En İyi 10 Bursa Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 Bursa Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 151 Fotoğrafçı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Harun Gülsün

Harun Gülsün

Fotoğrafçı · Nilüfer, Bursa
15 yıldır fotoğraf çekiyorum. Spor Fotoğrafçılığı-Özellikle Motorsporları, Doğada Görüntü Avcılığı, Evlilik-Özel Gün Çekimleri, Mekan Fotoğrafçılığı, Ürün ve Katalog çekimleri yapıyorum. Bursa da Nilüfer ilçesinde Freelance olarak fotoğraf çekiyor ve Fotoğrafa "Sanat" gözüyle bakıyorum. Yaptığım iş ne olursa olsun değerlerim; "Dürüstlük", "Doğruluk" ve "İşini En İyi Yapma Gayreti"dir. Çok sayıda fotoğraf ödülüm, Kişisel Sergim ve Yayınevlerine fotoğraf desteğim bulunmaktadır.
Hakan K.

Hakan K.

Fotoğrafçı · Nilüfer, Bursa
İstanbul da uzun yıllar fotoğrafçılık mesleğimi icra ettim. Bir çok kurumsal şirketler ve sanatçılarla çalışmalarım oldu. Kendime, sanatıma ve ekipmanıma güveniyorum. Şu anda Bursa da ikamet ediyorum. Bursa içi veya dışında kurum, kuruluş ve şahıslara hizmet vermeye hazırım.
Esin Koçancı

Esin Koçancı

Fotoğrafçı · Osmangazi, Bursa
Düğün, nişan, doğum günü, yenidoğan, kişisel fotoğraf, anı gibi dilediğiniz konuda ve şekilde fotoğraf çekimi yapılır.
Onur Y.

Onur Y.

Fotoğrafçı · Osmangazi, Bursa
7 senedir fotografçılık yapıyorum.Milliyet Gazetesi,Faruk Saraç MTYO,Sedir Dergisi ve bi kaç ajansla çalıştım.Bursa merkezde kendi yerim var.Yüksek kalitede ekipmanlarla çalışıyorum.Daha deyatlı bilgi için instagram veya burdan iletişime geçebilirsiniz. instagtam hesabım : onuryurtsevr
Metin Yıldız Fotoğrafçılık

Metin Yıldız Fotoğrafçılık

Fotoğrafçı · Osmangazi, Bursa
Metin YILDIZ kimdir ? Fotoğrafçılığa 2004 yılında başlamış ve birçok firmada fotoğrafçılığın farklı dallarında çalışmalar yaptıktan sonra kendi tarzını yaratarak çok sevdiği mesleğine kendi ismiyle devam eden ve en iyisini yapmaya çalışan bir fotoğrafçıdır Metin YILDIZ.
Gökhan Somuncu

Gökhan Somuncu

Fotoğrafçı · Mudanya, Bursa
Merhaba, farklı bakış açıları, hızlı ve devamlı hizmet ile hizmet sonrası iyi ilişkiler ile referans sağlamak için özenli ve titiz çalışmalarımla iş, özel gün, e-ticaret her türlü ihtiyacınızda birlikte çalışmaktan memnun olacağım.
Soner Bilgiç

Soner Bilgiç

Fotoğrafçı · Osmangazi, Bursa
6 Yıllık fotoğraf tecrübesi ve en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyim. Uygun fiyatın dışında sürpriz hediyelerim de olacak.
Markavia Kurumsal Hizmetler

Markavia Kurumsal Hizmetler

Fotoğrafçı · İnegöl, Bursa
Etkili ve yaratıcı görsel iletişim için ihtiyaç duyduğunuz her şeyin tasarım ve üretimini sizlere sunmaya çalışan bir firmayız. İstediğiniz etkiyi yaratabilecek bir fotoğraf yalnızca kendine söyleneni yapan değil, büyük resmi düşünen, iletişim entegrasyonuna inanan size iyi gelecek bir firmayız.
Mücahit Şimşek

Mücahit Şimşek

Fotoğrafçı · İnegöl, Bursa
5 Sene kadar bir fotoğrafçılık tecrübem var, Tanıtım-reklamları (mobilya,araç,düğün,nişan,sünnet,aksesuar) nda bulundum sizlere en iyi hizmeti verebilirim.
Deniz Ajans Foto Deniz

Deniz Ajans Foto Deniz

Fotoğrafçı · İnegöl, Bursa
Düğün günü insanların hayatı için mutlu bir dönüm noktasıdır ve herkes bu özel günün mükemmel ve unutulmaz olmasını ister. Profesyonel düğün fotoğrafları ve profesyonel düğün videoları ile bu unutulmaz güne eğlence ve estetik katmak ise her gelin ve damadın hayalidir.Mutluluk anlarının yakalanmasında en önde olup İnegölümüze bu profesyonelliğimiz ile hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kardelen Çiğ
Fotoğrafçı   19/05/2018

Mehmet hocama gerçekten çok teşekkür ederim .Çok emek verdi ve fotoğraflar gerçekten umduğumdan daha güzel oldu.Çok güvenilir 👏👏👏

         
Merve Cinay
Fotoğrafçı   14/05/2018

Metin Bey demiyorum artık kendisi beraber çalıştığımız ilk organizasyonumuzda arkadaşım oldu bile :) Organizasyonun başından sonuna bitmek bilmeyen enerjisi ve çektiği harika karelerle tüm misafirlerimizin sempatisini kazandı. Bence bir organizasyonun demirbaşlarından olan fotoğraf işini Metin gibi işini gayet düzgün yapan birileriyle yürütmek gerekiyor kesinlikle. Organizasyon saati bitmesine rağmen ricamızı kırmayıp bize bir süre daha eşlik ettiği için buradan da çok teşekkür ediyoruz :)

         
Özge Yalçınkaya
Fotoğrafçı   02/05/2018

Metin Bey bizim nişan davetimizi için birlikte çalışmaya karar verdik. müthiş derecede pozitif ve sizinde enerjinizi yukarı çekecek kadar severek yapıyor işini emek veriyor ve karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Gayet Profesyonel..ayrıca yürekten samimiyeti sizi şımartıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mine Dedekoca
Fotoğrafçı   25/04/2018

Metin Bey ile yarım gün süren etkinliğimiz için birlikte çalıştık. Kendisi işini çok iyi ve herşeyden önemlisi de keyifle yapan bir fotoğrafçı. Dolayısıyla da yakaladığı kareler çok doğaldı. Ayrıca etkinlik akışını da çok iyi takip ettiği için hiçbir önemli detayı kaçırmadı. Kendisiyle tekrar çalışmayı kesinlikle düşünüyorum ve çok teşekkür ediyorum.

         
Pınar Haseski
Fotoğrafçı   16/04/2018

Garo Bey oğlumun doğumgününde dört dörtlük bir iş çıkardı. Çok anlayışlı ve işini iyi yapan biri. Elimize geçen fotoğraflar harikaydı. Her dakikayı değerlendirmeye çalıştı ve sayısız güzel fotoğrafımız oldu.

         
Nazlı Ünver
Fotoğrafçı   24/03/2018

Çok güzel fotoğraflarımız oldu, güzel bir gün geçirdik gerçekten bundan sonra da hiç düşünmeden fotoğraflarımızı Garo bey çeksin isteriz☺️

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz