En İyi 10 Bursa Marka Tescil

4 Marka Tescil Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 20 Marka Tescil hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Danış Patent

Danış Patent

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği bu çağlarda Sınai ve Fikri mülkiyet haklarının korunması aşamasında; Marka, Endüstriyel Tasarım,Patent ve Faydalı Model tescilleri gibi konularda müvekillerimize kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz. Danış Patent danışanlarına yurtiçi ve yurtdışı patent, marka ve endüstriyel tasarım tescilleri konusunda müvekillerimizin beklentilerini her zaman bir adım önünde olmayı hedefleyen kurumumuz, alanında deneyimli ve uzaman kadrosu ile mevzuatın izin verdiği
Aral Patent Bilişim Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Aral Patent Bilişim Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Marka Tescil · Osmangazi, Bursa
ARAL PATENT LTD.ŞTİ. OLARAK; MÜVEKKİLLERİMİZE SINAİ MÜLKİYET ALANINDA, MARKA TESCİL, PATENT TESCİLİ, EBDÜSTRİYEL TASARIM TESCİLİ, FAYDALI MODEL TESCİLİ, YURTDIŞI MARKA TESCİLİ, YURTDIŞI TASARIM İŞLEMLERİ, COĞRAFİ İŞARETLER KONULARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
Sağlam Patent A.ş.

Sağlam Patent A.ş.

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Sağlam Patent Anonim Şirketi, Sektörde yılların tecrübesine sahip çözüm ekibiyle, her geçen gün ihtiyaçların yeniden şekillendiği günümüzde ortaya çıkan yeni stratejiler doğrultusunda çözüm odaklı iş anlayışını hedefe ulaşmada en etkin biçimde kullanmaktayız. Hedef merkezine müşteri memnuniyetini alarak çözümler sunan Sağlam Patent A.Ş. uyguladığı stratejilerde anlaşılabilirlik ve şeffaflık ilkesiyle hareket etmekteyiz. Hızın çok önemli bir hal aldığı zamanımızda sizi anlıyor ve en süra
Enmarka Danışmanlık

Enmarka Danışmanlık

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Enmarka olarak Türkiye de Sınai Haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek müşterilerinin global pazarda rekabet şansını arttırmak hedefiyle yola çıkmıştır. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı doğru hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin işletmelerinin en değerli varlığı olan markalarını korumak ve ürünlerinin kalitesini belgelendirmek için tüm gücümüz ve varlığımızla çalışmaktayız. Enmarka olarak, özel sektörde ye
Ledsmart Aydınlatma Sistemleri

Ledsmart Aydınlatma Sistemleri

Marka Tescil · Osmangazi, Bursa
Ledsmart Aydınlatma Sistemleri, ev ve ofiste yer alan led aydınlatma sistemleri, led armatür, endüstriyel ürünler, kendi imalatımızdır.
Saydam Patent

Saydam Patent

Marka Tescil · Osmangazi, Bursa
Online marka tescilleri konusunda 30 dk da müracaat yapma hızına sahip deneyimli uzman marka ve patent uzmanlarından oluşan firmamız, şimdiye dek 10.000 lerce marka tesciline imza atmıştır.
Asist Patent Limited Şirketi

Asist Patent Limited Şirketi

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Asist Patent, sınai mülkiyet alanında edindiği tecrübeler ve deneyimler çerçevesinde yetiştirdiği vekiller ve danışman kadrosu ile sınai mülkiyet bilincinin geliştirilmesi, rekabetçi ortamın inovatif düşüncelerle yapılandırılması konusunda marka tescili, patent ve faydalı model tescili konularında hizmet veren danışmanlık şirketidir. .
Hedef Patent Belgelendirme

Hedef Patent Belgelendirme

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Hedef Patent 2003 yılından beri yurt içi ve yurt dışı marka tescilleri ile ilgili uzman kadrosu ile faaliyet gösteren bir şirkettir. Marka , patent, tescilleri, ISO Belgelendirmeleri, Devlet Destekleri ile ilgili alanlarda faaliyet göstermektedir. Firmaların Ar-Ge departmanlarına patent araştırma ve patentlenebilirlik eğitimleri vermektedir. Bursa Ekohaber gazetesinin patent sayfasını hazırlamaktadır.
Turkmarkatescil

Turkmarkatescil

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Marka tescil ve başvuru sürecinizde tüm işlemleriniz avukat aracılığı ile sürdürülecektir. Marka vekilimiz avukattır, tüm süreç bu güvence altında yürüyecektir. Marka başvuru yaptığınız gün TPE onaylı marka başvuru belgenizi aynı gün iletiyoruz.
Öncü Patent Ofisi

Öncü Patent Ofisi

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Sektörde 10 yıllık tecrübeye sahip olan ve aynı zamanda hukuk bürosu olarak faaliyet gösteren bir şirketiz. Butik olarak çalışarak kurumsal firmalara bire bir danışmanlık yapıp müvekkillerimizin işletmesinde çalışan bir personel gibi görev yapmaktayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Handan Duri
Marka Tescil   06/07/2020

Serkan bey işi konusunda oldukça donanımlı ve iletişimi çok kuvvetli . Sürecin başından sonuna kadar karşılaşabileceğim tüm prosedürleri en detayları ile anlatıp eksiksiz hakim olmamı sağladı. Tüm sorularıma hukuki dayanakları ile cevap aldım. İyi ki varsınız

         
Gizem Kutun
Marka Tescil   26/03/2020

Cok zorlu bir gundemde inanilmaz ilgili davrandi Serkan Bey. Tescil surecimize hemen basladik. Tavsiye ederim.

         
Özlem Tekol
Marka Tescil   28/01/2020

Kesinlikle mükemmel güven veren karşı tarafı iyice dinleyen açıklama yapan bir firma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim

         
Arda Bircan
Marka Tescil   19/01/2020

Serkan Bey süreç boyunca her konuda bilgi verdi. Konusuna hakim ve tecrübeli. Tekrar fırsat olursa çalışmak isteyeceğim bir firma.

         
Alparslan Tekiner
Marka Tescil   20/11/2019

Anlam patent ofisine marka tescilimiz sırasında işlemlerimizi kolaylaştırdıkları için ve nazik yaklaşımları için teşekkür ederim.

         
Süleyman Talat Ünel
Marka Tescil   23/07/2019

Marka tescili ile ilgili aklıma takılan tüm soruları gayet detaylı bir şekilde cevapladılar. Tescil etmek istediğim marka ile ilgili süreç içerisinde oluşabilecek tüm problemler ve gelişmeler hakkında bilgilendirdiler. En önemlisi ise kendi tecrübeleri ile beni yönlendirdiler. Marka ile ilgili uzun yıllar hizmet alacağım ve herkese tavsiye edeceğim bir firma.

         
Çiğdem Yılmaz
Marka Tescil   01/05/2019

Benim bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap veren Serkan Bey e çok teşekkür ederim.Başvurum hemen gerçekleşti sorunsuz ve hızlı bir şekilde.Umarım markam da onaylanır.

         
Kaan Yomralıoğlu
Marka Tescil   31/03/2018

Çok memnun kaldık gerçekten çok disiplinli ve taahhüt ettiklerini düzgün yapan bir firma tekrar patent alacaksam bir yer aramama gerek yok tebrikler...

Marka Tescil hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz