En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders | Armut

En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 179 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yeliz  K.

Yeliz K.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Marmara universitesi lisans mezuniyetinden sonra Amerika’da yuksek lisans yaptim ve 10 yil orada yasadim. Amerika’da bircok yabanci ogrenciye ozel ingilizce dersi verdim. Turkiye’ye doneli 1 yil oldu ve burda da ayni ise devam ediyorum. Anaokulu cocuk ve yetiskin ogrencilere ders tecrubem var.
Beytullah U.

Beytullah U.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
İngiltere de yüksek lisans eğitimimi tamamladım. TOEFL,YDS vb. sertifikalarım bulunmaktadır.Özel kurslarda her seviyede genel İngilizce ve YDS-TOEFL-IELTS amaçlı sınav hazırlık dersleri vermekteyim. Birebir sınav hazırlığı dersi verdiğim özel öğrencilerim de bulunmaktadır. İş İngilizcesi konuşma, yazma, okuma ve dinleme alanlarında amaçladığınız İngilizce seviyesine ulaşabilmeniz veya sınav puanını alabilmeniz amacıyla sizin durumunuza yönelik bir sınav programı hazırlayabiliriz. Halen sınav
Nuri B.

Nuri B.

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
yıllık İngilizce Öğretmenliği tecrübem var. Öğrencilerim yabancı dil üniversite sınavlarında Türkiye . . . . gibi dereceler elde ettiler. Bursa Münazara yarışmalarında, Bursa .si oldular. İngilizce'yi konuşmak -okumak-yazmak sizin için artık problem olmayacak. KENDİNİZE GÜVENİN, ÖĞRENMEYİ İSTEYİN, GERİSİ İÇİN i arayın görüşelim.
Ünal  Ş.

Ünal Ş.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yıllardır özel ders verip yds ben ielts gibi sınavlara öğrenci hazırlayıp konuşma dersi ile öğrencilere iş ve sosyal hayatlarına yönelik konuşma pratikleri kazandırıyorum. Öğrencilerin öğrenme hızlarına uygun konu atlamadan onlara destek oluyorum
Birgül M.

Birgül M.

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Gramere boğmadan, eğlenceli ve ihtiyaca yönelik, ingilizce ders ve çeviri konusunda yardımcı olabilirim.
Selman T.

Selman T.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Anadolu Lisesi mezunu, yurtdışı deneyimli hocadan her seviye için, modern metotlar kullanılarak ingilizce özel ders verilmektedir.
Erdoğan Ö.

Erdoğan Ö.

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 11 yıl özel okullarda 4 yıl da Üniversitede derslere girdim. Çok sayıda akademik personeli sınavlara hazırladım. * Cambridge Esol Examinations (starters,movers, flyers, KET, PET, FCE, IELTS) uzmanlık alanımdır. *TOEFL çalıştırabilirim. *YDS ve YÖKDİL uzmanlık alanımdır. (YDS yüz üzerinden 97.5 puanım var) * Çok fazla yurt dışı tecrübem var. Speaking çalışmaları da yapmaktayım. * YKS eşit ağırlıkta çalışmaları umduğu gibi gitmeyen ve sınava DİL al
Ahmet  K.

Ahmet K.

İngilizce Özel Ders · Gemlik, Bursa
Yaklaşık 10 yıllık tecrübe ile Bursa merkez ve Gemlikte her seviye ve sınava uygun ingilizce dersi verebilirim. Özellikle speaking konusunda ileri seviyeye ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Referanlar için lütfen iletişime geçiniz.
Hüseyin P.

Hüseyin P.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
15 yıllık İngilizce tecrübem var. Liseyi Bursa Erkek Anadolu Lisesinde , üniversiteyi Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde % 100 İngilizce okudum. Matematik ve Bilgisayar programlama-kodlama dersleri de verebilirim. Evli ve bir kız babasıyım.
Dilsah Y.

Dilsah Y.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Anadolu lisesi mezunuyum.Lisans eğitimimi Bilkent üniversitesinde tamamladım.Üniversite öğrenimin yüzde yüz İngilizce oldugundan dolayı iyi bir İngilizce düzeyine sahibim.Ayrıca TOEFL IBT ( 86 puan ) ve YDS (85 puan) sınav puanlarım mevcuttur.TOEFL ve YDS sınavları,çeviriler veya öğrenciler için İngilizce ders bilgileri için ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Feyza Oltulu
İngilizce Özel Ders   11/06/2018

Joe mükemmel anlatım tekniklerine sahip harika bir öğretmen. Kendimi arkadaşımın yanında gibi rahat hissettim.Derslerime kesinlikle devam edeceğim👍🏻

         
Özge Dal
İngilizce Özel Ders   03/06/2018

Seval hanım kendini geliştirmiş o artık profesyonel olmuş tebrik ediyorum kendisini. Dolu dolu birisi

         
Mehmet Sezen
İngilizce Özel Ders   23/05/2018

İhtiyacimi tam olarak anlayip, eksiklerimi cok iyi bi sekilde tespit edip, ona gore ders yapmamiz cok olumluydu. Size zaman ayirabilirse kacirmayin derim.

         
Mahmut Ferat
İngilizce Özel Ders   18/04/2018

samimi,ilgili ve en önemlisi öğrencinin seviyesine iniyor olması çok güzel. kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Sümeyra İpek
İngilizce Özel Ders   12/03/2018

Bünyamin Bey kendini gerçekten yetiştirmiş işini severek yapan ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir kişiliğe sahip. Bana çok şey kattı. Emeği için teşekkürler.

         
Banu E
İngilizce Özel Ders   04/03/2018

Cengiz bey ile bir aydan uzun bir süredir derslere devam ediyoruz. Planlı ve disiplinli çalışma biçimi, eksikleri fark edip ona uygun ödevlerle desteklemesi derslerin verimini arttırıyor. Biz daha çok konuşma ağırlıklı çalışıyoruz, konuşurken yaptığım hataları çok yerinde hafızada kalacak şekilde düzeltiyor. Sürekli aktif ve canlı hali dersten kopmayı engelliyor. Uzun bir süre daha devam etmeyi düşünüyorum, emeği ve sabrı için teşekkür ediyorum.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz