5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

16.663 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar

Yilmaz Yalin T.

Yilmaz Yalin T.

Uzun yıllardır bu sektörde uzman ekiplerimiz ile çalışmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyet ve güvenini sağlamaktır. Tüm mimari projeleriniz temiz titiz bir şekilde çalışılarak sizlere zamanında teslim edilir. Tasarım Proje Uygulama Tadilat ve Dekorasyon İnce İşler Taşeronluk Hizmetleri İzolasyon Danışmanlık ve Uygulama Mobilya ve Koltuk Tasarım
Esra A.

Esra A.

2008 yılında; Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevresel Tasarım bölümünden mezun oldu, 2009_2012 yıllları arasında Trabzon ve Ankara ilimizde iç mimari alanda birçok projeye imza atan Esra Aldeniz mesleki pratiğine Code İç Mimarlık adı altında Antalya da devam etmektedir .Konut, Ofis ve Sosyal mekan alanlarında iç mimari tasarım ve uygulama projelerini profesyonel olarak yürütmektedir.
Ankara İ.

Ankara İ.

İçmimar Proje, Konsept Proje, Uygulama Projesi, Mimari Proje, Belediye Projesi, Mobilya Tasarımı, Mobilya İmalatı, Uygulama Koordinasyonu
Uca Yapı Ve Mimarlık

Uca Yapı Ve Mimarlık

Dış ve iç mekan projelendirme, 3 boyutlu görselleştirme ve uygulama takibini yapmaktayız. Lokasyon fark etmeksizin hizmet vermekteyiz, bugüne kadar İstanbul, Ankara, Bodrum, Adana ve Osmaniye de hizmet verdik.
Mustafa K.

Mustafa K.

Merhabalar ben hayallere dokunan adam, Mustafa KAYA. Düşünceler ve fikirler en iyi, çizmekle meydana gelir. Yazar-çizerim aynı zamanda müthiş bir hale getiririm. İnanmak istiyorsan iletişime geçmen yeterli.
İlayda B.

İlayda B.

İç mimarlık alanında ; * Online danışmanlık * 3d modelleme *Teknik çizim *Uygulama ve tasarım *Konsept oluşturma ve daha birçok tasarım alanında hizmet vermekteyim daha detaylı görüşme için iletişime geçiniz.
Ani Yapı

Ani Yapı

Ani Yapı marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız İstanbul’daki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Kuruluşumuzdan bu yana geçen projelerde ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size ger
Elkılıç İnşaat

Elkılıç İnşaat

İhtiyaçlar Doğrultusunda Proje, Tasarım, Dizayn, Dekorasyon Ve Anahtar Teslim Profesyonel Ekip Uygulamaları. Mağaza Tasarımları, Ofis Tasarımları, Kafe Tasarımları, Bar Tasarımları, Restoran Tasarımları, Mutfak Tasarımları, Banyo Tasarımları, Mobilya Tasarımları, Tadilat Uygulamaları, Proje Danışmanlığı ve Mimari Görselleştirme Projeleri Başlıca Hizmet Alanlarımızdır. Özgün Tasarımlar Daha Farklı Ve Kaliteli Hizmet Verebilmek İçin Özgün Mekanlar Tasarlıyoruz. Tadilat Ve Dekorasyon Alanında B
Tpu M.

Tpu M.

TPU ( Tasarım Proje Uygulama) Proje ve danışmanlık hizmetlerini iç mimar ve mimarlardan oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerine sunduğu hizmet, ürün çeşitliliği, kapasite ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet vermektedir. Bu sayede büyük ve küçük ölçekli projelerin yürütülmes kolaylıkla sağlanıyor. 2012 yılından bugüne, yaşam alanlarını mekana dönüştürmek önceliklerimizdendir. Proje hizmeti Verdiğimiz alanlar; * Konut, Daire Villa tasarımı * Mağaza
Artimilim Mimarlik Mobilya Dekorasyon

Artimilim Mimarlik Mobilya Dekorasyon

Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon olarak 12 yıllık tadilat ve dekorasyon tecrübesi ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. İç mimarımızın kontrolü altında görsel sunumumuz ve uygulama sürecimizi gerçekleştirmekteyiz. Ahşap kalemlerini bizzat atölyemizde imal etmekteyiz. Zamanında teslim, 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçilik sorgusuz sualsiz prensibimizdir.
Çağatay M.

Çağatay M.

Ben var olan projelerinizin veya isteğiniz doğrultusunda sizin belirlediğiniz çizimlerin, mekanların (konut, cafe, ofis,mağaza vs.)içmimari projesini hazırlayıp, iç mekan modellemesini yaptıktan sonra gerçeğe çok yakın 3 boyutlu görseller (render) alabilirim. Uygulama projelerini hazırladıktan sonra görsel sunumlarda size aktarılanlar %90 oranında (beklenmeyen durumlar) uygulamaya aktarılıp teslim edebilirim.
Baf Mimarlık

Baf Mimarlık

Mimarizi; mimari, iç mimari proje, uygulama ve konsept danışmanlığı yapan bir mimarlık ofisidir. Ağırlıklı olarak, konut, restorant, cafe, mağaza tasarım ve uygulamaları başta olmak üzere her mekan için ergonomik ve kullanışlı çözümler üretip, deneyimli ekibimizle birlikte uygulamasını yapıyoruz.
Artezza M.

Artezza M.

Ölçü, renk ve tasarım standartlarına bağlı kalmadan müşteri talepleri ve gereksinimlerine göre üretim yapabilen, kaliteli ve ürün tasarımları rafine tasarım anlayışı ile bir araya getiren bir markadır.
Myd

Myd

Projelerimizdeki fonksiyonellik, estetik, kalite ve özgünlük, günümüzün getirdiği ekonomik şartlarla dengelenerek her tasarımda müşteri memnuniyeti ile birleştirilir.
Yaak Mimarlık

Yaak Mimarlık

Merhaba. Yakın zamanda girdiğimiz inşaat piyasasında, tasarım gücü yüksek ekibimizle adaptasyonu sağladık. Ve her türlü tasarım, proje ve uygulama işlerini müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz ortak kararlarla hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Sonlandırdığımız projeler arasında Otel, Kafe, Restoran, Klinik, Eczane, Konut projelerimiz bulunmaktadır. Daha Fazlası için instagramdan hesabanı takip edebilir, tasarım ve uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz. İyi günler.
Didem Z.

Didem Z.

İ.D. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ve Robert Kolej mezunuyum. Düzce de yaşıyorum. Keşif/metraj, plan yerleşimi, 3 boyutlu modelleme, sabit mobilya tasarımı/imalat takibi, tavan/aydınlatma/duvar/zemin tasarımı, şantiye takibi ve dekorasyon dahil tüm süreç takibini yapıyorum. Tasarımlarımda müşteri memnuniyeti, estetik kaygılar ve günlük hayatı kolaylaştıracak ergonomik çözümler benim için çok önemlidir.
Hüseyin  Ü.

Hüseyin Ü.

İsteğe özel 3dmax projeleri ile sunum hazırlamak ve bünyemdeki ekiple dekorasyon işlerinizin en iyisini siz değerli müşterilerimize sunmak.
Aziz Emre  M.

Aziz Emre M.

Merhabalar, 7 yıllık meslek hayatımda, işin mutfağından başladığım iç mimarlık dünyasında birçok projeye imza attım. İş ayırt etmeksizin, konsept tasarım, uygulama, tadilat, mobilya üretimi vs. gibi konularda kendimi geliştirdim ve geliştiriyorum. Bu bağlamda iç mimari alanında aklınıza gelebilecek her konuda sizlerle tecrübelerimi ve yaratıcılığımı paylaşmayı çok isterim. Güzel işlerde görüşmek dileğiyle.
5n Design İç Mimarlık

5n Design İç Mimarlık

Yaklaşık 6 yıldır bu sektörde , uygulama ekibi ile ile birlikte 10 kişi olarak hizmet vermekteyiz.Gerçekleştirdiğimiz hizmetler.i İç mimari proje danışmanlık 3D mimari görselleştirme 2D teknik çizimler Tasarım-uygulama Maket yapımı Animasyon sunumu Cephe tasarımı Kaliteli, güvenli bir hizmet için bizlerle çalışmalısınız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.
Didem Nur H.

Didem Nur H.

Merhabalar; İç mimarlık sadece koltuğun nereye geleceğine karar vermek değil hayalinizin üstünde bir tasarım çıkarmaktır. Bunun için her şeyi yapabilirim.
Eray E.

Eray E.

1985 yılından bugüne yurtiçinde ve yurtdışında mimarlık, içmimarlık, mobilya tasarım ve uygulama hizmetleri konusunda proje ve danışmanlık hizmeti veren Erdemli Mimarlık, farklı yapı tarzlarına uygun çağdaş, yenilikçi işlevsel, fonksiyonel ve verimli özgün tasarımları müşteri beğenileri ile harmanlayarak dinamik ve deneyimli kadrosu ile sizlere sunmaktadır. Erdemli Mimarlık mimar ve içmimarları hayatın sizlere sunduğu tüm duyguları özgürce yaşayabileceğiniz yapılar ve mekânlar sunmak için çalı
Yalçın E.

Yalçın E.

HAKKIMIZDA 1996 Yılı Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. 2007 yılından bu yana inşaat ve dekorasyon sektöründe hizmet veren taahhüt ettiği işleri titizlikle ve büyük bir sorumlulukla yerine getirmekte olan firmamız, resmi ve özel yapıların iç ve dış tadilatı yapılacak mekanlarını tasarımlayıp, projelerini hazırlayıp, sorunsuz ve garantili olarak teslim etmektedir. Yalçın Yapı Market ve Dekorasyon olarak çalıştığımız projelerde siz müşterilerimizle ko
Mimari Yapı

Mimari Yapı

Evinizi, mağazanızı, villanızı yada ofisinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz veya komple tadilata sokacaksınız. En az 20 kalem iş demek buda 20 farklı usta ile 20 farklı insan ile karşılaşmak demek. Hepsi ile ayrı ayrı muhatap olmak demek. Gerçekten bunun için zaman ve çok sağlam bir psikoloji gerekir. Tabi bu durumda hem zamanınızdan olacaksınız hem psikolojik olarak rahat olmayacaksınız hem de burumda daha fazla maliyet yükü oluşur. Bize gelin anahtar teslimi tadilat, dekorasyon, tasarıma
Dokuzçeyrek Mimarlık

Dokuzçeyrek Mimarlık

Türkiye ve yurt dışında hem proje odaklı, hem de saha odaklı birçok projede görev aldım. Verilen işin zamanlamasının ve vaktinde teslim edilmesine titizlikle özen gösteririm. Müşteri memnuniyeti önceliğimdir.
Mehmet A.

Mehmet A.

Merhaba. Ben Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Eğitim aldığım yıllarda üniversite bünyesinde "Öğrenci Mimar" olarak 2 yıl deneyime sahibim. Bu deneyimimin içeriği ise rölöve, restorasyon, şantiye kontrolü, tasarım, teknik çizim. Şimdi ise siz değerli müşterime hizmet verek sizlerle birlikte tecrübemi artırmayı ve sizleri özel yaşam alanlarında hayatınızı sürdürmeminizi hedefliyorum. Herkes kendisini rahat, özgür hissedebileceği özel yaşam alanları ister. Bende sizle
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hayati Nihan
İç Mimar   04/09/2019

İş sözleşmede belirtilen zamanda bitirildi.Çalışan personel güleryüzlü,çalışkan ve işlerinde profesyonel insanlar. Mimar Yalın Bey Stres yönetiminde oldukça başarılı ve İsteklerimizin tümünü gerçekleştirerek tarafımızdan övgüyü kazandı. Kesinlikle taktir edilecek bir ekip.Emeklerine sağlık.Nihan ailesi olarak her şey için kendilerine teşekkür ediyoruz.

         
Ahmet Erdil
İç Mimar   31/03/2019

İşini çok iyi bilen tam olarak sanatçı ruhlu bir insan. Evimi ben bile tanıyamadım gelen misafirler hayran kaldılar herkes mimarın kim olduğunu sordu.

         
İnanç Yardım
İç Mimar   21/02/2019

Kısıtlı bütçeme rağmen beklentilerimin üzerinde bir iş ortaya çıktı ve özellikle malzeme seçimlerinde çok yardımcı olundu.Emeklerinden ötürü Arda bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

         
SELAHATTİN ALİ USTA
İç Mimar   19/12/2018

İlk defa armut.com dan hizmet aldım ve Yapı Kayıt Başvurum için Vivenka Mimarlık ile sizin sayenizde tanıştım. Vivenka Mimarlık tan Uğur Bey sorunuma kendi sorunu gibi yaklaşıp, tecrübe ve bilgi birikimiyle yolumu aydınlattı. Sayesinde sorunsuz bi başvuru yaptık. Gerçekten aradığım hizmet için kapı kapı mimarlık bürosu gezip Vivenka Mimarlığı aramam gerekirdi ama Armut.com sayesinde Uğur Bey e kolaylca ulaşabildim. İyiki varsın armut.com, İyiki varsın Vivenka Mimarlık, iyiki varsın Uğur Bey.

         
Feriha Bayer
İç Mimar   07/10/2018

İşini çok iyi bilen bir iç mimar. Evimizle çok ilgilendi ve bütçemize yönelik alabileceğimiz en iyi hizmeti aldık. Yaptığı çözümlemeler ve verdiği fikirlerle sıcacık bir eve dönüştürdü. Çok teşekkür ederim. Yeniden çalışmak dileğiyle

         
Batuhan Bey
İç Mimar   04/04/2018

Küçük olan evimizi daha kullanışlı ve görsel olarak modern bir hale getirmek için Yalın ile çalışmaya karar verdik.Evimizin yenilenme sürecinin başından sonuna kadar karşımızda anlayışlı,samimi ve isteklerimize hep olumlu yaklaşan bir mimar bulduk.Yapılan işin kalitesinden son derece memnun kaldık.Bu süreçte karşınızda çözüm odaklı ve samimi birinin bulunması çok önemli.Yeni bir ev dışında yeni birde dost kazandık:)Kendisine çıkardığı bu başarılı işten dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.

         
Yakup Erdogan
İç Mimar   15/08/2017

Hakikaten hayal ettiğimizin de ötesinde bir tasarım gerçekleştirildi bunun için başta tasarım ekibine çok teşekkür ediyorum isteklerinizi anlatın ve arkanıza yaslanın 😀 sonucun sizi istediğiniz ölçüde tatmin edeceğine eminim

         
İç Mimar   25/07/2017

Güler yüzlü olması ve bize yansıttığı pozitif enerjisiyle ve yetenegi ile takdir edilecek bir mimar..Her detayla en ince ayrıntısına kadar düşünen cok yetenekli bir mimar.İyiki tanımısız.Cok memnunuz.

Diğer Bilgiler
İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz