En İyi 25 Logo Tasarım Grafikeri | Armut

En İyi 25 Logo Tasarım Grafikeri

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.502 Logo Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Taha Özberk

Taha Özberk

Merhabalar,Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim.22 yaşında olmama rağmen Türkiye de yaklaşık 800 firmayla logo tasarımı,kurumsal kimlik,site banner tasarımları gibi işlerde çalıştım.Sizinde firmanızı kurumsallığa,modern bir görünüme kavuşturabilirim.İdemama,tasarlatasarlat sitelerinde ödüllü bir tasarımcıyım.Profesyonel bir iş,hayalinizdeki logoyu tasarlamamı istiyorsanız tek yapmanız gereken teklif göndermek.Firmaniz icin en az 9 ornek hazirlayarak sunum geciyorum :) www.tah
Tunahan Çörkeci

Tunahan Çörkeci

Merhabalar, Sizlere, tecrübeyi, profesyonelliği, tasarımı baştan tanıtarak sizlere bir çok örnek ile seçim hakkı tanıyarak işi sorunsuz ve en harika şekilde size teslim edeceğim. Sizlere tasarım hakkında her türlü konuda yardımcı olabilirim. Sizin için web sitesi tasarlayabilirim. Sosyal medya desteği sağlayabilirim. Sizin için tanıtım videoları, opener, intro ve outro tasarlayabilirim. Bireysel çalışıyorum. " Bir tasarım, ancak bir yerde kullanılırsa bitirilmiş olur." düşüncesi ile
Ubks Graphic

Ubks Graphic

Merhaba, uzun yıllardır logo tasarımı yapmaktayım. Bir çok firmaya, holdinge logolar tasarladım. Burada, sizlere kaliteli,minimal ve yaratıcı logolar sunuyorum. İsteklerinizi kendi tasarım anlayışımla birleştirip sizleri mutlu edecek bir logo hazırlıyorum.
Hüseyin Şahin

Hüseyin Şahin

Markası ve şirketi olan her birey için profesyonel logo ihtiyaçlarınız irtibata geçiniz. Reklam yazarlığım ve sanat yönetmenliğim sayesinde sadece logo çalışması çıkmaz. Bir sanat eseri ortaya çıkar. Rakip analizi, Marka hedefleri, Algıda seçicilik, Algı süresi hesaplaması, markanın var olacağı sosyolojik ve psikolojik etkenler ve benzeri bir çok mesleğin birleştiği detaylar kurumsal logo tasarımında buluşur. Fikirler her zaman önce gelir, Finansal kaynaklar onu takip eder. www.behance.
Efkan Eren

Efkan Eren

Amerika da Sanat ve Tasarım eğitimi almış, Pazarlama alanında minor bitirmiş ve Fotoğrafçılık ve Post Production eğitimileriyle bölümümü şekillendirmiş bir tasarımcıyım. Kurusal kimlik, logo tasarımı, website tasarımı, tanıtım filmi, animasyon filmi vb. bir kurum için önem arz eden hizmetleri yaklaşık 6 yıldır profesyonel seviyede ihtiyacı olan firmalara sağlamaktayım. Birlikte çalışmak dileğiyle.
Mehmet Suci

Mehmet Suci

Merhaba, Logo kıyafet gibidir ve toplumda ilk önce kıyafete bakılır. Dolayısıyla logonuz şık, zarif ve kaliteli olmalıdır. Yaptığım önceki çalışmalardan bazıları aşağıda sunulmuştur. Beğendiğiniz logolar, sizin için çok önemli olan renk grupları, resimler, yazılar ve belki sizin çizimleriniz. Vereceğiniz bilgiler ne kadar detaylı olursa o kadar hızlı ve içinize sinecek bir logoyu BERABER oluşturabiliriz. Anahtar kelimeler: Nezaket ve Doğruluk NOT: ŞANS OYUNLARI VE ALKOL
Ömer Saylık Davutoğlu

Ömer Saylık Davutoğlu

Logo ve kurumsal kimlik çalışmalarınız %100 iş memnuniyetiyle hazırlanarak teslim edilir. Sınırsız revizyon sağlanır ve kısa sürede iş teslim edilir.
Faysal Uludağ

Faysal Uludağ

Yaratıcı, güçlü, dikkat çeken ve temsil ettiği firmayı en iyi şekilde taşıyan profesyonel logo tasarımları.
İlkan Çelen

İlkan Çelen

3 yılı aşkın bu iş ile uğraşıyorum, çeşitli reklam afişleri, tanıtım-çekiliş görselleri, logo tasarımları, banner çalışmaları, kartvizit çalışmaları, paket & fiyat tablosu, çeşitli infografik çalışmalar, isteğe göre tür fark etmeksizin afişler yapıyorum. Sınırsız revizyon ile en iyisine ulaşana kadar hizmet sunuyorum.
Eren Işık

Eren Işık

Kaliteli, hızlı ve temiz bir şekilde, taleplere uygun olarak logo ve kartvizit tasarımları yapmaktayım.
Muhammed Fettah Karadağ

Muhammed Fettah Karadağ

6 yıllık Adobe CS tecrübemiz ve grafik tasarımı ile logonuzdan memnun kalacağınızı temin ediyoruz. Fiyatlar için cüzi miktar, misyonumuzdur; Vizyonumuz ise esnafın kazanması ve gelişmesi için olabilen her yardımı yapabilmektir.
Özge Baran

Özge Baran

Giys ajans olarak en kısa sürede en kaliteli işler başarmayı iş hayatımızda ilke edindik. Özgün ve profesyonel tasarımlar yapıyoruz.Tasarım herseydır.Kısacası hayallerinizi uçuruyoruz.
Ali Özbaş

Ali Özbaş

Güzel Tasarım Sloganıyla İşe Koyulmuş Ajans & Reklam Firması. İşletmemizin ana faaliyet konusu Reklam ve Ajans üzerinedir. Hem tasarım hem de baskı konusunda uzmanlıklarımız mevcut olduğu için ikisi bir arada faaliyet gösteriyoruz. Tasarım ve baskı olarak bizi bekleyen işleri en kısa sürede yüzde yüz memnuniyetle teslim ediyoruz. Katalog Logo Tasarım Web Tasarım Tabela Broşür Kartvizit El İlanı Dijital Baskı Açık Hava Reklamcılığı.
Pusula Tasarım

Pusula Tasarım

Merhaba; yaklaşık 15 yıldır grafik tasarım işi yapıyorum. İşlerimin büyük kısmını logo tasarım ve kurumsal kimlik oluşturmaktadır. Yüzlerce firmaya logo kazandırdım, birçok ödüllü tasarımım da mevcuttur. Profesyonel olarak sizlere de hizmet verebilirim. Logo çalışmalarım tamamen vektörel olarak hazırlanıp o doğrultuda size gerekli olabilecek tüm formatlarda iletilecektir.
Alper Hatinoğlu

Alper Hatinoğlu

Görsel İletişim Tasarımı eğitimi gördüm ve 7 yıldır tasarımcı olarak çalışmaktayım. Logonuz markanızın görsel dilidir, en iyi iletişim ve görsel anlatım sizin markanızı yansıtır. İletişim sağladıktan hemen sonra mevcut markanız veya yeni markanız için çizmeye başlarım.
Talha Bilici

Talha Bilici

Adobe illustrator cs5 ve adobe photoshop programlarini profesyonel kullanarak istediğiniz logo ve broşür tasarlayabiliriz .
Asım Apalı

Asım Apalı

Yaklaşık 2 yıldır irili ufaklı birçok firmaya reklamsal alanda yardımcı oldum. Umarım sizde yapacağım tasarımları beğenirsiniz.
Sezer A.

Sezer A.

Binlerce mutlu müşterimiz arasında sizde yer almak istiyorsanız bizden teklif almayı unutmayın. Instagram ; @logocu olarak tüm referans ve işlerimizi inceleyebilirsiniz.
Fatih C.

Fatih C.

24 yıl 
+ 
9 ajans + 
127 marka
 +
 5 ödül 
+
 3 TV dizisi
 +
 1 çizgi roman
 +
 1 belgesel Günde 1 doz hipertansiyon hapı (sabah, tok karnına)

Semiha Şeyda Apaydın

Semiha Şeyda Apaydın

Görsel İletişim Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra; logo tasarımları, kurumsal kimlik, broşür, sosyal medya tasarımları ve danışmanlıkları yaptım. Minimal, sade ve sizi yansıtan, logo ve kurumsal kimlik çalışmaları yaparak kalitenizi ön plana çıkartıyorum.
İkra Etiket

İkra Etiket

Kaliteli ve hızın bir arada olduğu nokta tüm matbaa işleriniz özenle yapılı (kartvizit-broşür-katalog-kapaklı dosya- hastane dosyası-cd ve dekota baskı)
Sinem Kurt

Sinem Kurt

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü Mezunuyum. Şuan bilinen ve en büyük yayınevlerinden birinde Yardımcı Yönetmen olarak hizmet vermekteyim. Logo, kapak tasarım, dergi mizampaj, insert tasarımı yapmakla beraber dileyen müşterilerime matbaa hizmeti de vermekteyim. Sizlerin memnuniyeti benim mumnuniyetimdir.
Ahmet Lala

Ahmet Lala

Autocad, photoshop, sketchup, vray (render), adobe illustrator ile her türlü alan için tasarım yapabilirim. Plan boyama, 3 boyutlu modelleme, render ve tasarıma ait olan her şey için iletişime geçebilirsiniz.
Redninefive Dijital Ajans

Redninefive Dijital Ajans

Bir projeyi veya gelişmesini istediğiniz, online olarak pazarlanması gereken bir fikri hayata geçirebilmek için, ne kadar çok para ve zaman harcamanız gerektiğini biliyoruz ve bu konuda size en optimal, en hızlı, en uygun seçenekleri sunuyoruz.
Aris Tasarım

Aris Tasarım

Merhaba, Biz 2 arkadaşız 7 yıldır Grafik Tasarımın içindeyiz 4 yıllık lisede Tasarım görmemizin ardından şuandada üniversiteyi bitiyoruz 3.sınıftayız yeterli derecede grafik tasarım tecrübemiz vardır, tasarım yönünden çok kuvvetliyiz sizin uygun en iyi hizmeti sunabiliriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak Tüleyli
Logo Tasarım   07/04/2018

Sabırlı ve işini seven birisi. Teşekkür ederim çalışması için. Çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca fiyat performans oranı en iyi tasarımcılardan diyebilirim.

         
Kaan Yomralıoğlu
Logo Tasarım   31/03/2018

Taha kardeşim çok güzel iş çıkardı çok yaratıcı bir çocuk tekrar logo vs işlerimde adam aramama gerek yok yolun açık olsun kardeşim

         
Cansın Cansel
Logo Tasarım   29/03/2018

Gözünüz kapalı işleri teslim edebilirsiniz.Çok yaratıcı ve başarılı en önemlisi 7/24 ulaşabileceğiniz bir arkadaş .Muhteşem bir ekibi var yazılım ve tasarım anlamında sınırsız hizmet sağlıyorlar.Ortak çalışmalarımız daimi olsun :)

         
Mustafa Yasin Demir
Logo Tasarım   25/03/2018

Hüseyin bey işinde titiz. Yaratıcı,ileri görüşlü. Ayrıca sabırlı..İlgi alaka ve hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

         
Mehmet Ali Kaner
Logo Tasarım   04/02/2018

Tunahan beyin çalışmalarına ve referanslarına güvenerek onu seçtik işinde çok başarılı ve bu kadar genç olmasına şaşırdım doğrusu :) ayrıca armut.com a teşekkür ederim aylardır aradığımız tasarımcımızı bulduk...

         
Ömer Kartal
Logo Tasarım   27/01/2018

Şirket logomuzu tasarlarken Nilay Hanımdan danışmanlık aldık. Kendisi özverili şekilde bizimle uyumlu çalıştı. Tercihlerimizi aktarırken kendisine zorluk yaşamadık ve başarılı bir sonuç aldığımıza inanıyoruz. Kendisine teşekkür ederiz.

Diğer Bilgiler
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz