En İyi 25 Fotoğrafçı | Armut

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

6.017 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fotoğrafçı

Garo  M.

Garo M.

24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Boıw Fotoğraf Hizmetleri

Boıw Fotoğraf Hizmetleri

BOIW Fotoğrafçılık Hizmetleri; sizler için yüksek kalitede, zevklere hitap eden, ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur. En önemli günlerinizi ölümsüzleştirirken doğru fotoğrafçıyı seçiniz.
Yağmur A.

Yağmur A.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi- Grafik Tasarım, İstanbul Moda Akademisi- Moda Fotoğrafçılığı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi- Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarım, SinePlus Akademi- Kurgu Montaj
Berrin U.

Berrin U.

Fotoğrafçılık eğitimimi çeşitli kurs ve seminerlerden aldım. Bir çok etkinlikte fotoğrafçı olarak görev yaptım. Düğün,nişan,kına, doğum günleri, kişiye özel dış çekim, ürün fotoğrafçılığı vb. alanlarda uygun fiyatlarla yanınızda olmaktan mutluluk duyacağım.
Ziya Y.

Ziya Y.

Özel Çekimleriniz için lütfen iletişime geçin. Düğün Fotoğrafçısı Ürün Fotoğraf çekimi Dış çekimler , İç Mekan çekimleri . Özel günler de fotoğraf çekimleri.
Zeynep S.

Zeynep S.

Fotoğraf ve Video alanında Ön Lisans, eğitimi aldım. Radyo, Sinema Televizyon lisans eğitimim var. İstanbul da uzun yıllar fotoğrafçılık mesleğimi icra ettim. Bir çok kurumsal şirketler ve şahıslar ile çalışmalarım oldu. Kendime, sanatıma ve ekipmanıma güveniyorum. Şu anda Çanakkale de ikamet ediyorum. İstanbul a sık sık gelip gidiyorum. Çanakkale, İstanbul yurt içi veya yurt dışında kurum, kuruluş ve şahıslara hizmet vermeye hazırım.
Seden U.

Seden U.

10 yılı aşkın bir süredir fotoğraf çekme, masalsı anlatımı konseptleme ile hayatın en güzel başlangıçlarını unutulmaz kılıyoruzç "Yeni Başlangıçlar umudun sözleridir" mottosu ile hareket ediyoruz. Ailelerin en güzel anlarını kalıcı kılıyor, baktıkça anımsayacakları bir masala dönüştürüyoruz. İşimizi titizlikle yapıyoruz.
Cafer B.

Cafer B.

Her türlü (düğün, nişan, dış mekan.vb) fotoğraf çekimi, albüm ve kartvizit tasarımı, düğün hikayesi çekimi ve video montajı yapiyorum. Sinema ve Tv mezunu olarak; Sizler icin en güzel hizmeti vermeye hazırim.
Pınar  A.

Pınar A.

Her kişinin kendine özgü bir karakteri vardır. Bu karakterlere uygun, güzel fotoğraf kareleri çekilebilir. O kareleri yakalamakta, usta bir fotoğrafçı işidir. İlla ki objektifimin karşısına geçip, sabit pozlar vermek gerekli değildir. Benim düşünceme göre bir fotoğrafçı, karşısında ki insanın karakterini 1-2 konuşmadan sonra azda olsa tanıyabilir. Onun doğal veya sabit halde mi daha iyi bir fotoğraf vereceğine düşünebilir. Ben doğal halleri yakalamayı seven bir fotoğraf’çıyım. Benim çektiğim ka
Ömer Faruk E.

Ömer Faruk E.

Kacaeli üniversitesi Radyo Tv Sinema Mezunuyum. Gezilerde, sosyal sorumluluk projelerinde fotoğrafçılık yapıyorum. Hali hazırda da Ünifest Organizasyon şirketinde faal olarak fotoğrafçılık yapıyorum.
Süleyman Saim  Ç.

Süleyman Saim Ç.

Özel günleri sıradan birkaç poz anlayışından çıkartarak, yeni neslin beklenti ve taleplerini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz
Rabia B.

Rabia B.

Fotoğraf çekmenin en güzel yanı insanların en mutlu gününde onlarla birlikte bu mutluluğa ortak olmaktır. Çekilen her fotoğrafın gelecekte anılarda güzel bir yer kaplayacağını düşünmek beni inanılmaz heyecanlandırıyor. Ben, her bir fotoğraf karesinin insanın hayatından bir kesit taşıdığına inananlardanım ve fotoğraflarımı da bu düşünceyle çekiyorum. Profesyonel bir düşünce yapısıyla, doğru iletişimle ve hem eğlenceli, hem de hikayesi olan kareler yakalamak felsefemi yansıtır. Doğum günü, doğum,
Metin O.

Metin O.

Tüm organizasyonlarınızı bir hikaye / konsept içinde anlatan fotoğraflar çekiyoruz. Ayrıca ürün, ve kurumsal çalışmalarda da sizlerleyiz. Siz zamanın tadını çıkarın, biz size en güzel fotoğrafları hazırlayalım.
Aslı Y.

Aslı Y.

Ankara da bebişleriniz için hizmet vermekteyiz. Doğum öncesi, doğum, doğum sonrası olarak çalışıyoruz. Evinize geliyoruz ekipmanımızı kuruyoruz ve bebişinizi kendi doğal ortamında çekiyoruz. Temiz ve titiz davranıyoruz. Görüşmek dileğiyle.
Olga E.

Olga E.

Merhaba. Benim adım Olga. Rusya da doğdum, Fransa da okudum, Türkiye de yaşıyorum. Çocukluğumdan beri fotoğrafçılık benim hobbiydi ve son zamanlar daha kaliteli ve profesyonel seviyeye çıktı. İnsanların güzelliği, guyguları, yaşadığı özel anları yakalamaktan çok zevk alıyorum. Doğayı çok sevdiğim için dış çekimleri tercih ediyorum. Çektiğim ailelerin evlerinde de fotoğraf yapabilirim. Photodiplomacy "Kids of the world", BAKA/Turizm Temalı Ulusal Fotoğraf Yarışmalarında, ödül kazandım. Fotoğ
Çalıkuşu Fotoğrafçılık

Çalıkuşu Fotoğrafçılık

Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Dış Çekim Fotoğrafçılığı & Stüdyo Çekim Fotoğrafçılığı Önceliğimizdir. -Düğün -Save the Date -Model Çekim -Video
Talip K.

Talip K.

2013 yılından bu yana fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz. 2016 yılından itibaren Malatya ve Muğla da hizmet vermeye devam ediyoruz. Düğün,Mezuniyet,Ürün,Moda,Model,Doğum fotoğrafların da sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız.
Monika Melis B.

Monika Melis B.

Neizm Fotoğrafçılık olarak artık Muğla,Bodrum ve çevre bölgelerde hizmet vermekteyiz.Düğün,Doğum,Katalog,Tanıtım çekimlerimizle sizlerle beraberiz :)
Siyahbeyaz Fotograf Ajans

Siyahbeyaz Fotograf Ajans

En özel anlarınızdaki sizlerle birlikte keyifli eğlenceli bir düğün çekimine varmışsınız. Çalışma prensimin KALITE çatısı altinda adlandırip . Hayatınızın en özel karelerini şansa bırakmadan PROFESYONEL (A)sınıfı Ekipman ve asistan eşliğinde gerçekleştiriyorum. bu prensipli çalışmamız yapmış olduğumuz çalışmada AVRUPANIN EN BAŞARILI PLATFORMUNDA EN BAŞALI DÜĞÜN FOTOGRAFN "GÜZEL RESIM KALITELI EĞITIM ve PROFESYONEL EKIPMAN İLE GERÇEKLEŞİR" düşüncesiyle hizmet vermekteyim. Çalışma prensibi
Bebek Doğum Fotoğrafçısı. D.

Bebek Doğum Fotoğrafçısı. D.

VESİKALIK - BİOMETRİK -DÜĞÜN, NİŞAN,SÜNNET,DOĞUM, TÜM ÖZEL GÜNLERDE FOTOĞRAF ÇEKİMİ - KAMERA ÇEKİMİ YAPILIR
Fotoğraf Hizmeti

Fotoğraf Hizmeti

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü öğrencisinden ; Ürün , Moda , Mekan , Sosyal Medya , Etkinlik , Organizasyon , Reklam ve diğer tüm bireysel özel istekleriniz için fotoğraf hizmeti vermekteyim. Ne istediğinizi net biçimde öğrenip , sağlıklı bir iletişim kurarak çalışmaktayım.
Shadow.ist Studio

Shadow.ist Studio

Ihtiyaciniz olan tum gorseller profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekibmanimizla size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Seçkin C.

Seçkin C.

Eğitimim: - Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım - School of Visual Arts New York- Fotoğraf ve Tasarım Ekipmanım: Canon 5d MarkIV - 35mm Sigma Lens, 24-105mm Canon Lens, 100-400mm Sigma Lens Beraber çalıştığım başlıca yerler; Johny Walker, J&B, The Beach of Momo, Jaquette, Goodville Seasonal Kitchen Daha fazla fotoğrafı instagram adresimden de görebilirsiniz: seckincebeci
Fineart Photography

Fineart Photography

Biz tarzımızı tek kelime ile özetleyebiliriz; Doğal. An ı yakalamanın, an da kalmanın, anı biriktirmenin en tatlı yoludur fotoğraf çekmek… Düşünün ki tüm bu güzel anlar bir fotoğraf karesinde ölümsüzleşiyor. Ve yıllar sonra baktığınızda tüm o anılar yeniden canlanıyor .
Hakan T.

Hakan T.

Profesyonel fotoğraf hizmeti vermekteyiz. En güzel gününüzü ölümsüzleştirirken bir yandan da eğlenmekten geri kalmamanız için buradayız. Cevatpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Sokak No 50 deyiz. Ofisimize bekleriz. İnstagram:
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Güngör
Fotoğrafçı   29/08/2018

Garo Bey, insanı çok rahat hissettiren, dostane ama aynı zamanda da mesafeli, saygılı bir beyefendi. Kendisiyle çekimimiz, sanki bir arkadaşımla vakit geçiriyormuşum gibi güzel geçti. Fotoğraflar, ilgisi-alakası beklentilerimi aştı. Kendisiyle birkaç ay sonra tekrar çalışmayı şimdiden planladım, hatta aileme ve arkadaşlarıma tüm fotoğraf çekim ihtiyaçları için önermeye başladım!

         
Ekin Kolemen
Fotoğrafçı   11/07/2018

7 temmuzdaki nisanimizin fotograflarini Emine Hanim cekti. Istedigim sey tamamen dogal anlarimizi bir kurgu olmadan yakalamasiydi. Beni gercekten cok iyi anlayip tum dogal anlarimizi yakaladi. Ayrica pozitif enerjisiyle de bizi cok rahat hissettirdi. Kesinlikle dogru secim yapmisiz, cok tesekkurler Emine hanim samimiyetiniz ve emekleriniz icin:)

         
Evren Özmen
Fotoğrafçı   06/02/2018

Ofisimizde yapmış olduğu çekimler sırasında gerek profesyonel tavırları, gerek eksiksiz ekipmanları, gerek mütevaziliği ile ofisimize çok güzel bir çekim yaptı. Açıkcası teklifi seçtiğimde böyle bu kadar profesyonel birşey olacağını zannetmiyordum. Kravatımızın duruşuna kadar 15 kişi ile tek tek uğraştı-Çok teşekkür ederiz

         
Tarkan Bayram
Fotoğrafçı   21/11/2017

Merhaba bu site üzerinden Selçuk la tanışma fırsatım oldu daha önce yorum yapanların beni yonlerdirmeside etkili işini en güzel şekilde yapmak sizi memnun etmek için uğraşıyor işini severek yapıyor kullandığı ekipman desteği bence kaliteli eger ürün resmi cektirecekseniz kesinlikle tavsiye ederim ben fotografçımı buldum iyiki ARMUT,u bulmuşum iyi çalışmalar Selçuk iyi çalışmalar ARMUT.COM

         
Bahadir Baytekin
Fotoğrafçı   06/10/2017

Bilge nin profesyonelligi ve esnek yaklasimi sayesinde tam istedigimiz tarzda fotograflarimiz oldu. Dostlarimiz ile en mutlu anlarimizi en dogal haliyle ölümsüzlestirdigi icin kendisine cok tesekkur ediyoruz. Tereddut etmeden Bilge ile calisabilirsiniz. Pasc. ve Baha.

         
Asena Baksi
Fotoğrafçı   04/10/2017

Emre Bey in ilgisi ve işi için teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda inşallah tekrar görüşmek isterim

         
Oruç Özdemir
Fotoğrafçı   30/07/2017

Bülent bey zamanından önce gelip işini sahiplenen birisi. Özel günüm olduğu için fiyat konusunda da da yardımcı oldu sağolsun. Teşekkür ediyorum kendisine tekrardan

         
Kısmet Gürbüz
Fotoğrafçı   02/07/2017

Mezuniyet fotoğrafı cekimimiz çok güzeldi. Rabia hanim çok ilgiliydi çok samimiydi ve bu işte çok başarılı olduğunu bize gösterdi.Kendisiyle çok rahat iletişim kurduk. hiç kasilmadan Güle oynaya bitti cekimimiz, kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum herkese öneriyorum 👏💯

Diğer Bilgiler
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz