En İyi 10 Bursa Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 98 Psikolog hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Damla Y.

Damla Y.

Psikolog · Nilüfer, Bursa
Psikoloji lisansımı Yeditepe Üniversitesi'nde yaptım. Şu an Kent Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programındayım. Yetişkin, ergen ve çocuklara yönelik pek çok eğitim aldım ve almaya devam ediyorum. Genellikle güncel problemler ve geçmiş yaşantılar üzerine Şema Terapi yöntemleriyle çalışıyorum. Panik atak, kaygı bozuklukları,fobiler, depresyon, stresle başa çıkma, öfke kontrolü, kayıp ve yas, ilişki sorunları, iletişim problemleri çalıştığım konu başlıklarından birkaçı. instagr
Ömer  A.

Ömer A.

Psikolog · Nilüfer, Bursa
Lisans: Sakarya Ünv. Pdr Yüksek Lisans: Selçuk Pdr Aile Terapisi Eğitimi: ODTÜ Öğrenci Koçluğu: FÜSEM Uyguladığım Testler: Denver, projektif testler, kişilik testleri, yetenek testleri. Uyguladığım terapi yöntemi: Bilişsel Davranışçı terapi Mesleki tecrübe: 11 yıl ***Şampiyon Öğrenci "Öğrenciler için kendi kendine koçluk" ve "Ben Senin Yaşındayken" adlı 2 tane basılı kitabı vardır.
Orhan  Ö.

Orhan Ö.

Psikolog · Osmangazi, Bursa
Merhaba, Çözümü bazen duymuyor, bazen de o kadar derinlerde oluyor ki biz bile bilmiyor ya da kendimize bile itiraf edemiyoruz. Potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak amacıyla, ilham veren, düşünmeye teşvik eden, danışanın kör alanlarının aydınlanması, bunları fark etmesi ve aksiyon almasına yardımcı olması için, iletişim, ilişki yönetimi, kendini anlama hareketlerini ve duygularını yönetme konularında profesyonel koçluk yapmaktayım. ICF ( International Coaching Federation ) Uluslarar
Temel K.

Temel K.

Psikolog · İnegöl, Bursa
İnegöl de psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmeti vermekteyim. Alanında uzman eğitmenlerden aldığım eğitimleri ve terapi tekniklerini danışma sürecinde aktif olarak uyguluyorum.
Hasan  K.

Hasan K.

Psikolog · Nilüfer, Bursa
Uzman Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Hasan KUL; Psikolojik Danışma lisans üzerine Klinik Psikoloji, Uygulamalı Psikoloji ve Aile Danışmanlığı olmak üzere 3 farklı master eğitimi almış olup Psikoterapinin ana vatanı olan Viyana da Psikoterapi doktora eğitimine devam etmektedir. Ayrıca İstanbul Üniversitesi de Çocuk Gelişimi Lisans Öğrencisidir. 1999’dan beri Bilişsel-Davranışçı ve Şema Terapi yöntemi kullanarak; Bireysel, evlilik ve aile sorunları üzerine çalışmaktadır. (Çocuk, yetişkin, çift
Ahmet U.

Ahmet U.

Psikolog · Nilüfer, Bursa
Merhaba, Klinik Psikolog Ahmet UYAR. çocuk- ergen- yetişkin alanlarında danışanlarıma hizmet vermekteyim. çeşitli terapi eğitimleri ve zeka-kişilik (çocuk-yetişkin test) testlerinin uygulayıcısıyım. Çeşitli eğitim kurumlarına danışmanlık hizmeti (anaokulu- üniversiteye hazırlık grupları) vemekteyim. Çeşitli şirketlere stres yönetimi, motivasyonel dikkat ve performans gibi alanlarda destek vermekteyim. siz değerli danışanlarıma buradan destek vermekten ayrıca memnun olacağım.
Beria Bilge  Ş.

Beria Bilge Ş.

Psikolog · Nilüfer, Bursa
Beria Bilge Şener Psikolog, Logoterapist, Sanat terapisti. 1954 yılında doğdu. 1975 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi Psikoloji bölümünü bitirdi. 1995 yılında bir atölye kurarak çocuklara resimle yaratıcılık eğitimi vermeye ve yetişkinlere sanat terapisi uygulamaya başladı. Bursa da Türk Psikologlar Derneğinin Bursa şubesini kurulmasında katkıda bulundu ve şube başkanı olarak 6 yıl görev yaptı. Çeşitli kurumlarda psikolog olarak görev yaptı. 2003 yılında Geştalt terapi eğit
MURAT Y.

MURAT Y.

Psikolog · Nilüfer, Bursa
"Psikolojik sorunları olan bireylere, psikoloji biliminin ışığında ve tüm etik değerlere bağlı kalarak psikoterapi hizmeti verilmektedir."
Harun Ç.

Harun Ç.

Psikolog · İnegöl, Bursa
Merhabalar. bütüncül psikoterapist olarak çalışmaktayım. cinsel terapistim. eysel ve çift terapileri yürütmekteyim. kişilik ve zeka testi yapıyorum. akademik olarak klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi yaptım. . İnegölde hizmet vermekteyim.
Hüseyin D.

Hüseyin D.

Psikolog · Gemlik, Bursa
15 yıldır bu mesleği icra etmekteyim. Okb, panik atak, depresyon, kaygi bozukluklari tedavisinde cok sayida hasta görüşmesi yaptim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Umut A.
Psikolog   27/04/2020

Başarılı bir terapist. Basit ve sahte bir yorum gibi görünebilir ama birkaç seanstan sonra hayatın çok karmaşık olmadığını bana öğrettiğinden dolayı yorumumu bu kadar kısa tutabiliyorum, teşekkür ederim.

         
Kadir S.
Psikolog   29/03/2020

Esma hanıma teşekkür ederim.Ayrılık konumu onunla beraber atlattım.Hamburg'dan online yaptık.Teşekkür ederim.

         
Burak S.
Psikolog   27/03/2020

Son dönemlerde yaşadığım ayrılık sonrası Esma hanımla tanıştım.Hayatımı altüst eden bu ayrılık sanki hiç geçmeyecek gibi düşündüm.Fakat Esma hanım ile yaptığım Emdr seanları sayesinde ayrılığı sindirdim.Yavaş yavaş geride bıraktım.Hayatıma yeni birini bile aldım.Ayrılık sonrası hemen gelmediğime şuan pişmanım.Keşke daha öncesinde gelseydim.İyi ki dediklerim Esma hanım ve ortağı Nazlı hanım

         
Şeyda K.
Psikolog   26/02/2020

Hayatımdaki ilk defa pskologa gittim. Belki kötü geçseydi. Ömrüm boyunca gitmeyecektm. Ama ilk seans tan itibaren hayatımı çok güzel anlamda değiştiren en büyük korkularıma farkında olmadığım halde güç verip. Aslında hiç düşünmediğim şeylerden çıkan sorunlarımın sebebini bulan kadın. Kelimelerle yazsam anlatamam. Onu. Pskologtan öte.. Ağlarken 5 dakika sonra gülmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızda anlatamadığım herşeyimi en ince ayrıntısına kadar anlattığım tek insan ❤️ hiç ama hiç düşünmeden tercih etmelisiniz

         
Cansu K.
Psikolog   27/01/2020

Merhabalar, bir kaç gün önce Enes Bey’den sıkıntılı bir sürecimiz için yardım aldık. İlgi alakası, her seyi detaylı sorması, daha gorusmeye gitmeden bile bir takım testler yapmak uygulaması isine ne kadar deger verdigini kanıtlıyor bence. Biz bu sürece devam edeceğiz, gitmek isteyenlere gönül rahatlıgıyla öneririm.

         
Yağmur Y.
Psikolog   20/12/2019

Kısa zaman önce bir ayrılık yaşadım.Çok kötüydüm.Esma hanım ile emdr sayesinde ayrılığı sindirebildim.Geride bıraktım.Meğerse ayrılık hayatım için olumluymuş bunu keşfettim..Allah razı olsun Esma hanımdan.

         
Seyhan Can V.
Psikolog   27/11/2019

Henüz ilk buluşmada dahi yol kat edebileceğinizi size hissettirebilen ve cidden iyileşebileceğinize inandırabilen bir uzman! Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ece G.
Psikolog   24/11/2019

Aykut Bey den çok memnun kaldım. Konuştuğumuz süreden daha fazla bir zaman terapi süresi olduğu için ödeme biraz artmış olsa da memnuniyetimi belirtmek isterim. Aykut Bey le görüşmelerime devam etmeyi düşünüyorum.

İlçe İlçe Psikolog
Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz