En İyi 25 Fotoğrafçı - Armut

En İyi 25 Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4.242 Fotoğrafçı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kontrast Pro. Foto.

Kontrast Pro. Foto.

Özenli, Şık ,göze dokunan butik fotoğraf , video hizmetleri ve fazlası. Lütfen Çekim talebinizle iligli örnek çalışmalarımızı isteyiniz.
Ergün Okyay

Ergün Okyay

Gelecek günlere gülümseyerek hatırlayacağınız kareler bırakabilmeniz için katkıda bulunmak ve yardımcı olmak isterim. Kişisel dış çekim, Aile çekimi, Mezuniyet çekimi, Doğum günü çekimi, Bebek çekimi, Model çekimi gibi konularda keyifli çekimler gerçekleştirerek sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarım.
Hakan K.

Hakan K.

İstanbul da uzun yıllar fotoğrafçılık mesleğimi icra ettim. Bir çok kurumsal şirketler ve sanatçılarla çalışmalarım oldu. Kendime, sanatıma ve ekipmanıma güveniyorum. Şu anda Bursa da ikamet ediyorum. Bursa içi veya dışında kurum, kuruluş ve şahıslara hizmet vermeye hazırım.
Meltem Ozdel

Meltem Ozdel

Portfolio için; www.behance.net/meltemozdel 2011 den bu yana fotoğrafçılık yapmaktayım. Şuanda da bir marka bünyesinde fotoğrafçi olarak çalışmaktayım. E-Ticaret Ürün ve Modelli Çekim Stillife, kampanya ve reklam-tanıtım çekimleri Aynı zamanda Doğum, düğün ve dış çekim işlerinde de hizmet vermekteyim.
Artı Medya Onur Uzbaşaran

Artı Medya Onur Uzbaşaran

Gazetecilik ve Sinema TV eğitimimin ardındından 2001 senesinde İstanbul da başladığım meslek hayatımda kurumsal firmalar, kurumsal dergiler, basın halkla ilişkiler ajansları ve reklam ajanslarına etkinlik, editoryal, spor ve tanıtım amaçlı fotoğraf ve video hizmeti verdim. Siz de yılların tecrübesi ile sunacağım hizmetten memnun kalmak isterseniz bağlantıya geçmek isterim.
Garo Miloşyan

Garo Miloşyan

24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Erdinç Akyaldız

Erdinç Akyaldız

Freelance olarak kişi, ürün, afiş, katalog çekimleri yapmaktayım. Ayrıca tasarım hizmeti de vermekteyim.
Siyahbeyaz Fotograf Ajans

Siyahbeyaz Fotograf Ajans

En özel anlarınızdaki ışığınızı, kendi PROFESYONELiğimle birleştirerek hayatınızın özel karelerini ölümsüzleştiriyorum. Çalışma prensimin KALITE çatısı altinda adlandırip . Hayatınızın en özel karelerini şansa bırakmadan PROFESYONEL (A)sınıfı Ekipman ve asistan eşliğinde gerçekleştiriyorum. "GÜZEL RESIM KALITELI EĞITIM ve PROFESYONEL EKIPMAN İLE GERÇEKLEŞİR" düşüncesiyle hizmet vermekteyim. Çalışma prensibim: 1. Basamak: Ön görüsme, fikir alışverişı,psikolojik rehabilitasyon. 2.Basamak:
Ziya Yildirim

Ziya Yildirim

Özel Çekimleriniz için lütfen iletişime geçin. Düğün Fotoğrafçısı Ürün Fotoğraf çekimi Dış çekimler , İç Mekan çekimleri . Özel günler de fotoğraf çekimleri.
Enes Güven

Enes Güven

Fotoğrafçı olarak mesleğe başlamış,zamanla aldığı eğitimler,muhabbet ettiği kişiler,fikir alışverişinde bulunduğu şahıslar farklılaşınca bu işin meslek tarafından çok sanat tarafına yatkınlık vermiş bir insanım.Fotoğraflarımda olması gerekenler balonlar,süsler falan filan değil,tek gerekli olan şey duygudur.Bakmak ve görmek arasında çok ince bir çizgi vardır.Fotoğrafçı bakar,sanatçı görür.En özel anılarınızı heba etmeyin.Unutmayın,fotoğraflar gelecekde çocuklarınıza bırakıcağınız en büyük miras
Fotoğrafvideo

Fotoğrafvideo

BAŞTAN SONA ORGANİZASYON TAKİBİ 1) Organizasyonlarınıza bizi davet edin 2) Tüm gün sizinle gezelim, gölgeniz olalım 3) İç çekim, dış çekim ya da hepsi 4) Her anı ve anılarınızı fotoğraf ve kamera ile kaydedelim 5) Veee fotoğraf sayısı ile kamera süresine sınır koymayalım 6) Videonuzu montajlayalım, film haline dönüştürelim 7) Filminizi ve fotoğraflarınızı dijital ortamda takdim edelim 8) Fiyatı birlikte belirleyelim BAŞTAN SONA ORGANİZASYON TAKİBİ: Kişisel özel çekim, düğün, kına gecesi, nişa
Bülent Ege

Bülent Ege

İstanbul Üniversitesi Sinema mezunuyum 5 yil dizi reklam ve sinema sektorunde kurgu operatörlüğü ve kameramanlik yaptim. Suan freelance kurgu operatörlüğü kameramanlik ve fotoğrafçılık yapmaktayim. Video çekim kurgulama ya da fotoğraf çekimleri icin gerekli ekipmana sahibim. instagram EGE.BULENT
Helios Photo Arts

Helios Photo Arts

Fotoğrafçılıkla ilgili edindiğim teorik bilgileri pratiğe dökmenin dışında, beni asıl mutlu eden şey, fotoğrafların yaşadığımız an ı kaydedip sonsuza kadar saklayabilmesi. İşte bu yüzden, yaratabildiğim her fırsatta mutlu çiftlerin mutlu anlarını, insanların unutamayacağı anları, hatta onlar için sıradan olan anların bile ne kadar unutulmaz olduğunu belgeliyor, bu değerli hissi insanlara aktarmaya çalışıyorum. Çıktığım bu yolda, her şeyden çok sevdiğim işi yaparken tüm hedefimi ve hayalimi ş
Savaş Akkaş

Savaş Akkaş

Kızılay, Selanik caddesinde yer alan stüdyomuzda profesyonel ekibimizle birlikte düğün, düğün hikayesi, nişan, doğum, doğum günü, baby shower, mezuniyet, organizasyon (seminer, kongre vb.), kurumsal tanıtımlarınız için sizlere fotoğraf ve video hizmeti vermekten mutluluk duyarız.
Bartu Akın

Bartu Akın

Üniversite yıllarımızda gönül verdiğimiz fotoğraf sanatına, gün geçtikçe daha da bağlanarak hayatımızın bir vazgeçilmezi haline getirdik ve bu hobimizi profesyonel iş hayatımız ile birleştirdik. Siz değerli işverenlerimiz ile güzel projeler imza atmak, eğlenceli ve kaliteli işler çıkarabilmek için beraber çalışmak isteriz. Yaptığımız işler: - Takı, aksesuar vb. ürünlerin katalog çekimlerini, - Mekanların genel ve detay çekimleri, - Tekstil - Konfeksiyon ürünlerinin genel ve detay çekimleri,
Sena Altuntaş

Sena Altuntaş

Senaltuntas Photography nedir? Bu yola baş koymuş,kazanmaktan çok mutlu etmeyi hedef bilmiş,klasiğin ötesinde,dinamik bireysel fotoğraf ekibidir. Hizmetleri nelerdir? Doğum öncesi sonrası,kına,nişan,sünnet,mezuniyet,portre,organizasyon,açılış ve dış mekan çekimleri. Amacı nedir? Özel an larınızı güzel anı lara dönüştrmek. Fiyatı biz değil siz belirliyorsunuz. Bizlerse verdiğiniz bütçenin içine istediğiniz talepleri en iyi haliyle sunuyoruz.
Rabia Bayar

Rabia Bayar

Fotoğraf çekmenin en güzel yanı insanların en mutlu gününde onlarla birlikte bu mutluluğa ortak olmaktır. Çekilen her fotoğrafın gelecekte anılarda güzel bir yer kaplayacağını düşünmek beni inanılmaz heyecanlandırıyor. Ben, her bir fotoğraf karesinin insanın hayatından bir kesit taşıdığına inananlardanım ve fotoğraflarımı da bu düşünceyle çekiyorum. Profesyonel bir düşünce yapısıyla, doğru iletişimle ve hem eğlenceli, hem de hikayesi olan kareler yakalamak felsefemi yansıtır. Doğum günü, doğum,
Erdinç Ersoy

Erdinç Ersoy

2008 yılından beri fotoğraf çekiyorum. Eğitimimi Erciyes Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sİnema bölümünden mezun olarak tamamladım. Çeşitli eğitim ve seminerlere katılarak bilgi hazinemi büyüttüm. Bu sırada elimden geldiğince Türkiyeyi gezdim. Çeşitli kısa film ve belgesellerde yönetmenlik yaptım. Kariyerimi freelancer olarak fotoğraf ve video alanında devam ettiriyorum. Kısa film, düğün fotoğrafı, özel çekimler ve reklam filmlerinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Miko Fotoffical

Miko Fotoffical

Türkiye nin her yerine özel fotoğrafçılık. Mezuniyet Töreni, Düğün & Nişan Töreni,Doğum Günü ve diğer özel anlarsınızı uygun fiyata ve kaliteli çekimler ile severek yapıyoruz.
Serhat Mısırlı

Serhat Mısırlı

Fotoğrafçılık sevgi işidir. Fotoğrafçılıkla ilgili sahip olduğunuz milyonlarca teknik bilgi, fotoğraflara ruhunuzu, sevginizi ve yaratıcılığınızı katmadığınız sürece hiç bir işe yaramaz. Fotoğraf çektirmek isteyen kişiler, aileler, çocuklar ve hatta belki de kurumlar, mevcut andaki ruh hallerinin en doğal, en ışıltılı, en cezbedi ve en güzel şekilde fotoğraflara yansımasını isterler. Sebebi ise basittir; çünkü bizler değil ama fotoğraflarımız ölümsüzdür. Çektiğim fotoğrafların hepsini yaşadım
Zorlu Photo Agency

Zorlu Photo Agency

2010 yılından bu güne hizmet veren ajansımız, görsel kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Profesyonel ve deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Kadir Dokgöz

Kadir Dokgöz

En doğal anlarınızı yakalayarak, aşkınızı ve tutkunuzu fotoğraf karelerinize özenle işliyorum.Sizlerde bu profesyonel hizmet ve uygun fiyatlardan yararlanmak için bana ulaşın.
Fotoğraf Hizmeti

Fotoğraf Hizmeti

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü öğrencisinden ; Etkinlik , Doğum Günü , Moda . Organizasyon , Reklam , Ürün tanıtım ve diğer tüm bireysel özel istekleriniz için fotoğraf hizmeti vermekteyim. Ne istediğinizi net biçimde öğrenip , sağlıklı bir iletişim kurarak çalışmaktayım.
Şirin Arif

Şirin Arif

Herkesin bir hikayesi vardır; O AN GELDİĞİNDE HİKAYENİZİ BİRLİKTE YAZALIM. Düğün, doğum, nişan, doğum günü ve tekrarı olmayan tüm özel anlarınızı hikayelerini fotoğraflarla yazalım. Hamilelik ve doğum heyecanınızı paylaşmak, bebeğinizin ailenizle buluşma hikayesini birlikte yazmak için, arayın, tanışalım. Doğum öncesi ev veya dış mekan çekimi ya da doğum sonrası evinizde aile çekimi vs.
.çekergezer. Hakan Aydın

.çekergezer. Hakan Aydın

Doğa Fotoğrafçısı ÇekergezeR Çektiğine YAZAR, yazdığına GÜLER, GEZGİN bir fotoğraf SEVER. Siz de ÇekergezeR farkıyla tanınmak için bana ulaşabilirsiniz. Referanslarım için arama motoruna çekergezer yazmanız yeterli
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hare
Fotoğrafçı   16/11/2017

Garo Bey, özel bir günde ailemizin şahane fotoğraflarını çekti. Kendisiyle tanışmaktan da çalışmaktan da çok memnunuz

         
Fotoğrafçı   07/11/2017

Biz fotoğrafçımızdan dış çekim ve tören anı çekimini istedik. Tüm gün boyunca bizim en değerli anlarımızı kayda almak için canla başla çalıştı. Tören anında çekilen fotoğraflar üzerinde bile düzeltme yapıp bize öyle teslim etti. Çok yetenekli ve samimi bir insandır kendisi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum...Herşey için çok teşekkür ediyoruz Harun Durgun emeğine sağlık :)

         
Nur H
Fotoğrafçı   18/10/2017

Kızımızın 1 yaş doğum günü için kendisi ile çalıştık. Fotoğrafçılığı iş için değil gönülden yapan biri. Hem iletişimi hem yönlendirmeleri ile çok memnun kaldık. Yakaladığı kareler ile muhteşem hatıralarımız oldu.

         
Asena Baksi
Fotoğrafçı   15/10/2017

Emre Bey işini çok iyi yapıyor. Çok memnun kaldım. İlerleyen tarihlerde tekrardan birlikte çalışıcaz.

         
Gunes İnceoglu
Fotoğrafçı   25/09/2017

Selçuk Bey ve ekibi Radisson Blu Bosphorus'da olan nişanımızda bize eşlik etti.Bütün gece canla başla çalıştılar ve harika iş çıkardılar.Fotoğrafların hepsi çok başarılıydı.Çok hareketli bir nişan olmasına rağmen çok güzel kareler yakalamışlar.Söyledikleri gibi gece boyunca çekilen tüm fotoğraf ve videoları bize teslim ettiler.Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz