En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders - Armut

En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 118 İngilizce Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yusuf Ali Bozkır

Yusuf Ali Bozkır

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
21 yaşında Uludağ Üniversitesi Felsefe Bölümü öğrencisi. Mevcut durumda Farsça öğrenmekte. Farklı ülkelerden(ABD, Kanada, Hindistan) üyeleri olan yabancı arkadaş gruplarımla sosyal bilimler odaklı online dergi blog üzerinde çalışmakta. Kadim felsefe ve metafizik üzerine kişisel çalışmalar yapmakta ve kişisel kütüphanesini oluşturmaya çalışmakta.
Erdem San

Erdem San

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yurtdışı tecrübesi olan yüksek lisanslı eğitmenden her düzeyde İngilizce ders verilir. Ortaokul, lise, üniversite. TOEFL, YDS ve her tülü sınavlara hazırlık dersleri. Konuşma dersleri.
Altes Akademi

Altes Akademi

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
• İngilizce konuşmayı değiştirme • Telaffuz ve akıcılığınızı geliştirin • İngilizce sözcük dağarcığınızı arttırın • Kültürün konuşmanızı nasıl etkilediğini belirleyin • Doğru konuşmanıza yardımcı olmak için kültürü kullanın • Farklı kültürler için en iyi beden dilini gösterin • Farklı ayar ve durumlar için ifadeleri, soruları ve yanıtları öğrenin Dünyanın herhangi bir yerinde, İngilizce iletişim kurmak için gerekli becerileri ve güvenini kazanacaksınız.
Okan K.

Okan K.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
16 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Gazi Üniverstesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü mezunuyum. 15 yıldır özellikle yetişkinlere genel ingilizce, şirketlere iş ingilizcesi, akademisyenlere ve akademisyen olmak isteyenlere YDS, ortaokul öğrencilerine Teog ve lise öğrencilerine LYS-5 hazırlık dersleri vermekteyim.
. .

. .

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
İstanbul Arel Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunuyum.Yıldız Teknik Üniversitesinde formasyon eğitimimi tamamladım ve dilimi geliştirmek için yurtdışına çıktım.1 yıldan fazla İngiltere Oxfordda dil eğitimi aldım.Yüksek lisansımın yanısıra ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine hem grammer hemde konuşma pratiği üzerine ingilizce dersi veriyorum.
Esra Ozturk

Esra Ozturk

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Lisans ve yukseklisansimi yurtdisinda ingilizce dilinde tamamladim, ayni zamanda yeminli tercumanim her turlu ingilizce dersi ,sinavi , konusma konusunda yardimci olabilirim.
Büşra Kale

Büşra Kale

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Ingilizceyi temelden almak okul hayatında başarılı olmak isteyen herkese faydalı olacağıma inanıyorum.
Dilek Avşar

Dilek Avşar

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
4 yıldır matematik ve ingilizce dersleri veriyorum. Odtü mezunu ingilizce öğretmeniyim. 22 yaşındayım
Ünal Şener

Ünal Şener

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yıllardır özel ders verip yds ben ielts gibi sınavlara öğrenci hazırlayıp konuşma dersi ile öğrencilere iş ve sosyal hayatlarına yönelik konuşma pratikleri kazandırıyorum. Öğrencilerin öğrenme hızlarına uygun konu atlamadan onlara destek oluyorum
Mesut Bey

Mesut Bey

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Ingilizce ogretmenligi mezunuyum. 10 yildir ingilizce öğretmeniyim. yuksek lisans yapmaktayim. abd de 1 yil sureyle bulundum. italya ve cesitli ulkelerde seninerlere katildim. ozel derste oldukca tecrubeliyim. sosyal olarak aktifimdir. satranc ve tavlada iddialiyimdr. sporun hemen her cesidiyle ilgilenmekteym
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Salıh Bakı
İngilizce Özel Ders   16/10/2017

4.Sınıf öğrencisi olan çocuğum için ilk defa doğru birşey yaptığıma inanıyorum Emel Hanım sayesinde tabiki umarım ortaokula hazırlık aşamasında olan çocuğumun yıl sonunda daha da başarılı olmasını saglayacagim. Emel hanımın Genel kültür dersleri ve özellikle ingilizce branşlarında başarılı olması bizim için avantaj oldu. Herşey için çok teşekkür ederim Emel hanım.

         
Kerim Akdag
İngilizce Özel Ders   11/10/2017

Yds ve ielts sinavlari icin ders aldim, derslerimiz tum hiziyla devam ediyor ve notlarima pozitif olarak yansidikca kendime guvenim artiyor. Daha once bircok kursa gittim ama kesinlikle birebir derslerimizin cok daha faydasini gordum. Onur hocami siddetle tavsiye ediyorum. Bana gore harika bir egitmen ve ayni zamanda motivasyon kaynagim.

         
İngilizce Özel Ders   06/10/2017

Fehmi hocayla ilk dersimizi yaptık. Çok iyi anlatımı var. Öğrencinin durumuna göre rota çiziyor. Çok memnun kaldık yurt dışına taşınacağımız zaman kadar hocamızla derslere devam edeceğiz

         
İngilizce Özel Ders   25/09/2017

emre hocam ilk başta kendisini bu işe adamış her yönden güvenilir akedemik bir çizgisi olan bir proje insanı onunla yola çıkmak doğru bir tercih .

         
Onur Kaya
İngilizce Özel Ders   23/09/2017

Çok ilgili ve tecrübeli bir eğitmen. İş dolayısıyla şuan devam edemiyoruz ancak herkese tavsiye ederim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz