En İyi 10 Çankaya Ankara Front End Developer

4 Front End Developer Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 12 Front End Developer hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Haluk K.

Haluk K.

Front End Developer · Çankaya, Ankara
4 yıl 8 aydır front-end developer olarak çalışıyorum. Azerbaycanda bir çok büyük devlet projelerinin önyüz geliştiricisi olarak çalıştım.
Emirhan A.

Emirhan A.

Front End Developer · Çankaya, Ankara
2013 yılında giriş yaptığım Başkent Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden ayrılarak iş hayatına giriş yaptım. Nural Production adı altında olan şirketimiz üzerinde 2 yıl kadar yönetici olarak çalıştım. Akabinde part-time işlerde çalışarak tecrübe edindim. 14 yaşımdan itibaren aldığım internet üzeri kurslar aracılığı ile Photoshop, HTML, CSS, JavaScript öğrenerek freelance front-end developer olarak para kazanmaya başladım. Sürekli ilerleyen teknolojiyi yakından takip edere
Fırat A.

Fırat A.

Front End Developer · Çankaya, Ankara
Merhabalar, 2012 de Polonya Varşova ya giderek 5 yıl üniversite eğitimi alarak Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Eğitim dilim İngilizce, İngilizce seviyem de ileri düzeydir (C1). Uzman olduğum alanlar; HTML, CSS, jS, Angular, React, Oracle PLSQL 1 i Global olmak üzere toplam 16 adet proje sahibiyim. Saygılarımla Fırat ALTAN
İbrahim Y.

İbrahim Y.

Front End Developer · Çankaya, Ankara
Uludağ üniversitesi bilgisayar öğretmenliği okuyorum.Front end developer olarak hizmet vermekteyim.Front end işler ya da grafik işleri için ulaşabilirsiniz. www.efeskod.com
Metiner K.

Metiner K.

Front End Developer · Çankaya, Ankara
Merhaba, kıdemli web arayüz yazılım uzmanıyım. Angular ve Ionic yapılarını kullanarak bir çok uygulama geliştirdim, geliştirmeye devam ediyorum. Sabit bir işim olmadığı için, oldukça çok zamanım var. Projeleriniz üzerinde çalışmaya ve tüm odağımı vermeye hazırım. Ne duruyorsun. Hadi projeni ve fikirlerini duyalım. Yaptığım işleri görmek için benimle iletişime geçmen yeterli.
Yusuf Ö.

Yusuf Ö.

Front End Developer · Çankaya, Ankara
2 Yıldır aktif olarak Front-end yazılım geliştirme yapmakta ve İngilizce içerik üretmekteyim. Bugüne kadar birçok projede yer aldım ve geliştirme yaptım.
Hamza K.

Hamza K.

Front End Developer · Çankaya, Ankara
Arayüz geliştirme , psd to html tarzı işler, less/sass/css , node.js, gulp, grunt.js , reactJS, vue, angular gibi güncel teknolojiler kullanabilirim, jquery ve javascript ile ajax işlemleri ve animasyonlar yapıp, tüm kaynak dosyaları müşteriye teslim ederim, gerekli küçük revize ve güncellemelerde ekstra ücret istemiyorum ekstra olarak, isteğe bağlı; php programlıyabilme , cms tarzı sistemler tasarlıyabilme, özel panel geliştirme, projenize özel yönetim paneli ile yönetilmesini istediğini
Yağız M.

Yağız M.

Front End Developer · Çankaya, Ankara
5 yılı aşkın süredir web tabanlı olmak üzere yazılımla ilgileniyorum ve freelance olarak çalışıyorum. İki yıldır da özel şirket bünyesinde yazılım mühendisi olarak çalışıyorum. Web tasarım ve programlama alanında birçok dil, framework ve kütüphaneyi iyi düzeyde kullanabilmekteyim.
Buğra K.

Buğra K.

Front End Developer · Altındağ, Ankara
Kaliteli ve Alanında Uzman Biriyle Çalışmak mı Istiyorsunuz? Șık ve Responsive Web Tasarımların yanıt sıra PHP, HTML,CSS, Python, Javascript, Jquery Kodlamalarınızda Kurumsal ve Bireysel Ișletmelerinizde Çözüm Ortağınız Olalım.
İbrahim Ü.

İbrahim Ü.

Front End Developer · Keçiören, Ankara
Bazı yazılım şirketlerinde çalıştıktan sonra kendimi Html, Css, Jquery, Bootstrap, Php, Sql, Wordpress, Opencart sistemlerinde profesyonel düzeyde geliştirme fırsatı buldum. Yapı olarak hiç bir zaman karşı tarafı üzebilecek, özensiz şeyler yapmadım. Her çalışmalarım detaylı olmuştur. 21 Nisan dolayısıyla mobil uyumlu siteleriniz kısa sürede isteğinize göre ucuz fiyata hazırlanır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

Front End Developer hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz