4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

879 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fotoğrafçı

Muhammed Emin A.

Muhammed Emin A.

Uyumamak demek,soru sormak demek,zaten cevabı bulsa insan uyuyabilecek.Karşılıklı sorularla projenizi en iyi şekilde hazırlayalım.Maddiyattan çok zekamızla,yaratıcılığımızla basiti mükkemmel kılalım.5 yıllık deneyim ve 10 yıllık soyutsal düşüncelerle gelişen bir kişilikle mutlu, olağanüstü huzurla projenizi bitirelim.Sinema ve mühendislik zekası karışırsa ne olur?Soyut olanı birlikte somutlaştıralım.Pro video,fotoğraf kamerası(SONY A7III).28mm f2 lens ile projenizi yüksek çözünürlükle (premiere
Avantaj Fotoğrafçılık

Avantaj Fotoğrafçılık

Gaziantepde bir çok otel ile anlaşmalı olan firmamız düğün - toplantı -seminer - ürün çekim vb fotoğraf ve kamera çekimlerinizde sizlere profesyonel çözümler sunar. jimy jip ile kamera çekimi düğün hikayesi dış mekan fotoğraf çekimi
Tuğçe Ö.

Tuğçe Ö.

Merhaba, Yapmış olduğum işlerin bir kısmını instagram hesabım olan " tugceozdemirfotograf" sayfasından görebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dilerim.
İsmail Eren  Y.

İsmail Eren Y.

Merhabalar, otel çekimi, konferans , tören , kısa filmleriniz gibi çeşitli projelerinizde ekibim ve ekipmanımızla birlikte sizlere hizmet verebiliriz. Kurgu ve montaj kısmı içinde detaylı görüşebiliriz.
Jale T.

Jale T.

Kendimi bildim bileli fotoğraf çekiyorum. Üniversitede ise bu yeteneğimi kurs ve okuduğum bölümle taçlandırdım. Şu an stok fotoğrafçısıyım ve serbest zamanlı projelere katılıyorum. Portre, ürün, parti, festival, siyah & beyaz, organizasyon, doğum, düğün, makro, doğa, kamp, gezi, mimari, spor gibi pek çok alanda fotoğraf çekerek size yardımcı olabilirim.
Emre S.

Emre S.

2010 yılından beri doğa, manzara, mimari ve gezi fotoğrafları çekmekteyim. 3 senedir Adobe Photoshop ve Lightroom programlarına hakim durumdayım. Hali hazırda Linens ve Hammett Shirts için çalışmalar yapmaktayım. Severek yaptığım bu iş sayesinde sizlere yardım etmek için hazırım. Ürün ve katalog çekimleri, dış çekim, mimari çekimler, doğada fotoğraf çekimleri için bana ulaşabilirsiniz.
Zafer  G.

Zafer G.

Her geçen gün rekabetin arttığını iyi biliyoruz. Ve bu rekabette galip gelmenin tadını da biliyoruz. Rekabetinizin galibiyet pastasını yerken bunda bizim de payımız olsun istiyoruz. Gelecekteki görsel sanatlar projelerinizi görüşmek üzere.
Kürkçü Dükkanı Fotoğraf Film

Kürkçü Dükkanı Fotoğraf Film

2012 yılında Safranboluda kurmuş olduğumuz Kürkçü Dükkanı 5.yılına girerken hem türkiyede hemde dünyanın birçok ülkesinden fotoğraf ve film konusunda hizmet vermeye başlamıştır.
Pınar  A.

Pınar A.

Her kişinin kendine özgü bir karakteri vardır. Bu karakterlere uygun, güzel fotoğraf kareleri çekilebilir. O kareleri yakalamakta, usta bir fotoğrafçı işidir. İlla ki objektifimin karşısına geçip, sabit pozlar vermek gerekli değildir. Benim düşünceme göre bir fotoğrafçı, karşısında ki insanın karakterini 1-2 konuşmadan sonra azda olsa tanıyabilir. Onun doğal veya sabit halde mi daha iyi bir fotoğraf vereceğine düşünebilir. Ben doğal halleri yakalamayı seven bir fotoğraf’çıyım. Benim çektiğim ka
Fotoğrafvideo

Fotoğrafvideo

BAŞTAN SONA ORGANİZASYON TAKİBİ 1) Organizasyonlarınıza bizi davet edin 2) Tüm gün sizinle gezelim, gölgeniz olalım 3) İç çekim, dış çekim ya da hepsi 4) Her anı ve anılarınızı fotoğraf ve kamera ile kaydedelim 5) Veee fotoğraf sayısı ile kamera süresine sınır koymayalım 6) Videonuzu montajlayalım, film haline dönüştürelim 7) Filminizi ve fotoğraflarınızı dijital ortamda takdim edelim 8) Fiyatı birlikte belirleyelim BAŞTAN SONA ORGANİZASYON TAKİBİ: Kişisel özel çekim, düğün, kına gecesi, nişa
Ali A.

Ali A.

-Antalya'da yaşayan bir fotoğrafçıyım. -2014 yılında fotoğraf çekmeye başladım. -3 adet fotoğraf sergisi açtım. -Düğün,nişan gibi dış çekim fotoğraf çekimleri gerçekleştirmekteyim.
Eyüp Esat E.

Eyüp Esat E.

Merhabalar. Ben Profesyonel Fotoğrafçı Esat. 6 yıldır fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ve üniversite yıllarımda da bir adım ileri taşıyarak profesyonel hizmet vermeye başladım. Tadında, samimi ve uygun bütçeli çekimlerim için doğru yerdesiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak için her zaman yazabilirsiniz. Mesajlarınızı heyecanla bekliyorum. Uygun bütçeli çekimlerimin sebebi öğrenci olduğum için insanların düşük fiyatlarlada çalışmama olan inançlarından kaynaklanıyor. Nitekim haklılarda.
Özgür T.

Özgür T.

Uzun yıllardır, mutlu çiftlerin en özel anılarını kayıt altına alıyorum. Ben ÖZGÜR TEKİN ve ekibimle birlikte çalışan tüm çiftlere keyifli saatler geçirmeyi vaat ediyorum. Çünkü hayatınızın en güzel zamanlarında yanınızda olmanın verdiği mutluluğu fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Ancak en önemlisi değerli vaktinizi eğlenceli çekimler için en verimli şekilde kullanıyoruz.
Rafet A.

Rafet A.

Günün trendlerini en yakından takip ederek, müşterilerimizin her daim memnuniyetini önemseyerek işimi yapıyorum.
Foto Red

Foto Red

İşimizi severek yapıyoruz. Belki de başarımızın sırlarından biride bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak sevdiğiniz bir işi o alanda kendinizi faha fazla geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Belki hiç bir prodüksiyon firmasının yapmadığı kadar çok sektörümüz ile ilgili konularda sürekli araştırmalar yapıyoruz. Kendi alanımızda olan tüm yenilikleri ve ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilecek matery
Refik T.

Refik T.

Fotoğraf, Grafik Tasarım, Video ve Görüntü montajı yapılır. Bunun yanı sıra Farsça, Kürtçe (Soranice lehçesi, Behdinice lehçesi ve Kirmanci lehçesi ) Dillerinden çeviri yapılır. Aynı zamanda ses deşifresi( Ses çözümü yapılır)
Yusuf Ç.

Yusuf Ç.

Nikon D7000 fotoğraf makinem var. Haftasonları freelance olarak fotoğraf hizmeti sunuyorum. Albüm, CD gibi çalışmalar yapmıyorum. Fotoğrafları dijital olarak teslim ediyorum.
Garo  M.

Garo M.

24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Emre Ö.

Emre Ö.

Profesyonel fotoğrafçı seçmek sizi işinizde ayrıcaklı kılar. Profesyonel ürün fotoğraf çekimi size reklam ve tanıtımlarınızda, katalog veya web site kullanımında size eşsiz bir kalite sunar.
Sinan B.

Sinan B.

1983 yılında İstanbul'da doğdu. Kocaeli Üniversitesi İşletme Fakültesinde okurken, fotoğraf sanatı ve film yapımına ilgi duymaya ve ilk fotoğraflarını çekmeye başladı. Okulu bitirdiğinde parti, etkinlik, moda fotoğrafları çekti. Marmara Üniversitesi Sinema Yüksek Lisansı kazanıp film ve video tekniklerine odaklandı, ödüllü kısa filmler çekti. Fashion Weekte üç sene hazırladığı videolar defilelerde kullanıldı. Hazırladığı reklam filmleri, tanıtım videolarında epik tarzıyla farklı işler çıkardı.
Batuhan D.

Batuhan D.

Raw and Jpeg Nikon D610 Photographer Kişisel çekimleriniz ve ayrıntılı bilgi için DM📩 Beyoğlu/İstanbul
Haluk  B.

Haluk B.

Moda çekimlerinde ödüllü ve tecrübeli fotoğrafçı. Etkinlik ve ürün çekimlerinde işin tanımına göre tekliflere açık.
Salih U.

Salih U.

2006yılında fotoğraf üzerine başladığım bu alanda, Türk ve yabancı yaklaşık 2000 kişiye kendi alanlarında fotoğrafçılık eğitimi vermiş, ürün fotoğrafları , dış çekim fotoğrafları, dergi tasarımı, Afiş, Katalog, flyers, logo ve banner üzerine yardımcı olabilecek bir iş arkadaşınızım Okul fotoğrafçılık ve kameramanlık Adobe Photoshop, Adobe İnDesing, Adobe illustrator, Adobe AfterEffects, Edius
Ferudun  A.

Ferudun A.

Dış Mekan Çekimi, Gelin & Damat Düğün Hikayesi Doğum Fotoğrafları Doğum öncesi ve sonrası Bebek fotoğrafları Ürün ve katalog fotoğrafları Mezuniyet fotoğrafları Ve Kamera Çekimleri hizmetlerimiz arasındadır
Semih K.

Semih K.

Farklı, Heyacan verici ve her baktığınızda ayrı bi mutlu olacağınız fotoğraflar istiyorsanız tek adres ☺️🤗🙏🏻
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Can Kaya
Fotoğrafçı   18/02/2020

Ilhan işinde gayet özverili. Çizginin disina cikmak isfeyen her kimse kendisiyle iletisime gecsin :)

         
Yasemin Şentürk
Fotoğrafçı   18/03/2019

Çocuklarla iletişimi çok iyi,çok sempatik birisi. Çektiği fotoğrafların hepsimi güzel olur! Bir tane kötü çıkan fotoğrafımız yok. Ayrıca çocuklarla çalışmak,fotoğraf karelerini yakalamak çok zor olduğu halde harika bir iş çıkardı. Kendisine gönülden çok çok teşekkür ediyorum💗 Bundan sonraki organizasyonlarımızda görüşmek üzere☺️💗

         
Yakup İler
Fotoğrafçı   13/02/2019

Cok basarili sevecen samimi bi arkadas. Memnun kalmama ihtimaliniz yok. İsinde de cok iyi. Tavsiye ederim

         
KORCA YENER
Fotoğrafçı   20/01/2019

Şirket toplantısı için çağırdık çekimler güzel oldu fiyat ve denge açısından uyumlu olması güzel oldu değerlendirilir

         
Sezer Hacıağaoğlu
Fotoğrafçı   11/12/2018

Güler yüzlü, işini seven, çocuklarla iletişimi oldukça iyi bir fotoğrafçı. Neşe Hanım’a teşekkür ediyoruz.

         
Özgül Türk
Fotoğrafçı   17/09/2018

Garo Bey kızımın 1. Yaş günü fotoğraflarını çekti. 3 saatlik organizasyon boyunca her anı ,hatta her saniyeyi değerlendirdi. Bir dakika bile oturmadı. Muhteşem kareler yakaladı . Çok ama çok memnun kaldık . İyi ki bu özel günümüzü profesyonel bir fotoğrafçıya emanet etmişiz. Teşekkür ederiz emekleriniz için .

         
Kadriye Çelebi
Fotoğrafçı   24/08/2018

İlgisi ve güler yüzü için çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim. 458 tane fotoğraf çıkarttım çok uygun fiyata..

         
Sena Teksöz
Fotoğrafçı   25/06/2018

Safiye Hanım la çekim yapmak çok keyifliydi. Hem yaptığı işten emin hem de çok pozitif birisi. Tüm doğum sürecinde yanımızdaydı ve destek oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğimiz bir fotoğrafçı.

Diğer Bilgiler
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz