Hizmet Ver

4 Bursa Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 53 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Online Psikolog

BursaOnline Psikolog

Kubilay Bayram photo

Kubilay Bayram

18.05.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Lisans hayatımda, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ve Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastanesi'nde stajlarımı tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Topluluğu'nun yönetim kurulu...

İrem Yıldızer Sarımahmut photo

İrem Yıldızer Sarımahmut

07.06.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Uzman Aile Danışmanıyım. İlişki sorunları için oldukça bilimsel yöntem olan Gottman yönteminden, bireysel seanslarda şema terapi, duygu odaklı yaklaşımdan faydalanıyorum. , Ergenler, çocuklar için oyun terapisi, sanat terapi uygulamaları yapıyorum.

Özge Özgür photo

Özge Özgür

15.06.2021

Online Psikolog · Osmangazi, Bursa

Merhabalar, ben Özge Özgür. 2018 İstanbul Psikoloji mezunuyum, Şu anda İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji eğitimi almaktayım. Online platformda yetişkin danışanlarla çalışmaktayım. Seanslarda BDT, Çözüm Odaklı Terapi ve Pozitif Psikoloji ekolleri ile çalışmaktayım.

Ayşenur Doğan photo

Ayşenur Doğan

07.06.2021

Online Psikolog · Karacabey, Bursa

İstanbul Şehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Haydarpaşa Numune Hastanesi Rehabilitasyon merkezi ve okullarda staj yaptım. Şuan Dil ve Konuşma terapisi alanında yüksek lisans yapmaktayım.Çocuk, Ergen ve ebeveynlerle çalışıyorum.Alanın en yetkin hocalarından...

Selin Gökçadır photo

Selin Gökçadır

07.06.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Ergen, yetişkin ve aile psikoloğu olarak online hizmet vermekteyim. Başta kaygı bozuklukları olmak üzere, depresyon, kendilik sorunları, öfke kontrol problemi, özgüven eksikliği gibi hayat kalitesini düşüren konularda bilişsel davranışçı terapi ve şema terapi yöntemleriyle danışanlarıma yardımcı...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bursa Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bursa Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Psikolog için Bursa içinde toplam 53 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 388 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 949 kişi Bursa Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Bursa Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl