4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

984 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Fotoğrafçı

Mustafa Çankaya

Mustafa Çankaya

En mutlu anınızı zamansız ve doğal fotoğraflar ile ölümsüz kılmak için lütfen irtibata geçiniz. Çekimler günün doğal akışında yapılmaktadır ve zorunlu olmadıkça müdehale edilmemektedir.
Turgay Yavuz

Turgay Yavuz

25 yılı aşkın süreli part time fotoğrafçıyım İSFO (İstanbul Fotoğrafçılar Odası) na ve esnaf sanatkarlar odasına kaydım mevcut olup kesinlikle KORSAN çalışmıyorum.En güzel AN larınızı ANILARA dönüştürmek için tüm gelin damat dış mekan çekimleri düğün hikayeleri dijital kamera çekimleri için iletişime geçebilirsiniz
Baris O.

Baris O.

Web sayfaları, ürün katalogları için mimari dış ve iç çekimler, ürün çekimleri, turistik tanıtım amaçlı fotoğraf çekimleri, timelapse instagram story tanıtımları, youtube timelapse tanıtımlar. Tekstil sektöründe modelli ve modelsiz yerinde çekimler.
Görkem Erinç

Görkem Erinç

Fotoğraf ve Video alanında geniş ve güncel ekipmanla ve profesyonel bir bakışla bu alandaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırım. Video çalışmalarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCo_DODCMixE2gYtXOF0bPfg/videos?view 0&sort dd&shelf_id 0
Kaan Akman

Kaan Akman

Yaklaşık 10 yıldır fotoğrafçılıkla uğraıyorum. Aynı zamanda fotoğrafçılıkla alakalı olarak üniversite eğitimi de aldım. Son 2-3 yıldır Antalya daydım, bu sürenin ağırlıklı olarak yabancılarla çalışarak geçti. Bununla birlikte Global Photographic Union üyesiyim. Genel olarak bir çok fotoğrafçılık alt dalında hizmet vermekle birlikte özellikle portre, moda, model fotoğrafçılığı ve bunlarla paralel diğer alt dallar üzerine çalışmalarım devam etmektedir.
İstanbul Fotoğraf Evi

İstanbul Fotoğraf Evi

Özel anlarınızı kaydediyoruz. Save the date, Trash the dress, Gelin-damat dış çekim, Doğum çekimi, Ürün çekimi, Portfolyo çekimleri. Kısacası her anınızı fotoğraflayabiliriz.
Sarmaşık medya

Sarmaşık medya

Kafenizi açtınız veya varolan kafenizin sosyal medyada 1 dk lık kısa reklam & tanıtım filmini çemek insanların sizi merak etmesini sağlar.
Bg Studio

Bg Studio

Radyo TV mezunuyum.1965 yılından beri olan aile şirketimizin başına geçtim ve işimize aşık bir firmayız. Müşteri memnuniyeti her zaman vazgeçilmez kuralımızdır. Yenilikleri devamlı takip ederek tarzımızı yönlendirmeyi ve sizlere en iyi işi teslim edeceğimizden , çekimin sonunda iyiki demenizi sağlayacağımıza eminiz :) Son olarak diyoruz ki "işinizi ŞANS'a BIRAKMAYIN "
Elif Güven

Elif Güven

Radyo Tv mezunuyum. 11 yıldır çeşitli software programları öğrenerek işlerime devam ettim. Ses mix mastering i logic pro x programı ile yapıyorum. Canon mark 2 kameram ve gopro5 black ile her türlü çekimi yaptım diyebilirim. Daha önce klip yönetmenliği, reklam çekimi, canlı sanatçı performansları çekimleri ve montaj kurgu alanında çok iş yaptım ve devam etmekteyim. Daha detaylı işlerimi iletişime geçtiğimiz de göstermek isterim. Görüşmek üzere.
İbrahim Hakkı  Uçman

İbrahim Hakkı Uçman

Sadece iş yapmış olmak için çalışmam. Yaptığım işe özen gösteririm. Nasıl olsa müşteri anlamıyor diyerek işimi savsaklamam.
Avantaj Fotoğrafçılık

Avantaj Fotoğrafçılık

Gaziantepde bir çok otel ile anlaşmalı olan firmamız düğün - toplantı -seminer - ürün çekim vb fotoğraf ve kamera çekimlerinizde sizlere profesyonel çözümler sunar. jimy jip ile kamera çekimi düğün hikayesi dış mekan fotoğraf çekimi
Muhammed Akif Bulut

Muhammed Akif Bulut

İnşaat mühendisliği öğrencisiyim. Yazları bu işi yapıyorum. Stresli ve vakit konusunda sıkıntılı yerlerde ve işlerde çok çalıştığım için çekimlerin rahat ve problemsiz geçeceği kanaatindeyim.
Erkan Aliş

Erkan Aliş

Doğum anı, doğumdan sonraki anların hikayesi Yenidoğan çekimleri Dijital ortamda fotoğrafların teslimi
Sezgin Öğüt

Sezgin Öğüt

Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık Mezunundan güleryüzlü neşeli ve profesyonel hizmet. Ürün,Moda, düğün ve düğün öncesi dış çekimleriniz ve diğer tüm bireysel çekim istekleriniz profesyonel ekipmanla zamanla sınırlı tutulmadan yapılır, hemen fotoğraflarınız işlenmeye konulur ve sizin isteklerinize kurgulandırarak albüm ve ya fotoğraflar teslim edilir.
Ceren Şahin

Ceren Şahin

İnsanların hikayesine dokunmak, onların güzel anıları ölümsüz kılmak müthiş bir duygu. Bu yüzden fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Radyo ve televizyon mezunuyum. Fotoğraf teknikleri ve video hikaye yapımı sertifika programlarına katıldım. Günlük veya kısa zamanlı bir çok atölyeye dahil oldum. Yaptığım işleri görmek isterseniz Instagram'da hesabı üzerinden portfolyomun tamamına ulaşabilirsiniz
Garo  Miloşyan

Garo Miloşyan

24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
İmaj fotoğrafçılık

İmaj fotoğrafçılık

Şanlıurfa başta olmak üzere tüm şehirlerde çekim imkanı sağlıyoruz kalite konusunda kendimizi yaptığımız işlerle kanıtlamış bir firmayız freelans fotoğrafçı değiliz herşeyi ile yasal kendi mekanimiz ve stüdyomuz var #askınızcekilmeyedeger
Ajangroup fotoğrafvideo

Ajangroup fotoğrafvideo

BAŞTAN SONA ORGANİZASYON TAKİBİ 1) Organizasyonlarınıza bizi davet edin 2) Tüm gün sizinle gezelim, gölgeniz olalım 3) İç çekim, dış çekim ya da hepsi 4) Her anı ve anılarınızı fotoğraf ve kamera ile kaydedelim 5) Veee fotoğraf sayısı ile kamera süresine sınır koymayalım 6) Videonuzu montajlayalım, film haline dönüştürelim 7) Filminizi ve fotoğraflarınızı dijital ortamda takdim edelim 8) Fiyatı birlikte belirleyelim BAŞTAN SONA ORGANİZASYON TAKİBİ: Kişisel özel çekim, düğün, kına gecesi, nişa
Özgür Ajans

Özgür Ajans

Mutluluklar kıymetli çiftlerimiz. Böylesine güzel bir mutlu gününüzü bizi ortak ettiğiniz için teşekkür ederiz. Çerkezköy düğün fotoğrafçısı olarak çiflerimiz ile samimiyet içerisinde çalışıyoruz. Bütün çiftlerimizin kendine has tarzı yakalama amacı ile çekimlere çıkıp işimizi yapıyoruz. Sizlele birlikte çalışmak bize iş değil değil keyif verecektir. Mutluluklar.
Kafein Productions

Kafein Productions

Kafein Productions size, moda reklam çekimlerinden ürün çekimlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Siz de, marka tanıtımlarınızın, hızlı ve disiplinli çalışan, profesyonel bir ekiple hazırlanmasını istiyorsanız 4.Levent teki stüdyomuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Haluk Göneci

Haluk Göneci

Uluslararası Fotoğraf Sanatçısıyım. Fotoğraf nasıl çekilir , Çekim kuralları nelerdir ; Nasıl bir fotoğraf makinası almalısınız; Fotoğraf yarışmalarında başarılı olup ödül kazanmak istiyorsanız anahtar ipuçları ; Uygulamalı dış çekimlerle pratik eğitim deneyimi.
Mustafa Gökaydınoğlu

Mustafa Gökaydınoğlu

Gezgin ve fotoğrafçı kimliğimle bilgi ve tecrübelerimi yeni katıldığım platformda sunmak için sabırsızlanıyorum..
Eren Çevik

Eren Çevik

10 Yıldır Kişisel çekim,Mekan,İç ve dış çekimleri fotoğrafçısı olarak çalışmaktayım Daha detaylı bilgi için internet sitem: www.erencevik.com
Sevilay Kılıçaslan

Sevilay Kılıçaslan

8 yıllık eğitimim ardından düğün organizasyonlarında ve dergi çekimlerinde fotoğrafçılık yapmış bulunmaktayım. En güzel anlarınızı birlikte ölümsüzleştirebiliriz.
Ayşe  Sadık

Ayşe Sadık

Düğününüz, hayatınız boyunca yaşayacağınız özel ânların belki de en özeli. Bu bilince sahip bir fotoğrafçı olarak attığınız bu büyük adımı ölümsüzleştirmek için titizlikle çalışıyor ve ömür boyu saklayacağınız albümünüzde birbirinden güzel ve kaliteli fotoğraflar olmasını sağlıyoruz. Fotoğraf Karem olarak tecrübe ve bilgi birikimlerimizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyor, bu hizmeti en iyi şekilde almanız için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Düğün fotoğrafçılığı sektörüne 2010 yılında giriş yap
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Can Kaya
Fotoğrafçı   18/02/2020

Ilhan işinde gayet özverili. Çizginin disina cikmak isfeyen her kimse kendisiyle iletisime gecsin :)

         
Omer Akkentli
Fotoğrafçı   27/12/2019

Çok yetenekli bir fotoğraf sanatçısı. Daha önce 2 oldukça tecrübeli fotografciyla çalıştım ama güzel birnis çıkaramadılar. İlhan genc ama çok doğal ve guzel bir çalışma yaptı. Tavsiye ederim.

         
Batuhan Öneş
Fotoğrafçı   05/12/2019

Birkaç poz web sitesi için çekim yaptık. Son derece başarılı ve işini iyi bilen bir fotoğrafçı. Teşekkürler

         
Kanbur Kanbur
Fotoğrafçı   24/09/2019

Çok teşekkür ederiz , çok ilgili ve emeğini esirgemeyen bir iş çıkardı ahmet bey,başarılarının devamını dileriz,tekrar teşekkürler

         
Bilal Özkan
Fotoğrafçı   29/08/2019

Yağmur hanım Gayet başarılı. Güvenilir ve İşin hakkını vererek yapan birisi. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

         
Merve Uslaş
Fotoğrafçı   02/05/2019

İşini çok profosyonelce yapan, beyfendi biriydi. Fotoğrafların kalitesinden, gönderim hızından, zamanlamasından çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim, bundan sonra her ihtiyacım olduğunda kendisiyle çalışmak isterim. Çok teşekkürler.

         
Buket Sakmanlı
Fotoğrafçı   29/04/2019

Yağmur Hanım ile Cumartesi günü nişan törenimizde birlikteydik. Gerçekten çok özenli ve güzel bir çalışma oldu. Ertesi gün fotoğraflarımıza da hemen kavuştuk :) Tekrar teşekkür ediyoruz.

         
Gizem Çetin
Fotoğrafçı   10/02/2019

Mustafa Bey’in ilgisine teşekkür ederim. Gece boyunca çok güzel çekimler yaptı ve bizi iyi yönlendirdi.

Diğer Bilgiler
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz