Hizmet Ver

3 Çankaya İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 264 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

İç Mimar

En İyi 10 Çankaya İç Mimar

Kübra Aypek photo

Kübra Aypek

09.10.2021

İç Mimar · Çankaya, Ankara

Her türlü mimari ve iç mimari alanda; projelendirme, danışmanlık, uygulama, mobilya tasarımı, 3D görselleştirme ve teknik çizim gibi konularda proje ve uygulama ekibi olarak hizmet vermekteyiz.

Can Mert photo

Can Mert

15.07.2020

İç Mimar · Çankaya, Ankara

Merhaba ben eril. Beraber yeni iş ve yaşam alanınızı 2 ve 3 boyutlu olarak tasarlamaya ve gerçekçi render ile sanal olarak deneyinlemeye ne dersiniz? %100 müşteri memnuniyeti.

Mevlüt Doğan photo

Mevlüt Doğan

07.12.2020

İç Mimar · Çankaya, Ankara

Her türlü talepleriniz bizim içim çok değerli olup istekleriniz doğrultusunda tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için ergonomik ve ferah yaşam alanları tasarlamayı hedef edindik😊

Eray Erdemli photo

Eray Erdemli

20.05.2016

İç Mimar · Çankaya, Ankara

1985 yılında kurulan Erdemli Mimarlık, yurtiçinde ve yurtdışında mimarlık, içmimarlık, mobilya tasarım ve uygulama hizmetleri konusunda proje ve danışmanlık hizmeti veren ve farklı dallarda ödüllü projelere imza atmıştır. Mimar Deniz Erdemli (İ.T.Ü) ve Dr. İçmimar Eray Erdemli (Bilkent Üni.)...

Mehmet Yüksel photo

Mehmet Yüksel

09.02.2017

İç Mimar · Çankaya, Ankara

2013 yılında karadeniz teknik üniversitesi iç mimarlık bölümünden mezun oldum çeşitli şirketler bünyesinde ve breysel olarak proje-tasarım-uygulama-tadilatişleri vs yaptım.

Abhazıan Interıors photo

Abhazıan Interıors

23.02.2018

İç Mimar · Çankaya, Ankara

KISKANILACAK MEKANLAR VE YAŞAM ALANLARI İÇİN EN DOĞRU TERCİH. ""ABHAZIAN INTERIORS""

Beril Zelal Naz photo

Beril Zelal Naz

23.02.2015

İç Mimar · Çankaya, Ankara

2012 senesinde Bilkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olup sonrasında İtalyanın Milano kentinde ürün tasarımı üzerine Master yaptık. Projelere farklı alternatifler sunmak için birlikte çalışan iki ortağız. 1 senelik bir iş tecrübesinin ardından kendi ofisimizi kurma aşamasındayız.

Uman Yapı İnşaat İç Mimarlık photo

Uman Yapı İnşaat İç Mimarlık

31.05.2018

İç Mimar · Çankaya, Ankara

Uman İnşaat taahhüt işlerde alt taşeron firma olarak; iç mimarlık, proje ve uygulama işlerinde firma bünyesinde doğrudan hizmet veren bir inşaat firmasıdır. Uman İnşaat genç ve dinamik yapısı ile kalite, güven ve hız ilkelerini benimseyerek faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Kare Artı İç Mimarlık photo

Kare Artı İç Mimarlık

27.07.2012

İç Mimar · Çankaya, Ankara

Kare Artı iç mimarlık kurulduğu 2002 yılından bugüne süregelen zaman diliminde bilgi ve tecrübe bütünlüğü içerisinde mekanların form ve fonksiyon ilişkisini,müşteri ihtiyaç ve memnuniyetini temel almış bir firmadır. Faaliyetlerini ofis,mağaza ve ev olarak 3 ana başlık altında toplayan Kare Artı...

Glc İç Mimarlık photo

Glc İç Mimarlık

18.06.2016

İç Mimar · Çankaya, Ankara

Mekanlarınıza hayat veren yaklaşımımız ile oturduğunuz ev,actığınız işlemeye ve yüzünü değiştirmek istediğiniz yerlere yeni komsept ve mimari düşünce ile proje çizimi ve uygulaması kusursuz bir işçilikle tasarlanması ve uygulama işleri yapmaktayız .

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 400 TL ile 200000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl