En İyi 10 Bursa İlkokul Özel Ders Öğretmeni

4 İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 437 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Şevval Yılmaz

Şevval Yılmaz

İlkokul Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Çocuklar ile iletişimimim konusunda kendime güveniyorum, çocuklar ile hem güzel,verimli bir vakit geçirecek aynı zamanda eğlenerek öğrenmelerini sağlarım.
Kübra Aydemir

Kübra Aydemir

İlkokul Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Özel bir okulda 5 yıldır Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Aynı yıllar içinde liselere giriş sınavı için bire bir ya da grup olarak öğrencilerimize hizmet vermekteyim.Bunun yanında ilkokul öğrencilerine derslerine yardımcı olacak şekilde ev öğretmenliği yapmaktayım.
Özge Kaşık

Özge Kaşık

İlkokul Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Okuduğum üniversitenin Haydi Türkçe Konuşalım adlı topluluğunda 2 yıldır yabancı uyruklu üniversite öğrencilerine Türkçe dersleri veriyorum. Lise ve üniversiteye hazırlık yıllarında da çevremdeki kişilerin ilkokul, ortaokula giden çocuklarına Türkçe ve Matematik derslerinde ve ödevlerinde yardımcı oldum.
Yağmur Şahin

Yağmur Şahin

İlkokul Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Gastronomi ve Mutfak Sanatlari bolumu mezunuyum okulumu 2.likle bitirdim. Ilkokuldan beri matematigi cok sevdim ve arkadaslarima yardimci oldum. Sinavlara calisirken hayali bir sinifa tahtamda ders anlatirdim. Ilkokul,ortaokul, lise ve hatta universitede arkadaslarima matematik calistirdigim zaman gozle gorulur farklar elde ettik. Bana her zaman "keske ogretmenim sen olsaydin" "sen anlatinca anliyorum" "senden sonra sorulari kendim cozebilmeye basladim" gibi donuslerde bulundular. ALES-1/Ilkba
Berna Burhan

Berna Burhan

İlkokul Özel Ders · Yıldırım, Bursa
7 yıllık tecrübemle ve aldığım eğitim ile hem koçluk yapıyorum hemde öğrenciniz ile sıkılmadan okuma yazmaetkinliği yapıyorum.
Ayşe Nur İdikut

Ayşe Nur İdikut

İlkokul Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Hacettepe Üniversitesi Sınıf öğretmenliği, Gazi Üniversitesi Eğitim teknolojileri yüksek lisan mezunuyum. 13 yıllık sınıf öğretmeniyim. Özel bir okulda çalışmaktayım.
Eren Avcı

Eren Avcı

İlkokul Özel Ders · Yıldırım, Bursa
İlköğretim seviyesindeki öğrencilerde, tüm derslerde gözle görülür başarı artışı ve daha önemlisi kalıcı öğrenmeler sağlayabilirim. Yaklaşık altı senedir özel ders vermekteyim. Çocukları ve işini seven bir öğretmenim.
Ozge Kiroglu

Ozge Kiroglu

İlkokul Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Akdeniz universitesi sinif ogretmenligi mezunuyum.Ayni zamanda ozel eğitim alaninda gorev yapmaktayim.Ilkogretim derslerinde , ozel ogrenme guclugu, zihinsel engelli ,down sen,otizim alanlarinda akademik ogrencilerler calismak istiyorum.4 yildir bu alanda calisiyorum.
Hüdanur  KAŞ

Hüdanur KAŞ

İlkokul Özel Ders · Gürsu, Bursa
Uludağ Üniversitesinde Moleküler Biyoloji ve Genetik 3. sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla oldukça iyi anlaşıyorum, 5. sınıf öğrencisine kadar Matematik ve Türkçe dersi verebilirim.
Ergün  Kılınç

Ergün Kılınç

İlkokul Özel Ders · Mudanya, Bursa
MEB de 13 yıldır kadrolu sınıf öğretmeni olarak çalışıyorum.Özel ders tecrübem var.Türkçe,Matematik,Sosyal,Fen bilimleri alanlarında özel ders verilir.Ayrıca İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine İngilizce dersi de verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Pınar Ü.
İlkokul Özel Ders   24/01/2021

İlkokul 4. Sınıfa giden dikkat dağınıklığı olan kızım için özel eğitim aldım. İletişimi , gerek kızımla gerek benimle olan diyaloğu çok güzel. Programlı ve disiplinli çalışan bir öğretmen. Kesinlikle çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Ebru G.
İlkokul Özel Ders   12/01/2021

Zeynep hanım kendini oğluma hem sevdirdi,hem saydırdı. İyi ki yollarımız kesişmiş, oğlum ve dersleri açısından çok güzel katkıları olacak değerli bir öğretmen

         
Sena C.
İlkokul Özel Ders   09/01/2021

Beyhan öğretmenle kızıma özel ders vermesi sayesinde tanıştık ve çok memnun kaldık. İletişimi ders anlatımı kızım için çok etkili oldu. Çok teşekkür ederiz.

         
Özge T.
İlkokul Özel Ders   30/12/2020

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi ; “ Öğretmen bir kandile benzer , kendini tüketerek başkalarına ışık verir” cümlesinin tam anlamıyla karşılığı Nergiz hanım ... İlginize,alakanıza ve o kutsal mesleğinize minnettarız...

         
Sibel G.
İlkokul Özel Ders   28/12/2020

İlkokul 3.sınıf için online ders alıyoruz. Oğlum çok sevdi Cemrehan Beyi. Sadece ders değil, kültür sohbetleri yapması da tam istediğimiz şey. Biz memnunuz. Başarılar dilerim kendisine. Girişimci gençlerin sonuna kadar arkasındayız.

         
Emine B.
İlkokul Özel Ders   14/12/2020

Nergiz hanım oğluma çok ilgi ve alaka gösterdi oğlumda kendisini çok sevdi bugün ilk dersimizi yaptık kendisine çok teşekkür ederim.

         
Gamze D.
İlkokul Özel Ders   04/12/2020

İlk tanıtım dersimizi yaptık kendisi son derece bilgili ve profesyonel duruyor dersi güzel anlattı dikkat ve bilgi testleri yaptırdı tutumunu ve ders anlatımı çok beğendim kendimde edebiyat mezunu olarak profesyonel olduğunu hissetim ayrıca çok efendi bir kişiliği ve üslubu var

         
Müge Ç.
İlkokul Özel Ders   20/11/2020

1. sınıf evde eğitim alan oğluma özel ders veriyor Tuğba hanım. cok memnunuz. Kibar, etkili ve işini severek yapıyor. Oğlum ve kendi adıma teşekkür ederim.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
İlkokul Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz