En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders - Armut

En İyi 10 Bursa İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 105 İngilizce Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Büşra Kale

Büşra Kale

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Ingilizceyi temelden almak okul hayatında başarılı olmak isteyen herkese faydalı olacağıma inanıyorum.
Elif Akpinar

Elif Akpinar

İngilizce Özel Ders · Yıldırım, Bursa
Ozel bir okulda ingilizce ogretmeniyim. Ingilizce konusma ve anlama konusunda ozel olarak ilgilenebilirim.
Ünal Şener

Ünal Şener

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yıllardır özel ders verip yds ben ielts gibi sınavlara öğrenci hazırlayıp konuşma dersi ile öğrencilere iş ve sosyal hayatlarına yönelik konuşma pratikleri kazandırıyorum. Öğrencilerin öğrenme hızlarına uygun konu atlamadan onlara destek oluyorum
Şaban Şen

Şaban Şen

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Yurt içi ve yurt dışında İngilizce öğretmenliği ve tercümanlık deneyimi olan devlet okullarında ve özel kurslarda uzun yıllar eğitim veren 25 yıllık İngilizce öğretmeniyim ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine teog, açık öğretim sınavları, YGS-LYS ingilizce alanına ve YDS ye uygun özel ders eğitimi verilir.
Savaş Gençtürk

Savaş Gençtürk

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
*Bursa Uludağ Üniversitesi - İngilizce Öğretmenliği Yüksek Lisans *İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi - Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunu *3 yılı üniversite düzeyinde olmak üzere toplamda 6 yıllık tecrübe *İngilizce öğretmenliği alanındaki yüksek lisans *Genel İngilizce, IELTS, TOEFL, YDS, İş İngilizcesi, Hazırlık Atlama, İngilizce Ödev Makale Destek *Uluslararası Konferanslar *Akademik Makaleler
Deniz Açık

Deniz Açık

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Referanslı ingilizce öğretmeninden iniglizce özel ders. Referanslar ; Acıbadem Bireysel Ders Ofisi Seçkin Eğitim Ataşehir Uluay Tercümanlık Ofisi Eda & Eren Y. ( Özyeğin Üniversitesi Hazılık Sınıfı ) Metehan D. (Üsküdar Amerikan (SEV) 4.sınıf öğrencisi ) Güney Ç. ( Çamlıca Bilfen 6.sınıf) Göktuğ E. G. ( Üsküdar Amerikan (SEV) 5.sınıf öğrencisi ) Gökalp K. ( Acarkent Ted koleji 4.sınıf) Ece Lal A. ( Ataşehir Doğa Koleji 6.sınıf Öğrencisi) Bekir Ş. ( Akbank Şube müdürü ) Beyazıt B. (
Okan K.

Okan K.

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
16 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Gazi Üniverstesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü mezunuyum. 15 yıldır özellikle yetişkinlere genel ingilizce, şirketlere iş ingilizcesi, akademisyenlere ve akademisyen olmak isteyenlere YDS, ortaokul öğrencilerine Teog ve lise öğrencilerine LYS-5 hazırlık dersleri vermekteyim.
Mesut Bey

Mesut Bey

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Ingilizce ogretmenligi mezunuyum. 10 yildir ingilizce öğretmeniyim. yuksek lisans yapmaktayim. abd de 1 yil sureyle bulundum. italya ve cesitli ulkelerde seninerlere katildim. ozel derste oldukca tecrubeliyim. sosyal olarak aktifimdir. satranc ve tavlada iddialiyimdr. sporun hemen her cesidiyle ilgilenmekteym
Tuğba Arslan

Tuğba Arslan

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Celal Bayar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyon aldım, özel bir okulda İngilizce Öğretmenliği yapmaktayım. Oxford University ve Cambridge University den çeşitli sertifikalarım var. Okula yardımcı ders, teog, yds için ders verilir. Herkes İngilizce öğrenebilir. Yeter ki doğru kişiyi bulun.
Fatih Türker

Fatih Türker

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa
10 yıldır ingilizce öğretmeniyim ve özel derskonusunda deneyimliyim her seviyede birebir yada grup dersleri verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yigit Yilmaz
İngilizce Özel Ders   07/08/2017

Emre Hoca ile yaklasik bir aydir is ingilizcesi uzerine calisiyoruz.Tamamen amaca ve ihtiyaca yonelik bir program uzerinden dersler ilerliyor. Kendisi son derece uzman ,iletisimi cok kuvvetli bir akademisyen. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
İngilizce Özel Ders   01/08/2017

Cengiz Bey gerçekten çok sabırlı ve işini çok iyi yapan bir öğretmen. İngilizceyi hiç sevmediğim halde sayesinde baya yol kat ettiğimi düşünüyorum. Sadece ders saatlerinde değil daha sonrasında da öğrencisine destek vermeyi ihmal etmeyen ve sizin neler yapabileceğinizi önünüze koyabilen biri. Yani sözün özü kesinlikle Cengiz Bey ile çalışmanızı tavsiye ederim :)

         
Umut Gültekin
İngilizce Özel Ders   26/07/2017

cok cok iyi ders anlatıyor hemen kavratıyor:) çok memnun kaldım tesekkür ederim kendisine :)

         
Orkide Orkide
İngilizce Özel Ders   26/07/2017

Yasemin hanım işinde çok disiplinli,çocuklar ve gençlerle iyi iletişim kurabilen ve ingilizceyi sevdirerek öğreten bir eğitmen.kızım çok memnun kaldı ve bir çok arkadaşına da tavsiye ederek derse başlamalarına vesile oldu.

         
Emin Guliyev
İngilizce Özel Ders   17/07/2017

Ingilizce benim için çok zordu emre hocanı seçtikten sonra ingilizcenin üstesinden gelebilecegimi anladım😇

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz