En İyi 25 Logo Tasarım Grafikeri - Armut

En İyi 25 Logo Tasarım Grafikeri

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.044 Logo Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tunahan Çörkeci

Tunahan Çörkeci

Selamlar; Sizlere, düzenli, profesyonel, zarif, tatlı ve orjinal çalışmalarımı sunarak sizi mutlu etmek için buradayım. Tüm çizimler bana aittir. Benim için önemli olan tek şey sadelik, zariflik ve renktir. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizlere örnekler ile, seçim hakkını tamamen size vererek işi mutlu bir şekilde bitirmiş olacağız. " Bir tasarım, ancak bir yerde kullanılırsa bitirilmiş olur." Düşüncesi ile çalışmaktayım.
Nihan Nisan Bilmiş

Nihan Nisan Bilmiş

Merhaba, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum. Hevesli olduğum bu işte İhtiyaç ve isteklerinize göre sizin için en ideal logoyu alternatif çalışmalarla birlikte size sunmak için buradayım. Logo, kartvizit, broşür, afiş, kitap kapağı, davetiye, menü, takvim, katalog vb. tasarımlarınız için size yardımcı olabilirim.
Mehmet Suci

Mehmet Suci

Merhaba, Logo kıyafet gibidir ve toplumda ilk önce kıyafete bakılır. Dolayısıyla logonuz şık, zarif ve kaliteli olmalıdır. Yaptığım önceki çalışmalardan bazıları aşağıda sunulmuştur. Beğendiğiniz logolar, sizin çok önemli olan renk grupları, resimler, yazılar ve belki sizin çizimleriniz. Vereceğiniz bilgiler ne kadar detaylı olursa o kadar hızlı ve içinize sinecek bir logoyu BERABER oluşturabiliriz. Anahtar kelimeler: Nezaket ve Doğruluk NOT: ŞANS OYUNLARI VE ALKOL/TÜTÜ
Ali Çalış

Ali Çalış

Klişe Ajans, birlikte çalıştığı kurum ve kişilerle tam bir uyum yakalamayı amaçlar. Neden bir araya gelindiğini anlar, projeler için yapılabilecek katkıyı tanımlar ve belirlenen iş takvimini en iyi şekilde yürütür. Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçilerinizde ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Bu sayede iş ortaklarımızın, hedef ve ihtiyaçları doğrultus
Taha Özberk

Taha Özberk

Merhabalar,Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim.21 yaşında olmama rağmen Türkiye de yaklaşık 700 firmayla logo tasarımı,kurumsal kimlik,site banner tasarımları gibi işlerde çalıştım.Sizinde firmanızı kurumsallığa,modern bir görünüme kavuşturabilirim.İdemama,tasarlatasarlat sitelerinde ödüllü bir tasarımcıyım.Profesyonel bir iş,hayalinizdeki logoyu tasarlamamı istiyorsanız tek yapmanız gereken teklif göndermek.Firmaniz icin en az 9 ornek hazirlayarak sunum geciyorum :)
Ömer Saylık Davutoğlu

Ömer Saylık Davutoğlu

Logo ve kurumsal kimlik çalışmalarınız %100 iş memnuniyetiyle hazırlanarak teslim edilir. Sınırsız revizyon sağlanır ve kısa sürede iş teslim edilir.
Musa Aha

Musa Aha

Sizi en iyi ifade eden, özgün, sade ve bir o kadar da şık logonuzu tasarlayabilirim. Ayrıca bunu bütün kurumsal kimlik uygulamalarında size sunabilirim.
Büşra Yurtseven

Büşra Yurtseven

1981 İstanbul doğumluyum. 2004 senesinde Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun oldum. 11 yıldır bu sektörde çalışmaktayım.
Vivo Bilişim

Vivo Bilişim

Müşterisini dinleyen ve anlayan, %100 müşteri memnuniyeti için yola çıkmış bir ekipten oluşan, iş bittikten sonra da ulaşılabilir olan, her işlemini faturalandırarak hem vergisini ödeyen hem de sizlere gider göstermenizi sağlayan bir firma ile çalışmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.
Açıkel Art

Açıkel Art

Merhaba.Durmak ve doymak bilmeden çalışan bizler Logo Tasarım için en iyi kalitede en uygun ve en modern minval de hazırlanmış tasarımlar ile sizlere hizmet vermek için buradayız.
Uygur Gümüş

Uygur Gümüş

Grafik tasarım, reklam pano tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı, poster, broşür tasarımı, kartvizit, kurumsal kimlik tasarımı, katılım başarı belgesi tasarımı yapılır.
Fulya Orhan

Fulya Orhan

2005 yılından buyana aktif olarak grafik, kurumsal kimlik, ilan, web tasarım, dijital pazarlama ve fotoğraf çekimi üzerine çalışmaktayım.
Faysal Uludağ

Faysal Uludağ

Yaratıcı, güçlü, dikkat çeken ve temsil ettiği firmayı en iyi şekilde taşıyan profesyonel logo tasarımları.
Ersan B. Akdoğan

Ersan B. Akdoğan

Ankarada çizgi üstü reklam hizmeti veren, sektörde orjinallik ve yaratıcılık ilkelerini temel alan firmamız ile hizmetinizdeyiz. Kaliteyi ilk kez ucuza alabilme şansını kaçırmayın.
Atılay Köşker

Atılay Köşker

Logolarınızı uygun fiyata sanatçı bakış açısıyla tasarlıyorum. Özgeçmişim yaptığım işlerin içinde mevcuttur.
Ibrahim Aygün

Ibrahim Aygün

2010 Yılından bu yana Grafik Tasarım, Sosyal Medya ve SEO ile ilgiyim. Mesleğini seven ve sürekli kendisini geliştirmeye çalışan bir yapıyla devam ediyorum. Logo tasarım konusunda yaklaşık 4 yıldır yabancı platformlardan çalışmalarım var. Tabi çalıştığım şirketlerde yaptığım logo, kurumsal kimlik çalışmaları ve kartvizit tasarımlarını unutmamak gerek. Logo bir işin hem ilk görünen yüzü hemde son akılda kalan yanıdır. Günümüzde önemi git gide artmıştır. Profesyonel bir logo sadece bir çizim olma
Alper Hatinoğlu

Alper Hatinoğlu

Görsel İletişim Tasarımı eğitimi gördüm ve 7 yıldır tasarımcı olarak çalışmaktayım. Logonuz markanızın görsel dilidir, en iyi iletişim ve görsel anlatım sizin markanızı yansıtır. İletişim sağladıktan hemen sonra mevcut markanız veya yeni markanız için çizmeye başlarım.
Rexlam Grafik Tasarım Baskı Hizmetleri Yayım

Rexlam Grafik Tasarım Baskı Hizmetleri Yayım

REXLAM Ajans; birlikte çalıştığı kurum ve kişilerle tam bir uyum yakalamayı amaçlar. REXLAM Ajans olarak, yaratıcı fikirler doğrultusunda hizmet verdiğimiz markalara değer katmak hedeflerimiz arasında. Profesyonel disiplini, amatör ruh, farklılık yaratma duygusu ve yaratıcı fikirlerle birleştirerek iş ortaklarımız için her zaman doğru olanı yapmaya yönelik çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ve ulaşmayı hedefledikleri kitleleri ile ortak bir dil yaratmış oluyoruz. Etik
Noetic Works

Noetic Works

Noetic Works, yani akıl işleri. Yapımlarımızdan birine denk geldiğinizi veya methimizi duyarak bize ulaştığınızı var sayıyoruz. Ankara ve İstanbul’da reklam tanıtım çalışmaları yürütüyor ve beğenildiğine de fazlasıyla seviniyoruz. Sizinle beraber benzer projeler de üretebiliriz.
Mert Baykan

Mert Baykan

Ondokuzmayıs üniversitesi, güzel sanatlar fakültesinde görsel iletişim tasarımı öğrencisiyim. Herkes göze hoş gelebilen bir şeyler tasarlayabilir ama bunun eğitimini gören kişiler göze hoş gelmekle birlikte doğrusu nasıl olması gerektiğini bilen kişilerdir. Aldığımız eğitim en üst düzeyde olup geleceğin tasarımcıları yetişmektedir :) Tasarımla alakalı aklınıza gelebilcek her türlü işi yapabilirim.
Eren Köksal

Eren Köksal

Çizdiğim logolar: Samsun Onur Ateş Anadolu Lisesi Kayseri Bozdağ inşaat & Otomotiv Drill Clique Rap Grubu Sanat Laboratuvarı Wildz Rap Grubu
Kutluhan Ur

Kutluhan Ur

Merhabalar. Görsel İletişim Tasarımı öğrencisiyim.Grafik tasarım alanınında almaya devam ettiğim 4 yıllık profesyonel eğitim sayesinde bu alanın terminolojisini dikkate alarak sıradan tasarımlar yerine size daha yaratıcı tasarımlar gerçekleştiriyorum.Grafik Tasarım ile ilgili aklınıza gelebilecek (logo ,kurumsal kimlik, kartvizit, kapak, reklam, afiş, broşür, belge vb) tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek potansiyele sahibim.
Rönesans Medya

Rönesans Medya

Rönesans Medya 2013 yılında Antalya da kurulan ve tüm Türkiye de hizmet veren bir prodüksiyon ve reklam şirketidir. Uluslararası kalite standartlarını benimsemiş olan Rönesans medya, güven ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermekte olup bu doğrultuda tüm projeleri vip olarak kabul edip sınırsız revize hakkı sağlamaktadır. Yatırımlarını her geçen gün artırarak teknolojik alt yapısını ve personel kadrosunu geliştirmektedir. Teorik ve pratik eğitimlerini başarıyla tamamlamış genç kadrosuyl
Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz

Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak estetik tasarımlar ile profesyonel hizmet sunmaktayım.
İyibiri Bilişim&dijital Reklam Ve Danışm

İyibiri Bilişim&dijital Reklam Ve Danışm

Photoshop, Illustrator ve diğer Adobe ürünlerini profesyonelce kullanabiliyorum. Ödeme Koşulları; Teklifim kabul edilirse, teklif miktarının %50 kısmını işe başlamadan önce geri kalan kısmını ise dosyaları teslim etmeden önce almaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Saraç
Logo Tasarım   15/10/2017

Taha Bey den almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım. Kendisi gerçekten iletişim ve tasarım açısından hızlı bir şekilde aksiyon alıyor ve fikirlerinizi dikkate alarak profesyonel düzeyde çalışma çıkartıyor. Kendisine çok teşekkür ederim!

         
Logo Tasarım   02/10/2017

Nokta atışı bir iş oldu. Emeğine eline sağlık Faysal ULUDAĞ. Çok teşekkür ederim...

         
Logo Tasarım   22/09/2017

Hızlı iletişim. Gece geç saatlere kadar süren çalışma ve gösterdiğiniz performans için teşekkürler. Sizinle çalışmak güzeldi elinize sağlık

         
Logo Tasarım   19/09/2017

Logoyu hem kendi yaratıcılığını konuşturarak hemde bizim fikirlerimizi dikkate alarak en kisa zamanda sorunsuz teslim etti. Taha Özberke teşekkür ederiz.

         
Murat Iplikçioğlu
Logo Tasarım   09/09/2017

e-ticaret sitemiz için tasarlatmak istediğimiz logoyu çok başarılı şekilde yapıldı gayet iyi ilgilendi çalışmak isteyen kurum ve bireysel şahıslara gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz