En İyi 10 Çankaya Logo Tasarım | Armut

En İyi 10 Ankara Çankaya Logo Tasarım

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya bölgesinde 142 Logo Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fulya Kar

Fulya Kar

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
Grafik alanında mesleki eğitim fakültesi mezunuyum.Mesleği 15 yıldır yapıyorum. Halen grafik tasarım alanın da eğitim vermekte ve logo, amblem, afiş, broşür, el ilanı, kurumsal kimlik, davetiye, magnet, photoshop uygulamaları gibi tasarımları yapmaktayım.Yaptığım işi iş olarak görmüyorum keyifle çalışıyorum.
Noetic Works

Noetic Works

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
Ne yaptığını bilen, planladığı şekilde hareket ederek etkili sonuç alabilen bir iletişim ajansı arıyordunuz. O halde tanışalım. Noetic Works, yani akıl işleri. Alıcıların duygu, düşünce ve davranışlarını ürettiğimiz işlerle değiştirerek özel ve tüzel markaların büyümesine imkan tanıyan ve bu doğrultuda bazı meslektaşlarımızın temkinli davranmak adına denemeye çekindiği yenilikleri tek çıkış yolu olarak gören bir ekibiz.
Aytuğ Zirek

Aytuğ Zirek

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
Başkent Üniversitesi Çizgifilm ve Animasyon öğrencisiyim Animasyon ve Adobe programları dersleri alıyorum
Aykut Şahin

Aykut Şahin

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
14 yıllık bilişim tecrübesi ile hizmet veriyoruz. Ankara da kaliteli programlama web tasarım hizmeti veriyoruz
Atılay Köşker

Atılay Köşker

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
Portfolio: behance.net/atovarkosker Sirketiniz veya kişisel web sayfanız için profesyonel anlamda sınırsızca logonuzu ve kurumsal kimliğinizi tasarlayabilirim. Müşteri özgür olmalıdır. Tasarımda istediği sonucu alabilmelidir. Bu sebeple sizlere sınırsız tasarım paketlerimi sunuyorum. Tüm tasarımlar vektörel olarak hazırlanır ve size JPG, PNG, PDF, PSD, AI, EPS formatlarında teslim edilir. Çalışmalarınızın tamamı özgün olarak hazırlanır.
Hakan Y.

Hakan Y.

Logo Tasarım · Mamak, Ankara
Firmanıza, okulunuza, spor takımınıza vs. istediğiniz şekilde özgün logo tasarlayabilirim. En az 1, en fazla 4 gün içerisinde teslim ederim. Sonuna kadar destek sağlayıp, kendimi de sizi de tatmin edene kadar uğraşırım. 9 senelik profesyonel grafik geçmişim ile size hizmet etmeye hazırım.
Murat Er

Murat Er

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
Kaliteli ve özgün tasarımlarımla markanızın farkındalığını yükseltebilirsinizSınırsız revizyon sağlanır ve kısa sürede iş teslim edilir.
Ibrahim Aygün

Ibrahim Aygün

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
2010 Yılından bu yana Grafik Tasarım, Sosyal Medya ve SEO ile ilgiyim. Mesleğini seven ve sürekli kendisini geliştirmeye çalışan bir yapıyla devam ediyorum. Logo tasarım konusunda yaklaşık 4 yıldır yabancı platformlardan çalışmalarım var. Tabi çalıştığım şirketlerde yaptığım logo, kurumsal kimlik çalışmaları ve kartvizit tasarımlarını unutmamak gerek. Logo bir işin hem ilk görünen yüzü hemde son akılda kalan yanıdır. Günümüzde önemi git gide artmıştır. Profesyonel bir logo sadece bir çizim olma
Arya Medya

Arya Medya

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
Arya Medya olarak aklınıza gelebilecek tüm reklam işlerini yapmaktayız.Kartvizit,broşür,cepli dosya,zarf,antentli kağıt, tabela, web sitesi ve her türlü promosyon ürünleri vs. Bu saydıklarımızın hepsini bir çatı altında toplayarak sizin ayrı ayrı yerlerle muhatttap olma olayını ortadan kaldırıyoruz.Aynı zamanda iç mimarlık - çevre tasarımı ve 3D Modelleme(3D Studio Max ve AutoCad) alanlarında da çalışmalar yapmaktayız.Bu anlamda da sizinle de çalışmaktan mutluluk duyarız.
Rabia Nisa Çetinkaya

Rabia Nisa Çetinkaya

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara
3 şirkette çalıştım grafiker olarak . çalışmalarımın az bi kızmını yayınladım. iletişime geçerseniz eğer daha iyi bilgi alabilirsiniz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yılmaz Çatal
Logo Tasarım   16/02/2018

Kardeşim Taha emeğine sağlık.Normalde zaman alabilen bir işi hayal gücü ve kabiliyeti sayesinde birkaç saat içinde çözdü.Gönderdiği referansların ve bize yaptığı tasarımın özgün olması,bir başka tasarımına benzememesi en büyük özelliği.Allah başarısını daim etsin.

         
Logo Tasarım   31/01/2018

taha özberk e özel gönderdiğim teklif ile bana anında geri dönüş sağladı ve işin sonuna kadar özveri ve sabırla çalıştı :) tasırımlarında ki değişimlere sunduğum fikirlere sabırla karşılık verdi ve işin bitimine kadar ilgi ve alakasını eksik etmedi. tüm bu çaba ve ilgi, alakasından ötürü kendine teşekkür eder kesinlikle çalışmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim...

         
Murat Onuncuyıl
Logo Tasarım   26/01/2018

herşey için teşekkür ederim. ellerinize ve beyninize sağlık. gıcık gıcık şeylerle hiç sıkılmadan uğraştınız. ama ortaya çok güzel bir şey çıktı.

         
Çağrı Sungur
Logo Tasarım   15/01/2018

Güzel iş çıkardı. Gayet sabırlıydı. İsteklerimi bıkmadan ve itiraz etmeden yerine getirdi. Öneririm

         
Talip Akhan
Logo Tasarım   19/12/2017

Kardeşimin ilgi ve alakası muhteşem hayal gücü çok güçlü . Zamanında yaptı ve sözünde durdu....

         
FURKAN KIRCALI
Logo Tasarım   19/11/2017

Verilen işi benimseyerek yapan , müşteri nazını fazlasıyla çeken işinin hakkını veren 10 numara 5 yıldız tasarımcı fazla düşünmenize gerek yok gözünüz arkada kalmaz. Biz şirket olarak çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Benzer Meslekler
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz