Hizmet Ver

4 Bursa Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 90 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Türkçe Özel Ders

En İyi 10 Bursa Türkçe Özel Ders Öğretmeni

İbrahim Dinçer photo

İbrahim Dinçer

03.11.2016

Türkçe Özel Ders · Osmangazi, Bursa

• TYT Türkçe • AYT Türk Dili ve Edebiyatı • DGS Türkçe • ALES Türkçe • KPSS Türkçe • ÖABT Türkçe • 5. sınıf Türkçe • 6. sınıf Türkçe • 7. sınıf Türkçe • 8. sınıf LGS Türkçe • Okul derslerine yardımcı • Yazılılara hazırlık • Online ders • Öğrencinin seviyesine göre, laptop ile, zengin...

Soner Kılınç photo

Soner Kılınç

05.01.2016

Türkçe Özel Ders · Nilüfer, Bursa

12 yıllık Türkçe öğretmeniyim. Ortaokulda kadrolu çalışmaktayım. Bunun dışında dershane, etüd merkezi deneyimim var. Birçok öğrenciye özel ders verdim. Vakit ve para kaybetmek istemiyorsanız kısa zamanda bana ulaşabilirsiniz. İlk ders tanışma dersi ve ücretsizdir.

Buket Aykurt Çamel photo

Buket Aykurt Çamel

27.10.2020

Türkçe Özel Ders · Nilüfer, Bursa

16 yıldır eğitim hayatındayım.Yıllarca sınavlara öğrencilerimi hazırladım ve başarılarıyla gururlandım.Türkçe ve Edebiyat'tan sınava hazırlık ya da okula destek amaçlı özel ders veriyorum.Karar verdiğiniz zaman deneyimim hakkında merak ettiklerinizi sizlere aktarabilirim.

İrem Özsaray photo

İrem Özsaray

05.07.2020

Türkçe Özel Ders · Gemlik, Bursa

Tyt Ayt Lgs ve lise hazırlık grupları için Bursa’da özel ders veriyorum. Sınava hazırlık sürecinde yaz dönemini değerlendirmek önemli. Hafta içi ve hafta sonu gündüz ders almak isteyenler buradan ulaşabilirler

Can Elif Karakaya photo

Can Elif Karakaya

06.09.2021

Türkçe Özel Ders · Nilüfer, Bursa

1991 Yılında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Fakültesinden mezun oldum. Aynı yıl MEB TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Öğretmeni olarak göreve başladım ve yaklaşık 30 yıl İstanbul ve Bursa’ da Devlet okullarında görev yaptım. 2019 yılında emekli oldum ve meslek hayatıma Özel Ders...

Yeşim Yıldırım Ünalmış photo

Yeşim Yıldırım Ünalmış

28.08.2021

Türkçe Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Başkent Üniversitesi Türk Dili ve edebiyatı öğretmenliği bölümü mezunuyum. Kurumsal özel okullarda ve dershanede öğretmenlik yaptım. Her kademe Türkçe-Edebiyat derslerinizde ve sınava yönelik çalışmalarınızda yardımcı olabilir, netlerinizi arttırmanıza vesile olabilirim. Şimdiden hepinize iyi...

Kübra Atalay photo

Kübra Atalay

13.09.2018

Türkçe Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.Stajımı Burdur’da USO Anadolu Lisesinde yaptım.Üç yıldır aktif olarak özel okulda çalışıyorum.Beş yıldan beri özel ders vermekteyim.

Selin Vatansever photo

Selin Vatansever

04.12.2018

Türkçe Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Şu an özel bir okulda Türkçe öğretmenliği yapmaktayım.5 senedir eğitim sektörünün içerisinde öğretmeye aşık ,işine aşık en önemlisi çocuklara aşık bir öğretmenim:)

Hasan Özkılıç photo

Hasan Özkılıç

26.05.2020

Türkçe Özel Ders · İnegöl, Bursa

YILLARCA ÖZEL OKUL VE DERSHANELERDE ELDE ETTİĞİM BİRİMLE LİSELERE VE ÜNİVERSİTELERE HAZIRLIKTAN DGS VE KPSS'YE HAZIRLIĞA KADAR GENİŞ BİR YELPAZEDE TÜRKÇE, TÜRK EDEBİYATI VE SÖZEL MANTIK DERSLERİNİ HIZLI NETİCEYE DÖNÜŞTÜRECEK ŞEKİLDE VERMEKTEYİM.

Nazike Dal Büyük photo

Nazike Dal Büyük

24.03.2019

Türkçe Özel Ders · Gemlik, Bursa

2014 Uşak Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezunuyum. Büyük yazar İskender Pala nın öğrencisiyim. Değişime, dönüşüme, gelişime açık bir insanım, yenilenmeyi seven birisiyim. Öğrenmek ve öğretmek en büyük amacım olmuştur. Birlikte verimli ders çalışacağımıza inanıyorum, Kalıcı öğrenmek en büyük...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bursa Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bursa Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Türkçe Özel Ders için Bursa içinde toplam 90 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 56 yorum ve verilen 5 ortalama puan Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 241 kişi Bursa Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl