En İyi 10 Çankaya Ankara Fransızca Özel Ders

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 102 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bartu E.

Bartu E.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Galatasaray Üniversitesi Mezunuyum. 2010 yılından bu yana her seviyeye uygun Fransızca dersi vermekteyim.
Onur U.

Onur U.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Galatasaray Üniversitesi mezunuyum ve Fransa’da beş yıl yaşadım. Fransızca gramer, kelime bilgisi, günlük hayatta gerekli konuşma teknikleri üzerine özel ders veriyorum. Tevfik Fikret Lisesinden her seviyede öğrencilerim var. Tevfik Fikret Lisesi 8. sınıf hazırlık atlama sınavına yönelik dersler de veriyorum. 2011 KPDS sınavından 92,5 puana sahibim. Fransızca YDS’ye hazırlananlara da yardımcı olabilirim.
Afag A.

Afag A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Yurtdışı Fransız Büyükelçilik Okulunu bitirdim.Bakü Yabancı Diller Üniversitesi Yüksek Lisans Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum.Ayrıca Franca Nice Saint Jean d Angely Üniversitesinde Büyükelçilik bursuyla okudum.7 sene üniversitede 8 sene özel kolej ve dershanelerde fransızca öğretmeni olarak çalıştım.Toplam 15 senelik öğretmenim.Fransa dan lisansli ve diplomalı DELF ve DALF sınav öğretmeniyim. Fransız Büyükelçilik Kultur Merkezinde fransızca öğretmeni olarak calışıyorum. DELF &
Sibel A.

Sibel A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Hacettepe Fransızca Öğretmenlik (Son sınıf öğrencisi) Lösev 2 yıldır gönüllü Fransızca Öğretmenlik yapıyorum
Nuray  A.

Nuray A.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Bonjour. Merhabalar. Ben ODTÜ mezunu ve Fransada çeşitli çalışmalar yapmış DELF B2 sertifikalı bir Fransızca Öğretmeniyim. Eğitimlerimiz öğrencinin öğrenme kabiliyetlerine ve amacına yönelik kişiselleştirilmiş ders ve ödevlerden oluşur. Fransızcayı eğlenceli ve sıkılmadan öğretmek ana amacımdır. öğrencinin dikkatini çekecek şekilde dersi yürütüyorum. Ben hiç fransızca bilmiyorum, başlangıç seviyeyim diyorsanız ise mükemmel. Hızlı ve sıkılmadan yeni bir dili her yaştan kitle öğrenebilir. Dersler
Ekin  T.

Ekin T.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Gazi üniversitesi fransızca öğretmenliğinden mezun oldum. Fransızca alanında okullarda ve özel ders alanında bir çok deneyimim oldu.
Berk Ç.

Berk Ç.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Küçükçekmece Anadolu Lisesi dil bölümünden mezunum. Şu an Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nde Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda özel bir tiyatroda bir yılı aşkın aktörlük yapıyorum. Konuşma becerilerimi fazlasıyla geliştirdim.
Karine M.

Karine M.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Fransız vatandaşından, Fransızca öğrenen ilk ve orta okul düzeyindeki çocuklarınıza derslerinde destek olunur, diksiyon ve telaffuz konusunda pratik yaptırılır. Bonjour, franco-française, je propose mes services dans le cadre de l aide aux devoirs pour des élèves étudiant le français. Je propose également des cours de conversation pour améliorer la fluidité et la prononciation de la langue.
Madame D.

Madame D.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Tevfik Fikret Okulları giriş sınavlarına ve iç sınavlarına hazırlık Ted Koleji iç sınavlarına hazırlık Fransızca derslerine destek programı Yetişkinler için Genel Fransızca
Aleyna Ö.

Aleyna Ö.

Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversitesi’nde Fransız dili öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. İki yıldır LÖSEV’de gönüllü öğretmenlik yapıyorum ve aynı zamanda ingilizce fransızca özel ders veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Didar Ceren Kazak
Fransızca Özel Ders   20/06/2020

Ercüment hocam ;çok beyefendi, kibar, sabırlı ,detaycı ve dakik bir biri .Işinde de dilin en ince detaylarına hakim .Fransızca öğrenme nedeniniz ne olursa olsun ihtiyacınıza yönelik içeriği adepte edecektir.

         
Ebru Yaman
Fransızca Özel Ders   09/06/2020

Ercüment beyden kendim ve arkadaşım için ödev desteği aldık. İlk önce kendim daha sonra da arkadaşıma önermiştim. Kendisi işinde son derece titiz ve bilgili birisi. Hem benim hem arkadaşımın nazını ödev yapma sürecinde çok çekti. Her soruna ve her sorumuza sakin cevaplar verdi. Hiç saygısını bozmadı. Bizim için elinden gelenin en fazlasını yaptı. Ercüment beyi tercih ettiğim için çok mutluyum. Eğer bir daha ihtiyacım olursa hiç düşünmeden tercih ederim:)

         
Mehmet Koyuncu
Fransızca Özel Ders   04/06/2020

Merhaba, Melis hanımın profesyonelliğinden ve pozitif tutumundan çok etkilendik. Kızımız da öğretmenini çok sevdi. İyi ki sizi bulmuşuz. teşekkürler

         
Fransızca Özel Ders   03/05/2020

Eda Hoca çok güzel bir sekilde acikliyor herseyi ve öğrenmemek neredeyse imkansız. Fransızca kolay bir dil degil ama doğru sekilde öğrenildiğinde hakimiyet kazanmak çok daha hızlı ve kolay olacaktır. Eda, öğrenci odaklı ve pratiğe agirlik vererek aktif bi sekilde öğretiyor. Bir suru etkili kaynak sağlıyor ders disinda pratik icin. Ondan ders alabildigim icin çok mutluyum. Tavsiye ederim !

         
Sena Deniz Dinsel
Fransızca Özel Ders   13/04/2020

Skype uzerinden gerceklestirdigimiz ilk dersimiz oldukca verimli gecti, . Online yapilan derslerde bazen verim almak zor olabildigi icin endiseliydim ama hicbir problem yasamadik. Derslere kesinlikle devam edecegim 🌞🌞

         
İrem Çınar
Fransızca Özel Ders   18/12/2019

14 yaşındaki kızım için çalışmaya başladığımız Melis hanımdan hem dersi anlatış şekli ve telafuzundan, hem de kişiliği ve kibarlığından çok memnun kaldık. Kendisi Fransızca öğrenmede olduğu kadar kişiliğiylede kızıma örnek olabilecek bir hanımefendi. Çok teşekkürler.

         
Yavuz Barbaros
Fransızca Özel Ders   26/11/2019

Armut’u ilk defa kullandım, soru işaretleriyle derslere başladık. Denis oldukça ilgili ve alakalı bir şekilde 6 yaşındaki kızımın derslerle ilgilenmesine çalışıyor. Bu konuda çok zorlanacağımı tahmin ediyordum fakat Öğretmenimiz bu konuyu ustalıkla çözdü. Fransızca bilgisi, telaffuzu ve disiplini takdire şayendir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Meryem Vildan
Fransızca Özel Ders   15/11/2019

Afag hocayla yaklaşık 3 aydır çalışıyoruz.Kendisi çok deneyimli ve donanımlı bir öğretmen.Ayrıca B2-C1 DELF-DALF sınavlarına yönelik çalışmaları çok verimli.Verdiği kaynaklar faydalı ve yeterli.Çok teşekkür ediyorum.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz