Hizmet Ver
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Çanakkale Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çanakkale civarında 53 Sosyal Medya Yöneticisi hizmet vermeye hazır.

Çanakkale Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 53 Sosyal Medya Yöneticisi, Çanakkale içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Çanakkale içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çanakkale içinde yazılan 36 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 340 kişi Çanakkale Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Çanakkale Sosyal Medya Yöneticisi

Hakan E. photo

Hakan E.

22.09.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Eceabat, Çanakkale

Merhaba. 16 yıldır web tabanlı yazılım ve web sitesi tasarımları yapmaktayım. Yüzden fazla web yazılımı, ERP, CRM, personel yönetimi, stok yönetimi yazılımı, web sitesi, rezervasyon sitemi ve benzeri çalışmalar yaptım. Özellikler eski turizmci olduğum için turizm sektöründe bütün büyükler benimle...

Viridian Dijital Reklam Ajansı photo

Viridian Dijital Reklam Ajansı

22.11.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Web sitesi tasarımı ve yazılımı, sosyal medya yönetimi, SEO optimizasyonu, fotoğraf ve video çekimi, drone çekimi, mobil uygulama ve dijital için daha fazlası.

Ersin A. photo

Ersin A.

05.07.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Sosyal medya danışmanlığı hizmetim ile profesyonel olarak eş zamanlı olarak yönetilen Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn gibi tüm sosyal medya platformlarında en yüksek marka bilinirliği elde edin. Video ve grafik tasarım desteğiyle fark yaratan hesaplara sahip olun.

Buket O. photo

Buket O.

20.05.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Sosyal medya yinetim danışmanlığı yapıyorum. Uygun fiyatlı aylık ödeme ile sosyal medya paylaşımları yapııyorum. Aktif yönettiğim 2 hesap var.

My&c Organizasyon photo

My&c Organizasyon

12.03.2016

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Tüm Türkiyeye hizmet veriyoruz, sosyal medyayı kullanarak yeni açtığınız ya da marka bilinirliğini artırmak istediğiniz şirket, firma, ürün vs gibi konularda yardımcı oluyoruz,

Selin S. photo

Selin S.

16.07.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Uygun fiyatlı, kaliteli işler ortaya koyuyoruz. Ayrıntılı bilgi için ulaşabilirsiniz.

Tuğba F. photo

Tuğba F.

16.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Aldığım medya okuryazarlığı eğitimi sayesinde bir çok kişiye yardımcı olabileceğime inanıyorum. Stratejiler her zaman uygulamadan önce gelir o yüzden müşterilerimin istekleri doğrultusunda kendi fikirlerimi de ortaya koyarak yaptığım detaylı araştırmalar sosyal medyanızı büyütme sürecini...

Talya Y. photo

Talya Y.

15.03.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Yogun is temposunda isletmemin sosyal medya ayagina yetisemiyorum diyorsaniz, aradiginiz destek burada. Sosyal medya danismanligi almak icin iletisime gecebilirsiniz.

Muhammed Ziya Ö. photo

Muhammed Ziya Ö.

18.08.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Günümüzde çok kaliteli ve benzersiz iş yapan ancak başarıya ulaşamayan bir çok işletme ve marka mevcut. Yapılan işin yada verilen hizmetin değeri ne kadar büyük olursa olsun ulaşabilir olmadıktan sonra maalesef bunların hiç bir önemi kalmıyor. Çağımızın müşterileri ise sosyal medya ve dijital...

Ünal K. photo

Ünal K.

20.10.2018

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Grafik Tasarım, Kartvizit, Logo, Özel Tasarım, Matbaa Tasarımları, Sosyal Medya Paylaşımları

Süleyman Y. photo

Süleyman Y.

14.03.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Biga, Çanakkale

Büyük Fiyatlar İçin Tabiki Çok Daha Kaliteli Bir Çalışma Beklemelisiniz. Fakat biz düşük fiyatlarla ajansların yaptığı kalitede görseller hazırlıyoruz.Verdiğiniz ücretlere yaptığımız çalışmaları gördüğümüzde, ne dediğimizi emin olun sizde daha iyi anlayacaksınız. Ayrıca yönetim ve etkileşim...

Smd M. photo

Smd M.

08.11.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Lapseki, Çanakkale

Sanatçılar Buraya . -Youtube Sanatçı Rozeti alımı -Müzik Lisanslama -Müziği Satışa Çıkarma -Dijital platformlara müzik yükleme ve para kazanma -Google Ads reklamları

Mücahit U. photo

Mücahit U.

03.01.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Biga, Çanakkale

Sosyal medyada bilinirliğini arttırmak isteyen şahıs veya işletmeler için hizmetler vermekteyim.Sosyal medyanız markanızın bir nevi yüzüdür ve belli standartlarda olması gereklidir. Bu standartların sağlanmasına yönelik çalışmalar yapıyorum. Örn :müşteri potansiyeli olan takipçiler gönderiyorum vs....

Yunus E. photo

Yunus E.

18.09.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Sizin veya şirketinizin, marka ya da isim bilinirliğini arttırmak, pazarlama faaliyetlerini geliştirmek ve satışları arttırmak için strateji planlama, uygulama ve izlemek, dijital ortamda en iyi şekilde yer alabilmeniz için gerekli özveri ve çalışmayı göstereceğim.

Eda A. photo

Eda A.

28.09.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Aktif ve profesyonel olarak 9 yıldır bu işle uğraşmaktayım. Hem bireysel hem de kurumsal firmalarda sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı yapmaktayım.

İrem T. photo

İrem T.

27.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Günümüzde sosyal medyanın önemi fazlasıyla artmış bulunmaktadır, iyi bir reklamınızın olmasını istemez misiniz? Sizin için hesabınızı yönetebilir, içerik üretebilir ve içeriğinizi hedef kitlenizle buluşturabilirim. Doğru hedef kitlenizi bulabilir, reklam oluşturabilirim. Fotoğraf çekimi (marka/ürün...

Kaşif Dijital photo

Kaşif Dijital

05.04.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Firmamızın verdiği hizmetler kısaca: Web tasarımı, Sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı, Grafik tasarım vb. olarak bahsedebiliriz. Ekibim ile beraber müşterilerimizin memnuniyeti en önemli hedefimiz. Güler yüzlü olmak yetmez dedik müşterilerimize verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin de yüzünü...

Sihirbazlar Sokağı Fikir Sahnesi photo

Sihirbazlar Sokağı Fikir Sahnesi

28.02.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çan, Çanakkale

Tam hizmet ajansıyız. Şirketiniz/firmanız için gerekli kurumsal kimlikden her türlü reklam çalışmalarınızı yapmaktayız. Uzun yılların verdiği tecrübemizle ve ödüllü ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Buldumbe Dijital photo

Buldumbe Dijital

15.07.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Buldumbe Dijital markanızı hem gerçek dünyada hem de dijital dünyada konumlandıran, müşterilerinize online ve offline interaktif deneyimler yaşatan ve dijital çağı yakalamış yeni nesil bir ajanstır. Buldumbe Dijital, markanızı hedefinize yaklaştırır, bütünleşik deneyimler yaratır ve içerik...

Hüseyin K. photo

Hüseyin K.

24.02.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çanakkale, Çanakkale

Markamızın kendine has stilini yansıtan tasarımlar yapıyorum. Website yazılım/tasarım Soayal medya danışmanlığı ve yönetimi İç mekan tasarım (3d)

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çanakkale Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çanakkale Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Çanakkale Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Çanakkale Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları, talep detayına göre 300 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl