En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 540 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Oylum O.

Oylum O.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba. 15 yıllık öğretmenim ve öğrencilik yıllarımdan itibaren özel ders veriyorum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders veriyorum. Yabancı dil eğitiminin küçük yaşlarda başlaması gerektiğine inanıyorum. Derslerine takviye aynı zamanda geleceğe hazırlayıcı bir sistemle çalışıyorum. Ayni zamanda, ‘biliyorum, anliyorum ama konusamiyorum’ diyen yetiskinler icin de speaking agirlikli dersler yapiyorum. Sıkıcı gramer derslerinden uzaklaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Ersin  Y.

Ersin Y.

İngilizce Özel Ders · İnegöl, Bursa
Üniversiteden yeni mezunum suan ogretmenlik yapmaktayim mufredata uygun ortaokul temel beginner egitimi veya speaking grammer konusunda ileri destek saglayabilirim
İlker Ö.

İlker Ö.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi gibi saygın üniversitelerde ingilizce okutmanı olarak toplam 10 yıl çalıştım. Şu an Bursada çalışıyorum ve Nilüferde ikamet ediyorum. Uzun süredir İngilizce özel ders veriyorum. Başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar özel dersler verdim. Bunun yanında çeşitli kitap çevirileri ve akademik çeviriler yapıyorum. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Hazırlık Atlama sınavı (proficiency), YKS DİL, YDS, TOEFL, TOEIC, IELTS, PTE, vb sınav
Ercan C.

Ercan C.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu olarak yaklaşık 10 yıldır İngilizce eğitimi vermekteyim. Esas uzmanlık alanım YDS/YökDil/ YDT ve hazırlık atlama gibi sınav İngilizcesi olup genel İngilizce alanında da ders vermekteyim ve tüm bu derslerim her seviye ve yaş grubunda genel İngilizce, profesyonel hayata yardımcı İş İngilizcesi ve akademik hayatta önünüzü açmak için kullanacağınız YDS/YökDil sınav eğitimleri şeklinde birebir veya online olarak verilebimektedir.
Ebru D.

Ebru D.

İngilizce Özel Ders · Mudanya, Bursa
Mudanya(Burgaz)-Nilüfer(İhsaniye) lokasyonunda Bayan tecrübeli öğretmen den ingilizce özel ve grup dersleri verilir.İlkokul,ortaokul,lise,Lgs ye hazırlık,ingilizce öğrenmek isteyen ev hanımları.Okula yardımcı,tüm derslerden ödev takibi,ve aynı zamanda koçluk.çocuklar,yazın ve kışın ingilizce siz kalmasın.
Ecem A.

Ecem A.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Çanakkale Onsekiz Mart İngilizce öğretmenli bölümü mezunuyum.3 yıl Özlüce Doğa Kolejinde eğitim verdim.Şuan Tan Balat’ta İngilizce öğretmeniyim.Genel İngilizce,proficiency sınavları,yökdil,yds,tepe sınavları için ders vermekteyim.
Muiz N.

Muiz N.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Hello everyone. I m Muiz, from beautiful Tajikistan. I can speak 5 language at advance level. I m professional English and Russian teacher. I have been working as a teacher for 3 years. Currently I m working at Wimbledon academy and Final Okullari. I love teaching and I enjoy being around my students. My teaching method goes through understanding my students problems and making learning more joyful for them. What we learn with pleasure we never forget. Mostly, I will focus on speaking fluency,
Beckham H.

Beckham H.

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Native Like Speaker of English. You have two choices to learn English. 1. We will Practice English outside in Malls, hstorical places and other places. You will be acquired language. 2. In the classroom environment. You will be learned language. Lessons will be English for daily life conversation. English for advanced profecciency. English for primary, secondary and high school students. English for all grown-up people
Dilek  G.

Dilek G.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhabalar. Ben Dilek. Bursa'da Uludağ Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Üçüncü sınıfım. İngilizce özel ders verebilirim. Kendimi çeviri alanında da başarılı buluyorum.
Berk S.

Berk S.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yabancı bir ülkede doğup büyümüş ve oradaki eğitimle İngilizce öğrenmiş biri olarak İngilizce ile ilgilenenleri konuşarak, interaktif bir eğitime bekliyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mine Feyza Bilgiç Sarı
İngilizce Özel Ders   18/05/2020

İhsan hocadan Skype üzerinden ders alıyoruz. Amerika'ya gideceğimiz için orada yaşamış olması, oranın günlük konuşma tarzını biliyor olması bizim çok iyi oldu. LGS sınavından önce eksiklerimizi tamamlamak ve Abd için konuşmayı öğrenmek adına faydalı olacağını görüyorum.

         
Süreyya B
İngilizce Özel Ders   02/05/2020

Kesinlikle alanında çok hakim ve enerjik bir hoca, verdiği motivasyonu ile İngilizce konuşmanın eğlenceli olduğunu farkettim. Hocamızın derslerine herkese tavsiye ederim.

         
İngilizce Özel Ders   07/04/2020

Şerif’e hanım gerçekten işinde çok başarılı.Derslerimiz çok verimli geçiyor.tavsiye ederim kesinlikle

         
Gizem Kumbasar
İngilizce Özel Ders   23/03/2020

Serife Hoca iletişim becerileri yüksek birisi, eksiğimin nerede olduğunu farkedip nasıl geliştirebileceğim konusunda birçok farklı öneriler getiriyor. Dili severek öğrettiği her halinden belli. Ders saati dışında da benimle ilgilenip ödevler verdi, kontrol etti. Kendisine buradan da çok teşekkür etmek istedim. Ben doğru öğretmenimi buldum

         
Rabia Kırıkçılar
İngilizce Özel Ders   15/03/2020

Gamze hanımla ön görüşme sonrasında çalışmaya başladık. Şimdilik iki saatlik bir ders gerçekleştirdik. Kendisi içten, oldukça yardımsever, rahatlatıcı ve derse hazırlık yapan bir eğitimci. Tavsiye ediyorum.

         
Merve Yılmaz
İngilizce Özel Ders   15/03/2020

Şerife Hanımla bugün ilk dersi yaptık. Bir Türk olarak Ingilizcesi oldukça iyi. Ilk dersi yapayım bakayım memnun kalmazsam bir daha ders almam diyordum ama haftada 2kez gorusmeye karar verdim. Hem enerjik hem pozitif. Umarım ben de onun gibi konuşabilirim. Kardeşime de ondan ders aldırmaya karar verdik sınav dönemlerinde destek amaçlı.

         
Elif M
İngilizce Özel Ders   11/03/2020

Cengiz Hocayla ikinci kez Yökdile girmek için hazırlanırken sınava kısa bir süre kala yolumuz kesişti. Henüz sonuçlar açıklanmamış olsa da kısa süre içerinde verimli bir çalışmayla güzel bir sonuç aldığımıza inanıyorum. Cengiz Hoca sınava hazırlıkta hem eğitim olarak hem de moral ve psikoloji olarak yanımda oldu. Çok teşekkür ederim.

         
Kemal Büyüktaş
İngilizce Özel Ders   13/02/2020

Bir den fazla alanda özel ders aldım. Fakat bu kadar sevecen bir şekilde işini severek yapan ile rastlamadım, kesinlikle işi konusunda ve bilgisi konusunda fazlasıyla iyi. Şüphesiz deneyebilirsiniz.

İlçe İlçe İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz