5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.268 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İç Mimar

Hasan Ekinci

Hasan Ekinci

Merhabalar inşaat sektöründe uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve uzman ekibimizle her türlü işinize talibiz.
Achiteqt  İç Mimarlık Ve Mobilya Tasarım

Achiteqt İç Mimarlık Ve Mobilya Tasarım

Projenizi A-Z ye anahtar teslim olarak size en kısa sürede teslim ederim. Rölöve, Çizim, Teknik Çizim, 3D Modelleme, Render, Uygulama, Tadilat, Renovasyon projelerinde size hizmet verebilirim. Hakkımda: Amerika ve Almanya da eğitimimi aldım, LEED Yeşil bina sertifikası, Autodesk ve Adobe den uluslararası sertifikalar kazandım, ayrıca yurt dışında bir çok yerde çalıştım. Toplam iş tecrübem 15 yıllıktır ve şu anda ailevi nedenlerle bulunduğum Istanbul da son 4 senedir çalışıyorum.
Yilmaz Yalin Tan

Yilmaz Yalin Tan

Uzun yıllardır bu sektörde uzman ekiplerimiz ile çalışmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyet ve güvenini sağlamaktır. Tüm mimari projeleriniz temiz titiz bir şekilde çalışılarak sizlere zamanında teslim edilir. Tasarım Proje Uygulama Tadilat ve Dekorasyon İnce İşler Taşeronluk Hizmetleri İzolasyon Danışmanlık ve Uygulama Mobilya ve Koltuk Tasarım
Tuğçe Boğa

Tuğçe Boğa

Yaklaşık 5 yıldır İç mimar olarak çalışmaktayız. Uzman ekip kadromuz bulunmaktadır. Aldığımız işleri temiz titiz bir şekilde yaparak zamanında teslim ediyoruz. Anada Seyhan bölgesinde hizmet vermekteyiz. Yaşa alanlarınız istediğinize uygun dekore edilir.
Ömer Doğrukan

Ömer Doğrukan

Ev tadilatı komple dekarasyon, Ofis tadilatı Cafe tadilatı Çizimler belediye işlemleri garantili ve güvenilir bir şekilde yapılır teslim edilir. Uygun ve güvenilir istediğiniz maliyete uygun çözümler sunulur.
Beyza Şevik

Beyza Şevik

İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, İtalya’da master eğitimimi tamamlamış bir mimar olarak çalışmaktayım. Mimar bir aileden geliyorum ve eşim de mimar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım. Sevgiler :)
Vento Tadilat

Vento Tadilat

VENTO TADİLAT - BODRUM Mevcut bilgi ve ticari birikimlerinin tümünü yüksek hizmet kalitesine odaklayan VENTO TADİLAT; çağdaş, analitik ve profesyonel çözümler sunarak, mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktan mutluluk duymaktadır. Bu hedef çerçevesinde Çözüm Ortaklığı uygulaması ile, yine kendi hizmet anlayışında olan mimar, mühendis ve uzman teknik ekipler ile iş birliği yaptığı gibi, ulusal ve uluslararası bir çok firmanın ürün ve hizmet temsilciliğini sürdürmektedir.
Artimilim Mimarlik Tasarım Ve Uygulama Ltd. Şti.

Artimilim Mimarlik Tasarım Ve Uygulama Ltd. Şti.

Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon olarak 12 yıllık tadilat ve dekorasyon tecrübesi ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. İç mimarımızın kontrolü altında görsel sunumumuz ve uygulama sürecimizi gerçekleştirmekteyiz. Ahşap kalemlerini bizzat atölyemizde imal etmekteyiz. Zamanında teslim, 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçilik sorgusuz sualsiz prensibimizdir.
Eray Erdemli

Eray Erdemli

1985 yılından bugüne yurtiçinde ve yurtdışında mimarlık, içmimarlık, mobilya tasarım ve uygulama hizmetleri konusunda proje ve danışmanlık hizmeti veren Erdemli Mimarlık, farklı yapı tarzlarına uygun çağdaş, yenilikçi işlevsel, fonksiyonel ve verimli özgün tasarımları müşteri beğenileri ile harmanlayarak dinamik ve deneyimli kadrosu ile sizlere sunmaktadır. Erdemli Mimarlık mimar ve içmimarları hayatın sizlere sunduğu tüm duyguları özgürce yaşayabileceğiniz yapılar ve mekânlar sunmak için çalı
Yusuf Çulhacı

Yusuf Çulhacı

Autocad / 3ds Max / Photoshop / Revit gibi programlara ileri düzeyde hakimim. -2 boyutlu teknik çizim -3 boyutlu uygulama çizimi -Çevre ve Bahçe Düzenlemesi -Mobilya Tasarım -Restorasyon -İç Dekor ve Mobilya Temini -Dış Cephe Tasarımı -Peyzaj Mimarisi -Tadilat ve İnşaat -Proje sürecinde sizinle sık sık görüşüp hoş bulmadığınız yerleri ücretsiz tekrar tasarlıyoruz. -Profilimizde gördüğünüz tüm üç boyutlu görüntüler şahsım tarafından çizilmiş olup bir çoğu uygulanmıştır. -Tüm
Sami  Çetin

Sami Çetin

Iç mimarım kendi alanlarında tecrübeli ustalarımızla ekibimiz bulunmaktadır. İşlerinizi, isteklerinizin doğrultusunda en iyi hizmet vermek için buradayız. Anahtar teslim, iç mimari proje uygulamaları için bizimle çalışın :) instagram hesabı aselicmimarlik
Hikmet Karayiğit

Hikmet Karayiğit

1986 Aydın doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimlerini Aydın'da tamamladım. 2004 yılında ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK bölümünü kazandım. 2011 Yılında mezun oldum. Öğrencilik hayatım da dahil olmak üzere çeşitli işlerde çalıştım. Çeşitli proje ofislerinde çalıştıktan sonra DONAT COLLECTİON mobilya firmasının İstanbul Mobilya Fuarı ve İnegöl Mobilya Fuarı stand tasarımlarını ve uygulamalarını yaptım. Aynı firmanın Türkiye çapında açmış olduğu mağazaların tasarım ve uygulama ekibinde yer aldım. M
Den Tasarım Proje İnşaat San Ve Tic Ltd Şti.

Den Tasarım Proje İnşaat San Ve Tic Ltd Şti.

Son teknolojik sistemlerle birleştirerek, modern dünyanın gereklerinden olan mühendislik dizaynlarının projelendirilmesini, teknik kontrolörlüğünü ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir. Kurucuların ve ekibinin tecrübeleri sayesinde tamamı yerli kaynaklardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle Den Yapı Tasarım faaliyet gösterdiği inşaat, mekanik, elektrik, mobilya üretimi, kapı imalat ve montajlama sektöründe fark yaratmayı hedeflemiştir Mimarlık ve Mühendislik kapsamına giren tüm sistemlerde, günc
Tolgahan Ekşi

Tolgahan Ekşi

Tüm Mimari,İç mimari ve Yapı işleri için çizim,danışmanlık ve anahtar teslim hizmetler verilir. 30 Yıllık İnşaat deneyimimizi mimariyle buluşturduk bu yolda sizlere en uygun fiyata en yaratıcı çözümleri bulmak görevimiz.
Göktuğ Çakır

Göktuğ Çakır

Merhabalar iç mimarlık ve proje çalışmalarını sadece sizleri mutlu etmek adına değil bizlerde mutlu olmak için incelikle yürütüyorum. :)
Arteom İç Mimari

Arteom İç Mimari

Yaklaşık olarak 6 yıldır bu sektörde 15 kişilik ekip ile çalışmaktayız. Kullanıcıya özel tasarımlar yaparak ihtiyaç listesini en verimli halde kaliteli yaşam alanlarına dönüştürebiliriz. Özel mobilyalar tasarlar ve üretebiliriz. Evinizi ya da ofisinizi en verimli ve en önemlisi ergonomik bir biçimde sizlere sunarız. Ücretsiz keşif imkanımız bulunmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.
Uslu Çelik

Uslu Çelik

Başta Manisa olmak üzere, İzmir, Bodrum ve İstanbulda hizmet vermekteyiz. Tüm inşaat, tadilat, dekorasyon, konstrüksiyon ve ağır Çelik işlerinizde ücretsiz keşif ve profesyonel destek veriyoruz.
İBRAHİMOĞLU MİMARLIK A.Ş.

İBRAHİMOĞLU MİMARLIK A.Ş.

Bahimoğlu Mimarlık ve Mühendislik A.Ş. olarak 1990 yılından beri, donanımlı, güvenilir usta ve teknik kadromuzla bir merkez ve bir de şubemizle gerek malzeme satışı gerek tadilat sektöründe binlerce müşterimize hizmet vermiş olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve ekonomisini ön planda tutmaktayız. Ücretsiz keşiflerimize, isteğe bağlı size özel üç boyutlu tasarım ve çizimlerle seçenekler sunuyoruz. Beğendiğiniz tasarıma ister anahtar teslim ister sadece malzeme temini veya sadece
Em-ko Dekorasyon

Em-ko Dekorasyon

Mimarlık & Dekorasyon Çağdaş tasarımları ve teknolojik gelişmeleri mimarlık alanında uygulayan firmamız 2006 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu güne dek kaliteyi benimseyen yapısıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimiz her geçen gün müşteri memnuniyeti ile daha da büyümektedir. Tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek mekanınızın kullanışlılığına göre tasarım yapılmaktadır.Tasarım, Proje ve uygulamala
İlker Barış Öztokmak

İlker Barış Öztokmak

BİZ KİMİZ ? İç Mimar İlker Barış Üniversite İB Tasarım ve İç Mimarlık alanında Antalya merkezli olup, tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. İB İç Mimarlık, bir mimari mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. İB İç Mimarlık daima bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu amaçlayan tanımlı mekânların, tanımlı işlevlerle, kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanmasını ilke edinmiştir. İB İç Mimarlık mekân organ
Muhammed Fetdah  Dağ

Muhammed Fetdah Dağ

Alanında tecrübeli ekibimizle her türlü mimari proje, tadilat, 3D modelleme, mimari görselleştirme, restorasyon, tasarım ve uygulama yanında anahtar teslim projeleriniz hayalinizce gerçekleştirmek için buradayız.
AARSLAN MİMARLIK

AARSLAN MİMARLIK

20 yıla yakın sektör tecrubesi bulunan Arslan İnşaat firmasından bütce planlarınızı bozmadan mimarımız tarafından hazırlanan proje ve üç boyutlu görseller ile detaylı teklif alarak tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizi profesyonel ellere bırakmanın rahatlığına varabilirsiniz.
Murat Yeşilmen

Murat Yeşilmen

Trakya Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Mimari proje çizimlerinde sektör bilgisine sahibim. Aynı zamanda 3D cafe ve ofis tasarımı işlerini yaparım. İmar barışı işlerinde tecrübeye sahibim.
Usanmaz Mimarlık

Usanmaz Mimarlık

USANMAZ MİMARLIK BÜNYESİNDE BULUNAN PROFESYONEL KADROSU İLE HER TÜRLÜ İÇ MEKAN TASARIM VE UYGULAMA HİZMETİ SUNMAKTADIR
ALPEREN  TOPUZ

ALPEREN TOPUZ

- İÇ / DIŞ MEKAN MODELLEME - 3D GÖRSELLEŞTİRME - RENDER / ANİMASYON - PHOTOSHOP - TEKNİK ÇİZİM - AFİŞ TASARIMI
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Birol Özsoy
İç Mimar   27/07/2020

Eren aslan sahsina sonsuz teşekkürler işimizi son gun itinalı bir şekilde güzel bir işçilikle teslim edildi eline sağlık armut ailesini de sonsuz tesekkur ederiz

         
İç Mimar   03/07/2020

Orhan bey ve ekibine çok teşekkür ederim. İnanılmaz bir titizlik ve öz veriyle çok güzel bir iş çıkardılar. Söz verilen tarihte işi teslim etmeleri ve içimize sinmeyen yerleri bizim söylememize gerek kalmadan tekrar baştan yapmaları bizi çok mutlu ettı bir çok yerden fiyat alıp görüşmemek ragmen Orhan bey de karar verdım için çok mutluyum beklediğimden çok daha iyi bir iş çıkardı ve herzaman yaptığı işin arkasında durdu Allah razı olsun iyiki tanıdım sizi.

         
Celal Uluğtürken
İç Mimar   28/06/2020

Beklentimizin üstünde bir proje ortaya çıkaran Eray bey ile çalıştığımız için çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

         
Rukiye K
İç Mimar   06/04/2020

Erdem Bey ve ekibi cok kisa surede cok iyi is cikardilar. Piyasaya gore daha dusuk fiyat veriyor olmasi sizi suphelendirmesin. Ben 30 yildir tadilat yapilmamis cok eski bir evi komple tadilata soktum ve sonuctan cok memnunum. Özellikle kriz anlarini cok iyi yönetti kendisi ve tum ekibi. Kendilerine cok tesekkur ediyorum. Ellerine emeklerine saglik

         
Hatice Öztemel
İç Mimar   11/10/2019

Gerçekten özverili, çalışkan ve işini hakkıyla ve fazlasıyla yapan bir mimar.. Ekipte mükemmel.. Fazla söze gerek yok, güvenerek her işinizi teslim edebilirsiniz..

         
İtina Temizlik
İç Mimar   07/10/2019

Beklentimizin çok üstünde bir çocuk odası tasarımı oldu. Tam olarak ne istediğimizi bilmiyorduk ve her konuda bizi bilgilendirip en ince detaylara kadar profesyonel çözümler ürettiler. Nida İçMimarlık ekibine çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

         
Hayati Nihan
İç Mimar   04/09/2019

İş sözleşmede belirtilen zamanda bitirildi.Çalışan personel güleryüzlü,çalışkan ve işlerinde profesyonel insanlar. Mimar Yalın Bey Stres yönetiminde oldukça başarılı ve İsteklerimizin tümünü gerçekleştirerek tarafımızdan övgüyü kazandı. Kesinlikle taktir edilecek bir ekip.Emeklerine sağlık.Nihan ailesi olarak her şey için kendilerine teşekkür ediyoruz.

         
Özgür Narin
İç Mimar   01/03/2019
gallery thumbnail

Kısıtlı bütçemize rağmen Harika iş çıkaran TPU mimarlık ekibine ve Muhammed bey’e teşekkür ediyorum. Zamanında ve taahhüt ettiği işleri eksiksiz teslim etti bize ve kısa süre içinde yeni evimize taşındık. Gönül rahatlığıyla iç mimarlık işlerinizi yaptırabilirsiniz. 👍🏽

Diğer Bilgiler
İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz