En İyi 10 Büyükçekmece İstanbul Site Bina ve Apartman Yönetimi

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Büyükçekmece civarında 13 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İstanbul Prestij Yönetim

İstanbul Prestij Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Büyükçekmece, İstanbul
Trakya’da 7 yıldır sürdürdüğümüz yönetim hizmeti ile bölgede bir çok projede başarı kazanmış ve ayrıca kat mülkiyet kanunu dalında mahkemelerde bilirkişi kayyum görevleri ile kanuna hakim kadromuzun yanında, 12 kişilik avukat kadromuzla aidat ve tahsilatta başarıya en ivedilikle giden firma unvanı ile sizlere daha kaliteli hizmet ve yaşam alanlarınızın kira getirisi ile birlikte sahip olduğunuz konutların değerine de PRESTİJ Katmak için varız.
Selda A.

Selda A.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Büyükçekmece, İstanbul
5 senedir oturduğum sitenin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktayım.Altin Emlak site yönetim eğitimini aldım.Site ile ilgili tüm işlerde deneyimliyim.
De&ha Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri

De&ha Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Büyükçekmece, İstanbul
MİSYONUMUZ Sosyal, hukuksal ve finansal bakımdan müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, insanların huzur ve refah içerisinde yaşayabilecekleri, çağdaş değerlere sahip konut ve işyeri ortamlarının hazırlanması ve yönetilmesidir. “Şeffaf yönetim olarak yüklendiğimiz zorlu misyon sadece sektörün lideri olmak değil, aynı zamanda diğer meslektaşlarımızla beraber sektörü yaratmaktır.” VİZYONUMUZ Sektörümüzde, ülkenin en önde gelen firması olarak; tüm Türkiye’yi kapsay
Kılavuz Yönetim

Kılavuz Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Esenyurt, İstanbul
Profesyonel anlayış ile hizmetinizdeyiz. İlk ay ücret alınmıyor memnun kalınması halinde hizmete devam ediyoruz.
İlhami M.

İlhami M.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Beylikdüzü, İstanbul
Amacı Asgari harcama ile maksimum verimli hizmeti sağlamak ve Yaşanabilir bir ortak çevrenin oluşturulması için gerekli argümanları kullanarak sakin memnuniyeti kazanmak ve komşuluk kavramının devamında oluşması hedeflenen sosyal barışa katkı sunan birleştirici ve kaynaştırıcı bir rol oynamaktadırSite yönetiminin, diyaloga dayalı sağlıklı bir iletişim çerçevesinde gerçekleştirilebileceğine inanan uzman profesyonel firmayız.Avukatlık işler ücretsizdir.
Hakanerdoganhukukburosu

Hakanerdoganhukukburosu

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Büyükçekmece, İstanbul
Apartman Sitesi, Sanayi Sitesi, Bina,Plaza,İş merkezi , yönetimi husunda ; hukuki yardım,muhasebesel takip , yöneticilik alanında yardımda bulunmaktayız.
Mehmet Hamdi U.

Mehmet Hamdi U.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Büyükçekmece, İstanbul
İstanbul ili, Beylikdüzü veya Büyükçekmece ilçesindeki Mimaroba ve Sinanoba bölgesinde bulunan parsel, site, tesis ve residence larda site ve tesis müdürü olarak çalıştım ve çalışmaktayım. Özel olarak geliştirdiğim "site soft" site yönetim programı ile sakinlerin aidat, su, demirbaş ödemeleri vb. borçların takibini, muhasebe kısmının % 95 ini (ön muhasebe) tutabilmekte, istenirse yıllık işletme bütçesi ve borçlulara ait avukat tablolarını hazırlama teknik ve idari destek hizmeti verme, sözleş
Melike P.

Melike P.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Büyükçekmece, İstanbul
Karaş & Pala Hukuk Bürosu gayrimenkul ve kat mülkiyeti alanında bir çok inşaat firmasının,toplu yapının ve bina yönetiminin hukuki süreçlerini üstlenmekte ve hukuki süreçlere gerek sahada gerekse danışmanlık hizmeti sağlayarak profesyonel kadrosu ile birlikte destek vermektedir. Globalleşme ile beraber dünyada ve ülkemizde değişen tüm hukuki yapısal süreçleri ve mevcut hukuksal alanlardaki değişiklikleri de takip ederek şeffaf ve hesap verebilirlik anlayışıyla birlikte site sakinlerinin ihtiya
Adil Site Ve Apartman Temizlik Ve Teknik Bakım Onarım

Adil Site Ve Apartman Temizlik Ve Teknik Bakım Onarım

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Büyükçekmece, İstanbul
BEYLİKDÜZÜ BÜYÜKÇEKMECE ESENYURT BÖLGELERİNDE BULUNAN APARTMAN VE SİTELERİN ; MUHASEBE , PERSONEL İŞLEMLERİ , AİDAT TAKİPLERİ , BÜTÇE VE BÜTÇE - GİDER PAYLAŞIMI , SATIN ALMA , SÖZLEŞME YÖNETİMİ , SGK , İDARİ İŞLERİ , HUKUK İHTİLAFLARI , İCRA TAKİPLERİ GİBİ GENEL YÖNETİM HİZMETLERİ , TEKNİK İŞLETİM BAKIM ONARIM HİZMETLERİ , TEMİZLİK , GÜVENLİK , DANIŞMA PERSONELİ , BAHÇE PEYZAJ , YÜZME HAVUZU VB. HİZMETLERİ MESAİ MEVHUMU TANIMADAN VERMEKTEYİZ. KOMŞULARINIZLA KÖTÜ OLMAYIN.SİZE BİR TELEFON KADAR
A R S Yönetim

A R S Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Beylikdüzü, İstanbul
Yönetmek sadece aidat Toplamak değildir. Kat malikleri yönetilmeyi beklemez hizmet bekler. Binanın mevcut alt yapısı ile ilgili tedbirler alıp oluşabilecek arızalara süratle reaksiyon göstererek yasam kalitesini düşürmemek için mücaade ediyoruz. BİNALARINIZIN İMAR , İSKAN , PROJE EKSİKLİKLERİNİ VE PROBLEMLERİNİ PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yusuf Kütük
Site Bina ve Apartman Yönetimi   23/06/2020

İlk defa denediğim bir hizmette düzgün bir tedarikçi ile karşılaşacağım konusunda kaygılarım vardı bu kaygıları boşa çıkartan Tohum City firmasına çok teşekkür ederim

         
Ahmet Demir
Site Bina ve Apartman Yönetimi   08/01/2020

Tuzla Yönetim Ve Danışmanlık firmasına yaptığı ve yapacağı hizmetler için şimdiden teşekkür ederim. Gerçekten güvenilir ve yönetim konusunda tecrübeli bir ekibe sahipler. Uzun yıllar birlikte çalışacağımızı düşünüyorum. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
Betül Koç
Site Bina ve Apartman Yönetimi   27/10/2019

Profesyonel yönetimden çok memnun kaldık şirket çalışanları işlerini düzenli ve zamanında yapıyor. Herkese tavsiye ederiz

         
Ümit Çayır
Site Bina ve Apartman Yönetimi   29/09/2019

Yaklaşımları ve kadroları çok profosyonel bir şirket yönetim dışında hukuki ve mali hizmetlerin hepsini kendi bünyelerinde ücretsiz olarak anlaştık.Devamında da aynı profosyonelliği bekleriz.

         
Muzaffer Can
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/09/2019

sitenet yönetim iş alır akmaz tüm konulara hakim oldu. bize hemen bir program ve bütçe hazırladı. herşeyi kanuna uygun bir şekilde yapıyorlar. kendilerine göre küçük bir apartman olmamıza rağmen kurumsal bir yapıymışız gibi davranıyorlar. tüm sakinlercekendilerinden memnun kaldık. teşekkürler.

         
Ebru Has
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/09/2019

Uzun zamandır binamızda yaşanan teknik sorunlardan sonra bu isi profosyonel yapan firma arayisina girdik birçok firma ile yaptigimiz toplanti ve görūşmelerden sonra NESA YONETIM ile ilermeye karar verdik bunun en būyük sebebi uzun yillardir biriktirdigi tecrubeleriyle en önemlisi yaklasimi ile hic tereddut etmeden guven veren bir firma olmasiydi. Sozlesmemizi bugun itibariyle imzaladik. Bundan sonraki surecte tum aksakliklari cozeceginizden eminiz.Hayirli olmasi dilegiyle..

         
Hatice Tülün Arıtmış
Site Bina ve Apartman Yönetimi   09/09/2019

Ortak Nokta Yönetimle anlaştığımızdan beri Bünyamin bey ile çok uyumlu ve koordineli olarak çalışmaktayız. Her türlü probleme derhal müdahale ederek çözüme kavuşturuyorlar, kendilerine teşekkür ederiz.

         
Mustafa Yılmaz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   19/08/2019

Adelia Yönetim ile yapmış olduğumuz görüşmede kendilerinin hizmetlerinde gayet başarı olduğunu hissettirdiler. Apartmanımızda kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duyacağız. Tavsiye ederim başka projelerde güvene bilirsiniz.

Popüler Site Bina ve Apartman Yönetimi Bölgeleri
Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz