En İyi 25 Front End Developer | Armut

5 Front End Developer Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

112 Front End Developer hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Front End Developer

Haluk K.

Haluk K.

4 yıl 8 aydır front-end developer olarak çalışıyorum. Azerbaycanda bir çok büyük devlet projelerinin önyüz geliştiricisi olarak çalıştım.
Emirhan A.

Emirhan A.

2013 yılında giriş yaptığım Başkent Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden ayrılarak iş hayatına giriş yaptım. Nural Production adı altında olan şirketimiz üzerinde 2 yıl kadar yönetici olarak çalıştım. Akabinde part-time işlerde çalışarak tecrübe edindim. 14 yaşımdan itibaren aldığım internet üzeri kurslar aracılığı ile Photoshop, HTML, CSS, JavaScript öğrenerek freelance front-end developer olarak para kazanmaya başladım. Sürekli ilerleyen teknolojiyi yakından takip edere
Fırat A.

Fırat A.

Merhabalar, 2012 de Polonya Varşova ya giderek 5 yıl üniversite eğitimi alarak Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Eğitim dilim İngilizce, İngilizce seviyem de ileri düzeydir (C1). Uzman olduğum alanlar; HTML, CSS, jS, Angular, React, Oracle PLSQL 1 i Global olmak üzere toplam 16 adet proje sahibiyim. Saygılarımla Fırat ALTAN
Metiner K.

Metiner K.

Merhaba, kıdemli web arayüz yazılım uzmanıyım. Angular ve Ionic yapılarını kullanarak bir çok uygulama geliştirdim, geliştirmeye devam ediyorum. Sabit bir işim olmadığı için, oldukça çok zamanım var. Projeleriniz üzerinde çalışmaya ve tüm odağımı vermeye hazırım. Ne duruyorsun. Hadi projeni ve fikirlerini duyalım. Yaptığım işleri görmek için benimle iletişime geçmen yeterli.
Yusuf Ö.

Yusuf Ö.

2 Yıldır aktif olarak Front-end yazılım geliştirme yapmakta ve İngilizce içerik üretmekteyim. Bugüne kadar birçok projede yer aldım ve geliştirme yaptım.
Bariş B.

Bariş B.

I am the kind person that who is into his occupation deeply and truly and follows the latest developments in my field with a great enthusiasm. It has been my biggest goal for years to express my creativity with an endless intentive web designs. I combine my talents and my personal creative thoughts with the latest achievements in my field. Whilst doing that, I have also been following, learning and practising new frameworks, software libraries and programming languages that abolishes the lim
Halil K.

Halil K.

Yaklaşık olarak 6 yıldır Web sektöründe çalışmaktayım. Birçok projede yer aldım. Halen özel bir ajans bünyesinde Front-end Developer olarak görev yapmaktayım. Freelance olarak projelerde de çalışmaktayım.
Mehmet Tugrul Y.

Mehmet Tugrul Y.

1 Kasım 2001 de İzmir de doğdum. İlköğretim dönemimi burada tamamlamamın ardından İzmir Meslek Lisesini kazanarak lise hayatıma başladım. Lisede bulunduğum web tasarım bölümünde derslerin yanısıra başlangıç seviyesi C#, PHP ve Java öğrendim. Ardından fotoğraf ve video edit uygulamalarına başladım.
Cihan B.

Cihan B.

Ben Cihan, 6+ yıldır front end developer olarak çalışıyorum bugüne kadar bir çok web sitesi, micro site, adwords reklamları için landing page yaptım. HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, Ajax, Wordpress, API bağlama konularına hakimim ve 2015-2016 yılından bu yana yaptığım sitelerin hepsi responsive.
Mazlum K.

Mazlum K.

HTML, CSS ve JS konularına hakim, tasarımları kodlarken tüm cihazlara uygun ve Back End Developerlara kolaylık sağlayacak, sorun çıkartmayacak şekilde kodlarım.
Faris A.

Faris A.

İnternet sitelerinde; erişilebilirlik, bağlantılar, yasalara uygunluk, grafik (tasarım), performans, sıralama(lar), entegrasyon, amaç, yazılı ifadeler gibi. Uygulamalar da ise; bağlantılar, yasalara uygunluk, garfik (tasarım), performans, menü sıralaması, amaç, yardım paneli gibi özellikler sırası ile kontrol edilerek eksiklikler ve hatalar bildirilir ve gerekiyor ise ek özelliklerin tavsiyesi yapılır.
Selin C.

Selin C.

Web arayüz geliştiricisi olarak freelance olarak çalışmaktayım ve size uygun web siteleri yaratabilirim
Ufuk C.

Ufuk C.

HTML, CSS, JavaScript, React, React Native ve Firebase severek kullandığım teknolojiler. Aynı zamanda bu konularda eğitimler de veriyorum. Bilgisayar mühendisliği okuyorum.
Fatih  D.

Fatih D.

Html,css ve jquery konularına hakimim, responsive arayüzler geliştirmelerinde bootstrap frameworkunu kullanıyorum.Front-end dünyasına hızlı bir şekilde adepte olabilmek , web teknolojilerini sürekli takip etmekteyim, arayüz geliştirmelerinde SASS kullanmaktayım , geliştirme yaparken task manager olarak gulpjs kullanmaktayım, şu anki hedefim angularjs konularında uzman olmak.
Ali B.

Ali B.

2011 yılından beri bu sektördeyim. 2011 yılında Alanyada Deep Bilişimde stajyer olarak başladım. 2016 yılına kadar beraber çalıştık.Yollarımızın ayrılmasının sebebi ise şirketi kapama kararı almamızdır. Şuan freelancer olarak mesleğimi sürdürüyorum.
Hamza K.

Hamza K.

Arayüz geliştirme , psd to html tarzı işler, less/sass/css , node.js, gulp, grunt.js , reactJS, vue, angular gibi güncel teknolojiler kullanabilirim, jquery ve javascript ile ajax işlemleri ve animasyonlar yapıp, tüm kaynak dosyaları müşteriye teslim ederim, gerekli küçük revize ve güncellemelerde ekstra ücret istemiyorum ekstra olarak, isteğe bağlı; php programlıyabilme , cms tarzı sistemler tasarlıyabilme, özel panel geliştirme, projenize özel yönetim paneli ile yönetilmesini istediğini
Onurcan A.

Onurcan A.

Merhaba uzun süredir web tasarım ajansın da çalışıyorum fakat web yazılım da olan bilgimi sizlere hizmet vermek için kullanmak istiyorum.
Tolgahan T.

Tolgahan T.

Günümüz teknolojilerini kullanarak sizlerin hayallerindeki siteyi gerçeğe dönüştürürüm. Kullandığım Teknolojiler => HTML5 CSS3 JAVASCRİPT SASS BOOTSTRAP JQUERY
İbrahim Y.

İbrahim Y.

Uludağ üniversitesi bilgisayar öğretmenliği okuyorum.Front end developer olarak hizmet vermekteyim.Front end işler ya da grafik işleri için ulaşabilirsiniz. www.efeskod.com
Enes G.

Enes G.

CSS, HTML, Bootstrap 4, Javascript, Jquery, SQL, MYSQL, PHP deneyimiyle birlikte, Sosyal Medya Yönetimi, Grafik Tasarım, Reklam, Broşür tasarlama, After Effects ve Premiere Pro üzerinden yaptığım kısa reklam çalışmalarıyla uzun ve detaylı bir Web çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi ve Tasarım geçmişim bulunuyor. Daha çok Front End konusunda detaylı çalışmalar yürütebilir, hızlı çözümler sunabilirim. Bir süre İstanbul Moskova ve Ukrayna’da faaliyet gösteren Motto Studios’ta (https://motto.global)
Özgür U.

Özgür U.

İsteklerinize özel html-css ve .net işlerinizi kaliteli bir şekilde yapmaktayım. Uzun yıllardır bu sektörde tecrübeliyim. Web siteleriniz artık sizlerin ve işlerinizin büyümesi adına en büyük araç. Bunu güvenilir tecrübeli kaliteli işçilikle yaptırmak çok önemlidir. Bu konuda size elimden geldiği şekilde yardımcı olacağımı düşünüyorum.
Emre A.

Emre A.

1 yıldır kurumsal sitelerin web arayüz geliştirmesini yapıyorum projeye göre fiyat belirlemekteyim 6 aylık ajans tecrüben mevcut
Eray S.

Eray S.

Html, css, less, jquery, javascript, responsive design, mobile arayüz geliştirme konularında deneyimliyim.
Emre Y.

Emre Y.

Profesyonel olarak 6 yıldır Front-end ve UI UX Developer olarak çalışıyorum. Sürekli araştırıp yeni teknolojiyi takip etmeye çalışıyorum. Sizlere iOS development, Front-end Development ve UI UX design & development konusunda destek sağlayabilirim.
Gencay Ç.

Gencay Ç.

Web sitesi , Responsive, Mobil Uyumluluk, PSD to HTML , JavaScript, Jquery , Css ,Html işleriniz yapılır. 5 yıldır bu sektörde Frond End Developer ( Ara Yüz Yazılımı) olarak çalışmaktayım. Birçok freelance işler ve kurumsal web sitelerinin yapımında görev aldım.
Front End Developer hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz