En İyi 10 Çankaya Ankara Eğitim Koçu

4 Eğitim Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 93 Eğitim Koçu hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
ONUR GÜLTEKİN

ONUR GÜLTEKİN

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara
12 yıllık özel ders ve eğitim koçluğu tecrübesi ile hizmet vermekteyim . -kişiye özel programlama -bireysel programlama -günlük takip 45 dakikalık seanslar -hedef belirleme -sınav stresi ile başa çıkma yolları
Beyda Nur PEKER

Beyda Nur PEKER

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara
Merhabalar. Ben Beyda Nur PEKER. Psikolojik Danışman ve Rehber öğretmenim. Size sınav sürecinde yardımcı olmak isterim. Yapmak istediklerim ve yapacaklarım şunlar : 1-Gerekli görüşmeler yapılarak eksiklikleri-ihtiyaçları tespit etmek. 2-Yapılan görüşmelerden sonra gerekli planlamayı ders çalışma programını hazırlamak 3-Öğrencinin motivasyon düzeyini artırmak ve yüksek tutmak 4-Öğrencinin programa göre çalışma saatlerine uymasını sağlamak 5-Öğrencinin genel durumuna bakarak mesleki yönl
Tuğana Aydın

Tuğana Aydın

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara
TEVITOL ve Fen Lisesi geçmişim var, üniversite sınavında ilk 1.000 de yer aldım. İtalyada mimarlık yapıyorum. Tecrübemle öğrencileri neyin motive ettiğini bulur, konular üzerindeki hakimiyetimle eksiklerini saptar, onlara uygun çalışma programını yaratırım.
Ahmet Ersoy

Ahmet Ersoy

Eğitim Koçu · Yenimahalle, Ankara
TYT-AYT LGS KPSS hazırlanan öğrencilere hazırlık sürecinde taktik, takip ve motivasyon odaklı eğitim koçluğu yapmaktayım. Sınava hazırlık sürecinin profesyonel bir şekilde hedeflediğimiz başarıya ulaşmasını sağlamış olacağız.
Hacer Kayalar

Hacer Kayalar

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara
Aslen Meslek Lisesi öğretmeniyim. Başkent üniversitesi BEDAM Kuruluşundan Eğitim ve Yaşam koçluğu eğitimimi aldım.
Mehmet Yüksel

Mehmet Yüksel

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara
15 yılı aşkın bir süredir eğitim camiasının içinde bir öğretmen olarak, başarı konusunda tecrübelerimi öğrencilere aktarmaktayım. -Çocuğunuz düzenli ödev yapmıyor mu? -Çok çalıştığı halde başarılı olamıyor mu? -İş yoğunluğunuz dolayısıyla çocuğunuzun eğitimi ile ilgilenemiyor musunuz? -Çocuğunuzun eğitim süreci ile ilgili kaygılarınız mı var? -Sınav sistemi ile ilgili bilgi sahibi değil misiniz? Profesyonel Eğitim Danışmanlığı ve Eğitim Koçluğu hizmetlerimle sorunlarınıza çözümler sunuyorum.
Yeşimmerd Merd

Yeşimmerd Merd

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara
Keşfedilmeyi bekleyen ne çok yanın var düşünebiliyor musun? O gün bugün işte. Bu kadar çok aşırı uyaran olan hayatta zihnin alfa frekansında tutmayı başarmak bir mucize. Sen de bu mucizeyi keşfet ve birlikte yol alalım. Yapay zeka dönemine çok hızlı geçişte zekanı en iyi kullanmak ve hayata bir adım önde farkındalıkla başlamaya ne dersin? "Yaşamı Yeşim ile Farketmeye"
Levent Sezgin Hüseyin Gülce

Levent Sezgin Hüseyin Gülce

Eğitim Koçu · Çankaya, Ankara
LGS, Üniversite (TYT ve AYT) ve KPSS' ye hazırlık hususunda 23 yıllık deneyime sahip eğitim koçluğu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Koçluk hizmeti vermiş olduğumuz öğrencilerimiz, deneyimli öğretmen kadrosundan yardım alma imkanına sahiptir. Hedeflerinize ulaşmak ve engelleri aşmak için yanınızdayız.
Mehmet Doğan

Mehmet Doğan

Eğitim Koçu · Yenimahalle, Ankara
EĞİTİM GÖNÜL İŞİDİR,FEDAKARLIKTIR,TECRÜBE İSTER,EMEK İSTER,ÖZVERİ İSTER,DİSİPLİN İSTER HERŞEYDEN DE ÖTE ODAĞINDA İNSAN OLDUĞUNDAN SEVGİ-SAYGI-GÜVEN İSTER,SİZE BURADA YAZAMADIĞIM AMA İSTERSENİZ SONUÇLARINI YAŞAYARAK GÖRECEĞİNİZ BİR KOÇLUK İÇİN TANIŞMAYA VARMISINIZ?
Ahmet Demir

Ahmet Demir

Eğitim Koçu · Mamak, Ankara
Çocuklarımız geleceğimizdir. Aynı anda 250 öğrencinin birebir programını yapıyorum, her hafta programları güncelliyorum, aktif olarak bir eğitim kurumunda rehber öğretmenlik yapmaktayım. İlk programlar ücretsizdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Neslihan Ç.
Eğitim Koçu   24/02/2021

gerçekten ilk konuşmadan sınava olan kaygım azaldı pozitif enerjisi sayesinde benim de enerjim yükseldi

         
Emine K.
Eğitim Koçu   17/02/2021

Eğitim koçu arayışına geçmiştim kızım için açıkçası böyle bir şey olduğunu bile bilmiyordum ben bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle arayışa geçtim yollarımız Selçuk bey ile kesişti.İyi ki de tanışıp yola onla devam etmişiz. Bundan sonraki süreç bizim için iyi olacak ben buna inanıyorum kendisi çok ilgili ve bilgili bir öğretmen içten,samimi ve güvenilir biri umuyorum ki uzun zaman birlikte devam edicez eğitimimize kendisine çok teşekkür ediyorum.Gönül rahatlığıyla ondan eğitim alabilirsiniz.

         
Sibel C.
Eğitim Koçu   16/01/2021

Hayatımıza girdiği günden beri sanki sihirli bi değnek ile dokundu bize... Kızımdaki değişiklikleri anlatamam, sadece dersleri ile ilgilenmeklr kalmıyor, kızımla sohbet ederek daha çok motive olmasını sağlıyor, kızım artık çok daha düzenli, disiplinli ve özgüven le çalışıyor, hayatımıza melek gibi girdiniz, herşey için sonsuz teşekkürler...

         
Murat B.
Eğitim Koçu   23/12/2020

Gizem hanımın bilgisi ve donanımı ile kızımın eğitim hayatının geleceğe ve bakışının bakışının başka bir boyuta geçeceğine inanıyorum. Bugün 3'üncü görüşmemiz gerçekleştirdik.Kızım görüşmeyi iple çekiyor. Gizem hanımın desteğiyle başarılı olacağına inanıyorum. Tavsiye ederim.

         
Ferhat C.
Eğitim Koçu   16/12/2020

Erkam Zeytun Hocamızın birikimi ve yaklaşımı öncelikle öğrencimizde muhteşem bir farkındalık oluşturdu. Gerek takip, gerek ailenin öğrenci ile koordinasyonu ile de yönlendirme neticesinde başarının anahtarını elimize aldık diyebiliriz. Teşekkürler Erkan Hocam.

         
Sena K.
Eğitim Koçu   06/12/2020

Hocamla yaklaşık 3 aydır çalışma içerisindeyiz.Görüşmelerimizde yapılacak şeylere birlikte karar veriyoruz.Haftalık tarama sınavlarıyla eksik olan kısımları tamamlamak için ayrı zaman dilimleri belirliyoruz.Sadece ileriye yönelik konu çalışmaları değil geriye dönük tekrar çalışmaları da yapıyoruz.Her şeyden önce de ortak bir amaçta destekçim olduğunu hissedebiliyorum.Hocama teşekkür ederim.

         
Gül K.
Eğitim Koçu   05/12/2020

Torunum için anlaştık kendisiyle, çok ilgili, tecrübeli birisi🙏🏼 Çok teşekkür ederiz kendisine, bu süreçte çok yardımcı oluyor bize

         
Ayfer Ö.
Eğitim Koçu   04/12/2020

Melek hocamız son derece ilgili Aynı zamanda disiplinli çalışmayı öğretiyor... Çok yeni başladık ama şimdiden doğru seçim yaptığımızı düşünüyorum ...ilerleyen süreçte yorumlarımı detaylandıracağım ...teşekkürler Melek hocam ...

Eğitim Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz