Hizmet Ver
Bilgisayar Programlama

3 Ankara Çankaya Bilgisayar Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 73 Bilgisayar Programcısı hizmet vermeye hazır.

Çankaya Bilgisayar Programlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 73 Bilgisayar Programcısı, Çankaya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çankaya içinde yazılan 253 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 18 kişi Çankaya Bilgisayar Programlama için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Çankaya Ankara Bilgisayar Programlama

Mert D. photo

Mert D.

08.08.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

-Python -C,C++,C# -Java -Agile & Waterfall Methodologies -Project Management -Database Design -Yazılım Kalitesi -Object-Oriented Programming (OOP) -Deep Learning -PostgreSQL -Perl -UML -ASP.NET -C# -SQL -Microsoft SQL Server -PL/SQL -Oracle...

Freelance P. photo

Freelance P.

07.03.2017

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Nesneye dayalı programlama dilleri, gömülü sistem uzmanları ve sistem mühendisliği alanlarında tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Aleyna Ş. photo

Aleyna Ş.

28.08.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

ODTÜ'de elektrik ve elektronik mühendisliği öğrencisiyim. 7 yıldır yazılım geliştirme ve robotik üzerine çalışıyorum. Python, c, c++,c# ve java konusunda tecrübem var. Son zamanlarda Robot işletim sistemi ile İHA kontrolü üzerinde çalışıyorum. Raspberry pi konusunda bilgim var. Bir bootcamp'ta...

Mertcan K. photo

Mertcan K.

07.09.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu bir yazılımcıyım. Full Stack developer olarak startup bir şirkette çalışmaktayım. Ek gelir oluşturmak ve kaliteli yazılım hizmeti verebilmek adına bu platformda yer alma kararı aldım.

Truman Analytics photo

Truman Analytics

17.09.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

5 yıllık deneyimiyle konusunda uzman 2 Odtülü yazılımcı olarak hizmet veriyoruz. Klasik programlama dışında yapay zeka çözümleri, sinyal işleme, oyun geliştirme ve veri analizi alanlarında da hizmet veriyoruz. Ayrıca her türlü veri danışmanlığı ihtiyaçlarınızda bize başvurabilirsiniz.

EMR photo

EMR

04.01.2017

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Start App projeleriniz ve diğer projelerimiz de yer almaktan mutluluk duyarız. Kurumsal projeleriniz 100% başarım. Projelerde aşağıda belirtilen teknolojiler İle yapıyoruz. Projeleriniz hakkında detayları ister mesaj atın ister iletişim numaralarımızı arayın. Size en kısa sürede yanıt...

Esmanur B. photo

Esmanur B.

05.09.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Esmanur C# / .Net Core / .Net Framework yazılım geliştiricisiyim.İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre E-ticaret sistemi geliştiriyorum. 3 yıldır Backend gelistiriyorum Neden beni tercih etmelisiniz; AOP yapısına uygun, Katmanlı mimari SOLID prensibine göre, nesnel temiz kod, Aspect...

Mehmet Ali Ş. photo

Mehmet Ali Ş.

11.03.2015

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Yazılım Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim aynı zaman da önlisans bilgisayar programcılığı mezunuyum

Arne Bilişim Hizmetleri photo

Arne Bilişim Hizmetleri

18.01.2018

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Apartman ,site,kooperatif,iş merkezi ,dernek ve profesyonel site yönetimleri için piramit programımızı denemenizi öneririz.Ayrıca tarafımızca web sitesi hizmetide verilmektedir. www.arnebilgisayar.com adresimizide ziyaret edebilirsiniz.

Görkem Batu Ü. photo

Görkem Batu Ü.

05.09.2022

Bilgisayar Programlama · Çankaya, Ankara

Lise eğitimimi Abdurrahman ve Nermin Bilimli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin veri tabanı dalında tamamladım. Lise eğitimim boyunca C# ve MySql eğitimi aldım. Ayrıca 13. Uluslararası MEB Robot Yarışmasında Caretta Caretta kategorisinde yarıştım. Lisemin son senesinde 10 aylık bir staj yaptım. Bu...

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Bilgisayar Programlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Bilgisayar Programlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Bilgisayar Programlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Bilgisayar Programlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Bilgisayar Programlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Bilgisayar Programlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Bilgisayar Programlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Bilgisayar Programlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Bilgisayar Programlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Çankaya Bilgisayar Programlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Çankaya Bilgisayar Programlama fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl