Hizmet Ver

4 Bursa Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 47 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Online Psikolog

Bursa Online Psikolog

Kubilay Bayram photo

Kubilay Bayram

18.05.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Lisans hayatımda, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ve Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastanesi'nde stajlarımı tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Topluluğu'nun yönetim kurulu...

Sabiha Esra Özbey photo

Sabiha Esra Özbey

28.09.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Bursa'da kendi açtığım yetişkinler için psikoterapi hizmeti veriyorum. Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. Bundan önce Spontan Psikolojik Danışmanlık'ta terapi hizmeti verdim. Kişilik değerlendirme, bağımlılıklar vb. Pek çok alanda onlinr ve yüzyüze eğitimlere katıldım ve...

Özge Özgür photo

Özge Özgür

15.06.2021

Online Psikolog · Osmangazi, Bursa

Merhabalar, ben Özge Özgür. 2018 İstanbul Psikoloji mezunuyum, Şu anda İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji eğitimi almaktayım. Online platformda yetişkin danışanlarla çalışmaktayım. Seanslarda BDT, Çözüm Odaklı Terapi ve Pozitif Psikoloji ekolleri ile çalışmaktayım.

Büşra Ümmü Gülsüm Şen photo

Büşra Ümmü Gülsüm Şen

15.06.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Merhabalar, Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. İstanbul Gedik Üniversitesi’nden Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı eğitimi aldım. Türk Psikoterapistler Akademisi’nden Cinsel Terapi ve Aile Terapisi Uygulayıcı eğitimlerimi tamamladım.

İrem Yıldızer Sarımahmut photo

İrem Yıldızer Sarımahmut

07.06.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Uzman Aile Danışmanıyım. İlişki sorunları için oldukça bilimsel yöntem olan Gottman yönteminden, bireysel seanslarda şema terapi, duygu odaklı yaklaşımdan faydalanıyorum. , Ergenler, çocuklar için oyun terapisi, sanat terapi uygulamaları yapıyorum.

Nilay Kahraman photo

Nilay Kahraman

19.07.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Ben Nilay Kahraman. Uludağ Üniversitesi psikoloji mezunuyum. Yüksek lisansımı Klinik Psikoloji üzerine Istanbul Gelişim Üniversitesi'nde tamamladım. Eğitimimi bilişsel davranışçı terapi temelinde aldım. Ayrıca aile ve çift terapisi eğitimim mevcuttur. Mesleğimin gelişmelerini yakından takip ederek...

Zeynep Betül Ardıç photo

Zeynep Betül Ardıç

29.07.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Merhaba. Psikoloji lisansımı tam burs ile bitirdikten sonra Aile Danışmanı ünvanını aldım. Problem yaşayan çift ve ailelerle, sınav kaygısı taşıyan ergenlerle ve çocuklarla görüşmeler yapmaktayım. Ayrıca Objektif ve Projektif çocuk testleri uygulamaktayım. Yüz yüze ve online olarak Bilişsel...

Alzira Gireyhan photo

Alzira Gireyhan

16.06.2021

Online Psikolog · İnegöl, Bursa

Merhaba ben Psikolog Alzira Gireyhan. Yaşar Üniversitesi psikoloji mezunuyum, ve tez aşamasında olmak üzere yüksek lisansıma devam etmekteyim. Pandemi sürecinden dolayı seansları online olarak sürdürüyorum. Ergen ve yetişkin danışanlar kabul ediyorum ama bunun yanında aldığım filial terapi...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bursa Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bursa Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Psikolog için Bursa içinde toplam 47 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 440 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,236 kişi Bursa Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Bursa Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl