En İyi 25 Front End Developer | Armut

4 Front End Developer Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

117 Front End Developer hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Front End Developer

Haluk K.

Haluk K.

4 yıl 8 aydır front-end developer olarak çalışıyorum. Azerbaycanda bir çok büyük devlet projelerinin önyüz geliştiricisi olarak çalıştım.
Metiner K.

Metiner K.

Merhaba, kıdemli web arayüz yazılım uzmanıyım. Angular ve Ionic yapılarını kullanarak bir çok uygulama geliştirdim, geliştirmeye devam ediyorum. Sabit bir işim olmadığı için, oldukça çok zamanım var. Projeleriniz üzerinde çalışmaya ve tüm odağımı vermeye hazırım. Ne duruyorsun. Hadi projeni ve fikirlerini duyalım. Yaptığım işleri görmek için benimle iletişime geçmen yeterli.
Yusuf Ö.

Yusuf Ö.

2 Yıldır aktif olarak Front-end yazılım geliştirme yapmakta ve İngilizce içerik üretmekteyim. Bugüne kadar birçok projede yer aldım ve geliştirme yaptım.
Emirhan A.

Emirhan A.

2013 yılında giriş yaptığım Başkent Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden ayrılarak iş hayatına giriş yaptım. Nural Production adı altında olan şirketimiz üzerinde 2 yıl kadar yönetici olarak çalıştım. Akabinde part-time işlerde çalışarak tecrübe edindim. 14 yaşımdan itibaren aldığım internet üzeri kurslar aracılığı ile Photoshop, HTML, CSS, JavaScript öğrenerek freelance front-end developer olarak para kazanmaya başladım. Sürekli ilerleyen teknolojiyi yakından takip edere
Fırat A.

Fırat A.

Merhabalar, 2012 de Polonya Varşova ya giderek 5 yıl üniversite eğitimi alarak Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Eğitim dilim İngilizce, İngilizce seviyem de ileri düzeydir (C1). Uzman olduğum alanlar; HTML, CSS, jS, Angular, React, Oracle PLSQL 1 i Global olmak üzere toplam 16 adet proje sahibiyim. Saygılarımla Fırat ALTAN
Selin C.

Selin C.

Web arayüz geliştiricisi olarak freelance olarak çalışmaktayım ve size uygun web siteleri yaratabilirim
Faris A.

Faris A.

İnternet sitelerinde; erişilebilirlik, bağlantılar, yasalara uygunluk, grafik (tasarım), performans, sıralama(lar), entegrasyon, amaç, yazılı ifadeler gibi. Uygulamalar da ise; bağlantılar, yasalara uygunluk, garfik (tasarım), performans, menü sıralaması, amaç, yardım paneli gibi özellikler sırası ile kontrol edilerek eksiklikler ve hatalar bildirilir ve gerekiyor ise ek özelliklerin tavsiyesi yapılır.
Ufuk C.

Ufuk C.

HTML, CSS, JavaScript, React, React Native ve Firebase severek kullandığım teknolojiler. Aynı zamanda bu konularda eğitimler de veriyorum. Bilgisayar mühendisliği okuyorum.
Hamza K.

Hamza K.

Arayüz geliştirme , psd to html tarzı işler, less/sass/css , node.js, gulp, grunt.js , reactJS, vue, angular gibi güncel teknolojiler kullanabilirim, jquery ve javascript ile ajax işlemleri ve animasyonlar yapıp, tüm kaynak dosyaları müşteriye teslim ederim, gerekli küçük revize ve güncellemelerde ekstra ücret istemiyorum ekstra olarak, isteğe bağlı; php programlıyabilme , cms tarzı sistemler tasarlıyabilme, özel panel geliştirme, projenize özel yönetim paneli ile yönetilmesini istediğini
Tolgahan T.

Tolgahan T.

Günümüz teknolojilerini kullanarak sizlerin hayallerindeki siteyi gerçeğe dönüştürürüm. Kullandığım Teknolojiler => HTML5 CSS3 JAVASCRİPT SASS BOOTSTRAP JQUERY
Ali B.

Ali B.

2011 yılından beri bu sektördeyim. 2011 yılında Alanyada Deep Bilişimde stajyer olarak başladım. 2016 yılına kadar beraber çalıştık.Yollarımızın ayrılmasının sebebi ise şirketi kapama kararı almamızdır. Şuan freelancer olarak mesleğimi sürdürüyorum.
İbrahim Y.

İbrahim Y.

Uludağ üniversitesi bilgisayar öğretmenliği okuyorum.Front end developer olarak hizmet vermekteyim.Front end işler ya da grafik işleri için ulaşabilirsiniz. www.efeskod.com
Mazlum K.

Mazlum K.

HTML, CSS ve JS konularına hakim, tasarımları kodlarken tüm cihazlara uygun ve Back End Developerlara kolaylık sağlayacak, sorun çıkartmayacak şekilde kodlarım.
Halil K.

Halil K.

Yaklaşık olarak 6 yıldır Web sektöründe çalışmaktayım. Birçok projede yer aldım. Halen özel bir ajans bünyesinde Front-end Developer olarak görev yapmaktayım. Freelance olarak projelerde de çalışmaktayım.
Bariş B.

Bariş B.

I am the kind person that who is into his occupation deeply and truly and follows the latest developments in my field with a great enthusiasm. It has been my biggest goal for years to express my creativity with an endless intentive web designs. I combine my talents and my personal creative thoughts with the latest achievements in my field. Whilst doing that, I have also been following, learning and practising new frameworks, software libraries and programming languages that abolishes the lim
Mehmet Tugrul Y.

Mehmet Tugrul Y.

1 Kasım 2001 de İzmir de doğdum. İlköğretim dönemimi burada tamamlamamın ardından İzmir Meslek Lisesini kazanarak lise hayatıma başladım. Lisede bulunduğum web tasarım bölümünde derslerin yanısıra başlangıç seviyesi C#, PHP ve Java öğrendim. Ardından fotoğraf ve video edit uygulamalarına başladım.
Cihan B.

Cihan B.

Ben Cihan, 6+ yıldır front end developer olarak çalışıyorum bugüne kadar bir çok web sitesi, micro site, adwords reklamları için landing page yaptım. HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, Ajax, Wordpress, API bağlama konularına hakimim ve 2015-2016 yılından bu yana yaptığım sitelerin hepsi responsive.
Emre A.

Emre A.

1 yıldır kurumsal sitelerin web arayüz geliştirmesini yapıyorum projeye göre fiyat belirlemekteyim 6 aylık ajans tecrüben mevcut
Fatih  D.

Fatih D.

Html,css ve jquery konularına hakimim, responsive arayüzler geliştirmelerinde bootstrap frameworkunu kullanıyorum.Front-end dünyasına hızlı bir şekilde adepte olabilmek , web teknolojilerini sürekli takip etmekteyim, arayüz geliştirmelerinde SASS kullanmaktayım , geliştirme yaparken task manager olarak gulpjs kullanmaktayım, şu anki hedefim angularjs konularında uzman olmak.
Nevcan U.

Nevcan U.

Merhaba, ben Nevcan Uludaş. Web arayüz geliştirme uzmanı olarak Online İşler ve D&R gibi firmalarda görev aldım. Şu an ise Doğuş Teknoloji firmasında Frontend Architect ünvanı ile çalışıyorum.
Onurcan A.

Onurcan A.

Merhaba uzun süredir web tasarım ajansın da çalışıyorum fakat web yazılım da olan bilgimi sizlere hizmet vermek için kullanmak istiyorum.
Okan Ş.

Okan Ş.

Adım Okan Şahin. 17 Ağustos 1994 doğumluyum. Küçükyalı Maltepe de oturuyorum. Front-end developer olarak 3 seneden beri çalışıyorum. Uzman olduğum konular: Front-end Coding WordPress Mobile Web Design HTML 5 CSS3 jQuery AngularJS Bootstrap Framework
Tahsin Çağrı Z.

Tahsin Çağrı Z.

Turkiye nin en iyi dijital ajanslarindan birinde bankalarin kurumsal sitelerinin olduklari projelerin CSS, Javascript ve HTML arayuz kodlamalarini yapiyorum. Yaklasik 10 senedir bu sektordeyim.
Eray S.

Eray S.

Html, css, less, jquery, javascript, responsive design, mobile arayüz geliştirme konularında deneyimliyim.
Emre Y.

Emre Y.

Profesyonel olarak 6 yıldır Front-end ve UI UX Developer olarak çalışıyorum. Sürekli araştırıp yeni teknolojiyi takip etmeye çalışıyorum. Sizlere iOS development, Front-end Development ve UI UX design & development konusunda destek sağlayabilirim.
Front End Developer hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz