En İyi 10 Çankaya Fransızca Özel Ders | Armut

En İyi 10 Çankaya Ankara Fransızca Özel Ders

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 76 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bartu E.

Bartu E.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Galatasaray Üniversitesi Mezunuyum. 2010 yılından bu yana her seviyeye uygun Fransızca dersi vermekteyim.
Onur U.

Onur U.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Galatasaray Üniversitesi mezunuyum ve Fransa’da beş yıl ikamet ettim. Fransızca gramer, kelime bilgisi, günlük hayatta gerekli konuşma teknikleri hakkında özel ders veriyorum. 2011 KPDS sınavında 92,5 puan almıştım dolayısıyla Fransızca YDS’ye hazırlananlara da özellikle paragraf okuma tekniklerinde ve soru çözümünde yardımcı olabilirim.
Ayşen B.

Ayşen B.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Emekli Türk Telekom Eğitim Akademisi personeliyim. 26 yıldır değişik yaş grubu ve seviyedeki kişi ve öğrencilere Fransız ca dersi veriyorum. İlk okul çocuklarından ; 70 yaşındaki filoloji öğrencisi hanımefendiye kadar değişik varyasyonlarda öğrencilerim oldu. Sonuç yakalama ; başarılı olma ; dil öğrenme isteksizliğini aşma konularında deneyimli ve başarılı bir kariyerim var.
Nuray  A.

Nuray A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Bonjour. Merhabalar. Ben ODTÜ mezunu ve Fransada çeşitli çalışmalar yapmış DELF B2 sertifikalı bir Fransızca Öğretmeniyim. Eğitimlerimiz kişinin öğrenme kabiliyetlerine ve amacına yönelik kişiselleştirilmiş ders ve ödevlerden oluşur. Fransızcayı eğlenceli ve sıkılmadan öğrenmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Ben hiç fransızca bilmiyorum, başlangıç seviyeyim diyorsanız ise mükemmel. Hızlı ve sıkılmadan yeni bir dili her yaştan kitle öğrenebilir. Dersler sizin müsaitliğinize göre her h
Ethem Turgay Ş.

Ethem Turgay Ş.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Hacettepe Fransızca Öğretmenliği Mezunu (1. si) (halen orada yüksek lisans yapıyorum) DALF C1 Belgeli, DALF/DELF sınavlarına hazırlığa yönelik tecrübeli Ankara Fransız Kültür Merkezi nde yarı zamanlı çalışıyorum QNED Fransızca Formasyon Sertifikam var - Ankara Charles de Gaulle Fransız Lisesi öğrencilerine Histoire, Géographie, Maths, S.V.T, Physique Chimie dersleri ve BAC/Brevet ye hazırlık - Ankara Tevfik Fikret Koleji öğrencilerine (7-18 yaş) fransızca takviye dersleri - Yenı baslaya
Oyun A.

Oyun A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Tevfik Fikret Okulları giriş sınavlarına ve iç sınavlarına hazırlık Ted Koleji iç sınavlarına hazırlık Fransızca derslerine destek programı Yetişkinler için Genel Fransızca
Mustafa T.

Mustafa T.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi, Fransız Dili ve Edebiyatı 2011 yılı mezunu ve halihazırda aynı bölümde yüksek lisans öğrencisiyim. Pedagojik formasyonumu yine Ankara Üniversitesinde 2012 yılında tamamladım. Eğitimimin iki dönemlik süresini Fransa’nın Saint-Etienne şehrindeki Jean Monnet Üniversitesinde geçirdim. Okuduğum süre ve sonrasında bir çok kurum için yazılı ve sözlü çeviri yaptım; yine aynı süreçte 10-50 yaş arasında birçok öğrenciye Fransızcayı öğretme ve sevdirme fırsatını yakaladım. Halihazırda
Aysu  Ç.

Aysu Ç.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili Ve Edebiyatı mezunuyum özel okullarda fransizca dersleri veriyorum ayrıca çocuk gelişimi öğrencisiyim ve özellikle 5 6 yaş grubu okula hazırlık dersleri vermekteyim.
Karine M.

Karine M.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Fransız vatandaşından, Fransızca öğrenen ilk ve orta okul düzeyindeki çocuklarınıza derslerinde destek olunur, diksiyon ve telaffuz konusunda pratik yaptırılır. Bonjour, franco-française, je propose mes services dans le cadre de l aide aux devoirs pour des élèves étudiant le français. Je propose également des cours de conversation pour améliorer la fluidité et la prononciation de la langue.
Ayşegül A.

Ayşegül A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
TFL Fransız lisesi mezunuyum 4 sene fransada psikoloji lisans eğitimimi tamamladiktan sonra istanbulda 1 sene boyunca tercumanlik, danışmanlık, oyun ablalığı ve özel ders işleriyle uğraştım. Şimdi ise Hacettepe Üniversitesi fransizca öğretmenliği bölümünde okuyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Haluk Görgün
Fransızca Özel Ders   30/07/2019

İşini çok ciddiye alan ve işine çok hakim bir hoca. Fransızcayı hem Türkçe hem de İngilizce üzerinden çalışıyoruz. Çeşitli kaynaklarla da destekleyince hızlı bir ilerleme sağlanıyor. Şimdiden kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Esma Işıl İtak
Fransızca Özel Ders   13/07/2019

Su gibi akıp geçen keyifli ve bir o kadar da verimli bir ders veriyor.Hata yapmaktan korkmuyorum herkese tavsiye ederim.

         
Dldkd Dkdkdkd
Fransızca Özel Ders   10/06/2019

Ercüment öğretmen ile ilk dersimizi yaptık ilk izlenimlerim şöyle; öğretmenliğin tüm vasıflarını hakkıyla üzerinde toplamış bir insan, siz öğrenene kadar açıklamalarını usanmadan detaylı olarak yapıyor ve kullandığı materyaller çok başarılı, ders içerisinde fransız kültürüne dair verdiği küçük anektodlar kültürel açıdan oldukça keyifli, mesleki yetkinliğinin yanısıra ahlaklı bir insan, özel ders için çok önemli bir özellik bu. Bir sonraki dersi ip ile çekiyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Gizem Ç.
Fransızca Özel Ders   29/05/2019

Oğlumun notları Gülşah hoca sayesinde yükseldi. Çok deneyimli ve bilgili bir öğretmen. İyi ki varsın Gülşah hoca!

         
Filiz Yılmaz
Fransızca Özel Ders   15/05/2019

Afag Hoca ile tanıştığım için çok mutluyum. Fransızcayı kesinlikle onunla çalışarak öğreneceğimi düşünüyorum. Kendisi hem çok pozitif hem de çok neşeli bir insan. Dersler de oldukça verimli geçmekte. Öğrenme ihtiyaçlarıma göre elinden geleni yaptığı için kendisine çok teşekkür ederim. ^^

         
Serhat Baykuşak
Fransızca Özel Ders   28/04/2019

Fransızca bölümü hazırlık sınıfı muhafiyet sınavı için arkadaşımla birlikte ercüment hocadan ders alıyoruz çok memnunuz Hazırlık sınıfı muhafiyet sınavları veya benzeri sınavlar için gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz

         
Turan Mutlu
Fransızca Özel Ders   11/03/2019

Çocuklarımızın Fransızca ve İngilizce eğitimini başarıyla yapıyor.Sınavlarında yüksek başarı alıyorlar.Teşekkürler

         
Sefaattin DENİZ
Fransızca Özel Ders   07/03/2019

Ercüment hocamın hem genel Fransızca, ama özellikle akademik Fransızca konusunda müthiş bir performansının olduğunu gördüm, dilin bütün inceliklerine hakim, insan iletişimi harika, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum, verdiği emekler için de kendisine minnettarım.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz