Hizmet Ver

4 Bursa Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 125 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Öğrenci Koçu

En İyi 10 Bursa Öğrenci Koçu

Oğuzhan Acar photo

Oğuzhan Acar

20.06.2021

Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Psikolog - Eğitim Danışmanı 6 yıldır eğitim kurumlarına, özel okullara ve dershanelere danışmanlık veriyorum. YKS hazırlık sürecindeki öğrencilere koçluk yapıyorum. Psikolojik faktörlerin ve rehberliğin en önemli olduğu, hayatımızı şekillendirdiğimiz bu yılda profesyonel bir koçluk ve psikolojik...

Büşra Narman photo

Büşra Narman

24.08.2020

Öğrenci Koçu · Osmangazi, Bursa

Uludağ Üniversitesi mezunuyum. Sekiz yıldır bir eğitim kurumunda idarecilik yaptım. Şimdilerde Özel Bursa Dikkaldırım Final Kişisel Gelişim Kursu Uzm.Eğitim Koçu olarak çalışıyorum. Ortaokul, lise ve yetişkin üniversite hazırlık öğrencilerine telefonla ve internet üzerinden iletişim kurarak...

Ahmet Sevinç photo

Ahmet Sevinç

29.05.2021

Öğrenci Koçu · Osmangazi, Bursa

Merhaba, 2020 YKS Sayısal derece öğrencisiyim. Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği'nde tam burslu olarak okumaktayım. Aynı zamanda bir özel öğretim kursunda öğrencilere koçluk yapmaktayım ve çevremdeki ciddi öğrencileri YKS'ye hazırlamaktayım. Seni de YKS'ye hazırlamamı istiyorsan benimle...

Ebru Çakmak photo

Ebru Çakmak

15.06.2021

Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

İçinizdeki potansiyeli bulmak ve harekete geçmek için buradayım.yaşamınıza katkı ve fayda sağlamayı seçiyorum

Tolga Bahadır Şimşek photo

Tolga Bahadır Şimşek

11.06.2021

Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

21.yy Kazanımları ve Geleceğin meslekleri ışığında öğrencilerimizin liselere ve üniversiteye hazırlık sürecindeki tüm aşamalarını beraberce planlamaktayız.Ders çalışma programları ve başarıyı arttırma metodları üzerinde çalışmalar yapmaktayız.Ayrıca öğrencilerin küresel bir Dünya vatandaşı olmak...

İsmail Canavar photo

İsmail Canavar

09.08.2019

Öğrenci Koçu · Osmangazi, Bursa

Yol gösteren birine ihtiyaç yoktur. kendi doğru yolunu kendin çizmen için içindeki gücü ortaya çıkaran birine ihtiyaç vardır. Eksik olan şey kisilerin kendisine olan güveni.

Busenur Çiftci photo

Busenur Çiftci

23.05.2021

Öğrenci Koçu · Gemlik, Bursa

Sertifikalı yaşam koçluğu yapıyorum. Başta öğrencilere yönelik olmak üzere her yaştan insana uygun bir miktarda yardımcı olmak isterim.

Elif Akyol photo

Elif Akyol

23.04.2021

Öğrenci Koçu · Gemlik, Bursa

Öğrencinin derslerini, sınavlarını netlerini takip eddip yapamadığı soruları anlatabilirim. bu şekilde çalışmak için motivasyonu olmayan öğrenciye elimden geldiğince desteklerim.

Bilge Tekin photo

Bilge Tekin

30.03.2018

Öğrenci Koçu · Yıldırım, Bursa

Profesyonel eğitim ve dikkat koçluğu. 2500 saat öğrenci koçluğu yaptım. %100 başarı odaklı kişiye ve ihtiyaçlara özel gelişim programları hazırlıyorum.

Begüm Kortun photo

Begüm Kortun

18.06.2021

Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Bu hayat bizim. Yorulmak da var içinde dinlenmek de koşmak da adımlamak da. Her süreci kendi başımıza atlatmak zorunda değiliz. Ben öğrenci koçu ve stres yönetimi uzmanı olarak öğrencilerime eşlik etmekten memniyet duyuyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bursa Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bursa Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Öğrenci Koçu için Bursa içinde toplam 125 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 31 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 629 kişi Bursa Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl