En İyi 10 Çankaya Ankara Diyetisyen

4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 80 Diyetisyen hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Meva Pamuk

Meva Pamuk

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Merhabalar. Ben diyetisyen Meva Pamuk. Başkent Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldum. Toplum sağlığı merkezleri, araştırma hastaneleri, özel hastaneler, özel klinikler, yemek şirketleri gibi bir çok farklı yerde deneyim kazandım. Farklı alanlarda ki kongrelerle, güncel makalelerle, bir çok farklı kaynakla güncel gelişmeleri takip ederek birikim yaptım. Kendimi, danışanlarımın istekleri doğrultusunda kalıcı, sağlıklı ve en hızlı yol ile kilo verme konusunda 2 yıldır tecrübele
İnteraktifdiyet

İnteraktifdiyet

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
İNTERAKTİF DİYET Bireyin sağlığını ön planda tutan, beslenme alanında bilimsel ve etik kurallar doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen İnteraktifdiyet 2012 yılında Ankara’da kurulmuştur. İnteraktifdiyet her zaman beslenme sektöründe verilebilecek en kaliteli hizmeti vermeye ve her bir danışanını hedefine, sağlığına ulaştırmaya odaklanmıştır. Başarının anahtarının severek ve özveri ile çalışmak olduğunu bilerek, bu vizyona sahip çalışma arkadaşlarımız ile İnteraktifdiyet’in kişiye özel
Melike Nur Özen

Melike Nur Özen

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Merhaba, ben Melike Nur Özen. Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 2020 yılı mezunuyum. Insanlarla iletişim kurmayı küçük yaşlardan beri çok seviyorum, dolayısıyla mesleğimi çok seviyorum. Bir diyetisyen olarak kilo alma/verme, hastalıklarda diyet tedavisi, gebelik döneminde beslenme, çocuk beslenmesi gibi birçok alanda sizlere heyecan ve mutlulukla yardımcı olacağım. Beslenme bir bütün ve psikolojik boyutu da oldukça önemli. Psikolojik olarak da sizlerin her zaman yanında olacağım. Özet
Esra Aktan

Esra Aktan

Diyetisyen · Mamak, Ankara
2017 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans eğitimimi % 100 burslu olarak tamamladım. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Beslenme ve Diyetetik ana bilim dalında tezli yüksek lisans eğitimine başladım ve 2020 yılında Uzman Diyetisyen ünvanımı aldım. Yüksek lisans bitirme tezimi ‘Fazla Kilolu ve Obez Kadınlarda Öğün Sıklığı ile Sağlıklı Yeme İndeksi ve Vücut Şekil İndeksi Arasındaki İlişki:Gaziantep Örneği’ konusunda hazırladım. Şu an Ankara Ün
Sabiha Nurcan  Kurt

Sabiha Nurcan Kurt

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Merhaba, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi genel cerrahi, kardiyoloji bölümlerinde, Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi, Bafra Devlet Hastanesi, İstanbul Arnavurköyde özel bir tıp merkezinde staj yapmış bulunmaktayım. Mezuniyet için "Gastrointestinal Sistem Kanserlerinde Beslenme Ve Malnütrisyon" konulu seminer sunumu ve "Sağlıklı Yaşamda Antioksidanlarla Beslenmenin Önemi " konulu tez çalışmam bulunmakta. Ayrıca
Gülin Özdemir

Gülin Özdemir

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Herkese merhaba :) Ben Diyetisyen Gülin Özdemir, Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Ankara ve Samsun'da çeşitli hastanelerde staj yaptım. Lisans eğitimim boyunca kendimi geliştirmek için birçok seminere katıldım ve katılmaya devam ediyorum. Anne-Çocuk Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi, Hastalıklara Özgü Beslenme, Kilo alma, Kilo verme, Obezite gibi birçok alanda hizmet vermekteyim. Amacım her danışanıma sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmak ve sürdürülebilir beslenme
Nurullah Balta

Nurullah Balta

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Hastanede klinik diyetisyeni olarak çalışıyorum. 4 yıllık tecrübem var. Kronik hastalıklar,ameliyat sonrası beslenme, zayıflama, kiLo alma veya spor yapıyorsanız beslenme planı yapıyor ve hedefinize ulaşana kadar takibini yapıyorum.
Kader Çakır

Kader Çakır

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Ankara üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümü mezunuyum.Mesleki ve meslek dışı alanlarda seminerler,kongreler ve eğitimlere katılarak kendimi geliştirdim.Diyet sürecinde multidisipliner bir yaklaşım ile danışanlarıma hizmet vermekteyim.
Beren Bekdaş

Beren Bekdaş

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Almış olduğum eğitim ve tecrübelerle yapmış olduğum mesleki başarılarımı sizinle de paylaşmak isterim . Sağlıklı bir yaşama ve ideal kilolara kavuşmak için hem diyetisyeniniz hem de yaşam koçunuz olarak sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağımdan hiç şüpheniz olmasın .Sağlıklı yaşam sadece beslenme programı değil aynı zamanda yaşam tarzı değişikliğidir. Yeni yaşamınıza birlikle adım atabiliriz . Sağlıklı günler dilerim .
Simay Peker

Simay Peker

Diyetisyen · Çankaya, Ankara
Merhaba, Ben Diyetisyen Simay Peker Sağlıklı beslenme kararında yoluna eşlik etmek isterim. Benimle birlikte yeni sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanıp, daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsin. Sağlıklı beslenmek ve ağırlık kazanmak/kaybetmek istiyorsan, lütfen benimle iletişime geç, sana yardımcı olacağım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sinem E.
Diyetisyen   13/03/2021

Online olarak diyetisyen desteği olmaz diye düşünüyordum taa ki Şule Hanımdan destek alana kadar. Hiç aç kalmadan kısa sürede istediğim kiloya ulaştım. Kendisinin süper sağlıklı ve lezzetli tarifleriyle de asla sıkılmadan diyetinize devam ediyorsunuz. Kendisiyle yola çıkarsanız ve kararlıysanız asla pişman olmazsınız.

         
Sercan G.
Diyetisyen   04/01/2021

Ezgi hanımla 1 ayı tamamladık. Takip etmem gereken diyeti oluştururken yaptığımız fikir alışverişi olsun, aklıma takılan şeyleri sorduğumda hemen geri dönüş sağlaması olsun, çok memnun kaldım. Kilo vermeye odaklanmışken, asla aç kalmamak mümkünmüş, Ezgi hanım sayesinde bunu öğrenmiş oldum. Zaman zaman verilen program dışına çıktığımda da telafi etmek için yardımcı olması da insanı rahatlatan bir şey. Üstelik verdiği programdaki yemekler de kolaylıkla hazırlanacak şeyler. En az 1 ay daha devam.

         
Hatice A.
Diyetisyen   10/12/2020

Dizge hanım çok cana yakın ve tatlı bir hanımefendi. Aldığım hizmetten çok memnunum. Herkese de dizge hanımı tavsiye ederim 😌

         
Cansu Ö.
Diyetisyen   02/12/2020

Meva hanım size çok teşekkür ederim beni sağlığıma kavuşturdunuz, çok ilgili ve diyet süreci boyunca da daima bir mesaj uzağımda destek verdiniz, mesajlaşmalarımızla o kadar motive oldum ki sizin rehberliğinizle neye ne kadar ihtiyacımın olduğunu bilerek düzenli beslenmeyi öğrendim.

         
Hüseyin Ç.
Diyetisyen   13/11/2020

Meltem hanım cok iyi diyetisyen güler yüzlü saygılı ve diyet konusunda uzman. ben memnunum kendisinden tavsiye ediyorum herkeze.

         
Aydın İ.
Diyetisyen   04/11/2020

Son derece bilgili son derece anlayışlı, Sena Hanım sayesinde bayağı kilo verdim ve devam ediyorum..Kendisine teşekkür ediyorum..

         
Çağatay T.
Diyetisyen   07/10/2020

Gayet ilgili bir diyetisyen.Kilo verme sürecimize yeni başladık.Diyet listemi hayatımın tüm detaylarını dinleyerek,sorarak benim saatlerime özel yazdı.Yaptığım sporları da dikkate aldı.Umarım diyet planıma devam ederim.

         
Gozde A.
Diyetisyen   31/08/2020

Dunyanin en guleryuzlu diyetisyeni oldugu icin ve kişinin içinde bulundugu değişken sartlara gore en uygun ve surdurulebilir programlarini hazırladığı icin tesekkur ederim.

Diyetisyen hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz