Hizmet Ver
Türkçe Özel Ders

4 İzmir Buca Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 230 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Buca Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Türkçe Özel Ders için Buca içinde toplam 230 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 59 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Buca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 320 kişi Buca Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Buca İzmir Türkçe Özel Ders

Ali Başar Emiroğlu photo

Ali Başar Emiroğlu

18.08.2021

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Ben Ali Başar Emiroğlu. Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. 6 yıldır özel kurumlarda Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda özel derslerime devam etmekteyim. Meslek hayatıma ilk olarak Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak başladım...

Gülan İnal photo

Gülan İnal

12.04.2022

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Özel okulda öğretmenlik yapmamın yanında dershanede birebir ders veriyorum,. Bu nedenle özel ders verme adına kendime güveniyorum . Ayrıca okuldaki öğrencilerden ve velilerden olumlu dönütler alıyorum.

Mecit Kartal photo

Mecit Kartal

05.03.2021

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

6 Yıllık özel ders ve özel okul deneyimi. OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI, ÇÖZÜM EĞİTİM KURUMLARı, ZAFER TEMEL LİSESİNDE, DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARINDA Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Öğretmenliği yaptım.

Mehmet Yıldırım photo

Mehmet Yıldırım

26.05.2019

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

22 yıllık tecrübe TDE Bölüm Başkanı Yayın yazarı Dil bilgisi ve Edebiyat kitabım var Vip öğrenci tecrübesi ( Tıp.Hukuk.Psiko.Dis.Müh.) *Dil bilgisini ve Türkçeyi fullemeyi vadediyorum 👍YKS Koçluğu 👍YKS DERECE Koçluğu 👍YKS TERCİH Koçluğu TYT_Türkçe AYT_Edebiyat **...

Tuğba Dolaşır photo

Tuğba Dolaşır

14.11.2021

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

5 yıldır özel bir kolejde Türkçe Öğretmenliği yapıyorum. Ortaokulda her grupta deneyimim var. 8. sınıf öğrencilerine LGS’ye hazırlık özel ders verdim. Yabancı öğrencilere Türkçe dersi de verdim birçok kez. İlkokul öğrencilerine de özel ders verebilirim.

Melis Ceylan photo

Melis Ceylan

13.01.2022

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyorum.2019 yılında ilk kez üniversite sınavına girdim. O sene son 5 ayda kariyer hedefimi değiştirmem sonucu sınava eşit ağırlıktan hazırlanma kararı verdim. Kısa sürede edebiyat konularımı kendi çabalarımla bitirdim ve AYT sınavında 24 soruda 24...

Bekir Çakmak photo

Bekir Çakmak

30.09.2018

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

10 yıllık özel okul ve dershane öğretmeninden özel ders. Eksiklik yaşanılan bütün konularda nokta atışı çözümler üretebilir eksiklikleriniz giderebiliriz. Tükrkçe -Edebiyat derslerinde problemlerinizi sonlandırıyoruz. Tyt-Türkçe Ayt - Edebiyat Kpss Lgs

Taha Karasulu photo

Taha Karasulu

25.02.2020

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Dokuz eylül üniversitesi hukuk fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim. aslen sivaslıyım. lise düzeyi türkçe, matematik özel dersleri verecek düzeyde bilgi birikimim vardır.

Evrim Dağlıca photo

Evrim Dağlıca

30.07.2019

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türkçe Öğretmenliği bölümünden yeni mezun olmuş bir öğretmenim. İşimde kendimi geliştirmek ve ortaokul-lise düzeyindeki çocuklara Türkçe ve Edebiyat alanlarında yararlı olmak adına, bilgimi aşılayabileceğim fırsatlar yaratmak için buradayım. Uygun...

Betül Ayvalı photo

Betül Ayvalı

13.05.2022

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

7 yıldır hem LGS hem YKS konuları anlatmaktayım. Ortaokul Türkçe ve lise Türk Dili ve Edebiyatı konularına hakimim. Ara sınıflara da ders vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Buca Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Buca Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Buca Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Buca Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl