Hizmet Ver

4 Çankaya Eğitim Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 215 Eğitim Koçu hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Çankaya Eğitim Koçu

Dr. Yunus photo

Dr. Yunus

13.11.2017

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

20 yılı aşkın tecrübemle birçokÖĞRENCİ ve AİLESİNE etkin rehberlik hizmeti verdim. başarı tesadüf değildir. SEVGİL AİLELERİMİZ; HER ÖĞRENCİ FARKLI BİR CEVHERDİR ÇIKARMASINI BİLENE. YERİNDE VE DOĞRU DAVRANIŞLAR İŞİN SEYRİNİ DEĞİŞTİRİR.

Yeşimmerd Merd photo

Yeşimmerd Merd

16.10.2019

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

Keşfedilmeyi bekleyen ne çok yanın var düşünebiliyor musun? O gün bugün işte. Bu kadar çok aşırı uyaran olan hayatta zihnin alfa frekansında tutmayı başarmak bir mucize. Sen de bu mucizeyi keşfet ve birlikte yol alalım. Yapay zeka dönemine çok hızlı...

Recep Sencer Cinoğlu photo

Recep Sencer Cinoğlu

14.02.2021

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Recep Sencer Cinoğlu tıp fakültesi öğrencisiyim.2020 YKS sınavında ilk senemde kimyada full biyolojide 1 yanlış yaptım kimya ve biyoloji dersleri veriyorum aynı zamanda öğrenci koçluğu yapıyorum halıhazırda koçluk yaptığım ve ders...

ÇİÇEK HOCA photo

ÇİÇEK HOCA

14.08.2019

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

17 yıllık rehber öğretmenlik tecrübemle çocuklarımıza destek vermek istiyorum. Başarı için çocuklarımızın kendi içindeki rehbere bakarak önce kısık sonra giderek yükselen sesini duymalarını sağlamaktır hedefimiz.

Tuğana Aydın photo

Tuğana Aydın

18.08.2020

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

TEVITOL ve Fen Lisesi geçmişim var, üniversite sınavında ilk 1.000 de yer aldım. İtalyada mimarlık yapıyorum. Tecrübemle öğrencileri neyin motive ettiğini bulur, konular üzerindeki hakimiyetimle eksiklerini saptar, onlara uygun çalışma programını...

Ebru Çakır photo

Ebru Çakır

27.04.2021

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

Kişinin kendini tanıması ve hedeflerini belirlemesi için motivasyon sağlamak Belirlenen hedefe ulaşmada stratejiler belirlemek Plan ve program geliştirerek, plandaki sapmaları ve devamlılığı denetlemek Kişinin aile ve çevresi ile iletişimindeki...

Hacer Kayalar photo

Hacer Kayalar

17.09.2019

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

Aslen Meslek Lisesi öğretmeniyim. Başkent üniversitesi BEDAM Kuruluşundan Eğitim ve Yaşam koçluğu eğitimimi aldım.

Mehmet Yüksel photo

Mehmet Yüksel

29.11.2019

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

15 yılı aşkın bir süredir eğitim camiasının içinde bir öğretmen olarak, başarı konusunda tecrübelerimi öğrencilere aktarmaktayım. -Çocuğunuz düzenli ödev yapmıyor mu? -Çok çalıştığı halde başarılı olamıyor mu? -İş yoğunluğunuz dolayısıyla...

Ezgi Y photo

Ezgi Y

09.06.2020

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

İlkokul - ortaokul - lise öğrencilerine yönelik; onları, kişiliklerini anlayan, eğitimsel hedeflerinin oluşturulması/takibi ve sınav dönemi motivasyonlarının korunmasında yardımcı olacak bir eğitim koçluğu hizmeti mi arıyorsunuz? Dersleriyle alakalı...

Emre Çetinkaya photo

Emre Çetinkaya

24.03.2020

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara

2016 Türkiye 1.si 2017 Türkiye 17.si 2018 Türkiye 54.sü ve 2019 Türkiye 226.sı çıkarmış bir Fizik öğretmeni ve aynı zamanda eğitim koçuyum. Bilgi beş harflidir Beşte dördü ilgidir.Tanışmak isterim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Eğitim Koçu Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çankaya Eğitim Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya Eğitim Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Eğitim Koçu için Çankaya içinde toplam 215 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 68 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 198 kişi Çankaya Eğitim Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Çankaya Öğrenci Koçu

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl