En İyi 10 Çankaya İnşaat Sonrası Temizlik | Armut

En İyi 10 Çankaya Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 150 İnşaat Sonrası Temizlik Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ümmühan B.

Ümmühan B.

İnşaat Sonrası Temizlik · Çankaya, Ankara
10 Yıldır İnşaat sonrası,ofis,ev vb. Temizlikleri ne gidiyorum.Ekip olarak da hizmet veriyoruz.Referans verebilirim.
İsa D.

İsa D.

İnşaat Sonrası Temizlik · Mamak, Ankara
6 yıllık deneyimli ekibimle ev ve ofis temizliğine gitmekteyiz. Amacımız hijjenik,en ufak detaylarına kadar temizlenmiş, pırıl pırıl oturulmaya hazır mis kokulu ev ve ofisler bırakmak.kimyasal kalıntılarını da genel temizlik ile temizleyip evinizin ofisinizin kimyasaldan yipranmasini engelleyip daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 😊
Muzaffer E.

Muzaffer E.

İnşaat Sonrası Temizlik · Mamak, Ankara
YETKİNLİĞİM OLMAYAN HİÇ BİR İŞE TALİP OLMAM,ÇOK TİTİZ VE TEMİZ ÇALIŞMAYA ÖZEN GÖSTERİRİM ALMIŞ OLDUĞUM BÜTÜN İŞLERİ ÖNCALIKLE KENDİ İÇİME SİNMESİNİ ÖNEM VERİRİM.
Hasan Ü.

Hasan Ü.

İnşaat Sonrası Temizlik · Çankaya, Ankara
Ankarada Ankara Temizlik Şirketleri , Ankara Temizlik Firmaları Olarak uzman elemanlarla müşterilerimize hijyen anlamında temizlik hizmetleri vermekteyiz.
Güney Temizlik

Güney Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Etimesgut, Ankara
Merhaba GÜNEY TEMİZLİK olarak Ankara genelinde hizmet vermekte olup halı yıkama, ev ve ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman ve site temizliği olarak uzman ve profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Temizlik Şirketi Weclean Ü.

Temizlik Şirketi Weclean Ü.

İnşaat Sonrası Temizlik · Çankaya, Ankara
Ankara nın tüm ilçelerinde şantiye (inşaat sonrası) temizlik hizmeti deneyimli ve profesyonel kadromuz ile verilir.
Mine D.

Mine D.

İnşaat Sonrası Temizlik · Çankaya, Ankara
Temizlik sektöründe 5 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Temizlik işlerinde kullandığımız ürün ve karşılaştığımız zorluk derecelerine göre araştırarak elde ettiğimiz kimyasal maddeler ile başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. İş disiplini kapsamında başlangıç ve bitiş süreleri dikkate alınarak hızlı ve kesin sonuçlar elde etmekteyiz. Bu anlamda sunduğumuz hizmet ve iş kalitesi görüşmek , değerlendirmek ve uygulamak adına sizlerin taleplerini beklemekteyiz. İnşaat ve harici temizlik işleri
Dilshad İ.

Dilshad İ.

İnşaat Sonrası Temizlik · Çankaya, Ankara
Biz 4 kişi Ve inşaat sonrası temizlik işlerine gidiyoruz. Ev temizlik yapıyoruz.böylece hem eviniz temiz oluyor hemde içiniz daha rahat olabiliyor
İpek Temizlik

İpek Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Çankaya, Ankara
İşyerinizin - Evinizin - Fabrikanızın - Plaza veya AVM.nizin İnşaat sonrası ve devamlı temizlik hizmetleri için doğru ve güvenilir çözüm olan İPEK TEMİZLİK , Baştan aşağı en ince ayrıntısına kadar düşünüp temizliyor ve sizler için en hijyenik ortamı sağlıyor.Boya , Alçı ve kireç lekelerini Parke ve Duvarlarınıza hiç bir zarar vermeden özel temizlik maddeleri ile çıkartarak tertemiz yapıyoruz.Sizler için en iyisini düşünüp uygulayan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için bizi arayınız.
Ametist T.

Ametist T.

İnşaat Sonrası Temizlik · Çankaya, Ankara
Ankara genelinde temizlik ile ilgili tüm hizmetleri profesyonel ekibimizle sağlıyoruz güven kalite titizlik uygun fiyat
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Simay Dinçer
İnşaat Sonrası Temizlik   23/05/2019

3 Bayan arkadaş geldi. son derece hızlı ve titizlikle iş yaptılar. Tüm temizliği bitirdikten sonra kontol etmemizi istediler. hizmetlerinden memnun kaldık. tavsiye ederim.

         
İsmail Çalışkan
İnşaat Sonrası Temizlik   25/03/2019

Temizlik günü bizden kaynaklanan aksiliklere rağmen motivasyonunu kaybetmeyen ve başarı ile gerçekleştirilen çalışma için yüksel bey ve değerli ekibine (ailesine) çok teşekkür ederiz.

         
Tolga Sapcilar
İnşaat Sonrası Temizlik   12/03/2019

Ayni firmayla daha önce çalışmıştık. Telefonunu kaybetmiştim. Teklifime hızlı donus yapan firma temizlik isinde kendini kanıtlamıştı. Satin alma departmanida temizlik personeli kadar titiz.

         
Nursima Şahkulubey
İnşaat Sonrası Temizlik   09/03/2019

Firmaya çok teşekkür ediyorum. Ayşe Hanım ve Ahmet Bey tıpkı kendi evleriymiş gibi temizlediler , gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Tozdan görünmeyen evimizi pırıl pırıl yapıp teslim ettiler.

         
Kader Kul
İnşaat Sonrası Temizlik   04/03/2019

İnşaat sonrası temizlik için Dilek hanımla görüştük . Çok hızlı geri dönüş yaptılar . saime ve Naime hanım evi 09.30 da başlayıp 16.00 da bitirdiler. Çok memnun kaldım ellerine sağlık işlerini profesyonel olarak yapan global temizliğe tşk ederim.

         
Alper Ulusoy
İnşaat Sonrası Temizlik   29/01/2019

Sude hanımın eline sağlık. Yeni ev olduğundan salonda inşaat pisliği, çimento kalıntıları, yapıştırıcı izleri çoktu ve yerleri bir yandan kazıyarak diğer yandan telleyerek yaklaşık 60m2 alanı cam gibi yaptı. Onun dışında diğer odaları ve camlarıda çok titizlikle temizledi. Teşekkürer

         
Sebahattin Kömür
İnşaat Sonrası Temizlik   25/11/2018

3+1 sıfır daire için ilk defa inşaat sonrası temizlik işlemi yaptırdım.Sürecin başından itibaren Melek Hanım’ın ilgisi,gelen arkadaşların titiz çalışması çok iyiydi.Tereddütsüz çalışabilirsiniz.

         
Gökhan Us
İnşaat Sonrası Temizlik   12/10/2018

Çok memnun kaldık. İş akşam geç saatlere kadar sürmesine rağmen güleryüzle sonuna kadar tamamladılar. Tavsiye ederim.

İlçe İlçe İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz