Hizmet Ver

4 Bursa Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 120 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Bursa Öğrenci Koçu

Büşra Narman photo

Büşra Narman

24.08.2020

Öğrenci Koçu · Osmangazi, Bursa

Uludağ Üniversitesi mezunuyum. Sekiz yıldır bir eğitim kurumunda idarecilik yaptım. Şimdilerde Özel Bursa Dikkaldırım Final Kişisel Gelişim Kursu Uzm.Eğitim Koçu olarak çalışıyorum. Ortaokul, lise ve yetişkin üniversite hazırlık öğrencilerine...

FARUK AKTAŞ photo

FARUK AKTAŞ

07.03.2021

Öğrenci Koçu · Gemlik, Bursa

HERKESE MERHABA MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ MEZUNUYUM. 8 YIL YÖNETİCİLİK YAPTIM. YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ YANISIRA İLİŞKİ, EĞİTİM VE KARİYER KOÇLUĞU EĞİTİMİM DE VAR. AYRICA HUMAN DESIGN EĞİTİMİ DE ALMAKTAYIM. HAYATIN BİZE GETİRDİĞİ OLUMSUZLUKLARI, ARADA...

İsmail CANAVAR photo

İsmail CANAVAR

09.08.2019

Öğrenci Koçu · Osmangazi, Bursa

Yol gösteren birine ihtiyaç yoktur. kendi doğru yolunu kendin çizmen için içindeki gücü ortaya çıkaran birine ihtiyaç vardır. Eksik olan şey kisilerin kendisine olan güveni.

Elif Akyol photo

Elif Akyol

23.04.2021

Öğrenci Koçu · Gemlik, Bursa

Öğrencinin derslerini, sınavlarını netlerini takip eddip yapamadığı soruları anlatabilirim. bu şekilde çalışmak için motivasyonu olmayan öğrenciye elimden geldiğince desteklerim.

Bilge Tekin photo

Bilge Tekin

30.03.2018

Öğrenci Koçu · Yıldırım, Bursa

Profesyonel eğitim ve dikkat koçluğu. 2500 saat öğrenci koçluğu yaptım. %100 başarı odaklı kişiye ve ihtiyaçlara özel gelişim programları hazırlıyorum.

Rıdvan Akın photo

Rıdvan Akın

20.04.2018

Öğrenci Koçu · Yıldırım, Bursa

MATEMATİK-GEOMETRİ alanında profesyonel bir yardım verilir.isteyen öğrencilere kaynak temin edilir Yüksek lisans+eğitim koçluğu tecrübesi de eklenince sonuç AŞİKAR. yıllık tecrübeye sahip matematik öğretmeniyim.Aynı zamanda tüm tyt ve ayt...

Serkan Keskin photo

Serkan Keskin

18.07.2020

Öğrenci Koçu · Gürsu, Bursa

Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere hedeflerine ulaşmaları için yapacaklarım: -online konu anlatımı -soru çözümü -kaynak tavsiyesi -derslere göre konu çalışma teknikleri -özel ders notları -hedefi yüksek olanlar için buradayım.

Nuran Özsöz photo

Nuran Özsöz

09.12.2019

Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

2009 yılından bu güne Bursa'nın alanında en deneyimli profesyonel koçu olarak, eğitim ( öğrenci ) yaşam ve yönetici koçluğu yapmaktayım. Ofisim FSM Bulvarı Dünya iş merkezinde bulunmakta. Fiyatlarımız öğrencilerimiz için 100 TL gibi çok uygun bir...

İ&d photo

İ&d

13.02.2018

Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Başarısız öğrenci yoktur. Sadece kendine ve öğrenme yeteneğine güvenmeyen öğrenci vardır. Herkesin kendine özgü bir potansiyeli var. Bu potansiyeli fark ederek ortaya çıkarmak öğrenci koçluğu çalışmasının özünü oluşturmaktadır.Öğrenci koçluğu,...

Kübranur Tatar photo

Kübranur Tatar

06.10.2020

Öğrenci Koçu · Orhangazi, Bursa

Türkiye ilk bin dereceli Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden yks danışmanlığı✍🏻😃 EA 1499. SÖZ 799.su Kendi çalışma sistemimle size yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. Haftalık ve aylık program ve takip✔️ Kaynak analizi ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Öğrenci Koçu Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bursa Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bursa Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Öğrenci Koçu için Bursa içinde toplam 120 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 29 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 592 kişi Bursa Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl