En İyi 10 Çanakkale Web Tasarım Programlama Uzmanı | Armut

En İyi 10 Çanakkale Web Tasarım Programlama Uzmanı

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çanakkale civarında 41 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sinan Ö.

Sinan Ö.

Web Tasarım ve Programlama · Çanakkale, Çanakkale
Fikirlerinizi Sanat Eserine Dönüştürelim. Web tasarımı hizmetim, internet pazarındaki işinizin ya da markanızın imajını yeniden keşfetmenize ve doğru şekilde lanse etmenize yardımcı olacak. Sizler için sunacağım tasarım ve teknolojinin harmanlanması, uzmanlığımla bağlantılı olarak işletmenizin dijital dünyada ve bir çok alanda başarılı olmasını sağlayacaktır. Firmanızın / kurumunuzun en iyi şekilde internet dünyasında yerini almasını istiyorsanız ya da var olan kurumsal web sitenizi günc
Ramazan G.

Ramazan G.

Web Tasarım ve Programlama · Çanakkale, Çanakkale
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi nde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır freelance olarak yazılım geliştirme ile ilgileniyorum. Yakın zamanda hayata geçecek web projelerim var. Hayatımın sonuna kadar da sevdiğim işi yapmak için kendimi geliştirmeye devam edeceğim.
Tema Fabrika

Tema Fabrika

Web Tasarım ve Programlama · Çanakkale, Çanakkale
HAKKIMIZDA WordPress tema yapımı konusunda uzun yıllardır farklı ajanslara ve kişilere özel projeler hazırladıktan sonra 2011 yılı ortalarında TemaFabrika markasıyla lisanslı temalar yaparak sektöre adım attık. WordPress tema tasarım hizmetimiz Google ve diğer arama motorları için seo uyumlu şekilde hazırlanmaktadır. Sadece tema yapmayı değil, sizin satın aldığınız temalardan en iyi verim ve geliri elde edebilmenizi amaçladığımız için temalardaki reklam alanlarının yerleşimini de özenle seç
Ömer  C.

Ömer C.

Web Tasarım ve Programlama · Çanakkale, Çanakkale
Web tasarım kimliğinizdir. Kurumsal ya da bireysel olsun fark etmeden hazırlanan web sitesi tasarımı sizin kimliğinizi yansıtır. Özellikle kurumsal şirket web sitelerinde kurumsal kimlik bütünlüğüne çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Hazırladığım web tasarımlarda en çok dikkat ettiğim konu sunulan çalışmanın kurum kültürüne ve kimlik bütünlüğüne uyup uymadığıdır. Sektörünüze uygun, kaliteli ve sade tasarımlı bir web sitesinin sahibi olmak ister misiniz? Cevabınız ”Evet” olduysa okumaya devam
Tux Yazılım Ve İnternet Servisleri

Tux Yazılım Ve İnternet Servisleri

Web Tasarım ve Programlama · Çanakkale, Çanakkale
Şirket olarak müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş bir şirketiz. Yaptıgımız işi temiz ve zamanında teslim etmeye özen gösteririz. Ayrıca müşterilerimize düşüncelerini kendi bilgi birikimimiz ile şekillendirerek farklı ve işe yarar alternatifler sunarız.
Macit M.

Macit M.

Web Tasarım ve Programlama · Biga, Çanakkale
10 yıllık programlama adına tecrübesi olan bir kişiyim. Bankalara sigorta yazılımı, belediyelere, otomotiv sektörüne ait birçok projede yer aldım ve yöneticilik görevi üstlendim. Ek olarak Danışmanlık hizmetinde vermekteyim.
Enes Kutay S.

Enes Kutay S.

Web Tasarım ve Programlama · Çanakkale, Çanakkale
Hayalinizdeki websitesini yeni teknolojilerle hayata geçiriyoruz. Hizmetlerimiz : Web Tasarım Mobil Uygulama Grafik Tasarım SEO Sosyal Medya Takibi
Mücahit T.

Mücahit T.

Web Tasarım ve Programlama · Biga, Çanakkale
PDO Sistemi ile güvenli kodlama, Ajax & JS ile dinamik arayüz, Bootstrap ile her çözünürlüğe uygun tasarım, Php/Html Sitesi Yapılır, Php/Html Düzenlenir, Admin Paneli Yapılır, Html Üzerine Php Giydirilir.
Tuğrul Çağrı A.

Tuğrul Çağrı A.

Web Tasarım ve Programlama · Ayvacık, Çanakkale
İnternet ve bilgisayar teknolojisinin gelişmesine paralel olarak internet üzerinden para kazanma olanakları da inanılmaz boyutlara ulaştı. Günümüzde her firma internet dünyasına atılım yaparak kendi kar marjını geliştirmek için çabalıyor. Siz de bu konuda ilk adımı bizimle atabilir ve bu yeni sektöre hızlı bir giriş yapabilirsiniz.
Ali S.

Ali S.

Web Tasarım ve Programlama · Gökçeada, Çanakkale
Merhabalar, 15 yıllık sektör deneyimi olan Bilgisayar Mühendisiyim. Web Sitesi Tasarım ve programlama, web sitesi yapımı, ihtiyaca özel program yazımı yapabilir, bilgisayar programlama ve veritabanı özel dersleri verebilirim, ayrıca iyi bir fotoğraf makinem var, fotoğraf işleri de yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif Dinçerler
Web Tasarım Programlama   06/05/2019

Kendilerini seçmemde gönderdikleri referansları ve kurumsal kimlikleri etkili olmuştu. Sonuç istediğim gibi oldu, hatta benim aklıma gelmeyen bazı şeyleri de kendileri önerip beni yönlendirdiler daha iyi oldu. tavsiye ederim.

         
Erhan Evirgen
Web Tasarım Programlama   13/04/2019

İlk günden beri seçici,yapıcı ve olumlu hizmetlerinden dolayı çok çok memnun kaldığımızı söylemek isterim. Herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

         
Rumeysa Güler
Web Tasarım Programlama   24/02/2019

Uğur bey her şey ile tek tek ilgilendi, güzel şekilde bilgilendirme sağladı, uğraştı ve istediğim gibi bir iş çıkardı, kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Orkun Erden
Web Tasarım Programlama   29/04/2018

İnsan bu gibi şeylerde ilk başta tereddütte kalsa da fikirküpu adeta tüm ön yargıları delip hizmeti ile size geliyor. Birçok konuda oldukça başarılar. İstediğiniz şeyler çok karışık olsa da ekip üyeleri o kadar bu işte uzmanlarmışlar ki hem sizin isteğinizi yapabiliyor hem de üzerine bir şeyler katarak sizin kararınıza bırakıyor. İşin sonunda ortaya konan eser hem sizin için hem de kullanıcı için rahat ve memnun edici. Gelecekteki yazılımlarımızı da aynı ajansa yaptırmayı düşünüyoruz.

         
Bora Öztaşkın
Web Tasarım Programlama   24/04/2018

Muhammed Beyden çok memnun kaldik. Çok ilgili cok yaratıcı ve her türlü isteklerime cevap veren, işinde çok başarılı bir yazılımcı. Çok tesekkur ediyorum. Kesinlikle tavsiye edilir.

         
Cüneyt Satıroğlu
Web Tasarım Programlama   19/04/2018

Levent Bey her aşamada bize çok yardımcı oldu hızlı bir şekilde tamamlandı sitemiz. Yapılan işten çok memnun kaldık :)

         
Web Tasarım Programlama   03/04/2018

Sitenin oluşumuna ciddi katkı sağladı. Amator bir ruh ile profesyonel bir iş çıkardı. Kesinlikle işi düşenlere tavsiye ederim.

         
Gizem Deneçli
Web Tasarım Programlama   23/10/2017

Firma olarak aldığımız çalışmadan çok memnun kaldık ve bundan sonraki benzer projelerimizde de birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Teşekkürler, ilginiz ve emekleriniz için.

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz