En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders - Armut

En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 127 İngilizce Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yusuf Ali Bozkır

Yusuf Ali Bozkır

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
21 yaşında Uludağ Üniversitesi Felsefe Bölümü öğrencisi. Mevcut durumda Farsça öğrenmekte. Farklı ülkelerden(ABD, Kanada, Hindistan) üyeleri olan yabancı arkadaş gruplarımla sosyal bilimler odaklı online dergi blog üzerinde çalışmakta. Kadim felsefe ve metafizik üzerine kişisel çalışmalar yapmakta ve kişisel kütüphanesini oluşturmaya çalışmakta.
Duygu Ç

Duygu Ç

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Hem deneyim sahibi hem de alaninda uzman bir öğretmenim. Toefl yds ilk -orta ogretim ve lise duzeyinde hizmet vermekteyim. Ingilizce egitimimi yurtdışında aldım ve 8 yillik öğretmenlik tecrubemi kolejlerde ve Cambridge ile antlaşması olan özel kurslarda yapmaktayım. Sadece ingilizce sınavlarini geçmek için değil aynı zaman da İngilizceye karşı önyargılı olan öğrencilerin düşüncelerini değiştirme adına da özverili çalışmaktayım.Beraber çalışmaktan memnun olmanız dileğiyle adresinden ulaşabilirsi
Yasin Uygun

Yasin Uygun

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
2007de Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun olduğumdan beri İngilizce öğretmenliği yapıyorum.
Şeyma Yavuz

Şeyma Yavuz

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
8 yıl Tömer( Türkçe Öğretim Merkezi) de Yabancı uyruklu öğrencilere Türkçe öğretiminde bulundum. İleri derecede İngilizce bilgisine sahibim. İstenildiği takdirde orta okul ve lise öğrencilerine Türkçe öğretiminde de yardımcı olabilirim
Selcuk Ozcan

Selcuk Ozcan

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Makine Mühendisliği lisansımın ardından İngilizce Mütercim-Tercümanlık lisansımı tamamladım. İş hayatıma ek olarak 5 yıldır İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi nde İngilizce işlenen akademik bölüm dersleri vermekteyim. İşim gereği çok sayıda yurtdışı sektörel ve akademik sunum yaptım. Bu vesileyle edindiğim birikimi siz değerli öğrenci adaylarıma aktarmaya hazırım. Daha önce sayıca oldukça fazla özel öğrencim oldu. Buna ek olarak, yaklaşık 1 yıl Wall Street Institute ta İngilizce öğretmenliği
Altes Akademi

Altes Akademi

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
• İngilizce konuşmayı değiştirme • Telaffuz ve akıcılığınızı geliştirin • İngilizce sözcük dağarcığınızı arttırın • Kültürün konuşmanızı nasıl etkilediğini belirleyin • Doğru konuşmanıza yardımcı olmak için kültürü kullanın • Farklı kültürler için en iyi beden dilini gösterin • Farklı ayar ve durumlar için ifadeleri, soruları ve yanıtları öğrenin Dünyanın herhangi bir yerinde, İngilizce iletişim kurmak için gerekli becerileri ve güvenini kazanacaksınız.
Esra Seyrek

Esra Seyrek

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Ingiliz dili ve Edebiyatı Bölümünden mezunum.5 yıllık öğretmenlik tecrübem vardır.Fen ve Anadolu liselerinde görev yaptım.
Ahmet Karınsızoğlu

Ahmet Karınsızoğlu

İngilizce Özel Ders · Gemlik, Bursa
Yaklaşık 10 yıllık tecrübe ile Bursa merkez ve Gemlikte her seviye ve sınava uygun ingilizce dersi verebilirim. Özellikle speaking konusunda ileri seviyeye ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Referanlar için lütfen iletişime geçiniz.
Esra Ozturk

Esra Ozturk

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Lisans ve yukseklisansimi yurtdisinda ingilizce dilinde tamamladim, ayni zamanda yeminli tercumanim her turlu ingilizce dersi ,sinavi , konusma konusunda yardimci olabilirim.
Erdem San

Erdem San

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yurtdışı tecrübesi olan yüksek lisanslı eğitmenden her düzeyde İngilizce ders verilir. Ortaokul, lise, üniversite. TOEFL, YDS ve her tülü sınavlara hazırlık dersleri. Konuşma dersleri.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayfer Esmer
İngilizce Özel Ders   04/12/2017

Seher hanımdan 2 aydır ders almaktayız. Dersi güzel anlattığını düşünüyorum. Kızımla olan iletişimi de oldukça kuvvetli, Çok hanımefendi bir bayan, şu an derslere devam etmekteyiz. Seher hanım, sitenize güvenebileceğimi ispatladı. Armut piş ağzıma düş teşekkürler. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

         
Bahadır Gülüm
İngilizce Özel Ders   26/11/2017

Cengiz hocayla birlikte 4 ders yaptık..Buraya yorum yazmak için özellikle bekledim. Gerçekten memnun olup olmayacağıma bakmak istedim.Evet, gerçekten memnunum. Çünkü benim eksiklerimi tespit ederek beni çalıştırmaya başladı. Haftada iki gün, toplam iki buçuk saat birlikte ders yapıyoruz. İngilizceyi öğrenmek için istekli ve gayretli olmalısınız. Cengiz Hocayla çalışmaya devam edeceğim. Yeniden başlayacak olanlara da tavsiye ederim.

         
Ecem Gorener
İngilizce Özel Ders   22/11/2017

Çok memnun kaldım. İlk kez ingilizceyi öğrenebileceğimi anladım. Ve öğrendiklerimi konuşabiliyorum. Çok mutluyum. Teşekkürler.

         
Canan Yıldız
İngilizce Özel Ders   21/11/2017

sara hocanın anlatma tarzı ve not tutturma tarzı mükemmel .bugüne kadar bir çok kişi ile çalıştım gerçekten hakkını vererek ve üstün koru değil de derinlemesine bir çalışma sağlıyor birinci derse hiç bir şey öğrenmem düşüncesi ile başlıyorsunuz ders bitiminde bir çok kelime ve bir çok cümle kuruyorsunuz .her kese tavsiye edeceğim bir hocadır .bugüne kadar bir çok kelimenin yanlış okuyuşunu anladım .sadece birinci derste kendini gösteriyor .herkese kesinlik ile tavsiye edeceğim bir hoca .

         
Gerçek Karavelioğlu
İngilizce Özel Ders   01/11/2017

Çok ilgili ve tecrübeli nerde eksiğimiz var onun üstüne giderek ders anlatıyor .tavsiye edilir

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz