3 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.445 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Logo Tasarımcısı

Melis  Bolu

Melis Bolu

Merhaba Ben ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunuyum. Adobe Illustrator, Photoshop gibi 2D ve Rhinocereos, Fusion gibi 3D programlara fazlasıyla hakimim. ODTÜ Teknokent'te UX/UI Designer olarak çalışıyorum. Freelance olarak proje bazlı çalışmalarınızda sizlere yardımcı olabilirim. Logo, kartvizit, broşür, katalog, afiş, poster vb görsel tasarım ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Şebnem  Taştan

Şebnem Taştan

Medya ve iletişim mezunuyum. Bilge Adam Akademi grafik ve web tasarım eğitimi sertifikam mevcut. Ajans deneyimim var.
Hayriye Tunç

Hayriye Tunç

Peyzaj mimarıyım. Photoshop, Autocad gibi programlara hakimim. Yüksek lisans ögrencisiyim. Istediğiniz her türlü çalışma en kısa sürede teslim edilir.
Hasan Şimşekli

Hasan Şimşekli

Senior / Kıdemli Grafik Tasarımcı Portfolyo için; www.behance.net/simseklihasan Instagram/simseklihasan_
ONURKAN TAKIL

ONURKAN TAKIL

Gazi Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum. Serbest zamanlı olarak bir çok sitenin sosyal medya yöneticiliği,kurumsal kimlik,logo tasarımını ve grafik ihtiyaçlarına dair her türlü konuda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güçlü,özgün tasarımlar hazırlayabilirim.
Selin Çevik

Selin Çevik

Merhabalar, Firmanız hakkında kısa bir bilgi ve logo ile ilgili isteklerinizi özetlemeniz yeterlidir. Kullanılacak isim, logo da istediğiniz simgeler nesneler varsa belirtin lütfen. Örnek dökümanlar varsa paylaşabilirsiniz. Diğer renk tasarım detaylarını birebir çalışıp isteğinize göre geliştirebiliriz. Bu arada sınırsız revizyon, değişiklik hakkına sahipsiniz. Onay verdiğiniz çalışmanın jpg, png,pdf ve ai dosyalarını sizinle paylaşacağım. İsterseniz ÖZEL TEKLİFte verebilirim. Memnuniyetiniz be
Furkan Zengin

Furkan Zengin

Merhaba Ben Furkan Çağımızda ve internet ortamında artık birçok tasarıma maruz kalıyoruz. Bu görsel bombardıman içinde yaptığım logoların akılda kalıcı olmasına, her yerde ve her baskıda kolaylıkla kullanılmasına dikkat ederek tasarımlarımı yapmaktayım. Logoda önemli olan tipografiye ayrı bir önem vererek, estetik kaygılar ışığında güçlü görünüm elde etmesini sağlıyorum. Bu sayede yaptığım logolar daha ayırt edilebilir, kolay okunabilir ve güven veren bir yapıya sahip oluyor. Bununla birlikte
Duman Graphic

Duman Graphic

Merhaba Ben Ahmet Markanızı gerek sektörde 1 adım öne taşıyabilecek Logo Kartvizit Banner Broşür Tabela tasarımı yaparız.Gerek sosyal medyada güçlendirmek için İnstagram post/story, Youtube logo/banner, Twich templateleri tasarımları yaparız.Çıkan tasarımlardan memnun kalacağınıza garanti verebiliriz. Tecrübe: 3 yıllık Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop Şu ana kadar +100 iş tesliminde bulunduk.
Hasan Anıl Özsipahioğlu

Hasan Anıl Özsipahioğlu

Ben Hasan 19 yaşındayım, yaklaşık 1 senedir logo tasarım ile ilgileniyorum. Armut platformunda asıl temennim isteğiniz üzerine iyi işler çıkartmaktır. Hızlı ve temiz iş anlayışımla sizlere en iyi hizmeti sunma çabasında bulunacağım.
Yunus Emre Gülçiçek

Yunus Emre Gülçiçek

LOGO TASARIMI YAPIYORUM. Amacım kaliteli güzel içerikler üretmek ve kendimi bu alanda daha fazla geliştirmek. İş disiplini ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle işlerinizi tamamlayıp sizlerin beğenisine sunuyorum.
Harun Sefa Dere

Harun Sefa Dere

Günümüzün dünyasında kendini tanıtma adına önemli bir hale dönüşen sosyal medya, herkes tarafından vazgeçilmez bir duruma dönüşmüştür. Bu nedenle dijital medyaları en iyi şekilde bir görünüme sahip olması ve en iyi şekilde kendini tanıtması (reklam) gerekmektedir. Müşteriler için bu durumları gerçekleştirmek için belirteceğim hizmetleri sunmaktayız. Bunlar; ✓ SEO Odaklı İçerik Üretimi ✓ Doğal takipçi kazandırma ✓ Reklam Danışmanlığı ✓ ANKARA/merkez de bulunuyorsanız profesyonel çekim imkanı
Murat Yılmaz

Murat Yılmaz

Anlayışla sizi dinleyip fikirlerinizi profesyonelce tasarımlara dönüştürüyorum. Twitch, İnstagram ve E-Ticaret sitelerine uzun zamandır logolar yapıyorum. Ek olarak kurumsal firmalar için broşür ve kartvizit tasarımı da yapıyorum. Düğün ve kişisel fotoğraflara uygun fiyatlara photoshop hizmeti de vermekteyim.
Veysel Suray

Veysel Suray

Farlılık kazandırabileceğime inanıyorum, minimal alışılmışın dışında küçük dokunuşlarla anlam kazanan tasarımlar için beni tercih edebilirsiniz
Furkan Aydemir

Furkan Aydemir

Fay Reklam Ajansı olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak vemarka değerinizi arttırmak için çalışmaktayız.
Ali Özbaş

Ali Özbaş

Güzel Tasarım Sloganıyla İşe Koyulmuş Ajans & Reklam Firması. İşletmemizin ana faaliyet konusu Reklam ve Ajans üzerinedir. Hem tasarım hem de baskı konusunda uzmanlıklarımız mevcut olduğu için ikisi bir arada faaliyet gösteriyoruz. Tasarım ve baskı olarak bizi bekleyen işleri en kısa sürede yüzde yüz memnuniyetle teslim ediyoruz. Katalog Logo Tasarım Web Tasarım Tabela Broşür Kartvizit El İlanı Dijital Baskı Açık Hava Reklamcılığı.
Bade Gaye  Tuna

Bade Gaye Tuna

Endüstriyel tasarımcıyım ve birçok farklı projelerde yer aldım. Grafik tasarımı ile de uzun süredir ilgileniyorum. Logo tasarımlarınızı, dilediğiniz şekilde yapabilirim.
Asel Promosyon

Asel Promosyon

Asel Promosyon olarak eşantiyon ürünleri, ajanda, kalem, iş elbisesi, saat, lazer kazıma-kesim, logo tasarımı, grafik tasarım, broşür, el ilanı ve mesleki alanımızda birçok hizmet vermekteyiz. İyi günler dileriz.
Büşra  Ergin

Büşra Ergin

Merhaba, Grafik Tasarımcıyım ve iş alanımı genişletmek adına internetten de hizmet vermeye başladım. Benimle çalışmak isterseniz memnun kalacağınıza eminim. Sevgiler.
Buse Nur DOZMAN

Buse Nur DOZMAN

Grafik Tasarım öğrenimimi Beykent Güzel Sanatlar Fakültesin'de tamamladım. Grafik Tasarım'a dair her içeriği,medyayı hazırlayabilmekteyim. Dijital ve basılı yayın bilgilerine sahibim.
Ediz Bayrakal

Ediz Bayrakal

Özyeğin Üniversitesi, iç mimarlık ikinci sınıf öğrencisiyim. Photoshop, illustrator, autocad, sketchup.. gibi farklı ihtiyaçlar için farklı programları kullanabiliyorum.
Fatih Çakır

Fatih Çakır

Logonuz kurumsal simgenizdir, bayraksız bir ülke, logosuz bir kurum olamaz. Fikirlerinize önem verenlerle çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz, şirketiniz için kurumsal kimlik, reklam videosu, logo, kartvizit, banner vs. tasarımları özenle yapılır.
Elif Ekici

Elif Ekici

-Grafik Tasarım -Afiş Tasarım -Logo Tasarım -Mimari Çizim -İç Mimarlık/dekorasyon -Öğrenci projesi -Pafta düzeni -Pafta boyama -Röleve
Aysun Sabancılar

Aysun Sabancılar

Kurumsal kimlik oluşturma ve tüm grafik tasarım özellikleri taşıyan işleriniz için özgün fikir ve düşünce ile yarnınızda oluyoruz. aynı zamanda sosyal medya tasarımlarınız için hayal gücümüzle tanışmalısınız.
ERDEM ZORLU

ERDEM ZORLU

Öğrenciyim sosyal medya web tasarımı gibi işlerde deneyimim var bakarsınız işten memnun kalırsanız öyle ödeme yaparsınız
Taha Özberk

Taha Özberk

Merhabalar,firmanız ve sizler için kaliteli,özgün ve markanıza değer katacağımız işler için buradayım.25 yaşında genç bir girişimci olarak sektörde devam ediyorum.Yaklaşık 5 sene gibi bir süreçte 3500+ iş teslimi yaparak bir çok ödüle ve sertifikalara sahip oldum. Tv8,Kanal D , Atv gibi kanalların ve sektörde ki ünlü isimlerin tasarımcılığında görev aldım almaya devam ediyorum. Firmanızın en önemli unsurlarından birisi olan marka kimliği çalışmalarımla markanızın reklamını en iyi ve en doğru şe
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Furkan Y.
Logo Tasarım   19/02/2021

Logo konusunda kendilerinden yardım aldık. Çok çabuk geri dönüş oldu ve değişiklik taleplerimize hemen yanıt vererek istediğimiz logo tasarımı gerçekleşti.

         
Kutay E.
Logo Tasarım   18/02/2021

İlgi ve alakalı, işine saygılı, emek ve vakit harcayarak talepleri incelikle karşılıyor. Teşekkürler.

         
Asuman G.
Logo Tasarım   03/11/2020

İşini çok severek yapan ve müşterisinin isteklerini önemseyen, çizimleri ve fikirleri ile yönlendiren bir arkadaş ben çok memnun kaldım. Şiddetle TAVSİYE EDERİM.

         
Onuralp M.
Logo Tasarım   30/10/2020

Öncelikle projenin en başından sonuna kadar çok ilgili ve yardımcıydı. Logo tarafında ise aklımdan ne geçtiyse birebir yapıldı çok başarılıydı ve hatta yaratıcı bir şekilde çok daha güzel hale geldi. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

         
Ercüment L.
Logo Tasarım   28/08/2020

MUSA BU ALANDA YENİ OLMASINA KARŞIN ALLAH VERGİSİ YETENEĞİ SAYESİNDE LOGO KONUSUNDA ORTAYA ÇOK GÜZEL ÇİZİMLER ÇIKARABİLİEN BİR GENÇ MADDİYATÇI OLMAMASI ÖNCE İŞ YAPMA VE DENEYİM KAZANMA HEVESİNİN OLUŞU ,SABRI VE EFENDİLİĞİ ONU ÇOK GÜZEL YERLERE TAŞIYACAKTIR KANAATİNDEYİZ

         
Nazım A.
Logo Tasarım   17/08/2020

Aras Grup Yatırım İşletmeleri Olarak Size Şahlım Şirketim Adına Teşekkürlerimi Sunarım. Tabiki Verdiğiniz Hizmeti Ücret Karşılığı Yapıyorsunuz Ama Aldığınız Ücreti Son Kuruşuna Kadar Hakkediyorsunuz. Hızlı Güvenilir Üretken Ve Güler Yüzlü... Teşekkürler Feyza Hanım...

         
Emre D.
Logo Tasarım   26/07/2020

Yavuz Selim Bey, işinde gayet saygılı, özverili ve titiz çalışıyor. Her daim ulaşabilmek çok rahat. Gerektiğinde kendi fikirlerini ve beğenilerini aktarmaktan çekinmiyor ve bu sayede opsiyonunuz artıyor. Kendisiyle çalışmaktan fazlasıyla memnun kaldık. Tavsiyemizdir...

         
Seher K.
Logo Tasarım   23/07/2020
gallery thumbnail

öncelikle bu kadar kısa surede hizmet sunan bir firma görmedim , butun işlemleri yaptılar sayısız revize edildi logolar ama kibarlıklarından anlayışlarından bir gram inme olmadı çok memnun kaldım herkese tavsiye edebilirim gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. ayrıca hedıyeleri çin buradan çok teşekkür ederim.

Diğer Bilgiler
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz