En İyi 10 Bursa Veri Kurtarma Merkezi | Armut

En İyi 10 Bursa Veri Kurtarma Merkezi

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 44 Veri Kurtarma Merkezi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Veri-kurtar

Veri-kurtar

Harddisk Veri Kurtarma · Yıldırım, Bursa
Veri kaybının gerçek nedeni veri kaybına neden olan ilk olay değil, bilinçsiz ve yanlış müdahaledir. Bilinçsiz ve tecrübesiz denemeler ve sonrasında geri dönülemez müdahaleler veri kayıplarının gerçek nedenleridir. Veri kurtarma, format kurtarma, fotoğraf kurtarma, video kurtarma, veritabanı dosyaları kurtarma, raid kurtarma, hafıza kartından veri kurtarma, raid kurtarma, nas kurtarma vb konularda hizmet vermekteyiz.
Yunus Emre K.

Yunus Emre K.

Harddisk Veri Kurtarma · Osmangazi, Bursa
Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızı, veri kaybı yaşatmadan, yerinizde yahut yerimizde format atarak, istenilen windows sürümünü yüklüyoruz, isteğe bağlı fan temizliği, işlemci macunu temizliği, kasa temizliği yapıyoruz. Memnuniyet garantili çalışıyoruz.
Servispark

Servispark

Harddisk Veri Kurtarma · Osmangazi, Bursa
12 YILLIK DENEYİM İLE BU GÜNE KADAR BİRÇOK MÜŞTERİMİZİN FOTOĞRAF, VİDEO, BELGE, VE OUTLOOK VERİLERİNİ KURTARDIK. BİR SABAH GELDİĞİNİZDE BİLGİSAYARINIZIN AÇILMADIĞINI GÖRDÜNÜZ ANCAK İÇİNDE MAİL HESABINIZ, TİCARİ PROGRAMINIZ, ÇİZİM PROGRAMINIZ KISACASI İŞ YADA BİREYSEL HAYATINIZ ETKİLEYECEK VERİLER VE HALİ HAZIRDA KURULU PROGRAMLARINIZ VAR VE HİÇ BİR BELGEYİ KAYBETMEDEN HATTA SİSTEMİNİZİ HİÇ FORMATLAMADAN BÜTÜN BİLGİLERİNİZİ KURTARMAK İSTİYORSUNUZ İŞE BU DURUMDA BİZİ ARAYIN YETER. AYNI ŞEKİLDE HA
Bamer

Bamer

Harddisk Veri Kurtarma · Osmangazi, Bursa
5 Yıldır Bursa Merkezde Sadece Veri Kurtarma Alanında Çalışıyoruz. Veri Kurtarma alanında Uluslararası kullanılan donanım ve yazılımlarımız var aynı gün içerisinde Analiz yapıp fiziksel müdahalede bulunuyoruz. 3 Bine yakın Donör disk havuzumuz bulunmaktadır. Oluşabilecek her türlü sorunda kaybolan, zarar gören veya açılmayan verilerinizi başarılı şekilde geri getiriyoruz.
Alvagen Yazılım Sistemleri

Alvagen Yazılım Sistemleri

Harddisk Veri Kurtarma · Osmangazi, Bursa
Bilgi çağına geçişle birlikte bu durumu kötü kullanarak faydalanmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.Size ait özel ve gizlilik değeri taşıyan bilgilerin çalınmasından, silinmesinden ve bunlara karşı fidye istenmesi durumları günümüzün en büyük sorunlarından birisi halini gelmiştir. Veri kurtarma konusu sadece virüsler için değil arızalanmış diskleriniz için de geçerlidir. Firmamız Veri koruma ve kurtarma grubu olarak sadece verilerinizin korunması değil olası tehditlere karşı önced
Ercan K.

Ercan K.

Harddisk Veri Kurtarma · Nilüfer, Bursa
Formatlanmış harddisklerinizdeki verilerin kurtarılması ya da yanlışlıkla silinmiş belgelerin geri getirilmesi işlemleri.
Teknomax

Teknomax

Harddisk Veri Kurtarma · Nilüfer, Bursa
Veri kurtarma; uzmanlık isteyen hayati bir konudur (Tecrübe edenler bunu çok iyi bilir). teknomax ; Öncelikle Bilgi Güvenliği alanın da kurumsal danışmanlık & destek hizmetleri sunmayı tavsiye etmekle beraber: Yılların deneyim ve bilgi birikimini bu konuda sektörün de en iyi çözüm ortağı olarak kayıp ve şifrelenmiş verilerinizi %70 - %96 başarı ile geri getirme garantisini kurumsal müşterilerine dosya önem ve büyüklüğüne bakmaksızın Server Sistemler için 500$ Kişisel Pc ler için
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tolga Turan
Veri Kurtarma   23/07/2019

Kendileri konuyla ilgili gerekli açıklamalarda bulunarak güvenimisağladılar.Çocuklarımın bebeklik fotoları olan hard diski 1hafta içinde kurtardılar.Kendilerine ve özellikle İlkay ve Ali beye çok teşekkür ederim.

         
Ibrahim Gokcen
Veri Kurtarma   28/06/2019

Firmayı kesinlikle tavsiye ederim. HDD verilerimin neredeyse tamamını sorunsuz şekilde geri getirdiler ve her konuda oldukça ilgili davrandılar. Kendilerine teşekkür ederim.

         
Büşra Atılgan
Veri Kurtarma   19/06/2019

Hem işinde donanımlı hem de dakik bir insan. Bilgisayarımdaki dosyaları çok kısa bir sürede kurtarıp tekrardan bilgisayarımın kurulumunu yaptı ve tekrardan verileri yükledi (Önceki sistemden daha iyi). Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşırsanız hızlı bir şekilde geri dönüş yapıyor.

         
Bakı Colak
Veri Kurtarma   10/06/2019

digitalverikurtarma.com dan aldıgım hızmetten cok memnun kaldım. veriler cok hızlı bır sekılde kurtarıldı ve süre zarfında iletisim hızlı ve basarılı ıdı. kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Alperen Gümüşcü
Veri Kurtarma   05/05/2019

Mehmet Bey Gerçekten işini profesyonel bir şekilde yapan biri.Verilerimizi başarılı bir şekilde kurtardı.Sürekli bizimle veri kurtarımının her aşamısında iletişim halindeydi.Kendisinin ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum.Çevremdeki herkese tavsiye edebilirim.

         
Erman ŞANLI
Veri Kurtarma   31/03/2019

Problem %100 başarı ile sonuçlanmadı ancak harddiskin fiziksel hasarı da buna sebep oldu diye düşünüyorum. Klasör yapısı ile getirilmesede kaybolan verilerin büyük kısmı uzantılarına göre kurtarıldı. Murat beye ilgisinde ötürü teşekkür ediyorum.

         
YAVUZ TOPÇU
Veri Kurtarma   13/03/2019

murat bey bu konuda profosyonel hemde uygun fiyat memnun kalmamak elde değil teşekkürler ellerine sağlık murat bey.

         
CEMAL ERSOY
Veri Kurtarma   08/02/2019

Çok memnun kaldım. Harddiskteki en eski dosyaları bile bulmama yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz