Hizmet Ver

4 Buca Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 124 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Türkçe Özel Ders

En İyi 10 Buca Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Ali Başar Emiroğlu photo

Ali Başar Emiroğlu

18.08.2021

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Ben Ali Başar Emiroğlu. Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. 6 yıldır özel kurumlarda Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda özel derslerime devam etmekteyim. Meslek hayatıma ilk olarak Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak başladım...

Mecit Kartal photo

Mecit Kartal

05.03.2021

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

6 Yıllık özel ders ve özel okul deneyimi. OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI, ÇÖZÜM EĞİTİM KURUMLARı, ZAFER TEMEL LİSESİNDE, DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARINDA Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Öğretmenliği yaptım.

Mehmet Yıldırım photo

Mehmet Yıldırım

26.05.2019

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

22 yıllık tecrübe TDE Bölüm Başkanı Yayın yazarı Dil bilgisi ve Edebiyat kitabım var Vip öğrenci tecrübesi ( Tıp.Hukuk.Psiko.Dis.Müh.) *Dil bilgisini ve Türkçeyi fullemeyi vadediyorum 👍YKS Koçluğu 👍YKS DERECE Koçluğu 👍YKS TERCİH Koçluğu TYT_Türkçe AYT_Edebiyat **...

Osman Ünal photo

Osman Ünal

02.09.2020

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

26 yıllık öğretmenim. İstanbul dan İzmir e tayin oldum.1. sınıf ile 8. sınıf aralığındaki öğrencilere Türkçe dersi verebilirim. LGS ye öğrenci hazırlamada tecrübeliyim.Yıllardır ortaokul son sınıfları sınava hazırladığım için öğrencilere soru çıkan İnkılap Tarihi ve Din K.ve Ahlak B. derslerinde de...

Beste Akyıldız Akyıldız photo

Beste Akyıldız Akyıldız

25.11.2021

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Sosyoloji öğrencisiyim. Türkçe dersi için yardımcı olmaya hazırım :)))

Muhammet Ak photo

Muhammet Ak

04.01.2019

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

9 Eylül Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunuyum. Şu an İzmir'de özel bir kurumda Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği yapıyorum. Kurumdaki öğrencilerle hem eğitim hem de koçluk faaliyetlerimiz oluyor. Sizinle de başarılı olacağıma inanıyorum.

Bekir Çakmak photo

Bekir Çakmak

30.09.2018

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

10 yıllık özel okul ve dershane öğretmeninden özel ders. Eksiklik yaşanılan bütün konularda nokta atışı çözümler üretebilir eksiklikleriniz giderebiliriz. Tükrkçe -Edebiyat derslerinde problemlerinizi sonlandırıyoruz. Tyt-Türkçe Ayt - Edebiyat Kpss Lgs

Hidayet Kora photo

Hidayet Kora

01.09.2019

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Kitap okumayı seven ve sevdiren,türkçe sorularını anlamayı kolaylaştıran entellektuel birikimi yüksek öğretmenden,sınavlara hazırlanmak artık çok kolay olacak

Fernur Atabey photo

Fernur Atabey

27.01.2020

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

İstanbul Üniversitesi mezunuyum. 15 yıl boyunca İstanbul'da sürdürdüğüm eğitmenlik hayatıma son üç yıldır İzmir'de bir özel okulda devam etmekteyim. TYT, AYT, LGS düzeyinde destek verebilirim. Yabancılara Türkçe eğitimi verebilirim.

Oğuzhan Algın photo

Oğuzhan Algın

08.01.2019

Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden derece ile mezun oldum.Şuan aktif olarak Oğuzhan Özkaya Kolejinde çalışmaktayım.Birebir özel derste tecrübeliyim. Ayrıca lise edebiyat-dilbilgisi konularına da hakimim. TYT-AYT özel derslerim de var. Geçen yıl ders verdiğim öğrencilerimden...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Buca Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Buca Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Buca Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Türkçe Özel Ders için Buca içinde toplam 124 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 156 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Buca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 267 kişi Buca Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl