En İyi 10 Bursa Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 86 Psikolog hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Zeynep Gökmen

Zeynep Gökmen

Psikolog · Mustafakemalpaşa, Bursa
Merhabalar, psikolog olarak çalışan bizler gerek lisans hayatımız, gerek yüksek lisans ve staj süreçlerimiz boyunca sayısız danışanlarla görüşüyor ve gereken desteği ve motivasyonu danışanlarımıza gösteriyoruz. Sizlerle de bu süreçte yan yana bulunmaktan memnuniyet duyarım. Dilediğiniz zaman bilgi almak için arayabilir ya da teklif vererek ortak bir payda da buluşup randevu oluşturabiliriz. BİYOGRAFİ; Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji mezunuyum, aynı zamanda varoluşumuzu, entellektüel yap
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Duygu A.
Psikolog   01/02/2021

Tolga Bey ile henüz iki seans terapimiz olmasına rağmen kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz, anlaşılamama endişesi yaşamayacağınız bir psikolog. İyileşeceğinize daha çok inanmanızı sağlıyor. Seans süresi, Tolga Bey'in ilgisi ve sağladığı motivasyon, hepsi tam puan. Bunu okuyan arkadaşım, yaşadığın karmaşayı ve arayışı biliyorum, umarım her şey senin için çok güzel olur.

         
Batın V.
Psikolog   25/01/2021

Kendisi gerçekten çok iyi bir insan bir destek arayıp düşünüyorsanız hemen düşünmeyi bırakın ve kendisini arayın mutlaka sizede dönüş yapacaktır :)

         
Hilal Y.
Psikolog   12/12/2020

İşinin ehli bir psikolog, konuştuğunuzda asla gerilmeyeceğiniz gönül rahatlığı ile çok güzel iletişim kurabileceğiniz, sizi doğru sonuca ulaştıracak bir psikolog. Hayatınızın cevapları daima sizin içinizde saklıdır, onları ortaya cıkarmak zaman alır, düşünce dağınıklığınızı azaltmak adına bir destek gerekir ve o desteği en güzel şekilde verebilecek biri :)

         
Merve B.
Psikolog   14/11/2020

İlk seansımdı. İlgiyle dinledi beni. Memnun oldum. Bana sunduğu çözümü denemeye karar verdim ilk seansta. Bana bu güveni verdi. Seanslarıma devam edeceğim :)

         
Ümmihan K.
Psikolog   29/10/2020

Konusunda uzman, çocukla ilgili ,çözüm odaklı . Yola yeni başlıyoruz ama birlikte yürümekten keyif alacağımıza inanıyorum.

         
Sena K.
Psikolog   26/10/2020

Melisa hanımın danışanı olduğum için çok mutluyum,memnunum👍🏼 💜 hala danışanı olmaya devam ediyorum hizmet almanızı öneririm,güleryüzünden anlayışından kaynaklı teşekkür ediyorum🥰

         
Merve K.
Psikolog   20/10/2020

Online terapiye karşı önyargılarım kırıldı, daha önce yüz yüze terapi almıştım online olduğunuda da farklı hissetmediğimi fark ettim. Devam edeceğiz bana iyi geleceğini hissediyorum

         
Oktay C.
Psikolog   19/10/2020

Begüm hanım tanıştığımız günden bu yana terapinin bir süreç olduğunu söyler ve seanslara devam ettikçe bunu daha iyi anladım. Kendisine çevremi yönlendirmek istedim, benim terapi sürecimi etkileyebileceği için kabul etmedi bu işi gerçekten hakkıyla yapıyor. Teşekkür ederim.

Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz