En İyi 25 Fotoğrafçı | Armut

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5.483 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fotoğrafçı

Lb F.

Lb F.

Fotoğrafçılık eğitimimi çeşitli kurs ve seminerlerden aldım. Bir çok etkinlikte fotoğrafçı olarak görev yaptım. Düğün,nişan,kına, doğum günleri, kişiye özel dış çekim, ürün fotoğrafçılığı vb. alanlarda en uygun fiyat verme konusunda iddialıyız. 2 kişi freelance olarak çalışıyoruz. Fatura, kira, çalışan vb. giderlerimiz olmadığından piyasanın verdiği faiş ücretleri telaffuz etmeyiz.
Garo  M.

Garo M.

24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Ziya Y.

Ziya Y.

Özel Çekimleriniz için lütfen iletişime geçin. Düğün Fotoğrafçısı Ürün Fotoğraf çekimi Dış çekimler , İç Mekan çekimleri . Özel günler de fotoğraf çekimleri.
Ergün O.

Ergün O.

Gelecek günlere gülümseyerek hatırlayacağınız kareler bırakabilmeniz için katkıda bulunmak ve yardımcı olmak isterim. Kişisel dış çekim, Aile çekimi, Mezuniyet çekimi, Doğum günü çekimi, Bebek çekimi, Model çekimi gibi konularda keyifli çekimler gerçekleştirerek sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarım.
Zeynep S.

Zeynep S.

Fotoğraf ve Video alanında Ön Lisans, eğitimi aldım. Radyo, Sinema Televizyon lisans eğitimim var. İstanbul da uzun yıllar fotoğrafçılık mesleğimi icra ettim. Bir çok kurumsal şirketler ve şahıslar ile çalışmalarım oldu. Kendime, sanatıma ve ekipmanıma güveniyorum. Şu anda Çanakkale de ikamet ediyorum. İstanbul a sık sık gelip gidiyorum. Çanakkale, İstanbul yurt içi veya yurt dışında kurum, kuruluş ve şahıslara hizmet vermeye hazırım.
Cüneyt Ö.

Cüneyt Ö.

Merhaba. Düğün hikayesi fotoğrafçılığı, Gymbal ve drone ile tanıtım videosu çekimi. Ürün ve katalog çekimleri, Mimari çekimler, Ve tüm bunların montaj ve post prodüksiyon işlerini yapmaktayım. Her türlü sorunuz için bana mutlaka ulaşınız.
Siyahbeyaz Fotograf Ajans

Siyahbeyaz Fotograf Ajans

En özel anlarınızdaki ışığınızı, kendi PROFESYONELiğimle birleştirerek hayatınızın özel karelerini ölümsüzleştiriyorum. Çalışma prensimin KALITE çatısı altinda adlandırip . Hayatınızın en özel karelerini şansa bırakmadan PROFESYONEL (A)sınıfı Ekipman ve asistan eşliğinde gerçekleştiriyorum. "GÜZEL RESIM KALITELI EĞITIM ve PROFESYONEL EKIPMAN İLE GERÇEKLEŞİR" düşüncesiyle hizmet vermekteyim. Çalışma prensibim: 1. Basamak: Ön görüsme, fikir alışverişı,psikolojik rehabilitasyon. 2.Basamak:
Fatma N.

Fatma N.

En güzel fotoğraflar ve uygun fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz. Sizin istediğiniz şekilde çekimler yapıyoruz çekimlerde aksesuarlar kullanıyoruz isterseniz dvd teslimi isterseniz albüm seçeneklerini sizlere sunuyoruz.Kalite ve memnuniyeti amaç edinerek çalışıyoruz.Katıldığımız uluslararası yarışmalarda ödül alan fotoğraflarımızda bulunuyor.Düğün,model,ürün,kişisel çekim,portre,bebek fotoğrafçılığı, gibi her türlü fotoğrafçılık ve video çekimleri yapıyoruz . Eskişehirde hizmet vermekteyiz. Z
Turgay Y.

Turgay Y.

25 yılı aşkın süreli part time fotoğrafçıyım İSFO (İstanbul Fotoğrafçılar Odası) na ve esnaf sanatkarlar odasına kaydım mevcut olup kesinlikle KORSAN çalışmıyorum.En güzel AN larınızı ANILARA dönüştürmek için tüm gelin damat dış mekan çekimleri düğün hikayeleri dijital kamera çekimleri için iletişime geçebilirsiniz
Batuhan D.

Batuhan D.

Raw and Jpeg Nikon D610 Photographer Kişisel çekimleriniz ve ayrıntılı bilgi için DM📩 Beyoğlu/İstanbul
Cafer B.

Cafer B.

Her türlü (düğün, nişan, dış mekan.vb) fotoğraf çekimi, albüm ve kartvizit tasarımı, düğün hikayesi çekimi ve video montajı yapiyorum. Sinema ve Tv mezunu olarak; Sizler icin en güzel hizmeti vermeye hazırim.
Emre S.

Emre S.

2010 yılından beri doğa, manzara, mimari ve gezi fotoğrafları çekmekteyim. 3 senedir Adobe Photoshop ve Lightroom programlarına hakim durumdayım. Hali hazırda Linens ve Hammett Shirts için çalışmalar yapmaktayım. Severek yaptığım bu iş sayesinde sizlere yardım etmek için hazırım. Ürün ve katalog çekimleri, dış çekim, mimari çekimler, doğada fotoğraf çekimleri için bana ulaşabilirsiniz.
Pınar  A.

Pınar A.

*Ozel Gün | Model *Ürün | Love Story En özel zamanlarınızı, en güzel karelerle ve sevgi ile çekiyorum.
Yusuf Ç.

Yusuf Ç.

Nikon D7000 fotoğraf makinem var. Haftasonları freelance olarak fotoğraf hizmeti sunuyorum. Albüm, CD gibi çalışmalar yapmıyorum. Fotoğrafları dijital olarak teslim ediyorum.
Didem P.

Didem P.

Özgür zaman, özgür mekan mottosuyla hareket eden ekibimizle hiçbir sınırlama olmaksızın en özel gününüzü size hatıra bırakıyoruz. Kahkahanızdan gözyaşınızdaki detaya kadar ilgilenen ekip ruhuyla siz değerli çiftlerimizin isteklerini ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Tuğba E.

Tuğba E.

Tuğba Erol, 1992 İstanbul doğumluyum. Haziran 2016 da Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. Halen İstanbul üniversitesinde Tarih, Marmara üniversitesinde Adalet okumaktayım. Fotoğraf çekmeye hobi olarak başladım, kendimi geliştirmek için çeşitli kurslara gittim, Burak Bulut fotoğraf atölyesinde, Temel ve İleri düzeyde fotoğraf eğitimi, Doğum fotoğrafçılığı ve Yenidoğan eğitimi ve temel Photoshop eğitimi aldım. Photoplay’de ise düğün fotoğrafçılığı kursuna katıldım. Eğitimleri zevkle al
Rabia B.

Rabia B.

Fotoğraf çekmenin en güzel yanı insanların en mutlu gününde onlarla birlikte bu mutluluğa ortak olmaktır. Çekilen her fotoğrafın gelecekte anılarda güzel bir yer kaplayacağını düşünmek beni inanılmaz heyecanlandırıyor. Ben, her bir fotoğraf karesinin insanın hayatından bir kesit taşıdığına inananlardanım ve fotoğraflarımı da bu düşünceyle çekiyorum. Profesyonel bir düşünce yapısıyla, doğru iletişimle ve hem eğlenceli, hem de hikayesi olan kareler yakalamak felsefemi yansıtır. Doğum günü, doğum,
Metin O.

Metin O.

Tüm organizasyonlarınızı bir hikaye / konsept içinde anlatan fotoğraflar çekiyoruz. Ayrıca ürün, ve kurumsal çalışmalarda da sizlerleyiz. Siz zamanın tadını çıkarın, biz size en güzel fotoğrafları hazırlayalım.
Mustafa T.

Mustafa T.

Merhabalar, bu işi hobi olarak yapmaktaydım, gelen yorumlardan sonra zevk ile yaptığım bu işi sizlerle de paylaşmak istedim.
Engin A.

Engin A.

15 Seneden fazla tecrübe ile sizlerin ihtiyaçlarına yaratıcı ve profesyonel olarak çözüm sunuyorum. Moda, Ürün, Reklam, Tanıtım, Özel Gün, Belgesel, Sanat vs gibi bir çok alanda hizmet vermekteyim.
Ozan B.

Ozan B.

13 yıllık geçmişi ARGE ve inavasyona önem veren gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız uygun fiyat politikası ile hizmetinizde.
Ömer S.

Ömer S.

Merhaba ben Ömer SELÇUK 6 senedir bu işi yapıyorum bol bol tecrübem ve bilgi birikimim var her geçen gün daha iyisini nasıl yapabilirim diye soruyorum kendime ve geliştiriyorum.
İbrahim Hakkı  U.

İbrahim Hakkı U.

Sadece iş yapmış olmak için çalışmam. Yaptığım işe özen gösteririm. Nasıl olsa müşteri anlamıyor diyerek işimi savsaklamam.
Zeynep Fotoğrafcılık

Zeynep Fotoğrafcılık

ZEYNEP FOTOGRAFCILIK OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜSTERİLERİMİZİN EN ÖZEL VE EN MUTLU ANLARINI ÖLÜMSÜZLEŞTİRMEK İÇİN HER DAİM YANINIZDAYIZ. BU GÜZEL VE ÖZEL ANLARINIZ ZİYAN OLMASIN UNUTMAYIN. GERİYE SADECE FOTOGRAF KALIR.
Malatya Dış Çekim Düğün F N.

Malatya Dış Çekim Düğün F N.

En güzel anınız anıya dönüşürken yanınızdayız. Benzersiz ve keyifli çekim isteyen, zevk sahibi özel insanların tercihi olmaya devam ediyoruz. Akademik eğitim ile bütünleşmiş, 3 yılı aşkın medya deneyimimden sonra, en mutlu anları dondurma isteği ve sanata olan tutkumun sürüklediği fotoğrafçılığı sadece meslek olarak görmüyor, ekipçe mutlu anınıza şahitlik ediyoruz. Yıllar sonra baktığınızda bile gülümseyip o anları tekrar yaşayacağınız en güzel kareler sunuyoruz. -Reklam - ürün çek
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hazal Yüksel
Fotoğrafçı   17/11/2018

Yetenekli ve başarılı bir fotoğraf sanatçısı. Detaylı ve özenli çalışmaları özel günlerinizde eşsiz hatıraları ölümsüz hale getiriyor. Kendisiyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyduk.

         
Elçin Kongur
Fotoğrafçı   31/10/2018

Çok memnun kaldım. Çok tatlı birisi. Bu gibi günlerde insan, iyi bir iletişime ihtiyaç duyuyor. Bu konuda çok başarılı buldum. İşinde ayrıca başarılı. Herkese tavsiye ederim.

         
Uğur Arslan
Fotoğrafçı   24/10/2018

Ozan Bey, işini tutkuyla yapan, harika bir fotoğrafçı. Bir ODTÜ mezunu olarak, kişisel marka konumlandırmamda, Ozan Bey in çektiği fotoğraflar çok önemliydi benim için. Beklentimin 10 katı kadar daha kaliteli bir hizmet aldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Kokten Ceviker
Fotoğrafçı   08/10/2018

Gayet başarılı. İsteklerimizi gerçekleştirmek için elinden geleni yaptı. Çalışmak isteyenler hiç düşünmesin.

         
Soner Bastiat
Fotoğrafçı   30/09/2018

Ozan bey işini severek yapmasının yanında gerçek bir profesyonel. Nasıl bir çekim istediğimizi dikkatle dinleyip elinden gelen tüm gayreti gösterdi. Stüdyosunda gerekli tüm ekipmanlar fazlasıyla mevcuttu, çekim sonrası da fotoğrafları bize ulaştırmakta bizden fazla çaba sarfetti. Herkese tavsiyemdir,

         
Ecem Aldanmaz
Fotoğrafçı   05/09/2018

Çok iyi bir fotoğrafçı oğlumuzun 1 yaş fotoğraflarını iyi ki Garo Bey e çektirdik. Çok güzel anılarımız oldu.

Diğer Bilgiler
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz