En İyi 10 Büyükçekmece İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Büyükçekmece civarında 114 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Özgür Gürkan

Özgür Gürkan

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
15 yıllık Matematik öğretmeniyim. 12 yıl aralıksız Çatalca da özel bir dershanede Matematik Zumre Başkanı ve dershane müdürü olarak görev yaptım. Dershanelerin kapatılma sürecine istinaden aynı kurumun Okul bünyesine geçtim. 2 yıl boyunca Eğitim Koordinatörlüğü ve Müdür Yardımcılığı görevleri ile birlikte Matematik Öğretmenliği yapmaya devam ettim. Şu an yine Büyükçekmece de bir kolejde Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Musa Karaçam

Musa Karaçam

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
Öğrenci yada mühendis matematik sorusu çözebilir. Ancak konu anlatımı,kaybedilen özgüvenin verilmesi, sınav hazırlık sürecinde telefonla her zaman destek yazılı takibi sınıf içi etkinlik için koçluk matematik öğretmenin işidir . 13. Yılın verdiği tecrübeyle tamda yukarıda yazdıklarımın daha da fazlasını yapıyorum ders almak zorunda değilsininiz bilgi edinmek için iletişime geçiniz.
Gülay Küçükyalçın

Gülay Küçükyalçın

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
Merhaba sevgili öğrenciler ve veliler, 35 sene boyunca pek çok okulda pek çok öğrenci yetiştirdim. O kadar şanslıyım ki öğrencilerimin çocuklarına bile ders verme keyfini yaşadım. Anadolu Liseleri, Meslek Liseleri, Özel Okullar, Dershaneler ve en son kendi işletmemde matematik dersi verdiğim pek çok çocuk yetiştirdim. 2013 yılında Büyükçekmece ilçesi Mimaroba semtine taşındım. Daha sakin daha huzurlu bir çevrede, şehir gürültüsünden uzak keyifli bir hayat sürüyorum. Artık, bütün bilgi
Tuğrul Kaplan

Tuğrul Kaplan

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. 2008 YILINDAN BERİ ÖZEL BİR KOLEJDE ÇALIŞIYORUM VE ÖZEL DERS VERİYORUM.ÖZEL DERS VEREBİLECEĞİM BÖLGELER BÜYÜKÇEKMECE ,MİMAROBA, TEPEKENT,BEYLİKDÜZÜ,GÜRPINAR,BAHÇEŞEHİR VE AVCILAR HER ÖĞRENCİYE YETERLİ SÜRE VERİLDİĞİNDE MATEMATİK ÖĞRENEBİLECEĞİNE İNANIYORUM. CAHİT ARF IN DEDİĞİ GİBİ MATEMATİK ZEKA DEĞİL SABIR İSTER.
Murat Yüksel

Murat Yüksel

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
Özel Beylikdüzü kolejinde matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım, bahçeşehir üniversitesi matematik bölümünü tam burslu kazandım, okudum, dereceyle mezun oldum, üniversite hayatım boyuncada 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her seviyeden öğrencim oldu. Şuanda çalıştığım kurumda da 9-10-11. sınıfların matematik derslerine giriyorum. Matematik ve geometri konusundaki açıklarınızı beraber düzenli bir şekilde çalıştığımızda üstesinden gelebileceğimizi unutmayın. İlk tanışma dersimiz (20 dakika) ücretsiz
Bahar Kandemir

Bahar Kandemir

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
10 yıldır devlet okulunda kadrolu öğretmenim, ticari vaadlerl değil bilimsel verilerle öğrenci yetiştiririm, eğitim öğretim bir butundur, hem psikolojik hem akademik gelişim ile başarı sağlanır, ücretsiz tanışma dersinden sonra devam etmek için karar verebiliriz.
Oğuz Öztekin

Oğuz Öztekin

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
Değerli Öğrenci Arkadaşlar ve Çok Kıymetli Veliler; Eğitim sistemimiz son yıllarda sürekli bir değişim içerisinde. Özellikle bu yıl (2018) yapılan sınavlar bize gösteriyor ki artık hem ÖSYM hem de MEB hazırladığı sorularda ezbercilikten çıkıp kavrama, akıl ve mantık yürütmeye dayalı soru tarzına geçmiştir. Bu yeni soru tarzı öğrencilerimizin analitik düşünme becerisini de artıracaktır. Peki ben bu konuda öğrenci arkadaşıma nasıl bir fayda sağlayabilirim ? • İlk dersimizde çeşitli sorul
Dilek Terzi

Dilek Terzi

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Matematik bölümünden 2006 yılında mezun oldum. Hemen ardından başlamış olduğum matematik yüksek lisans bölümünden de 2009 yılında mezun oldum. Buarada part time çalıştım ve özel dersler verdim. Açık Öğretim Kurslarında matematik ve istatistik derslerini verdim. Gelişim Üniversitesi'nde 3 yıl DGS matematik kursu yaptım. Fatih Sultan Mehmet Ünivesitesi'nde de DGS matematik kursu yaptım. 2 yıl boyunca Sarıyer Akademi'de 7,8 ve 9. sınıflara derslere girdim, öğrencilerimi TEOG
Anıl  Çınğı

Anıl Çınğı

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
Endüstri mühendisiyim.İlköğretim ve ortaokul düzeyinde çocuğunuza hem derslerinde hemde geleceği ile ilgili destek olabilirim haftasonu ağırlıklı çalışabilirim. email adresinden ulaşabilirisiniz.
Buket Çağdaş

Buket Çağdaş

Matematik Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
Çocukları çok seviyorum. İTÜ mezunuyum. İlköğretim öğrencileriyle matematik çalışmayı çok seviyorum. Sizlerle çalışmayı sabırsızlıkla bekleyorum sevgili çocuklarımmm.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kevser Abdullah
Matematik Özel Ders   07/10/2020

Sabırlı gayretli bir öğretmen Öğrencinin dilinden iyi anlıyor Çocukta derse olan ilgi kısa sürede gözle görülür seviyede arttı. Dersi çocuğa vermesini ve sürekliliği iyi bilen bir hoca Üstelik güvenilir biri Herkese tavsiye ederim

         
Deniz Anur
Matematik Özel Ders   06/10/2020

Şehriban Hoca sayesinde sevmediğim matematiği şu an çok seviyorum.Derse başladığımızdan beri netlerim attı.Matematiği çok eğlenceli bir şekilde anlatıyor dersler çok güzel ve verimli geçiyor.

         
Kardelen Topal
Matematik Özel Ders   30/09/2020

Sınavımda bana çok yardımcı oldu, sınav gününe kadar her gün bana hatırlatmalarda bulundu. Herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum :)

         
Selçuk DOLGUN
Matematik Özel Ders   11/09/2020

Oğlum la çok çabuk iletişim kurdu inşallah başarılı bir dönem geçirip.LGS de bizi başarıya ulaştırcaktır.Bu konuda çok umutlyum.

         
Nergis Lapsekili
Matematik Özel Ders   21/08/2020

Nail Beyin ilgisinden çok memnunuz, sadece ders konusunda değil ; ders dışında da ilgili bir öğretmen. çocuğumuzla ilgili çok güzel geri bildirimleri oldu. biz birkaç aydır devam ediyoruz derserimize. kendisine desteğinden dolayı çok tesekkür ederiz.

         
BETÜL KARACA
Matematik Özel Ders   18/08/2020

Kızım Nur hedefleri yüksek olan bir öğrenciydi. Sene başında Muhammet Hocayla beraber sistemli ve sıkı çalışmamızın meyvesini sayısalda 6 bine girerek aldık. Tıpçı annesi olmamda emeği geçen değerli hocama şükranlarımı sunuyorum.

         
Kadri Ögür
Matematik Özel Ders   31/07/2020

Harun hoca yı ne kadar anlatsam da azdır birebir ders aldığınızda ne kadar haklı olduğumu çok iyi anlayaçaksınız yani sadece gelip saatiyle ders anlatmıyor zaman ı hiç bir zaman sıkıntı yapmıyor yani fazla fazla ders anlatıyor zaten anlatılışına diyeçek bişi bulamam adam her soruyı itina ile çözer öğrencinin halinden çok iyi anlıyor nerde sıkıldığını nerde anlamadığını yani bir rehber gibidir her soru tarzını rahatlıkla göstere bilir diyebilirim, öğrenciyle çok ilgilidir her konuda yardımcı olabiliyor yani sadece matematikte bi kazanç değil bençe harun hoca diyer alanlarlada çok alakalıdır insana her türlü yol göstere bilen bir kişidir yani size çok iyi rehberlikte edebiliyor gerçekten anlatma kapasitesi çok ama çok güçlüdır adam hiç bir zaman ezber yaptırmaz soruları sorumun ne olduğu nerde ne geldiğini çok rahatlıkla size aktara biliyor, verdiği ödevler insanı hiç sıkmadan çok yarar sağlıyor öğrenciyle yeri geldiğinde arkadaş kardeş gibidir çok sıcak bi samimiyeti vardır. Kesinlikle tavsiye ediyorum Harun hocala gram pişmanlık yaşamassınız Bu gün ki çeldiri ösym tarzina, her öğrenciye Harun hoca lazım 😉

         
Sinem Atak
Matematik Özel Ders   29/07/2020

Mecit Bey konuya gerçekten hakim, verilen teslim süresi içinde yardımcı oldu. Kolayca iletişim kurabildik ve hiçbir sorun yaşamadık. Kendisine tekrar teşekkür ediyor ve birlikte çalışmanızı öneriyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz