En İyi 25 Fotoğrafçı | Armut

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

6.712 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fotoğrafçı

Yağmur A.

Yağmur A.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi- Grafik Tasarım, İstanbul Moda Akademisi- Moda Fotoğrafçılığı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi- Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarım, SinePlus Akademi- Kurgu Montaj
Garo  M.

Garo M.

24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Enes K.

Enes K.

Son dönemlerde düğünlerin vazgeçilmez unsurlarından olan düğün fotoğrafcısı bu gelişmede ve iş yoğunluğunda üzerine düşen görevi yapacak ve üstlendiği görevi en iyi şekilde yerine getirme konusunda yine en sıralarda olacaktır. düğün ve nikah törenlerinin, bunun yanı sıra, sünnet düğünleri, ürün çekimi, dış çekim, yenidoğan çekimi, hamile fotoğraf çekimi, özel gün fotoğraf çekimi, doğum fotoğraf çekimi ve özel istek çekimleri için fotoğrafları güzel çekme konusunda üzerine düşen görevi layıkıyla
Pınar  A.

Pınar A.

Her kişinin kendine özgü bir karakteri vardır. Bu karakterlere uygun, güzel fotoğraf kareleri çekilebilir. O kareleri yakalamakta, usta bir fotoğrafçı işidir. İlla ki objektifimin karşısına geçip, sabit pozlar vermek gerekli değildir. Benim düşünceme göre bir fotoğrafçı, karşısında ki insanın karakterini 1-2 konuşmadan sonra azda olsa tanıyabilir. Onun doğal veya sabit halde mi daha iyi bir fotoğraf vereceğine düşünebilir. Ben doğal halleri yakalamayı seven bir fotoğraf’çıyım. Benim çektiğim ka
Ertuğrul Murat K.

Ertuğrul Murat K.

Ürün, tanıtım fotoğrafçılığı, katalog tasarımı. Taşınabilir stüdyo ekipmanımızla isterseniz size ait bir mekanda, ya da kendi stüdyomuzda hizmet vermekteyiz. instagaram hesabım: ertugrulmk
Fotoğraf Hizmeti

Fotoğraf Hizmeti

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü öğrencisinden ; Ürün , Moda , Mekan , Sosyal Medya , Etkinlik , Organizasyon , Reklam ve diğer tüm bireysel özel istekleriniz için fotoğraf hizmeti vermekteyim. Ne istediğinizi net biçimde öğrenip , sağlıklı bir iletişim kurarak çalışmaktayım.
Ziya Y.

Ziya Y.

Özel Çekimleriniz için lütfen iletişime geçin. Moda Fotoğraf Çekimleri Ürün Fotoğraf Çekimi Dış ve İç Mekan Concept Çekimler Özel Çekimler
Jale T.

Jale T.

Kendimi bildim bileli fotoğraf çekiyorum. Üniversitede ise bu yeteneğimi kurs ve okuduğum bölümle taçlandırdım. Şu an stok fotoğrafçısıyım ve serbest zamanlı projelere katılıyorum. Portre, ürün, parti, festival, siyah & beyaz, organizasyon, doğum, düğün, makro, doğa, kamp, gezi, mimari, spor gibi pek çok alanda fotoğraf çekerek size yardımcı olabilirim.
Nurtaç A.

Nurtaç A.

Gazetecilik bölümünden mezun olup yaratıcı kareler ve kompozisyonlar ile etkinlikler, doğum günleri, özel günler, portre fotoğrafları ve sosyal medya fotoğrafçılığında fark yaratarak anlarınızı ölümsüzleştirmek için sizlere hizmet vermek istiyorum.
Inkwell F.

Inkwell F.

Hayatınızın en özel ve en mutlu anlarını ölümsüz kılmak için sizlerleyiz. Mutlu anınızı ölümsüzleştirmek ve her bakıldığında aynı duygularla hissettirebilmek bizim için çok önemli. Geriye dönüp anılarınıza baktığınızda o günü tekrardan yaşayacaksınız. En mutlu gününüzde mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel ve sanatkâr ekibimizle 4 yıldır bu sektörde, en mutlu anlarınızda sizlerle birlikteyiz. En mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için yanınızdayız Düğün,nişan, kina,
Fineart Photography

Fineart Photography

Biz tarzımızı tek kelime ile özetleyebiliriz; Doğal. An ı yakalamanın, an da kalmanın, anı biriktirmenin en tatlı yoludur fotoğraf çekmek… Düşünün ki tüm bu güzel anlar bir fotoğraf karesinde ölümsüzleşiyor. Ve yıllar sonra baktığınızda tüm o anılar yeniden canlanıyor .
İbrahim Hakkı  U.

İbrahim Hakkı U.

Sadece iş yapmış olmak için çalışmam. Yaptığım işe özen gösteririm. Nasıl olsa müşteri anlamıyor diyerek işimi savsaklamam.
Ömer Faruk E.

Ömer Faruk E.

Kacaeli üniversitesi Radyo Tv Sinema Mezunuyum. Gezilerde, sosyal sorumluluk projelerinde fotoğrafçılık yapıyorum. Hali hazırda da Ünifest Organizasyon şirketinde faal olarak fotoğrafçılık yapıyorum.
Emre S.

Emre S.

2010 yılından beri doğa, manzara, mimari ve gezi fotoğrafları çekmekteyim. 3 senedir Adobe Photoshop ve Lightroom programlarına hakim durumdayım. Hali hazırda Linens ve Hammett Shirts için çalışmalar yapmaktayım. Severek yaptığım bu iş sayesinde sizlere yardım etmek için hazırım. Ürün ve katalog çekimleri, dış çekim, mimari çekimler, doğada fotoğraf çekimleri için bana ulaşabilirsiniz.
Batuhan D.

Batuhan D.

Raw and Jpeg Nikon D610 Photographer Kişisel çekimleriniz ve ayrıntılı bilgi için DM📩 Beyoğlu/İstanbul
Cafer B.

Cafer B.

Her türlü (düğün, nişan, dış mekan.vb) fotoğraf çekimi, albüm ve kartvizit tasarımı, düğün hikayesi çekimi ve video montajı yapiyorum. Sinema ve Tv mezunu olarak; Sizler icin en güzel hizmeti vermeye hazırim.
Zeynep S.

Zeynep S.

Fotoğraf ve Video alanında Ön Lisans, eğitimi aldım. Radyo, Sinema Televizyon lisans eğitimim var. İstanbul da uzun yıllar fotoğrafçılık mesleğimi icra ettim. Bir çok kurumsal şirketler ve şahıslar ile çalışmalarım oldu. Kendime, sanatıma ve ekipmanıma güveniyorum. Şu anda Çanakkale de ikamet ediyorum. İstanbul a sık sık gelip gidiyorum. Çanakkale, İstanbul yurt içi veya yurt dışında kurum, kuruluş ve şahıslara hizmet vermeye hazırım.
Batuhan D.

Batuhan D.

Ejar's Yapım olarak temel kaygımız; sinema kuramına uygun, kitleye yönelik , estetiğe önem veren ürünler ortaya koymaktır. Ayrıca taşınabilir düşük bütçeli ekipmanlar yerine amacına uygun profesyonel ekipmanların kullanıldığı ürünleri uygun bütçelere sağlamak bir diğer önceliğimizdir.
Arser Medya By Burakhan Paşabeyoğlu Fotoğraf Hizmetleri

Arser Medya By Burakhan Paşabeyoğlu Fotoğraf Hizmetleri

Albüm, Albüm kapakları, dış çekimler, stüdyo çekimleri, set fotoğrafları, düğün çekimleri, gelin damat çekimleri, kına çekimleri, kişisel çekimler, ürün çekimleri, tekstil çekimleri, reklam fotoğrafları, afiş fotoğrafları, imaj çekimleri ve aklınıza gelen her türlü fotoğraf çekimleri ve daha detaylı portfolyo görmek için iletişime geçebilirsiniz.
Serhat Ç.

Serhat Ç.

İsmim Serhat. Fotoğrafa başlanan sebep doğaya olan tutkumdu. Her çičeği, gün batımını fotoğraflamaya çalışırken bir anda fotoğraf çekme işini bilerek yapmam gerektiğine karar verdim. Aslında biyoloğum. Şu an Dokuz Eylül Üniversitesi nde Moleküler Tıpta yüksek lisansa devam ediyorum.Anadolu Üniversitesi Fotoğtafçılık ve Kameraman Teknikerliği de 2. Sınıf öğrencisiyim. Fotoğraf özel anlarınızı anıya dönüştürdüğünüz bir zaman durdurma aracıdır. Zamanı beraber durduralım.
Enver A.

Enver A.

Ağrı fotoğraf stüdyosu. Fotoğraf baskısı almak, çerçeve ve albüm modellerimizi görmek için stüdyomuzu ziyaret edebilirsiniz. İstenilen ebatlarda fotoğraf baskısı, kanvas tablo, mdf üzerine baskı, fotoğraf çerçeveleri bulunmaktadır
Ümit Ufuk T.

Ümit Ufuk T.

Sinema dizi reklam sektöründe 12 yıldan fazla süredir, oyuncu, yönetmen, cast direktörü, senarist olarak çalışmaktayım
Salih  A.

Salih A.

En özel, en güzel zamanlarınızı estetik, teknik ve sanatsal olarak fotoğraflayarak o anları ölümsüzleştiriyoruz.
N&n Photography .

N&n Photography .

Özel günlerinize hem uygun hem güzel fotoğraflarla hatırlamak isterseniz aradığınız fotoğrafçıdasınız. İki kişilik oluşan ekibimizle Bursa da hizmet vermekteyiz. Özel günlerinizin ne kadar masraflı olduğu bilerek oluşturulan fiyatlarımız size yük olmadan anılarınızı kaydetmenizi sağlayacak. Düğün, nişan, kına ve istediğiniz özel gün çekimleri dilediğiniz mekanda çekilir. Yenidoğan çekimlerimiz, doğum hikayelerimiz, anne bebek konseptlerimiz. Mezuniyet günleriniz, yaş günü çekimleriniz.
Fotoğrafvideo

Fotoğrafvideo

BAŞTAN SONA ORGANİZASYON TAKİBİ 1) Organizasyonlarınıza bizi davet edin 2) Tüm gün sizinle gezelim, gölgeniz olalım 3) İç çekim, dış çekim ya da hepsi 4) Her anı ve anılarınızı fotoğraf ve kamera ile kaydedelim 5) Veee fotoğraf sayısı ile kamera süresine sınır koymayalım 6) Videonuzu montajlayalım, film haline dönüştürelim 7) Filminizi ve fotoğraflarınızı dijital ortamda takdim edelim 8) Fiyatı birlikte belirleyelim BAŞTAN SONA ORGANİZASYON TAKİBİ: Kişisel özel çekim, düğün, kına gecesi, nişa
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fotoğrafçı   21/01/2019

kibar, tecrübeli ve bilgili bir insan. İyi vakit geçirdim ve çok kaliteli pozlar çektik. Teşekkürler

         
Berkalp Tekin
Fotoğrafçı   15/10/2018

Berrin hnm. ve arkadaşıyla gayet keyifli ve eğlenceli çekimler gerçekleştirdik. İkisi de çok genç ve işinde başarılı arkadaşlar. Daha da ilerleyeceklerine inanıyorum. Gene bir özel günde sizinle tekrar çalışmak isterim.

         
Soner Bastiat
Fotoğrafçı   30/09/2018

Ozan bey işini severek yapmasının yanında gerçek bir profesyonel. Nasıl bir çekim istediğimizi dikkatle dinleyip elinden gelen tüm gayreti gösterdi. Stüdyosunda gerekli tüm ekipmanlar fazlasıyla mevcuttu, çekim sonrası da fotoğrafları bize ulaştırmakta bizden fazla çaba sarfetti. Herkese tavsiyemdir,

         
Kadriye Çelebi
Fotoğrafçı   24/08/2018

İlgisi ve güler yüzü için çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim. 458 tane fotoğraf çıkarttım çok uygun fiyata..

         
Ugur Vardarlı
Fotoğrafçı   03/07/2018

Tüm isteklerimize yılmadan sıkılmadan cevap verdiği için tüm organizasyon boyunca hiç oturmadan fotoğraflarımızı çektiği için ve en kısa sürede fotoğrafları tarafımıza gönderdiği için Ozan beye çok teşekkür ediyorum.Umarım farklı organizasyonlarda tekrardan çalışabiliriz.

         
Fotoğrafçı   19/06/2018

Mükemmel.İşini seven ,özenle gösteren ve yaptığı işin hakkını vermek için zamana önem vermeyen...genç yetenekli...teşekkür ediyoruz.

         
Beliz Uslu
Fotoğrafçı   31/05/2018

Hizmet kaliteliydi ve cok ilgili bir kisiydi. Zamaninda geldiginiz ve vakit ayirdiginiz icin tesekkurler.

         
Merve Cinay
Fotoğrafçı   14/05/2018

Metin Bey demiyorum artık kendisi beraber çalıştığımız ilk organizasyonumuzda arkadaşım oldu bile :) Organizasyonun başından sonuna bitmek bilmeyen enerjisi ve çektiği harika karelerle tüm misafirlerimizin sempatisini kazandı. Bence bir organizasyonun demirbaşlarından olan fotoğraf işini Metin gibi işini gayet düzgün yapan birileriyle yürütmek gerekiyor kesinlikle. Organizasyon saati bitmesine rağmen ricamızı kırmayıp bize bir süre daha eşlik ettiği için buradan da çok teşekkür ediyoruz :)

Diğer Bilgiler
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz