4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

860 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Logo Tasarımcısı

Fatih Ç.

Fatih Ç.

Logonuz kurumsal simgenizdir, bayraksız bir ülke, logosuz bir kurum olamaz. Fikirlerinize önem verenlerle çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz, şirketiniz için kurumsal kimlik, reklam videosu, logo, kartvizit, banner vs. tasarımları özenle yapılır.
Beytullah İ.

Beytullah İ.

Merhaba, ben Beytullah. Ben ofisinde logo tasarlayan bir grafik tasarımcıyım. Grafik tasarımcılıkta 4. yılımı doldurmuş bulunmaktayım ve Grafik tasarım kursu verilen Bilge Adam a halen gitmekte kendimi geliştirmekteyim. İşime tutkuyla bağlıyım.Bir projeye başladığımda amacım ortaya çıkaracağım tasarımın içinize sinip beğeni kazanmasıdır Kalite, iş disiplini, iş ahlâkı ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak işlerinizi tamamlıyor beğeninize sunuyorum. Sorularınız ve diğer ihtiyaçlarınız i
Kubilay K.

Kubilay K.

20 yılı aşkın tecrübem ile logo, kartvizit ve kurumsal kimlik tasarımı ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak oluşturuyorum. Müşterinizin ilk dikkatini çeken öğe logonuzdur. Logonuz markanın yaptığı iş ve sundukları hakkında pek çok ipucu verebilir. Kendinizi ifade edebilmeniz için doğru bağlantıları bulmak çok önemlidir. www.kubitasarim.com / @kubitasarim
Veysel S.

Veysel S.

Farlılık kazandırabileceğime inanıyorum, minimal alışılmışın dışında küçük dokunuşlarla anlam kazanan tasarımlar için beni tercih edebilirsiniz
Taha Ö.

Taha Ö.

Merhabalar,firmanız ve sizler için kaliteli,özgün ve markanıza değer katacağımız işler için buradayım.24 yaşında genç bir girişimci olarak sektörde devam ediyorum.Yaklaşık 5 sene gibi bir süreçte 3000+ iş teslimi yaparak bir çok ödüle ve sertifikalara sahip oldum. Tv8,Kanal D , Atv gibi kanalların ve sektörde ki ünlü isimlerin tasarımcılığında görev aldım almaya devam ediyorum. Firmanızın en önemli unsurlarından birisi olan marka kimliği çalışmalarımla markanızın reklamını en iyi ve en doğru şe
Öner K.

Öner K.

Selam ben öner kerim sorun oluşturan değil problem çözen bir freelncerım reakte adında bir markam bulunmakta ve web sayfası adresi reakte.com referanslarımın bir kısmını burada bulabilirsiniz.
Ali Ö.

Ali Ö.

Güzel Tasarım Sloganıyla İşe Koyulmuş Ajans & Reklam Firması. İşletmemizin ana faaliyet konusu Reklam ve Ajans üzerinedir. Hem tasarım hem de baskı konusunda uzmanlıklarımız mevcut olduğu için ikisi bir arada faaliyet gösteriyoruz. Tasarım ve baskı olarak bizi bekleyen işleri en kısa sürede yüzde yüz memnuniyetle teslim ediyoruz. Katalog Logo Tasarım Web Tasarım Tabela Broşür Kartvizit El İlanı Dijital Baskı Açık Hava Reklamcılığı.
Hulusi Murathan A.

Hulusi Murathan A.

Tasarım, kişi ve kurumları yansıtan en önemli kimliktir. Ben size, sizi en iyi yansıtan tasarımı vaadediyorum.
Başak  M.

Başak M.

Biliyorsunuz ki günümüzde markaların en büyük imzaları piyasada öne çıkan logolarıdır. Eğer sizde profesyonel anlamda bir logo tasarımı düşünüyorsanız Başak Fotoğrafçılık olarak logo tasarımlarınızı üstlenmeye hazırız.
Melis  B.

Melis B.

Merhaba Ben ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı son sınıf öğrencisiyim. Adobe Illustrator, Photoshop gibi 2D ve Rhinocereos, Fusion gibi 3D programlara fazlasıyla hakimim. Freelance tasarımcı olarak proje bazlı çalışıyorum. Logo, kartvizit, broşür, katalog, afiş, poster vb görsel tasarım ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Aleyna B.

Aleyna B.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde 3.sınıf olarak eğitim görmekteyim. 2 senelik firma tecrübesi ve 5 sene freelancer olarak çalışmam sebebi ile istediğiniz tasarımı yapabilirim. İyi derece de Photoshop,İllustrator,İndesign,Corel biliyorum. İstekleriniz doğrultusunda kendi yeteneklerim, hayal gücüm ve tecrübemi katarak sizi memnun etmek isterim.
Hürkan P.

Hürkan P.

Sosyal medya ve ürün görselleri, özel gün paylaşımları, instagram sayfa yöneticiliği, kart vizit tasarımı, ekstra grafik görsel paylaşımlarını uygun fiyata yapıyorum.
Furkan H.

Furkan H.

Merhaba ben Furkan, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Grafik Tasarımı mezunuyum. İstanbulda yaşıyorum. 2014 yılından bu yana çeşitli birçok şahıs ve kurum ile yurtiçi ve yurtdışı (Rusya, Almanya, Bulgaristan, Gürcistan, Dubai) birçok çalışma yaptım. Bu çalışmalarımı oluşturmuş olduğum saha ise Digital/flexo priting ve Sosyal Medya (Facebook, Instagram, YouTube, Google, Twitter ve Telegram) tanıtım ve reklamcılığını yapmış bulunmaktayım. Sunmuş olduğu hizmetin bilincinde birisi olarak benim ile i
Mazaka P.

Mazaka P.

Albüm/Single Kapakları, Logo, Konser/Etkinlik/Reklam Posterleri, Sosyal Medya Görselleri ve daha fazlası için.
Kazım K.

Kazım K.

Hayalinizdeki görsel etkiyi en göz alıcı şekilde hedef kitlenize ulaştırmak için çalışıyorum. Siz de fark yaratan, dikkat çekici, profesyonel, kurumsal tasarımlar arıyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Ben Akdeniz Üniversitesi sinema, televizyon öğrencisiyim. Yaklaşık 4 yıldır bu sektörde öğrenim hayatımı finanse etmek için bir reklam ajansında tasarımcı çalışıyorum. İşimi seviyorum ve bunu gerçekten estetik kaygısı güderek, titizlikle yapıyorum. Öğrenci olduğum için aynı kaliteyi dükkan kirası,
Emre  Ö.

Emre Ö.

Grafik tasarım alanında genç yaşta başlamış olup yaratıcılığım ile birlikte güzel işler çıkarmaktayım.
Ziya C.

Ziya C.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA OKUYORUM PHOTOSHOP AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA İYİYİM HEM KENDİMİ GELİŞTİRMEK HEMDE İNSANLARA YARDIM EDEBİLMEK AMACIYLA BURADAYIM.
Şebnem  T.

Şebnem T.

Medya ve iletişim mezunuyum. Bilge Adam Akademi grafik ve web tasarım eğitimi sertifikam mevcut. Ajans deneyimim var.
Mehmet  K.

Mehmet K.

FREELANCE GRAFİK TASARIM HİZMETİ Neler Yaparım ? Merhaba Ben Mehmet Kaya Profesyonel Olarak Grafik Tasarım Çalışmaları Yapmaktayım. Çalışma konusunda, ciddi ve kaliteli İşler yapacak bir tasarımcı ile çalışmak isterseniz, bana ulaşabilirsiniz. GRAFİK TASARIM Katalog, Broşür,Dergi, Ambalaj, Poster, KURUMSAL KİMLİK (8 Parça) Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Fatura , İrsaliye, Para Makbuzu, Zarf DIŞ MEKAN / İÇ MEKAN İç Mekan ve Dış Mekan Grafik Tasarım İNTERNET Sosyal Medya Tasarımları, Birlikte ç
Hesam A.

Hesam A.

Yenilikçi fikirlere ve tasarımlara sahip, yetenekli, yaratıcı, sanatsal ve iddialı bir Grafik Tasarımcısıyım. İlaveten, eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri de göz önüne alarak, sizlerin çalışmalarına katkıda bulunacağıma inanıyorum.
Ahmet A.

Ahmet A.

Video çekimi, video kurgulama ve logo tasarımı ile uğraşmaktayım. Verilen işi en kısa sürede kaliteli ve istediğiniz biçimde sunmaya hazırım.
Buse Y.

Buse Y.

Giresun Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü ön lisans mezunu ve 1 yıldır kendi alanında işini yapan, kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık biriyim.
Fatih C.

Fatih C.

30 yıl 
+ 11 ajans + 
135 marka
 +
 5 ödül 
+
 3 TV dizisi
 +
 1 çizgi roman
 +
 1 belgesel + 4 çocuk romanı + 11 masal kitabı + yüzlerce logo + yüzlerce reklam filmi, basın ilanı, basılı materyal + onlarca ambalaj + binlerce hayata geçmemiş fikir. (şimdilik) Günde 1 doz hipertansiyon hapı (sabah, tok karnına)
 Daha çok iş örneği için https://kerimfatih.wixsite.com/mysite/about
Faysal U.

Faysal U.

Yaratıcı, güçlü, dikkat çeken ve temsil ettiği firmayı en iyi şekilde taşıyan profesyonel logo tasarımları.
Emel P.

Emel P.

LOGO AMBLEM SOSYAL MEDYA GÖRSELLERİ BROŞÜR AFİŞ KARTVİZİT DİZGİ BANNER VS. UYGUN FİYATA TASARIMI YAPILIR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Dinç
Logo Tasarım   19/11/2019

Herşey için çok teşekkür ederim özverili çalışmanız ve sabırlı duruşunuzdan dolayı ayrıca teşekkür etmek isterim. Logo Tasarımı konusunda güvenebilirsiniz.

         
Merve
Logo Tasarım   04/05/2019

Yasemin Hanım ile bu sezon faaliyete geçecek olan butik otelimizin logo tasarım sürecinde tanıştık. İlk günden son güne kadar her aşamada, her an bizi sabırla dinleyip tecrübesiyle yol göstererek logomuzun ortaya çıkış sürecini keyifle tamamlamamızı sağladı. Logomuzun son halini elimize aldığımızda iyi ki Yasemin Hanım la çalışmışız diyoruz :) Bundan sonraki süreçlerde de görsel tasarım vb ihtiyaçlarımız için Yasemin Hanım la çalışmaya devam etmek istiyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
Mahir Emin Kılıç
Logo Tasarım   01/05/2019

Beklentilerimizin üzerinde gayet başarılı bir çalışma oldu. İlgi, alaka ve sabrınız için teşekkür ederiz.

         
Logo Tasarım   11/02/2019

merhabalar , ilk defa boyle bir islem yaptirdim , Mehmet Bey oncelikle nasil birşey yapacagimizi ornekler göstererek guzel bir sekilde yardimci oldu , Tasarladigimiz islemden memnun kaldim

         
Beytul Kocakaplan
Logo Tasarım   02/02/2019

Kendisi çok ilgili ve işinde oldukça deneyimli başarılı bir arkadaş. Daha birçok projede kendisiyle çalışmak dileğiyle.

         
Habip Polat
Logo Tasarım   12/12/2018

İlgi alaka çok güzel,istenilen herşeyi hemen yapıp yolluyor fikirlerini logoya dökmeside muazzam oldu.İçimize sinen bir çalışma yapıldı emeğinize sağlık özgür bey...

         
Fatih Öztosun
Logo Tasarım   09/10/2018

Taha bey kendi şirketi için hazırlık yapıyor gibi büyük bir özveri ve sabırla logomuzu tasarlamıştır. Nasıl bir logo hayal ettiğimizi ziyadesiyle doğru algılamış ve bunu somut hale getirmiştir. Çok harika bir iş çıkararak güvenimizi tamamen kazanmıştır. Hiç şüphesiz ihtiyaç halinde kendisi ile yeniden çalışabileceğiz.

         
Furkan Karayel
Logo Tasarım   17/07/2018

Pınar Hanım a Orbaş Gümüş olarak teşekkür ediyoruz. Pınar Hanım gibi işini hakkıyla yapan insanların olduğunu bilmek çok güzel bir duygu. İşini profesyonel olarak yapmasının ötesinde severek yapması en önemli nokta bizce. Taleplerimize yönelik yaptığı profesyonel feedback ler sayesinde verimli bir sürecin sonunda çok güzel bir iş ortaya koyduk. Pınar Hanım la çalışmaktan çok keyif aldık, grafik tasarımı ve görsel iletişimle ilgili işleriniz için gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir adres...

Diğer Bilgiler
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz