Hizmet Ver

4 Çankaya Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 202 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

Logo Tasarım

En İyi 10 Çankaya Logo Tasarımcısı

Melis Bolu photo

Melis Bolu

15.03.2020

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

Merhaba Ben ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunuyum. Adobe Illustrator, Photoshop gibi 2D ve Rhinocereos, Fusion gibi 3D programlara fazlasıyla hakimim. ODTÜ Teknokent'te UX/UI Designer olarak çalışıyorum. Freelance olarak proje bazlı çalışmalarınızda sizlere yardımcı olabilirim. Logo, kartvizit,...

Emel Pali photo

Emel Pali

18.12.2019

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

LOGO AMBLEM SOSYAL MEDYA GÖRSELLERİ BROŞÜR AFİŞ KARTVİZİT DİZGİ BANNER VS. UYGUN FİYATA TASARIMI YAPILIR.

Süleyman Karaçeşme photo

Süleyman Karaçeşme

11.05.2020

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve banner tasarımı, fotoğraf rötuşlama gibi alanlarda freelance çalışmaktayım. Firmanız için gerekli çalışmayı, zamanında, hatasız ve firmanınızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ederim. Ciddi tekliflerinizi bekliyorum.

Samican Yıldız photo

Samican Yıldız

31.08.2021

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

Selamlar, 8 yıldır grafik tasarım tecrübem ile video editing adı altında da birçok projeme imza atıyorum. Banner, Profil Fotoğrafı, Afiş, Katalog gibi birçok tasarım alanında hizmet vermekteyim.

Mithat Yüksel photo

Mithat Yüksel

06.12.2020

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

3 boyutlu projeleriniz , logo tasarımı, broşür tasarımı , kitap kapak tasarımı ve benzeri görsel çalışmalarınızda birlikte çalışmaya ne dersiniz ?

Mert Başkaya photo

Mert Başkaya

28.06.2021

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

Gazi Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünden (2Yıllık) mezun oldum ve daha sonra DGS sınavı ile Atılım Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik tasarımı bölümünden 4 yıllığa tamamlayarak mezun oldum. 2016 yılından beri gerek Ajanslarda çalışmış olarak gerekse Freelance olarak...

Beyaz Kare Tasarım photo

Beyaz Kare Tasarım

14.03.2016

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

Armut.com da yıllardır başarılı işlere imza atıyoruz. firmanızın logo ve kurumsal kimlik tasarımını 16 yılık sektör deneyimi ile size en iyi çalışmayı yapmaya gayret ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz revizyonları yapıyor ve belirtilen sürede çalışmayı teslim ediyoruz. Bize ulaşın ve memnun kalan diğer...

Neriman Pelin Kalkan photo

Neriman Pelin Kalkan

18.05.2021

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

Reklam ve tasarım alanında alaylı değil okullu, 10 yılı aşkın reklam ajansı deneyimi, reklam ödülleri, üniversitede öğretim görevliliği. Tüm geleneksel ve dijital mecralarda profesyonel reklam/metin yazarlığı, grafik tasarım, sanat yönetmenliği, iletişim uzmanı hizmetleri için buradayım. Logo,...

Koray Çakır photo

Koray Çakır

25.06.2018

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

Başkent Üniversitesi grafik tasarım bölümünde okumaktayım . Verdiğiniz işleri sizin görüşlerinizi değerlendirerek özenli bir biçimde yapmaya gayret edeceğim.

Ayşenur Koçak photo

Ayşenur Koçak

06.09.2021

Logo Tasarım · Çankaya, Ankara

Endüstriyel tasarım bölümünden mezunum. Kendimi UI/UX ve grafik tasarım alanında geliştirdim. Bu alanlarda freelance olarak hizmet vermekteyim. Mobil uygulama tasarımları, sosyal medya tasarımları yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Logo Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Logo Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya Logo Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Logo Tasarım için Çankaya içinde toplam 202 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 279 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 824 kişi Çankaya Logo Tasarım için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Logo Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Logo Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Logo Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Logo Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Logo Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Logo Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Logo Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Logo Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Logo Tasarım fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 800 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl