4 Front End Developer Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

211 Front End Developer hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Front End Developer

Haluk K.

Haluk K.

4 yıl 8 aydır front-end developer olarak çalışıyorum. Azerbaycanda bir çok büyük devlet projelerinin önyüz geliştiricisi olarak çalıştım.
Buğra K.

Buğra K.

Kaliteli ve Alanında Uzman Biriyle Çalışmak mı Istiyorsunuz? Șık ve Responsive Web Tasarımların yanıt sıra PHP, HTML,CSS, Python, Javascript, Jquery Kodlamalarınızda Kurumsal ve Bireysel Ișletmelerinizde Çözüm Ortağınız Olalım.
Emirhan A.

Emirhan A.

2013 yılında giriş yaptığım Başkent Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden ayrılarak iş hayatına giriş yaptım. Nural Production adı altında olan şirketimiz üzerinde 2 yıl kadar yönetici olarak çalıştım. Akabinde part-time işlerde çalışarak tecrübe edindim. 14 yaşımdan itibaren aldığım internet üzeri kurslar aracılığı ile Photoshop, HTML, CSS, JavaScript öğrenerek freelance front-end developer olarak para kazanmaya başladım. Sürekli ilerleyen teknolojiyi yakından takip edere
Fırat A.

Fırat A.

Merhabalar, 2012 de Polonya Varşova ya giderek 5 yıl üniversite eğitimi alarak Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Eğitim dilim İngilizce, İngilizce seviyem de ileri düzeydir (C1). Uzman olduğum alanlar; HTML, CSS, jS, Angular, React, Oracle PLSQL 1 i Global olmak üzere toplam 16 adet proje sahibiyim. Saygılarımla Fırat ALTAN
Berk B.

Berk B.

Merhabalar; Web Tasarımı & Yazılımı alanında, 5 yılı aşkın bir süredir sizlere yada şirketinize yeni bir görünüm ve kurumsal kimlik kazandırmak, aynı zamanda işinizi digital platforma en iyi şekilde yansıtmak için bu sektördeyim. Yenilikçi ve modern tasarımlarım ile web sitenizi güncel tutuyor, bununla birlikte reklam ağınızı genişletiyorum. Şirketinizin dijital yüzünü, birinci dijital çevrenizde en iyi şekilde yansıtmak adına SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) desteği sunuyorum. İsteğiniz do
Ufuk C.

Ufuk C.

HTML, CSS, JavaScript, React, React Native ve Firebase severek kullandığım teknolojiler. Aynı zamanda bu konularda eğitimler de veriyorum. Bilgisayar mühendisliği okuyorum.
İbrahim Y.

İbrahim Y.

Uludağ üniversitesi bilgisayar öğretmenliği okuyorum.Front end developer olarak hizmet vermekteyim.Front end işler ya da grafik işleri için ulaşabilirsiniz. www.efeskod.com
Alp Ercüment E.

Alp Ercüment E.

Web sektöründe 10 yıldan fazladır profesyonel hizmetler sunup web tasarımından, web yazılımına, broşür, katalog tasarımlarından tüm kurumsal kimlik çalışmalarınıza kadar anahtar teslim hizmet vermekteyim. Estetik gücü yüksek web tasarım, broşür, katalog, kartvizit, logo vb. hizmetlere ihtiyaç duyuyor zamanında, güvenilir sürekliliği olan bir hizmet almak istiyorsanız benimle çalışabilirsiniz. Kurumsal e-posta hizmeti, arama motoru optimizasyonu, google reklamları ve sosyal medya çalışmal
Ozan K.

Ozan K.

Web tasarım ve programlama bölümünü okumuş ve freelancer olarak hem üniversiteye hazırlanıyorum hemde referans olması açısından iş yapıyorum , daha önceleri ajanslar ile kontak halinde çalıştım birkaç proje çıkartmış bulunmaktayım
Ali B.

Ali B.

2011 yılından beri bu sektördeyim. 2011 yılında Alanyada Deep Bilişimde stajyer olarak başladım. 2016 yılına kadar beraber çalıştık.Yollarımızın ayrılmasının sebebi ise şirketi kapama kararı almamızdır. Şuan freelancer olarak mesleğimi sürdürüyorum.
Ceren K.

Ceren K.

Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar programcılığı bölümü son sınıfım. Angular(typescript) , javascript, HTML,CSS e hakimim. Pyhton ile basit çalışmalar yapmışlığım var. Adobe programlarından photoshop, ıllustrator, Premiere ve animate iyi derecede kullanabiliyorum.
Türkiş Yazılım

Türkiş Yazılım

Kurumsal veya özel firmanızın müşterileri için profesyonel görsel tasarım, sizin için ise web uygulamaları, sosyal medya danışmanlığı-yönetimi, kullanıcı kitlesi yönetimi ve analitycs raporlama hizmetleri vermekteyiz. Bütçenizin alabileceği en iyi çözümleri isterseniz ofisimize kahve içmeye bekleriz.
Emre B.

Emre B.

2012 Yılından beri Web Yazılım ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında aktif olarak çalışmaktayım. Geçmişte "Gökşan Özman Design", "Orkun Ozan Medya Hizmetleri" aktif olarak çalıştım ve şuanda da "Mimarty Yönetim Danışmanlığı" firmasında çalışmaktayım.
Ahmet Y.

Ahmet Y.

Yaklaşık 10 Yıldır Front-end Developer olarak hizmet vermekteyim. Angular2 , Angular4 , Postcss , less , sass , css , html Konularında iyiyim. .NET platformlarında ve MVC yapılarında yardımcı olabilirim.
Bariş B.

Bariş B.

I am the kind person that who is into his occupation deeply and truly and follows the latest developments in my field with a great enthusiasm. It has been my biggest goal for years to express my creativity with an endless intentive web designs. I combine my talents and my personal creative thoughts with the latest achievements in my field. Whilst doing that, I have also been following, learning and practising new frameworks, software libraries and programming languages that abolishes the lim
Mehmet Tugrul Y.

Mehmet Tugrul Y.

1 Kasım 2001 de İzmir de doğdum. İlköğretim dönemimi burada tamamlamamın ardından İzmir Meslek Lisesini kazanarak lise hayatıma başladım. Lisede bulunduğum web tasarım bölümünde derslerin yanısıra başlangıç seviyesi C#, PHP ve Java öğrendim. Ardından fotoğraf ve video edit uygulamalarına başladım.
Cihan B.

Cihan B.

Ben Cihan, 6+ yıldır front end developer olarak çalışıyorum bugüne kadar bir çok web sitesi, micro site, adwords reklamları için landing page yaptım. HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, Ajax, Wordpress, API bağlama konularına hakimim ve 2015-2016 yılından bu yana yaptığım sitelerin hepsi responsive.
Fatih  D.

Fatih D.

Html,css ve jquery konularına hakimim, responsive arayüzler geliştirmelerinde bootstrap frameworkunu kullanıyorum.Front-end dünyasına hızlı bir şekilde adepte olabilmek , web teknolojilerini sürekli takip etmekteyim, arayüz geliştirmelerinde SASS kullanmaktayım , geliştirme yaparken task manager olarak gulpjs kullanmaktayım, şu anki hedefim angularjs konularında uzman olmak.
Mazlum K.

Mazlum K.

HTML, CSS ve JS konularına hakim, tasarımları kodlarken tüm cihazlara uygun ve Back End Developerlara kolaylık sağlayacak, sorun çıkartmayacak şekilde kodlarım.
Metiner K.

Metiner K.

Merhaba, kıdemli web arayüz yazılım uzmanıyım. Angular ve Ionic yapılarını kullanarak bir çok uygulama geliştirdim, geliştirmeye devam ediyorum. Sabit bir işim olmadığı için, oldukça çok zamanım var. Projeleriniz üzerinde çalışmaya ve tüm odağımı vermeye hazırım. Ne duruyorsun. Hadi projeni ve fikirlerini duyalım. Yaptığım işleri görmek için benimle iletişime geçmen yeterli.
Yusuf Ö.

Yusuf Ö.

2 Yıldır aktif olarak Front-end yazılım geliştirme yapmakta ve İngilizce içerik üretmekteyim. Bugüne kadar birçok projede yer aldım ve geliştirme yaptım.
İsa A.

İsa A.

Profesyonel anlamda, yazılımsal iş fikirlerinizi hayata geçirmek için çalışmaktayım. Kaliteli ürünler, sorunsuz uygulamalar ve en önemlisi satış sonrası destek için bizimle iletişime geçin. İsterseniz referanslarımıza bir göz atabilirsiniz. Avea (Yeni Logo Tanıtım Oyunu) Nordex (Web Tabanlı Uygulama) Cacabey (Medrese Rehber Uygulaması) Lg G3 (Web Tabanlı Telefon Tanıtım Uygulaması) Ekici Peynir (Puzzle Game) Gizlilik Anlaşmalı Bir Şirkete (Web Tabanlı İçeriği Yönetilebilen Web Uygulaması)
Hamza K.

Hamza K.

Arayüz geliştirme , psd to html tarzı işler, less/sass/css , node.js, gulp, grunt.js , reactJS, vue, angular gibi güncel teknolojiler kullanabilirim, jquery ve javascript ile ajax işlemleri ve animasyonlar yapıp, tüm kaynak dosyaları müşteriye teslim ederim, gerekli küçük revize ve güncellemelerde ekstra ücret istemiyorum ekstra olarak, isteğe bağlı; php programlıyabilme , cms tarzı sistemler tasarlıyabilme, özel panel geliştirme, projenize özel yönetim paneli ile yönetilmesini istediğini
Mert Ö.

Mert Ö.

Tasarım ve arayüz geliştiricisi olarak 4 yıldır bu sektörde çalıştım. Çalıştığım firmada birçok önde gelen referanslarım akbank, ziraatbankası, borusan, mercedes, tekzen, tav, havaş. Yaptığım işi kısaca özetlemek gerekir ise kişiye özgün web site tasarımı yapıyorum ve bu yaptığım tasarımın arayüz tarafını kodlayıp isteğiniz üzerine dinamik bir cms paneli yapıyorum. Tek adam ve dev kadro diyorum siz ne dersiniz ;) Yeteneklerim; Html, Css, Html5, Css3, Bootstrap, Javascript, jQuery, Asp.net, Pho
İbrahim Ü.

İbrahim Ü.

Bazı yazılım şirketlerinde çalıştıktan sonra kendimi Html, Css, Jquery, Bootstrap, Php, Sql, Wordpress, Opencart sistemlerinde profesyonel düzeyde geliştirme fırsatı buldum. Yapı olarak hiç bir zaman karşı tarafı üzebilecek, özensiz şeyler yapmadım. Her çalışmalarım detaylı olmuştur. 21 Nisan dolayısıyla mobil uyumlu siteleriniz kısa sürede isteğinize göre ucuz fiyata hazırlanır.
Front End Developer hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz