En İyi 10 Çanakkale İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çanakkale civarında 101 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Elif Ö.

Elif Ö.

İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale
4. sınıftan beri iyi bir İngilizce eğitimi alıyorum. İbrahim Bodur Anadolu Lisesi yabancı dil sınıfını ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İngiliz dili ve Edebiyatı bölümünü başarıyla tamamladım. Pedagojik formasyonum var ve İspanya da İngilizce öğretmenliği üzerine staj yaptım. Üniversite ikinci sınıfta katıldığım öğrenci değişim programı ile 1 yıl Macaristan ın Debrecen Üniversitesi nde okudum ve orada da İngilizce/Türkçe özel ders verdim. Türkiye de de 1 yıldan fazla bir süredir özel der
Bekir Ö.

Bekir Ö.

İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale
Amerika dan akademik dil eğtimi sertifikasına sahip İstanbul Üniversitesi mezunu Marmara Üniversitesi yüksek lisanslı İngilizce öğretmeniyim. 10 yıllık dil eğitim tecrübesine sahibim, her türlü yaş grubuna, dört beceriye hitap eden dil eğitimi verilir. Dilin doğal yaklaşım yöntemiyle öğrenilmesi için gerekli eğitimler ve öğrenci takibi yapılır. Okul derslerine yardımın yanı sıra YKS-DİL, YDS, TOEFL, İELTS vb sınavlara hazırlık kursları vermekteyim. Ayrıca Çanakkale YDS Academy dil kursunda da
Saba J.

Saba J.

İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale
I am a CELTA certified English teacher. I have experience with all language levels and all ages. I have been working here in Turkey for around 5 years now. I give online lessons if you are interested. *** CELTA sertifikalı bir İngilizce öğretmeniyim. Her yaş seviyelerinde ve dil seviyelerinde deneyimim var. Yaklaşık 5 yıldır Türkiye de çalışıyorum. Eğer ilgilenirseniz çevrimiçi dersler veririm
Ali Hikmet Y.

Ali Hikmet Y.

İngilizce Özel Ders · Lapseki, Çanakkale
Balikesir Üniversitesi Egitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü Mezunuyum. Bireysel ve Sınıfta eğitim tecrübem bulunmaktadır.
Pelin  A.

Pelin A.

İngilizce Özel Ders · Gelibolu, Çanakkale
İnönü üniversitesi ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Alanımda yeterli pedagogic bilgiye sahibim. Dersleri materyaller ve öğrencinin aktif katımı ile işliyorum.
Aydın O.

Aydın O.

İngilizce Özel Ders · Biga, Çanakkale
10 yıllık İngilizce öğretmeniyim. KPDS A+ seviyesinde. 2005 yılından beri İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce çeviri de yapmaktayım.
Yağmur K.

Yağmur K.

İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale
Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Moleküler Biyoloji ve Genetik (%100 İngilizce) okuyorum. 3 yıllık ders verme tecrübem var. İlkokul orta okul ve lise düzeyinde tüm derslerde özellikle matematik ve yabancı dil dersi verdim.
Selahattin K.

Selahattin K.

İngilizce Özel Ders · Biga, Çanakkale
CELTA sertifikası sahibi 13 yıllık İngilizce Öğretmeniyim. • 10 yıl boyunca CEFR sistemine göre(A1-C1) eğitim verdim ve bu sistemle bağlantılı Uluslararası Cambridge sınavlarına öğrenci hazırladım (YLE-KET-PET-FCE-IELTS) Ayrıca Amerikan SAT/PSAT/SAT ST/ACT Sınavlarına hazırlık ve danışmanlık desteği verdim. Aşağıdaki alanlardan uygun şartlarda yardımcı olurum. Genel İngilizce (A1-C1) Sınav İngilizcesi (LGS - YKS-Dil - YDS- YÖKDİL) Cambridge Exams (KET-PET-FCE-IELTS) Okula Derslerine Destek
Mesut T.

Mesut T.

İngilizce Özel Ders · Biga, Çanakkale
HER ÇOCUK ÖZELDİR ASIL EĞİTİM , ÖĞRENMEYİ ÖĞRETMEKTİR ÖĞRENEMEYEN ÖĞRENCİ YOKTUR, ÖĞRETEMEYEN ÖĞRETMEN VARDIR anlayışıyla ; 13 yıllık Kolej , Etüt Merkezi ve Özel Ders deneyimime dayanarak LGS VE OKUL DERSLERİNE YARDIMCI OLARAK özel ders veriyorum. (Çocuğunuzun LGS sınavında İngilizce 10 da 10 yapmasını istemez misiniz?) İster genel İngilizce, ister meb İngilizce ister küçük yaş grubu İngilizce.
Nuray  B.

Nuray B.

İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale
2001 yılında Ankara GAZİ üniversitesi İngilizce öğretmenliğinden mezun oldum. 2001 yılından bu yana, İngilizce özel ders vermekteyim.Ders verdiğim öğrencilerimin tamamının, yabancı dile karşı bakış açılarının değiştiğini ve başarılarının belirgin şekilde arttığını deneyimledim. *Özellikle Okul öncesi, İlk ve ortaokul öğrencilerinin pedagojik özelliklerini aldığım eğitimden ve kendi çocuklarımla/ öğrencilerimle olan deneyimlerime dayanarak çok iyi bilirim. *Dolayısıyla bu yaş grupları
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adem Alkan
İngilizce Özel Ders   21/07/2020

Celal hoca cok disiplinli isini hakkiyla yapan bir hoca, benim sinavimda yardimci oldu. Cok tesekkurler hocam.

         
Oğuzkaan Karadereli
İngilizce Özel Ders   18/07/2020

öğrencinin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu bilen ve ona göre eğitim veren bi eğitmen. Gönül rahatlığı ile eğitim alabilirsiniz..

         
Can Y
İngilizce Özel Ders   17/07/2020

Alanında en iyilerden biri, ingilizce alanında uzman olmasının yanı sıra matematikte de çok iyi, aynı zamada dürüst ve güvenilir. Çok teşekkürler.

         
İngilizce Özel Ders   11/07/2020

Sara Hocam ile karşılaştığım için çok şanslıyım. Önce gramer bilgisi, püf noktaları ve sonrası pratik yaptırıyor. Üstelik nazik, kibar ve anlayışlı. İşinde başarılı ve tecrübeli. Herkese tavsiye ediyorum. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.

         
Altan Altan
İngilizce Özel Ders   08/07/2020

Pelin hanımla deneme dersimizi yaptık. Kendisi İngiliz ve Amerikan aksanına hakim. Enerjisi, motivasyonu çok iyi. Şanslıyız iyi ki öğretmenimiz :))

         
Mehmet Selimhan IŞIK
İngilizce Özel Ders   03/07/2020

Kesinlikle tavsiye ederim , cok cana yakın ve alanında uzman bir hoca sadece biraz fazla ödev veriyor. Hazırlık ögrencisiyim çok güzel dersler isliyoruz tekrar tekrar tekrar tavsiye ederiim

         
Mehmet Kopuz
İngilizce Özel Ders   24/06/2020

Saygıdeğer Hocamla ingilizcemi geliştirmek amaçlı dersler yaptık. Tamamı çok verimliydi. Kendisi gerçekten çok cana yakın, fedekar ve halden anlayan bir insan. Benimle profesyonel anlamda, ciddi manada ilgilenip yol göstermiştir. Örnek bir eğitimci gözüyle, karşılabileceğim zorluklar ve uygulamam gereken taktikler konusunda hep yol gösterici olmuştur. Özverisinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki tanımışım dediğim ender insanlardandır. Bilgi donanımı, tecrübesi, bilgi paylaşımı ve aktarımı, özverisi, motive edici kişiliği, dürüstlüğü, göstermiş olduğu saygısı ile takdirimi kazanmış bir eğitmendir gözümde. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır." sözüyle ifade ettiği şekilde bu denli güzel bir kalpli bir insanı tanıdığım için çok mutluyum.

         
Cihan Cihan
İngilizce Özel Ders   02/06/2020

Yıllardır ögrenmekte zorlandığım konuları Özcan hoca sayesinde kolayca öğrendim. Kullandığı materyal ve öğretim tekniklerinden çok memnun kaldım. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca ders saatleri dışında takıldığım yerlerde çok yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz