAMAK, PRATİK VE İŞİ YÖNETİYOR OLMAK ZAMANINDA BITIRMEK MEMNUN MUSTERI YARATARAK AYRILMAKTIR. IŞ AHLAKIM: SİGARA, YEME İÇME SOHBET ILE VAKIT KAYBETMEMEK, EVİN IŞILTISI YÜZÜNE YANSIYAN MUSTERILER KAZANMAKTIR. Armut.com aracılığı ile tanıyıp hizmet...

Özlem Deniz K. photo

Özlem Deniz K.

14.04.2020

Ev Temizliği · Balçova, İzmir

Işimi düzenli yaptığıma inanıyorum ışalah karşıki tarafa memnuniyet sağlamisimdir

Şerife K. photo

Şerife K.

07.11.2019

Ev Temizliği · Buca, İzmir

Otelde katçı olarak çalıstim ev işlerinde çalıştım işimi temiz titiz yaparim ve seri yaparım

Şerife Y. photo

Şerife Y.

18.03.2022

Ev Temizliği · Buca, İzmir

10 senedir yardımcı bayan olarak çalıştım, çalışmaktayım. Temizlik ve mutfakta çok iyiyim, halen sipariş üzerine ev yemekleri yapmaktayım. 3seneye yakın Ecem Eczanesi sahibine ev temizliğine gitmekteyim. Güvenilirim, polis memuru eşiyim. Karşımda güvenilir kişiler çıkar diye umut ediyorum. Bebek...

Özge G. photo

Özge G.

14.06.2023

Ev Temizliği · Konak, İzmir

Boya badana,ic dis cam temizligi,bos dolu villa apartman tarzi ofis temizligi,insaat sonrasi temizligi yapilir.referans mevcuttur armutun yeni üyesiyim fakat 11 senedir bu işi yapmaktayim.temizlik benden sorulur degisime hazirmisiniz.ben kisiligim ve temizligimden eminim kendime...

Güler Ç. photo

Güler Ç.

05.10.2020

Ev Temizliği · Çiğli, İzmir

Kendi içime sinen bir tarzı tercih ediyorum ,karşı tarafın ne istediği önemli kesinlikle.alın terinin önemi çok degerli .

Sultan Ç. photo

Sultan Ç.

10.10.2023

Ev Temizliği · Çiğli, İzmir

12 senedir ev yardımcı işindeyim, lise mezunu, sigara kullanmayan, referans verebilen,evli eli pratik, titiz iş yapan biriyim.

Hülya T. photo

Hülya T.

16.06.2019

Ev Temizliği · Konak, İzmir

Ev işlerinde daha önce de çalısıp tecrübe sahibiyim ütü,yemek,temizlik vb her türlü işi yapabilirim.

Sebahat G. photo

Sebahat G.

17.07.2021

Ev Temizliği · Konak, İzmir

Merhaba, temizlik ile ilgili herhangi bir işte çalışmadım ek gelir için iş arayışı içersindeyim. Güvenilir, titiz, gözünüzün arkada kalmayacağı biriyimdir.

Hanife Gülin A. photo

Hanife Gülin A.

05.07.2022

Ev Temizliği · Karabağlar, İzmir

Daha önce dersane halkla ilişkilerde çalıştım daha sonra çiçekci dükkanım vardı ama bir süredir işsizim . Kızımı evlendireceğim için işe ve paraya ihtiyacım var .

Melike A. photo

Melike A.

03.12.2023

Ev Temizliği · Konak, İzmir

3 kişiyiz boş ev temizliği günlük temizlik tadilat temizliği VS hepsiyle ilgili tecrübemiz var

Meryem K. photo

Meryem K.

16.02.2024

Ev Temizliği · Karabağlar, İzmir

Annemle birlikte Evinizin her köşesini titizlikle süpürüp temizliyoruz. Evinizde bulunan malzemelerle cam silme, yer süpürme, toz alma, çöp boşaltılması ve mutfak temizliği hizmetlerini sunuyoruz.

Hatice Ş. photo

Hatice Ş.

26.06.2023

Ev Temizliği · Karşıyaka, İzmir

Benim adım ipek yasım 28 10yıldır ev temizlikleri ne gidiyorum eş yalı boş ev fark etmez hızlı ve pratik temizlik yaparım gayet temiz biriyim işimde ustayımdır beni aradıgınıza pişman olmasınız😀

Oksana R. photo

Oksana R.

01.08.2021

Ev Temizliği · Karşıyaka, İzmir

Temizlik sektöründe uzun yıllar çalıştım ev işlerinde yeterli tecrūbeye sahibim.

Ayşe P. photo

Ayşe P.

11.06.2021

Ev Temizliği · Torbalı, İzmir

1983 izmir doğumluyum temizlik yapmayı cok seviyorum kamuda çalışıyorum haftasonları temizliğe gidiyorum iskur lu olarak 4yil kaymakamlikta yazı islerinde çalıştım buyıl milli egitimde çalıştım 18haziran son işim temizliğe devam edicem hergittim ev kendi evim gibi a yapiyorum detay önemli...

Zeynep T. photo

Zeynep T.

28.01.2024

Ev Temizliği · Menemen, İzmir

Evinizi kendi evim gibi temizleyecegime emin olabilirsiniz dilerseniz referans da verebilirim bir kere şans verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Hülya Başar S. photo

Hülya Başar S.

30.03.2023

Ev Temizliği · Balçova, İzmir

Ben 15 yıldır ev temizliği işi yapıyorum �şimi severek ve disiplinli bir şekilde çalışıyorum

Gamze F. photo

Gamze F.

01.10.2023

Ev Temizliği · Bornova, İzmir

İşimi temiz düzenli ve dakik yapmaya özen gösteririm Oğlumun ihtiyaclarini karşılamak için çalışıyorum.

Dilek S. photo

Dilek S.

24.01.2024

Ev Temizliği · Konak, İzmir

6 yıllık iş tecrübem var işime Özen ve temizliğe çok önem veren bir insanım normalde de yani kendi evimmiş gibi her yeri temizlerim gittim her ewden memnuniyetle ayrıldım şükürler olsun

Gülsüm K. photo

Gülsüm K.

23.02.2024

Ev Temizliği · Karşıyaka, İzmir

İzmirde yıllardır ev temizliği hizmeti veriyorum uzunca bir süre fabrikada temizlik sorumlusu olarak çalıştım . Yemek firmasında çalıştım. Kızımla beraber geliyorum. Detaylı ve garantili bir temizlik sunuyoruz. Çift yövmiye almıyoruz. Beğenmeyen içine sinmeyen henüz olmadı.

Müşteri Yorumları

Armut’ta İzmir Ev Temizliği Nasıl Çalışır?

Rezervasyon Bilgilerini Gir

İzmir Ev Temizliği ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Güvenli Ödeme Yap

Uygun fiyatlı hizmet bedelini güvenli online ödeme ile öde.

Garantili Hizmet Al

İstediğin gün ve saatte garantili Ev Temizliği hizmetinin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Temizliğe Neler Dahil?

  Standart temizlik kapsamımızda yerlerin süpürülüp silinmesi, toz alma, camların silinmesi, kapıların silinmesi, banyo/mutfak temizliği, dolapların ve buzdolabının dışarıdan temizliği ve çöplerin çıkarılması var. Daha detaylı bir temizlik için dolapların, fırının, buzdolabının iç temizliği ve ütü gibi ekstra taleplerini detaylarda belirtmen ve 1-2 saat süre eklemen yeterli.

 • 2- Aynı temizlikçi ile devam edebilir miyim?

  Elbette. Bir çok kullanıcımız beğendiği ve tanıdığı temizlikçiyle devam etmeyi tercih ediyor. Memnun kalırsan devam etmek veya istersen farklı bir kişiyle çalışmak senin elinde.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden halletiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Ev Temizliği fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Ev Temizliği fiyatları, talep detayına göre 508 TL ile 1.116 TL arasında değişmektedir.