Hizmet Ver

4 Bornova Tenis Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 66 Tenis Antrenörü ve Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Tenis Dersi

En İyi 10 Bornova Tenis Antrenörü ve Eğitmeni

Serkan Suna photo

Serkan Suna

05.02.2018

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

Tenis her yaş ve farklı becerideki bireylerin yaşam boyu yapabileceği ender bir spor dalıdır.Ders saatleri aylık 8 saat olup haftada 2 gündür. Birlikte belirlenen gün ve saatlerde her yaş grubuna ders vermekteyim.Kış sezonu kapalı spor salonunda, yaz sezonunda açık kortlarda derslerimizi yapma...

Nursen Gülübay Gülübay photo

Nursen Gülübay Gülübay

10.01.2017

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

İstanbul da Pamuk Spor Tesislerinde başladım tenise 1998 yılında ve aynı kulüp de yardımcı antrenör ve partner oyunculuk yaptım.2007 yılında Ege Üniversitesinde eğitim aldım.2010 da Edirne de Türkiye Tenis Federasyonu buna düzenlediği kurstan 1. Kademe Tenis Antrenörlüğü belgemi aldım .İzmir de...

Levent Tor photo

Levent Tor

02.01.2021

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunuyum.Yetişkinler ve çocuklar için temel tenis eğitimi almak isteyenler ulaşsın.

Deniz Alagöz photo

Deniz Alagöz

15.06.2019

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

Eski profesyonel oyuncuyum,yaklaşık 18 yıldır tenis oynuyorum.Artık ders vermeye başladım.Aynı zamanda yarı profesyonel oynamaya devam edip hakemlik de yapıyorum.

Batın Arsal photo

Batın Arsal

16.06.2019

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

Merhabalar.Dumlupınar üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu mezunuyum.4 yıl Kütahya tenis ihtisas klübünde 2 yıl İstanbul tenis akademisi(İSTA)da antrenörlük yaptım.İTenis branş 2 kademe olmakla birlikte uzmanlık alanım.Sporcu iletişimi ve sporcu motivasyonu ile ilgili eğitimler...

Battal Günaydın photo

Battal Günaydın

19.02.2020

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümünden uzmanlık alanım Tenis olarak mezun oldum ve 3.Kademe(Kıdemli) Antrenörlük belgesine sahibim aynı zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde tenis antrenörü olarak çalışıyorum.

Semih Yılmaz photo

Semih Yılmaz

21.04.2019

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Tenis Antrenörlük bölümü mezunuyum. Tenisi size sevdirmek için buradayım.Bilgili , lisanslı ve donanımlı eğitmenlerden Tenis dersi almak için durma hemen ARA. Tenis sporu Doğru teknik ile oynanır ise ömür boyu keyif alınabilecek bir aktivitedir.

Şivan Kesici photo

Şivan Kesici

16.06.2021

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

2. Kademe tenis antrenörlüğü belgem var. 4-9 Yaş çocuk ve yetişkin özelime gurup tenis dersleri verebilirim. Karşıyaka Örnekköy Zübeyde Hanım Spor tesislerinde derslerimi veriyorum. Eğer yeriniz var ise dilediğiniz yere de gelebilirim.

Olcay Etcioğlu photo

Olcay Etcioğlu

17.10.2020

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

Hayatınızdaki herşeyi güzel hale getirebilmek için tenis öğrenmeyi tercih etmenizi isterim 😊bireysel Anlamda beceri yetenek ve kaliteyi kazanmayı hak ediyorsunuz o halde durmayın hadi başlayalım 😊🎾😉

Ali Yılmaz photo

Ali Yılmaz

05.02.2021

Tenis Dersi · Bornova, İzmir

1987 yılından beri tenis Antrenörlüğü yapıyorum. 2. Kademe Antrenörlük belgesine sahibim. İAOSB Organizepark Spor Tesislerinde 4 adet tenis kortumuz vardır. 5-8 yaş 9-14 yaş Çocuk kurslarımız ve Yetişkinler için başlangıç ve ileri seviye kurslarımız vardır. Ayrıca isterseniz özel ders...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bornova Tenis Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bornova Tenis Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bornova Tenis Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Tenis Dersi için Bornova içinde toplam 66 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 70 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bornova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 629 kişi Bornova Tenis Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl