Hizmet Ver
Öğrenci Koçu

4 İzmir Bornova Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 109 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Bornova Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 109 Öğrenci Koçu, Bornova içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Bornova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bornova içinde yazılan 84 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 288 kişi Bornova Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Bornova İzmir Öğrenci Koçu

Gerçek Hedef Koç Ramazan Ö. photo

Gerçek Hedef Koç Ramazan Ö.

06.08.2021

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Merhaba uzman öğretmen sertifikalı eğitim koçu olarak uzun senelerdir hizmet vermekteyim. Öğrencilerimle profesyonel olarak bilimsel yöntemlerle ilgilenmekteyim. Keşif, değişim ve sonrasında günlük takip metodu ve doğru motivasyon teknikleriyle ulaşılamayacak gerçek amaç yoktur. Eğitim sevilerek...

Enes U. photo

Enes U.

28.01.2022

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Selamlar, Ben Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. sınıf öğrencisi Enes Fatih Ulusoy 2021 Yks sınavında 3723. oldum ve şu anda okuyorum. Değerli tecrübe ve bilgilerimi öğrencilere iyi bir şekilde aktarabilir, onlara yol haritası çizebilir ve denemelerini analiz edebilirim.

Refia B. photo

Refia B.

19.05.2022

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Merhaba ben Rehber Öğretmen- Öğrenci Koçu Refia BAYIK, uzun yıllardır öğrencilerle birlikteyim, çalışma temposunu düzenlemekten, meslek seçimine, kariyer planlamasına, sosyal problemlerle nasıl başa çıkabileceğine ve sınav yılında sınava nasıl hazırlanması gerektiğine dair öğrencilerle...

Fatih K. photo

Fatih K.

11.07.2022

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Öğrenci koçu, öğrencinin; • Kendini tanımasını ve yönetebilme becerisini geliştirmesini sağlar. • Kendine uygun hedefler seçmesini sağlar. Belirlenen hedeflere ulaşmak için doğru bir strateji belirlemesine yardımcı olur. • İstek ve ihtiyaçlarını doğru bir biçimde belirlemesine olanak sağlar. •...

Eylül Ş. photo

Eylül Ş.

16.10.2021

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Psikolojik danışmanlık mezunuyum sınav ödev takibi tercih dönemine hazırlık ve motivasyon hazırlığı konusunda öğrencilere yardımcı oluyorum. Öğrencilerin kişisel sorunları konusunda destek olup daha iyi bir sınav dönemi ve öğrencilik hayatı geçirmelerine yardım ediyorum.

Oğuz Y. photo

Oğuz Y.

29.06.2019

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Öğrencinin derse karşı ilgi ve alakasını, odaklanmasını sağlamak, sevdirmek ve okulla bağını güçlendirmek amaçlı, eğitimi eğlenceli hale getirip, geleceğe bakışını değiştirmek için psikolojik danışmanlık ve destek dersleri.

Alper G. photo

Alper G.

31.07.2021

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

MERHABA BEN 2020 YKS SINAVINDA SAYISAL ALANDA 64 BİN YAPIP 2021 YKS SINAVINDA YİNE SAYISALDA BU DERECEYİ 1452'YE ÇEKTİM.SINAV SÜRECİNİ BİREBİR YAŞAMIŞ BİRİ OLARAK BU SÜREÇTE BİR KOÇA İHTİYAÇ DUYAN ARKADAŞLARIMA KOÇLUK YAPMAK İSTERİM.ÇOK DÜŞÜK NETLERDEN BAŞLAYIP ÇOK YÜKSEK NETLERE ÇIKTIĞIM İÇİN...

Gülcan A. photo

Gülcan A.

29.10.2019

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Çalışma Alanlarımız •Özgüven Çalışması •Mesleki Yönelim Belirleme •Öğrenme Biçimleri •Çoklu Zeka •Değerlerle Tanışma •Hızlı Okuma Teknikleri •Odaklanma Teknikleri .Yaratıcı zihin haritaları . EFT uygulamaları Hedefine giden yolda kendini bilmek gideceğin yolu bulmanın tek anahtarıdır. Başarı ise...

Ogeday Baybars E. photo

Ogeday Baybars E.

18.04.2022

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Merhabalar. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2. Sınıf öğrencisiyim YKS sınavına 2 sene girdim ve bu süreçteki hem sınav açısından hem de psikolojik açıdan zorlukları tecrübe ettim ve sonucunda güzel bir sonuç elde ettim sizlerin de aynı zorlukları yaşamaması ve hedeflerüne ulaşabilmesi için size...

Egem Sıla G. photo

Egem Sıla G.

02.12.2021

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir

Yks 2021 sayısal 1535.siyim. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1.sınıftayım. Yks sürecindeki öğrencilere kendi deneyimlerimden yola çıkarak koçluk, ders programı hazırlama, deneme analizi ve benzeri konularda danışmanlık yapmak istiyorum. Böyle bir hizmet arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bornova Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bornova Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Öğrenci Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Öğrenci Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Öğrenci Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Öğrenci Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Öğrenci Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Öğrenci Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Öğrenci Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Bornova Öğrenci Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Bornova Öğrenci Koçu fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl