Hizmet Ver
Oyun Ablası

4 İstanbul Büyükçekmece Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Büyükçekmece civarında 227 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

Büyükçekmece Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 227 Oyun Ablası, Büyükçekmece içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Büyükçekmece içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Büyükçekmece içinde yazılan 102 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,444 kişi Büyükçekmece Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Büyükçekmece İstanbul Oyun Ablası

Dilhan K. photo

Dilhan K.

28.08.2018

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Uzun yıllardır öğrencilerle çalışıyorum bunların hepsi ilkokul çağını aşmamış çocuklardır. Çocuk psikolojisinden hem bölümüm gereği hemde yapısal olarak iyi anlamaktayım. Umarım size de yardımım dokunur.

Mısra T. photo

Mısra T.

09.05.2021

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

Marmara üniversitesi Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum ve 2 yıldır kurumsal bir özel okulda öğretmenlik yapıyorum. B1 düzeyinde İngilizcem var. Oyun ablalığı, ilkokul için okul olgunluğunda yardım, özel okul öncesi öğretmenliği yapıyorum.

Rabia Ç. photo

Rabia Ç.

29.01.2022

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

İstanbul üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. 10 yıllık özel ders tecrübem var, Türkçe alanında başarılı olmak konusunda kesinlikle yardımcı olabilirim.

Beyza Nur Y. photo

Beyza Nur Y.

05.02.2020

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

İstanbul Medipol Üniversitesinden Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümünü tamamlayarak mezun oldum. Çocuğun yüksek yararına; bilimsel ve etik ilkeleri dikkate alarak, çocuğun toplumdaki yerinin daha sağlıklı olmasını sağlayarak, mesleğimi severek ve gerekli sorumluluklarımı yerine...

Ceren Ö. photo

Ceren Ö.

05.05.2022

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunuyum. Öğretmenlik tecrübem bulunmaktadır. Pandemi sürecinde ev öğretmenliği, oyun ablası olarakda çalıştım. Ev içerisinde nasıl eğitim verdiğimi program oluşturup aileye anlatıyorum ve onlarında istekleri doğrultusunda nasıl ilerleyeceğimizi konuşuyorum.

Büşra M. photo

Büşra M.

15.01.2022

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

2 üniversite bitirdim. Bunlardan biri Yıldız Teknik Üniversitesi - Türk Dili ve Edebiyatı diğeri Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Dış Ticaret bölümleridir. Atipik otizm tanılı kardeşimle yaptığımız etkinlikler sayesinde çok iyi bir noktaya geldik. Kardeşimin özel eğitim öğretmenlerinin tavsiyesi...

Şengül Y. photo

Şengül Y.

08.02.2022

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

Çocuklarla çok seviyorum onlara bakmak beni mutlu ediyor vakitin nasıl geçtiğini anlamıyorum bile son derece güvene bilirsiniz içiniz rahat ola bilir

Cansu A. photo

Cansu A.

18.08.2021

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

Lise ve üniversiteden çocuk gelişimi mezunuyum. Okul öncesi ve özel eğitim ve rehabilitasyon deneyimim mevcut. Aynı zamanda Montessori eğitmeniyim. Aktif olarak özel bir anaokulunda okul öncesi öğretmenliği yapıyorum. Özel çocuklara, okul öncesi çocuklara özel ders, oyun ablalığı, ilkokul...

Melike B. photo

Melike B.

01.08.2022

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

Merhaba 10 yıllık özel eğitim dersi veren bir öğretmenim.Evde birebir ders çalışma imkanı ve danışmanlık ile çocuğunuza düzenli bir eğitim hayatı sunuyorum.

Ayşenur D. photo

Ayşenur D.

13.07.2022

Oyun Ablası · Büyükçekmece, İstanbul

Merhaba, 3-6 yaş çocuk eğitimi sertifikasına sahibim ve daha önce iki yıla yakın anaokulu öğretmenliği yaptım. Halen çocuklarla özel ders ve oyun ablalığı yapmaya devam ediyorum aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Büyükçekmece Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Büyükçekmece Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Büyükçekmece Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Büyükçekmece Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl