4 Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.157 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Mehmet Yıldırım

Mehmet Yıldırım

22 yıllık tecrübe TDE Bölüm Başkanı Yayın yazarı Dil bilgisi ve Edebiyat kitabım var Vip öğrenci tecrübesi ( Tıp.Hukuk.Psiko.Dis.Müh.) *Dil bilgisini ve Türkçeyi fullemeyi vadediyorum 👍YKS Koçluğu 👍YKS DERECE Koçluğu 👍YKS TERCİH Koçluğu TYT_Türkçe AYT_Edebiyat KPSS_ Türkçe ** Yayımlanmış bir de öykü kitabım var 📚Hızlı Okuma Uzmanı Görsel Edebiyat Hafıza Uzmanı @mehmet_hocanin_yeri sayfamdan öne çıkan gönderilere bakarak daha detaylı bilgiye ulasabilirsin
Yasir Gül

Yasir Gül

2006 Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Mezunu Yüksek Lisans Soru Çözümü Kitap Yazarlığı Dershane ve Özel Okul Tecrübesi Alanında Yetkin Her Seviye Sınavlara Hazırlık Okul Derslerine Yardımcı Güvenilir, Dürüst, Samimi Önce Memnuniyet Sonra Maddiyat Tercihen Türkiye'nin Her Yerinden Uzaktan Online Ders (Uygun Fiyat Avantajı)
Abdülkerim Demir

Abdülkerim Demir

21 yıllık Türkçe ve Edebiyat Öğretmeniyim. Birçok dershanede ve özel okulda görev alıp sayısız özel ders deneyimim var. Halen özel bir okulda görev yapıyorum .Kariyerim ve tecrübemle mesleğimin zirvesindeyim. Bugüne kadar yetiştirdiğim öğrenciler Boğaziçi nden Bilkent e İstanbul ve Anadolu nun güzide üniversitelerine, Fen liselerine, yerleşmişlerdir. YKS LYS Liselere Giriş ve KPSS de faklı bir anlatım metodu ve bol doküman zenginliği ile konuları anlatmak, bilgisayar ortamındaki doküman ve görs
Faruk Beşoğlu

Faruk Beşoğlu

Niğde Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 10 yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. Düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kazanamayacağınız Üniversite yoktur. Eğitim koçluğuyla beraber uygulayacağımız derslerin çok farklı olduğunu göreceksiniz. Başarmak isteyen arkadaşları bekliyorum.
Ahmet Çınkır

Ahmet Çınkır

Dersi uzmanından öğrenmek istiyorsanız bende buradayım. ☺️ ☺️ Kariyerim tıp mühendislik ve hukuk fakültesi öğrencileriyle dolu. ☺️ Her birey tektir. Öğrenmeyen öğrenci yoktur.
Ozan  Çelik

Ozan Çelik

Lk öğretmenlik tecrübem mevcut olup aynı zamanda Antalya’da özel bir kurumda çalışmaktayım. Öncelikle Türkçe dersi için o sınavlarda bizi korkutan,zihnimizi bayağı yoran kocaman paragraf sorularını etkili ve doğru çözme teknikleriyle işimizi kolaylaştırıp dil bilgisi kısmında ise kelimelerin ekinde kökünde boğulmanın stresinden,noktalama ve imla fobisinden uzaklaşacağız. Edebiyat dersinin ise  o liselerde gördüğümüz ezberci sıkıcılığından,gözümüzü korkutan yüzlerce eseri öğrenme endişesinden
İbrahim Dinçer

İbrahim Dinçer

• TYT Türkçe • AYT Türk Dili ve Edebiyatı • DGS Türkçe • ALES Türkçe • KPSS Türkçe • ÖABT Türkçe • 5. sınıf Türkçe • 6. sınıf Türkçe • 7. sınıf Türkçe • 8. sınıf LGS Türkçe • Okul derslerine yardımcı • Yazılılara hazırlık • Online ders • Öğrencinin seviyesine göre, laptop ile, zengin örneklerle anlatım.
Alp CEVHERSÖZ

Alp CEVHERSÖZ

14 sene Türkçe-Edebiyat öğretmenliği deneyimi ile her öğrencinin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim veriyorum. Bahçeşehir Uğur Okullarında görev yapıyorum. MEB eğitim kitaplarına yazarlık yapıyorum. Öğrenci ile iletişimim ders saati ile sınırlı kalmayarak hafta boyunca her gün ödev kontrolü yapıyor ve gerekli olan durumlarda ücretsiz on-line destek vererek eksik kazanımlarını tamamlamasını sağlıyorum.
Ahmet Bedirhan Amcalar

Ahmet Bedirhan Amcalar

Merhaba ben Ahmet.Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. Sınıf öğrencisiyim.2020 YKS Türkiye EA 7000. siyim. Haftanın 7 günü Türkçe veya Sosyal Bilimler dersi veriyorum.LGS/YKS hiç fark etmiyor.1 saatlik hap dersler şeklinde işliyorum.Gözünüzün arkada kalmayacağından eminim.
Dilan Diken

Dilan Diken

Merhabalar. 4 yıldır birebir ve sınıf dersi olmak üzere TYT-AYT-LGS ve ara sınıf Türkçe ve Turk Dili Edebiyatı dersi vermekteyim :)
Çağla Gizem Kaptan

Çağla Gizem Kaptan

Osmanlı Türkçesi çeviri yapılır. Türk Dili ve Edebiyatı Dil ve Anlatım özel dersleri verilir. YKS - AYT - LGS hazırlık dersleri verilir.
Mehmet Uğur Kutluer

Mehmet Uğur Kutluer

*Uzaktan Eğitim (Zoom, Skype ve Diğer) *Normal Eğitim (Ödemiş, Tire, Torbalı, Bayındır, Beydağ, Kiraz) *Alanında Uzman Öğretmenden *İlkokul ve Ortaokul Tüm Branşlarda Okulu Destekleyici Dersler (Öğretmen Yetkinliği: Ege Üniversitesi Yüksek Lisans) *Temel İngilizce Dersleri (Öğretmen Yetkinliği: McGraw Hill Education: Intermediate) *Temel Satranç Dersleri (Öğretmen Yetkinliği: Türkiye Satranç Federasyonu Yardımcı Satranç Antrenörü) *Yaratıcı Drama Uygulamaları (Öğretmen Yetkinliği: 40 Saa
Çağla Küçük

Çağla Küçük

Eğitim fakültesini yüksek bir dereceyle bitirdim. Üniversite yıllarımdan itibaren özel ders vermekteyim. Mezun olduktan sonra 3 yıl milli eğitim ve 1 yıl etüt merkezi tecrübem bulunmaktadır.
Gonca Şirin Ünal

Gonca Şirin Ünal

Derste başarının ilk önce öğretmenini sevmekle başladığını savunan bir öğretmenim. Bu amaçla öğretmenini seven bir öğrencinin başarısının en üst seviyelere çıkacağı düşüncesindeyim. Çocuklarınıza sevgiyle ve saygıyla buna ek olarak deneyimlerimle ve bilgilerimle katkılarımın çok olacağı garantisini veriyorum . Saygılar.
Hidayet Kora

Hidayet Kora

Kitap okumayı seven ve sevdiren,türkçe sorularını anlamayı kolaylaştıran entellektuel birikimi yüksek öğretmenden,sınavlara hazırlanmak artık çok kolay olacak
Nuri Hoca

Nuri Hoca

26 yıllık Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğinde elde ettiğim bilgi birikimimle hazırladığım yüzlerce öğrenci hedefine ulaştı. Şimdi sıra sizde
F. NAZ KOCA

F. NAZ KOCA

Çocuk gelişimi ve iktisat mezunu bir eğitimciyim. Sabırlı ve çocukları seven biri olduğum için bu işi severek yapıyorum. Tüm dersler konusunda yardımcı olabilirim.
Tuğba Gözübol

Tuğba Gözübol

10 yıldır Özel Öğretim Kurslarıyla ve özel derslerimle öğrencilerimi ismi sürekli değişip yöntemi hiç değişmeyen lise ve üniversite sınavlarına hazırlamaktayım.Bu sistemde başarının ancak ve ancak aile desteği,öğrenci azmi ve kararlılığı,uzman bir eğitici desteğiyle sağlanacağını biliyorum.Sizde YKS ve LGS de fazla soru sayısı ve yüksek puanıyla Türkçenin basarıdaki payının farkındaysanız ben desteğe hazırım.💐
Burçin Takan

Burçin Takan

2016 yılında Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. Yine aynı yıl Formasyon Eğitimimi tamamladım. Ayrıca Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi aldım. Bir süre devlet okulunda çalıştım. Şu an özel bir okulda görevime devam ediyorum.Aktif olarak dört yıldır İzmir'de özel ders veriyorum. Her seviyeye uygun okula destek, sınavlara hazırlık çalışmaları yürütüyorum. Her öğrencime uygun olarak hazırladığım program dahilinde gerekli ödev, test çözümü ve ders takibini yakından yapıyorum. Öğretimde ne kadar
Çağan Sabancı

Çağan Sabancı

Türk dili ve edebiyatı mezunuyum. Pedagojik formasyon sertifikam var. Öğretmenliğime özel ders vererek başladım. 3 yıldır özel bir kurumda hem ortaokul hem de lise öğrencileriyle çalışıyorum. Eğitim teknolojileri alanında yüksek lisans yapıyorum. Yabancılara Türkçe öğretimi tecrübem sayesinde dil bilgisi konularını farklı biçimlerde öğrenciye sunarak kavramalarını kolaylaştırabiliyorum.
Aytaç Açıkgöz

Aytaç Açıkgöz

Meb kapsamında Türkçe öğretmenliği yapmaktayım. Kendime has ders anlatımı ve öğrenciye yönelik öğretim modeliyle başarıyı garanti ederim.
Özge Altunay

Özge Altunay

Çocuklarını emanet edecek olan sizlerin güvenini kazanmak için hizmet verdiğim alanımdaki diploma ve yeterliliklerimin görsellerini sizlerle paylaşmaktayım. ▶ Şu an özel bir ortaokulda Türkçe Öğretmeni olarakgörev alıyorum.Belirttiğim her yaş grubuna öğrenme garantisi veriyorum. Yani LGSve ortaokul tüm ara sınıf düzeylerinde ders veriyorum. Özel ders verirken öncelikli hedefim yeni nesil soruları göz önünde bulundurarak öğrencinin okuduğunu anlama becerisini geliştirmesi, pratik bilgilerle so
Mehmet Yücel

Mehmet Yücel

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümü mezunuyum.Yirmi yıllık Edebiyat Öğretmeniyim. Bahçeşehir Boğaziçi Kütüphaneleri Kurs Merkezinde LGS ve TYT Türkçe, AYT Edebiyat dersleri vermekteyim. Ayrıca Afganistanlı bir öğrenciye ve Sudanlı bir yetişkine Türkçe öğretiyorum.
Tülay Bosnalı Gündoğan

Tülay Bosnalı Gündoğan

Altı yıldır özel okullarda Türkçe Öğretmenliği yaptım. On yıldır özel ders vermekteyim. Bu süre içerisinde TEOG, LGS gruplarını sınava hazırladım. LGS Türkçe müfredatına ve yeni nesil sorulara oldukça hakimim. İlkokul okuma ve yazma için takviye dersler vermekteyim.
Elif ÖĞRETMEN

Elif ÖĞRETMEN

-8 YILLIK DENEYİMLİ TÜRKÇE ÖĞRETMENİ - BİREYSEL OLARAK YA DA 2-3 KİŞİLİK GRUPLAR HALİNDE AYNI ÜCRETLENDİRMEDEN YARARLANABİLİRSİNİZ. -LGS YE (TEOG)HAZIRLIK -DERS TAKVIYESI -KAYNASTIRMA OGRENCILERINE TAKVIYE -YABANCILARA TÜRKÇE OGRETIMI - KOLAY, ETKİLİ VE AKILDA KALICI YÖNTEMLERLE TÜRKÇEYİ OGRETIYORUM. -KAYNASTIRMA OGRENCILERINE DERS TAKVIYESINDE DENEYIMIM BULUNMAKTADIR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Buğra T.
Türkçe Özel Ders   12/01/2021

Türkçe dersine olan soğuk ve mesafeli yaklaşımımızı daha ilk derste çocuğumuza aktardığı yalın ve heyecanlı anlatım tarzıyla, sanılanın aksine zor bir ders olmadığını kanıtlayarak en sevilen ders olmasını sağlayan öğretmenimize sonsuz teşekkürler..

         
Aysel D.
Türkçe Özel Ders   19/12/2020

Yeni eğitim almaya başladık.Kızımın dersi verimli geçti. Hocamızın kızımla iletişimi memnuniyet vericiydi.

         
Melis S.
Türkçe Özel Ders   07/11/2020

Güzel anlatimindan ve cocuklarin diline inebildiginden çok faydali bir ders oldu tavsiye ederim biz cok memnun kaldık tesekkurler ediyoruz emeginize sağlık hocam

         
Didem B.
Türkçe Özel Ders   06/11/2020

Rıza Hocamız sayısala yönelen oğlumun çekindiği Türkçe/Edebiyat dersini bir anda eğlenceli, hareketli ve keyif aldığı bir ders haline getirdi. Faydalarını anlamasını sağladı. İletişim becerisini yansıttığı dersleri çok hoş geçiyor. Uzun yıllar beraber çalışacağımızı düşünüyoruz...

         
Neslihan D.
Türkçe Özel Ders   08/10/2020

Öğretmenimiz hem deneyimli hem de öğrenciyle iletişimi gayet başarılı... konusuna hakim ve bilgiyi öğrenci seviyesine uygun biçimde aktarabilen bir öğretmen... oldukça memnun kaldık... teşekkürler ezgi öğretmen...

         
Milas A.
Türkçe Özel Ders   12/09/2020

Sibel hocamızla hem matematik hemde Türkçe derslerimize başladık. İkiz çocuklarıma ayrı çalışma programı yapıyor ve verim alıyoruz. Tavsiye ediyorum 👍

         
Aysel K.
Türkçe Özel Ders   08/09/2020

Vehbi hocadan online ders alıyorum bir hafta kadar oldu gayet memnunum hatta uzaktan derse karşıydım acaba nasıl olur diye önyargımı yıktı şimdilik gayet güzel gidiyor İnşallah böyle devam eder kendisine Çok teşekkür ediyorum 😊

         
Rana A.
Türkçe Özel Ders   07/09/2020

Kendisi ile başlayalı iki hafta oldu, oğlumla iletişimi iyi. Ders anlatımı başarılı. Ders sonrası iletişim de hiçbir sıkıntı yaşamadık.

Türkçe Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz