En İyi 10 Bursa İç Mimar | Armut

En İyi 10 Bursa İç Mimar

5 İç Mimar Dekorasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 191 İç Mimar Dekorasyon Firması teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Calti Mimarlık

Calti Mimarlık

İç Mimar · Nilüfer, Bursa
Özellikle hava alanı ve AVM gibi ince iş kalemleri fazla olan yurt dışı deneyimimiz ile ihtiyacınız olan her mimari projelendirilmesi ve uygulamasında sizlere destek oluyoruz. Dizayn ofisimiz sizlere projelendirme, 3D görselleştirme hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Uzman ekibimiz ile imalat projelerini yerinde ,ölçü alarak ve dizayn ofis desteğimiz ile hazırlayıp, imalatın en kısa sürede kaliteli ve hızlı bitirilebilmesi için destek sağlıyoruz.
Lima Design İç Mimarlık & Tasarım

Lima Design İç Mimarlık & Tasarım

İç Mimar · Kestel, Bursa
2010 Yılından beri Bursa Ve diğer ellerde villa,konut mağaza,kuaför,ofis,stant,cafe,restoran gibi yapıların iç mimarlık ve mimarlık işlerini yapmaktayız.Kreatif,yenilikci ve estetik bakış açımızla beraber hayallerinizdeki mekanlara kavuşmak için buradayız.
Sonraki Mim Müh İns San Ve Tic Ltd Sti

Sonraki Mim Müh İns San Ve Tic Ltd Sti

İç Mimar · Gemlik, Bursa
Sonraki Mimarlık olarak projelerinize; Kullanışlı ve verimli tasarım Doğru ve kaliteli malzeme Planlı ve disiplinli uygulama destekleri veririz. İşlerinizi; konu ve obje ayırt etmeksizin yalınlık, dürüstlük ve zamansızlık prensipleri çerçevesinde ele alırız. Tasarım ve planlamayı; insan ve doğaya karşı sorumluluklarımız çerçevesinde,etik süzgeçten geçirerek yaparız. Projelerimizi, kullanıcıların temel taleplerini karşılayacak ve sorunlarını giderecek nitelikte; farklı ihtiyaç s
Görsel Şöleni Dizayn Tasarım

Görsel Şöleni Dizayn Tasarım

İç Mimar · Mustafakemalpaşa, Bursa
Hayallerinizin sınırlarını zorluyoruz. Ürünlerimizle yaşam standartlarınızı değiştirmek ve farklı bir yaşam çizgisi oluşturarak size hayallerinizde kaybolacağınız bir yaşam alanı oluşturmak için ekibimizle yola çıktık. Her an değişen dünya teknolojilerini ayağınıza getirerek hayatınıza renk katmak için hizmetinizdeyiz.
Polat Yapı Dekorasyon

Polat Yapı Dekorasyon

İç Mimar · Mustafakemalpaşa, Bursa
18 yıllık teçrübemizle,yeniliklere daima takıp eden, işimizi severek yapan,tecrübeli ekipmanlarımızla,durust doğru,garantili iş yapan bir firmayız
Eve Mobilya

Eve Mobilya

İç Mimar · İnegöl, Bursa
Eve Mobilya, Türkiye'nin mobilya merkezi olarak kabul edilen İnegöl'de 1970'li yıllara dayanan baba mesleğinden alınan deneyim, birikim ve ikinci jenerasyonun bu deneyime katmış olduğu bilgi, teknolojik imkan ve Türkiye çapındaki ulusal mobilya markalarındaki yöneticilik tecrübesi ile kurulmuştur.  2008 yılı itibariyle internet teknolojisinden faydalanarak e-ticaret sektörüne adım atan Eve Mobilya, dinamik kadrosu ile kurulduğu ilk günlerde olduğu gibi bu günde kalite ve güven ilkesiyle hiz
Jest Home

Jest Home

İç Mimar · İnegöl, Bursa
“Jest Home” bir Santra Mobilya kuruluşudur. Santra Mobilya 1984 yılında, Haluk Öziş tarafından kurulmuştur. Türkiye’de ahşap mobilya üreten, öncü firmalardandır. Türkiye’nin mobilya merkezi konumunda yeralan Bursa’nın İnegöl ilçesinde, ileri teknolojiye sahip fabrikamızda, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik, yüksek kaliteli, fonksiyonel, şık ve uzun ömürlü ev mobilyaları üretmektedir. 2010 yılında ev mobilyaları ve tamamlayıcı ürünlerin müşterilerimize farklı markalar altında, aynı kalite v
Gutav

Gutav

İç Mimar · İnegöl, Bursa
Gutav’da tasarım ve uygulama alanlarında, farklı ölçek ve kategorilerde çalışmalar yapıyoruz. Sanatı, yaşam alanına entegre ederek sunmayı amaçlıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek daha önce tasarlanmamış olanı sunmak adına çalışıyoruz.
Mehmet Karaarslan Karaarslan

Mehmet Karaarslan Karaarslan

İç Mimar · İnegöl, Bursa
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İçmimarlık Bölümü mezunuyum içmimarlıkla alakalı hertürlü işi müşteri ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, estetk kaygılar güderek projelendirebilirim.3d modelleme ve render çalışmalarımla alakalı geniş bir portfolyoya sahibim bu profilde birkaç örnek paylaşıyorum steyen müşterilerime daha geniş bir portfolyo sunabilirim.
Rasim Demirayak

Rasim Demirayak

İç Mimar · İnegöl, Bursa
Ben bursa /inegöl de ikamet etmekteyim. gazi üniversitesi mobilya ve dekorasyon öğret. programı mezunuyum . İnegöl de özel firmalara model tasarım/arge/üretim planlama yapmaktayım ayrıca özel müşterilere mutfak ,elbise dolabı, özel mobilya tasarımı ve imalatı yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aslı Tok
İç Mimar Dekorasyon   15/02/2018

Mobilyalarım için ve tadilatım için bize tasarım-danışmanlık hizmeti verdiler. Çok memnun kaldım teşekkürler Nida hanım ve Gökhan bey.

         
İç Mimar Dekorasyon   05/02/2018

Hiç bir sıkıntı yaşamadık,hiç bir isteğimizi kırmadığı için en ufak detayları kadar hizmet verdiği için Burcu Hanım a çok teşekkür ederiz.

         
Burçin Demiray
İç Mimar Dekorasyon   23/01/2018

Herşey tam istediğim gibi oldu. Mimar Korhan bey çok ilgiliydi. Çok temiz ve düzenli çalışıldı. Verilen sürede teslim edildi. Teşekkür ediyorum.

         
Şefik Hatipoglu
İç Mimar Dekorasyon   04/01/2018

Çok temiz çalışıyorlar. Her şey programlandığı gibi zamanında halledildi. İstediğimizden daha fazlasını yaptılar.

         
Aydın EROCAĞI
İç Mimar Dekorasyon   07/11/2017

Tecrübeli ve deneyimli bir arkadaş. İs deneyimi olan ve yaptıracağınız tasarıma kendi tecrübesini yansıtıyor.

İç Mimar Dekorasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz