En İyi 25 İç Mimar | Armut

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

13.680 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 İç Mimar

Yilmaz Yalin T.

Yilmaz Yalin T.

Tasarım Proje Uygulama Tadilat ve Dekorasyon İnce İşler Taşeronluk Hizmetleri İzolasyon Danışmanlık ve Uygulama Mobilya ve Koltuk Tasarım
Laçin Şebnem Ö.

Laçin Şebnem Ö.

Alaşık 4 yıldır bu sektördeyim. 10 kişilik ekibim bulunmaktadır. Yaratıcı, yüksek enerjili, dikkat çekici ve insanların geri dönmesi için neden yaratan mekanlar tasarlıyoruz. Tüm projeler de, maliyet ve zaman odaklı çalışılarak mükemmele yakın proje yönetimi sergiliyoruz. Siz hayal edin, biz tasarlayıp uygulayalım.
Mir İç Mimarlik

Mir İç Mimarlik

Türkiyenin kurumsal ve özel sektör olarak hizmet veren sayılı bir kaç firmalarında uzun yıllar çalışarak tecrübe edindikten sonra, kendi ekibimi kurarak anahtar teslim uygulamala hizmeti vermekteyim. A dan Z ye anahtar teslim uygulama yaptığımız gibi ihtiyacınıza yönelik sadece bir kalemdede hizmet verebiliriz örneğin; mutfak dolabı mobilyası veya asma tavan. Uygulama kalemlerimizi sıralıyacak olursak; Tüm zemin kaplamaları; granit, mermer, seramik, parke, Asma tavan çeşitleri, Mutfak- Banyo do
Baf Mimarlık

Baf Mimarlık

Mimarizi; mimari, iç mimari proje, uygulama ve konsept danışmanlığı yapan bir mimarlık ofisidir. Ağırlıklı olarak, konut, restorant, cafe, mağaza tasarım ve uygulamaları başta olmak üzere her mekan için ergonomik ve kullanışlı çözümler üretip, deneyimli ekibimizle birlikte uygulamasını yapıyoruz.
Artimilim Mimarlik Mobilya Dekorasyon

Artimilim Mimarlik Mobilya Dekorasyon

Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon olarak 12 yıllık tadilat ve dekorasyon tecrübesi ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. İç mimarımızın kontrolü altında görsel sunumumuz ve uygulama sürecimizi gerçekleştirmekteyiz. Ahşap kalemlerini bizzat atölyemizde imal etmekteyiz. Zamanında teslim, 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçilik sorgusuz sualsiz prensibimizdir.
Artezza M.

Artezza M.

Ölçü, renk ve tasarım standartlarına bağlı kalmadan müşteri talepleri ve gereksinimlerine göre üretim yapabilen, kaliteli ve ürün tasarımları rafine tasarım anlayışı ile bir araya getiren bir markadır.
Cave D.

Cave D.

İçmimar Proje, Konsept Proje, Uygulama Projesi, Mimari Proje, Belediye Projesi, Mobilya Tasarımı, Mobilya İmalatı, Uygulama Koordinasyonu
Oe Mimarlık

Oe Mimarlık

Konut, ofis, mağaza, sosyal mekan ve otel alanlarında ürettiğimiz iç mimari tasarımlarda; profesyonel ekip ve kaliteli malzeme ile müşterilerimizin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak hızlı ve zamanında teslim edilen projeler üretmekteyiz.
Busıness Dekorasyon İç Mimarlık

Busıness Dekorasyon İç Mimarlık

Firmamiz 10 yıldır Adana çevre il ve ilcelerine hizmet vermektedir. Fiyatlarımız uygun ve ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetirdir. Bizi tanıdıgınıza sizde mutlu olacaksınız.
Zeynep K.

Zeynep K.

Sektörde aktif 3 yıllık deneyime sahibiyim. Konut, ofis, mağaza, örnek daire, karşılama vb. bir çok projede görev aldım. Modern, minimal, artdeco, avangart vb. çeşitli üsluplarda çalışmalarım mevcuttur. Proje deneyimim görselleştirme, tesisat planları, mobilya imalat detayları üzerinedir.
Mimarenda Design Studio

Mimarenda Design Studio

Mimarenda bir mimari tasarım stüdyosu olarak, güven, dürüstlük, takdir ve mükemmellik ile eş anlamlıdır ve benzersiz kuralları vardır.
Erkan I.

Erkan I.

Iç mekan ve özellikle banyo tasarımı ve tadilatında kaliteli ürünlerin ucuz tedarik ettirilip kaliteli işçilikle taçlandırılması hususunda iddialıyız.
Ömer Faruk G.

Ömer Faruk G.

Haliç Üniversitesi İç Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra Mimarlık alanında tezli yüksek lisans mezunuyum. Alanında uzman ve tecrübeli kadro ile hizmet vermekteyim. Ev dekorasyonu, yenileme, değişim isteğinize bağlı olarak yapılır. Gerek proje çizimi gerekse uygulama olarak mesleğimde birçok alanda hizmet veriyorum. Ev dekorasyonu, mağaza tasarım, banka, okul, hizmet binaları gibi çeşitli projelerde çalışmalarım mevcut. Kaliteli, tecrübeli ve emin ellerde olan projeler için doğru adrestesiniz.
V4 Mimarlik

V4 Mimarlik

Profesyinel kadromuz ile ev , ofis,magaza, restoran ve cafelere isterseniz sadece proje , tasarim veya isterseniz anahtar teslim hizmet vermekteyiz
Kaan E.

Kaan E.

Majorist Design Studio adı altında, 3D Tasarım & Görselleştirme yanı sıra Mimarı ve Statik proje tasarım ve uygulama hizmeti sunan çok sayıda Mimar ve Inşaat Mühendisi arkadaşların bir arada keyifli ve sonuç odaklı çalıştıkları bir topluluğuz. Ihtiyaçlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde karşılamaya dünden hazırız:)
Yunus Emre T.

Yunus Emre T.

23 yılı aşkın iç mimari hizmet vermiş Turan Mobilyanın güçlü iş disiplini ve geleneğini arkasına almış ve günümüze entegre olmuş Turkat Gıda ve İnşaat firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Kemal Naci G.

Kemal Naci G.

1996 yılından beri yaklaşık 23 yıldır bu işlerde çalışmaktayım.Projelere göre sayısı değişmekle birlikte 10 kişilik ekiplerle çalışmaktayız. İşleriniz zamanında, temiz bir şekilde çalışılmış olarak teslim edilir. Bütçeye uygun fiyat, kaliteli işçilik önceliğimiz. Ağırlıklı olarak Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz ama projelere göre İstanbul un her yerine hizmet vermekteyiz.
Büşra Gizem Ç.

Büşra Gizem Ç.

Mimarenda bir mimari tasarım stüdyosu olarak, güven, dürüstlük, takdir ve mükemmellik ile eş anlamlıdır ve benzersiz kuralları vardır.
Pascual İnterior Design

Pascual İnterior Design

Avrupanın birçok yerinde tasarımlarımız bulunmakla beraber artık türkiyedeyiz. Geniş elit kapsamlı müşterilerimizin tüm duygularını mekanlarına yansıtmaktan son derece memnuniyet kazanıyoruz.
Esra A.

Esra A.

2008 yılında; Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevresel Tasarım bölümünden mezun oldu, 2009_2012 yıllları arasında Trabzon ve Ankara ilimizde iç mimari alanda birçok projeye imza atan Esra Aldeniz mesleki pratiğine Code İç Mimarlık adı altında Antalya da devam etmektedir .Konut, Ofis ve Sosyal mekan alanlarında iç mimari tasarım ve uygulama projelerini profesyonel olarak yürütmektedir.
İç Mimar Merve P.

İç Mimar Merve P.

Aplikasyon çizimleri için rölöve alınması, Projelerin AutoCAD çizimlerinin yapılarak detaylandırılması, 3D çizim ile desteklendikten sonra uygulama projelerinin çizilmesi.Uygulanacak proje için teklifler alınması,Uygulanacak Proje için Metraj çıkarılması, Şantiye organizasyonu ve takibi yapmaktayım. email:
Merve B.

Merve B.

İç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Çalışmalarına konsept danışmanlığı, mobilya tasarımı, proje tasarımı ve uygulaması olarak devam etmektedir.
Hüseyin  Ü.

Hüseyin Ü.

İsteğe özel 3dmax projeleri ile sunum hazırlamak ve bünyemdeki ekiple dekorasyon işlerinizin en iyisini siz değerli müşterilerimize sunmak.
Çelikel Mimarlık Mühendislik İnşaat

Çelikel Mimarlık Mühendislik İnşaat

Merhabalar hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.İsmim Mehmet Faruk ÇELİKEL.Mimarlık mesleği ile hayatıma devam etmekteyim.1993 yılından bu yana başta Bursa olmak üzere Marmara bölgesinde 26 seneye aşkın uzman ve tecrübeli kadromuzla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.Misyon ve vizyonumuz %100 müşteri memnuniyeti,çalışma prensibimiz ve referanslarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.
Hg Mimarlık Ve Tasarım

Hg Mimarlık Ve Tasarım

Seçkin projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat ve tasarım firmasıdır. SG İç Mimarlık ve Tasarım bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Öte taraftan müşterilerinin bir an önce iş yerlerine,evlerine ve işletmelerine yerleşme
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nur Sena Şahin
İç Mimar   10/08/2019

İşine son derece sadık ve titiz çalışan Ümit Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz. İlgi alakada bir numaralar aşırı memnunuz iyi ki tanıştık. Böyle bir hizmet verdiğiniz teşekkürler armut sitesi😊 Yeni işlerde de görüşmek üzere

         
Kaan Kaplan
İç Mimar   27/04/2019

kesinlikle memnun kaldim..bine isim olursa yinr mimar goksu hanimla calisirim.kendisi gercekten isine ozen gosteren disiplinli calisan bir mimardir..kendisine cok tesekkur ediyorum..

         
İnanç Yardım
İç Mimar   21/02/2019

Kısıtlı bütçeme rağmen beklentilerimin üzerinde bir iş ortaya çıktı ve özellikle malzeme seçimlerinde çok yardımcı olundu.Emeklerinden ötürü Arda bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

         
Hasan Huseyin Yildiz
İç Mimar   03/12/2018

Volkan bey`e çok teşekkür ederim. İşinin ehli, güleryüzlü, titiz, bütçenize uygun tasarım,malzeme ve işçilik fiyat teklifleri alıp bize sunması, muhteşem bir çocuk odası tasarımı oldu.

         
Tuğba Alyaz
İç Mimar   01/08/2018

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İç Mimar Tuncay Bey işinde çok iyi, tam bir profesyonel. Özellikle detaylara çok dikkat edilmesi, titiz ve temiz çalışmaları profesyonelliklerini gösteriyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

         
Aslı Tok
İç Mimar   15/02/2018

Mobilyalarım için ve tadilatım için bize tasarım-danışmanlık hizmeti verdiler. Çok memnun kaldım teşekkürler Nida hanım ve Gökhan bey.

         
İç Mimar   05/02/2018

Hiç bir sıkıntı yaşamadık,hiç bir isteğimizi kırmadığı için en ufak detayları kadar hizmet verdiği için Burcu Hanım a çok teşekkür ederiz.

         
Erdal Sabahat
İç Mimar   21/08/2017

Bayce mimarlık ,Cem bey ile çalışmak bizim için oldukça keyifli idi;Tüm isteklerimizi anlattık,beraberce baştan sona kadar tartışarak,maliyetleri gözden geçirerek,renk ve modele beraberce karar verdik.Yapılan her işi baştan sonuna kadar Cem beyin takip etmesi ve verdiği tüm sözleri tutması ,bizi oldukça memnun etti,.Cem beyin Yani BayCe nin doğru adres olduğunu açıkça ifade etmem gerekiyor.Yeniden bir dekorasyon yada revizyon olacaksa ilk adresim BayCe olacaktır. Erdal-Kezban Şabahat

Diğer Bilgiler
İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz