Hizmet Ver

4 Bursa İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 138 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Bursa İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Özge Kaşık photo

Özge Kaşık

10.02.2021

İlkokul Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Okuduğum üniversitenin Haydi Türkçe Konuşalım adlı topluluğunda 2 yıldır yabancı uyruklu üniversite öğrencilerine Türkçe dersleri veriyorum. Lise ve üniversiteye hazırlık yıllarında da çevremdeki kişilerin ilkokul, ortaokula giden çocuklarına Türkçe...

Suna TEKİN photo

Suna TEKİN

28.02.2021

İlkokul Özel Ders · Yıldırım, Bursa

7-12 yaş grubu arasındaki öğrencilere Türkçe, matematik, sosyal ve fen bilgileri üzerine özel ders vermekteyim ve ödevlerinde yardımcı olmaktayım. Psikoloji öğrencisi olup öğrenme psikolojisi eğitimi aldığımdan dolayı etkili iletişim ve öğrenciler...

Kübra Aydemir photo

Kübra Aydemir

14.02.2020

İlkokul Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Özel bir okulda 5 yıldır Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Aynı yıllar içinde liselere giriş sınavı için bire bir ya da grup olarak öğrencilerimize hizmet vermekteyim.Bunun yanında ilkokul öğrencilerine derslerine yardımcı olacak şekilde ev...

Yıldız Erdoğan photo

Yıldız Erdoğan

14.03.2021

İlkokul Özel Ders · Yıldırım, Bursa

Merhaba, Türkçe öğretmenliği lisans programı mezunuyum.Öğrencilik hayatım süresince bir çok farklı yaş grubuna özel ders verdim ayrıca ogrenciligimde etüt hocalığı yaptım yine mezuniyetimle birlikte ücretli öğretmenlik yaptım yine okullarda...

Yasemin Yılmaz photo

Yasemin Yılmaz

05.03.2020

İlkokul Özel Ders · Yıldırım, Bursa

14 yıllık sınıf öğretmenliği ve özel egitim tecrubesine sahibim.Çocularla iletisimim oldukca iyidir. Verimli bir ders ortamı çocuğun öğrenmeye açık olmasıyla sağlanır. Bu da iyi bir iletisim ile mümkündür.

Esra Pıtırlı photo

Esra Pıtırlı

18.01.2020

İlkokul Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Türkçe öğretmeniyim. 6 yıldır öğretmenlik yapıyorum LGS öğrencilerine Türkçe özel ders veriyorum.Aynı zamanda ilköğretim öğrencilerine evde okul derslerine yardımcı, kitap okuma alışkanlığı kazandırma, sınavlara yardımcı öğretmenlik yapmaktayım.

Aysu Tumba photo

Aysu Tumba

04.12.2020

İlkokul Özel Ders · Gemlik, Bursa

Sakarya üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum.ilkokul öğrencilerine türkçe, matematik,hayat bilgisi,okuma yazma dersleri veriyorum.

Yunus Yıldız photo

Yunus Yıldız

20.11.2017

İlkokul Özel Ders · İnegöl, Bursa

ÇOCUĞUNUZUN ÖZEL İLGİYE VE DERSLERİNDE YARDIMA İHTİYARCI VARSA SAMİMİ VE İÇTEN ANLATIMLA ÖZEL DERS VERİLİR.İLKOKUL TÜM DERSLER ORTA ÖĞRETİM MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSLERİ.

Kübra Nur photo

Kübra Nur

01.02.2021

İlkokul Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Son sınıf psikoloji öğrencisi olarak pandemi döneminde çocuklara hem derslerine destek hem de oyunlarla kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyorum. Daha önce TEGV bünyesinde çocuklarla gönüllü olarak çalıştım. Çocuklara oyunlaştırarak...

Yüksel Büyükdığan photo

Yüksel Büyükdığan

19.11.2020

İlkokul Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Üstün zekalılar öğretmenliği öğretmenliği aynı zamanda sınıf öğretmenliği mezunu olup, özel bir kurumda 3 senedir çalışmaktayım.Uzun süredir özel ders deneyimim vardır.Öğrencimin ihtiyaç ve hazırbulunuşluğuna uygun bir program oluşturup, kendi...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa İlkokul Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bursa İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bursa İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Bursa içinde toplam 138 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 98 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 667 kişi Bursa İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl