4 Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.229 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Mehmet Yıldırım

Mehmet Yıldırım

22 yıllık tecrübe TDE Bölüm Başkanı Yayın yazarı Dil bilgisi ve Edebiyat kitabım var Vip öğrenci tecrübesi ( Tıp.Hukuk.Psiko.Dis.Müh.) *Dil bilgisini ve Türkçeyi fullemeyi vadediyorum 👍YKS Koçluğu 👍YKS DERECE Koçluğu 👍YKS TERCİH Koçluğu TYT_Türkçe AYT_Edebiyat ** Yayımlanmış bir de öykü kitabım var 📚Hızlı Okuma Uzmanı Görsel Edebiyat Hafıza Uzmanı @mehmet_hocanin_yeri sayfamdan öne çıkan gönderilere bakarak daha detaylı bilgiye ulasabilirsin Lgs Türkçe
İbrahim Dinçer

İbrahim Dinçer

• TYT Türkçe • AYT Türk Dili ve Edebiyatı • DGS Türkçe • ALES Türkçe • KPSS Türkçe • ÖABT Türkçe • 5. sınıf Türkçe • 6. sınıf Türkçe • 7. sınıf Türkçe • 8. sınıf LGS Türkçe • Okul derslerine yardımcı • Yazılılara hazırlık • Online ders • Öğrencinin seviyesine göre, laptop ile, zengin örneklerle anlatım.
Yasir Gül

Yasir Gül

2006 Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Mezunu Yüksek Lisans Soru Çözümü Kitap Yazarlığı Uluslararası Eğitim Koçluğu Sertifikalı Dershane ve Özel Okul Tecrübesi Alanında Yetkin Her Kademe Sınavlara Hazırlık Okul Derslerine Yardımcı Güvenilir, Dürüst, Samimi Önce Memnuniyet Sonra Maddiyat Tercihen Türkiye'nin Her Yerinden Uzaktan Online Ders (Uygun Fiyat Avantajı)
Faruk Beşoğlu

Faruk Beşoğlu

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 13 yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. Düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kazanamayacağınız okul yoktur. Eğitim koçluğuyla beraber uygulayacağımız derslerin çok farklı olduğunu göreceksiniz. Başarmak isteyen arkadaşları bekliyorum.
Bilgin Olur

Bilgin Olur

Her şeyden önce MEB' TE ortaokulda Türkçe öğretmeniyim. Bildiklerini karşı tarafa en iyi şekilde aktarabilen, sadece ona ders veren değil onu anlayan, dinleyen, sabırlı, sevecen ,hoşgörülü, yeri ve zamanına göre disiplini elden bırakmayan, hedefine ulaşmada rehber olan, takibi elden bırakmayan . bir öğretmenim. Ayrıca hem özel etüt merkezlerinde hem de bire bir özel ders veren bir öğretmenim. 20 yıllık tecrübeye TECRÜBEYE SAHİBİM. HEM ÖĞRENCİNİZ HEM DE SİZ MEMNUN KALACAKSINIZ. SAHİP OLDUĞ
Buse Büyükkapucu

Buse Büyükkapucu

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ & EĞİTİM DANIŞMANI Sınava hazırlanan (TYT, AYT, LGS, KPSS, MSÜ, DGS) veya okul derslerine takviye ihtiyacı duyan öğrencilere Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe ve okuma-yazma dersleri vermekte.
Hidayet Kora

Hidayet Kora

Kitap okumayı seven ve sevdiren,türkçe sorularını anlamayı kolaylaştıran entellektuel birikimi yüksek öğretmenden,sınavlara hazırlanmak artık çok kolay olacak
Abdülkerim Demir

Abdülkerim Demir

Https://www.instagram.com/sinavingunlugu/?hl=tr yıllık Türk Dili ve Edebiyatı -Türkçe öğretmeniyim. Birçok dershanede ve özel okulda görev aldım. Halen Üsküdar Sınav Okullarında görev yapıyorum. Derslerimi verirken, konu anlatmanın yanında nasıl soru çözüleceğini, sınava nasıl hazırlanılması gerektiğini ve sınav tekniklerini de aktarmaya çalışıyorum. Doğru yönlendirme ve iyi bir rehberlikle üstesinden gelinemeyecek bir ders ve sınavın olmadığına inanıyorum. Referans olarak özel ders verd
Yasemin Nasuh

Yasemin Nasuh

Merhaba, 2006 da İstanbul Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği nden mezun oldum. Yabancılara Türkçe öğretimi alanında da yüksek lisans yaptım. 13 yıllık öğretmenlik hayatımın 7 yılı yoğun bir dersane hayatıyla geçti. İstanbul da Türkiye nin en iyi liselerinden birinde edebiyat öğretmeni olarak çalıştım ve çalıştığım lisede üniversite hazırlık kursları verdim. Çalıştırdığım öğrencilerden Türkiye derecesi yapmış ( Türkiye YKS 2.si, 20.si, ilk 100 de ve 5 binde vb. dereceler
Nuri Hoca

Nuri Hoca

26 yıllık Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğinde elde ettiğim bilgi birikimimle hazırladığım yüzlerce öğrenci hedefine ulaştı. Şimdi sıra sizde
Tuğba  Saral

Tuğba Saral

Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunuyum. Recep Tayyip Erdoğan Üniversite Türkçe Öğretmenliği 3.Sınıf öğrencisiyim. İki yıldır özel bir kurumda hem Türkçe hem Türk Dili ve Edebiyatı derslerine giriyorum. İki yıl MEB'de çalıştım.
Çağla Gizem Kaptan

Çağla Gizem Kaptan

Osmanlı Türkçesi çeviri yapılır. Türk Dili ve Edebiyatı Dil ve Anlatım özel dersleri verilir. YKS - AYT - LGS hazırlık dersleri verilir.
Rüya Akbaş

Rüya Akbaş

Hello everyone, I am native Turkish tutor and experienced in teaching Turkish to foreigners. I have been providing tutoring service in Turkish (All Levels), Academic Turkish, Business Turkish and Public Speaking for 8 years. I have mainly given Turkish lessons to foreign students, businessmen, companies and I worked with adult learners and children in all levels. I could give private (one to one) lessons and conducting group sessions. I’m graduated from Turkish Language and Literature at Ege
Mehmet Yücel

Mehmet Yücel

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümü mezunuyum.Yirmi yıllık Edebiyat Öğretmeniyim. Bahçeşehir Boğaziçi Kütüphaneleri Kurs Merkezinde LGS ve TYT Türkçe, AYT Edebiyat dersleri vermekteyim. Ayrıca Afganistanlı bir öğrenciye ve Sudanlı bir yetişkine Türkçe öğretiyorum.
Alp CEVHERSÖZ

Alp CEVHERSÖZ

14 sene Türkçe-Edebiyat öğretmenliği deneyimi ile her öğrencinin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim veriyorum. Bahçeşehir Uğur Okullarında görev yapıyorum. MEB eğitim kitaplarına yazarlık yapıyorum. Öğrenci ile iletişimim ders saati ile sınırlı kalmayarak hafta boyunca her gün ödev kontrolü yapıyor ve gerekli olan durumlarda ücretsiz on-line destek vererek eksik kazanımlarını tamamlamasını sağlıyorum.
Tülay Bosnalı Gündoğan

Tülay Bosnalı Gündoğan

Altı yıl boyunca özel okullarda Türkçe Öğretmenliği yaptım. On yıldır özel ders vermekteyim. Bu süre içerisinde TEOG, LGS gruplarını sınava hazırladım. LGS Türkçe müfredatına ve yeni nesil sorulara oldukça hakimim. Her öğrencimle özel olarak ilgilenmekte aynı zamanda doğru ve verimli çalışmaları konusunda koçluk hizmeti de vermekteyim. İlkokul okuma ve yazma için takviye dersler vermekteyim.
Murat  Telli

Murat Telli

15 yıllık Türkçe öğretmeniyim meb de çalışıyorum 10 yıl kadar da değişik dersane kurs ve etüt merkezlerinde çalıştım ilkokul ortaokul Türkçe dersleri veriyorum bursluluk sınavı liseye giriş sınavı yazılılara hazırlık ödevlere yardımcı oluyorum SEVGİLİ VELİ VE ÖĞRENCİLER MERHABA TÜRKÇE KORKULACAK BİR DERS DEĞİLDİR. ÇÖZÜLECEK BİR PROBLEMDİR :))(ama işin uzmanından) 15 yıllık TÜRKÇE öğretmeniyim. her seviyede TÜRKÇE özel ders verilmektedir. sınava hazırlık ve okula yardımcı dersler vermekteyim.
Tuğba  Keskin

Tuğba Keskin

Selamlar. Ben 35 yaşında bir Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim. (Armutta, hizmet veren olarak yeniyim.) 10 yıldır farklı Anadolu liselerinde kadrolu olarak öğretmenlik yapmaktayım. Yaklaşık 5 yıldır global kaynaklardan online koçluk ve liderlik eğitimi almaktayım. Bu saydede öğrencilerime bilgi aktarmanın ötesine geçerek hedef koyma, hayallerine odaklanma ve kendi potansiyelini tanıma anlamında destek vermekten ayrıca keyif alıyorum. Yaşam boyu öğrenciliği seçmiş herkese sevgiler saygıla
MAHİR ÇELİK

MAHİR ÇELİK

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 2007 yılında, yine ESOGÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Orta Öğretim Alan Eğitimi Tezsiz Yüksek Lisans programından 2008 yılında mezun oldum. Henüz mezun olmadan 2005-2006 sezonunda öğretmenliğe başladım. Keyifle yaptığım mesleğimin bütün versiyon ve aşamalarını tecrübe ettim. Etüt öğretmeni, stajyer öğretmen, ücretli öğretmen, yedek subay öğretmen, temel lise öğretmeni, kolej öğretmeni, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği zümre b
Pınar Köken

Pınar Köken

Merhaba. Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. 5 senedir Türkçe, İngilizce, Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilgiler alanında birebir, online ve grup dersleri veriyorum. Aynı zamanda yabancılara Türkçe öğretimi üzerine sertifikam var.
Gökçe Kılıç

Gökçe Kılıç

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni ve yüksek lisans öğrencisiyim. Üniversite alan dersleri ve lise düzeyi (TYT, AYT, LGS, KPSS, MSÜ, DGS) ders almak isteyen öğrencilere akademik yardımda bulunabilirim.
Gözde Samancı

Gözde Samancı

Merhaba, ben Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümü öğrencisi Gözde Samancı. Seçtiğim bölüm gereği çocuklarla ve ailelerle nasıl iletişim kurulacağını biliyorum. Matematik dersinde özel ders verme deneyimine sahibim. Derslerimi ezberci yöntemle değil kalıcı öğrenme yöntemiyle işlemeyi hedefliyorum. Konunun mantığını kavramasına yardımcı olarak öğrendiklerini uygulayabilmesinde aracı oluyorum. Dilerseniz ders işleyişi ve süreç hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Nazike Aydın

Nazike Aydın

Eğlenceli materyaller ve akılda kalır kavram haritalarıyla ders öğrenip alıştırmalarla pekiştirmeye var mısın? :)
Vedat BÜLET

Vedat BÜLET

7 yıllık özel ders tecrübem vardır. İlk ders tanıtım amaçlıdır(ücretsizdir) TEOG, YGS ve LYS alanlarında Türkçe, Edebiyat özel ders verilir. Ayrıca ödev takibi, okul takviye ve eğitim koçluğu da yapıyorum.
Çağla Küçük

Çağla Küçük

Eğitim fakültesini yüksek bir dereceyle bitirdim. Üniversite yıllarımdan itibaren özel ders vermekteyim. Mezun olduktan sonra 3 yıl milli eğitim ve 1 yıl etüt merkezi tecrübem bulunmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak M.
Türkçe Özel Ders   06/04/2021

Özenli dersleri, ödevleri, sınavları ile Türkçe konusundaki tüm eksikleri gidereceğine güvendiğimiz Esen öğretmenimiz :)

         
Serkan Ç.
Türkçe Özel Ders   06/04/2021

Tuğba hoca ile tanıştığımız ilk günden beri iletişimde hiç bir zaman zorluk yaşamadığımız, detaylara önem veren, gerekli olan tüm donanıma sahip, öğrencisini nasıl motive edeceğini bilen sadece ders vermek için değil genel olarak öğrencisinin beslenmesi dahil her konuda yardım aldığımız, disiplinli, zamanında ve yerinde öğrencisini yönlendiren, öğrencisinin eksik olduğu konulara önem veren ve nasıl ve ne kadar çalışması gerektiğini öğreten uzun bir süre yardımını almayı düşündüğümüz hocamız.

         
Özgür Ö.
Türkçe Özel Ders   04/04/2021

kızımın hiç anlamadığı ve zor bulduğu bir konuyu çok güzel anlattığını söyledi kızım iletişimi de gayet iyiymiş herkeze öneriyoruz

         
Nadide Ş.
Türkçe Özel Ders   01/04/2021

Tülay hocam çok anlayışlı , bilgili ve disiplinli bir eğitmen. Gayet memnun kaldık. Çocuklarla iletişimi de oldukça kuvvetli.

         
Hüseyin Ş.
Türkçe Özel Ders   22/01/2021

Teşekkür ederim Mustafa Hocam ilginiz ve alakanız için umarım sonu da başı gibi güzel olur çalışmalarınızın.

         
Sevinc G.
Türkçe Özel Ders   20/11/2020

İbrahim hocayla çalışmaya başlayali kisa sure oldu. biz cok memnun kaldık. mesleğine aşık,konusuna hakim, disiplinli bir hoca arıyorsanız tavsiye ederim.

         
Aytaç T.
Türkçe Özel Ders   17/10/2020

Anlatımı iyi, arasıra örnekleme ve ufak oyunlarla da dersi destekliyor. Ödevleri takip ediyor. En güzel tarafı çocuğa ebeveyn değil öğretmen öğretiyor Hanımefendi biri Tülay hanım.

         
Mazen B.
Türkçe Özel Ders   10/08/2020

الحمد لله انني تعرفت على هذه الانسة , أسلوب ممتاز للتعليم و تعامل مميز She is a great teacher , can speak English very good , I learned Turkish fast ,if you take lessons from her , You will see how kind she is. Hocamız sayesinde Turkçe çok çabuk öğrendim. Kendisi iyi bir eğitmen. Emeği için çok teşekkür ederim.

Türkçe Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz