En İyi 25 Logo Tasarım Grafikeri | Armut

En İyi 25 Logo Tasarımcısı

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.841 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Oğuz B.

Oğuz B.

Ben Oğuz. Mimarım. Mimari tasarım projelerine konsept fikir, 2 boyutlu teknik çizim, 3 boyutlu modelleme, render ve sunum / görselleştirme işleri yaparım.
Taha Ö.

Taha Ö.

Merhabalar,Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim.22 yaşında olmama rağmen Türkiye de yaklaşık 800 firmayla logo tasarımı,kurumsal kimlik,site banner tasarımları gibi işlerde çalıştım.Sizinde firmanızı kurumsallığa,modern bir görünüme kavuşturabilirim.İdemama,tasarlatasarlat sitelerinde ödüllü bir tasarımcıyım.Profesyonel bir iş,hayalinizdeki logoyu tasarlamamı istiyorsanız tek yapmanız gereken teklif göndermek.Firmaniz icin en az 9 ornek hazirlayarak sunum geciyorum :) www.tah
Tunahan Ç.

Tunahan Ç.

Merhabalar, Sizlere, tecrübeyi, profesyonelliği, tasarımı baştan tanıtarak sizlere bir çok örnek ile seçim hakkı tanıyarak işi sorunsuz ve en harika şekilde size teslim edeceğiz. Sizlere tasarım hakkında her türlü konuda yardımcı olabiliriz. Sizin için web sitesi tasarlayabiliriz. Sosyal medya desteği sağlayabiliriz. Sizin için tanıtım videoları, opener, intro ve outro tasarlayabiliriz. " Bir tasarım, ancak bir yerde kullanılırsa bitirilmiş olur." düşüncesi ile çalışmaktayız. İyi şan
Mehmet  S.

Mehmet S.

Merhaba, Logo kıyafet gibidir ve toplumda ilk önce kıyafete bakılır. Dolayısıyla logonuz şık, zarif ve kaliteli olmalıdır. Yaptığım önceki çalışmalardan bazıları aşağıda sunulmuştur. Beğendiğiniz logolar, sizin için çok önemli olan renk grupları, resimler, yazılar ve belki sizin çizimleriniz. Vereceğiniz bilgiler ne kadar detaylı olursa o kadar hızlı ve içinize sinecek bir logoyu BERABER oluşturabiliriz. Anahtar kelimeler: Nezaket ve Doğruluk NOT: ŞANS OYUNLARI VE ALKOL
Hüseyin Ş.

Hüseyin Ş.

Markası ve şirketi olan her birey için profesyonel logo ihtiyaçlarınız irtibata geçiniz. Reklam yazarlığım ve sanat yönetmenliğim sayesinde sadece logo çalışması çıkmaz. Bir sanat eseri ortaya çıkar. Rakip analizi, Marka hedefleri, Algıda seçicilik, Algı süresi hesaplaması, markanın var olacağı sosyolojik ve psikolojik etkenler ve benzeri bir çok mesleğin birleştiği detaylar kurumsal logo tasarımında buluşur. Fikirler her zaman önce gelir, Finansal kaynaklar onu takip eder. www.behance.
Özge B.

Özge B.

Giys ajans olarak en kısa sürede en kaliteli işler başarmayı iş hayatımızda ilke edindik. Özgün ve profesyonel tasarımlar yapıyoruz.Tasarım herseydır.Kısacası hayallerinizi uçuruyoruz.
Alper H.

Alper H.

Görsel İletişim Tasarımı eğitimi gördüm ve 7 yıldır tasarımcı olarak çalışmaktayım. Logonuz markanızın görsel dilidir, en iyi iletişim ve görsel anlatım sizin markanızı yansıtır. İletişim sağladıktan hemen sonra mevcut markanız veya yeni markanız için çizmeye başlarım.
Uğur Ö.

Uğur Ö.

6 senedir grafik tasarım ve baskı ve yazılım geliştirme üzerine çalışmalar yapıyorum. Ürünlerin tasarımından baskı işlemine kadar istisnasız her adımında uygulamalı tecrübeye sahibim. İhtiyaçlarınıza çözüm üretmek için her zaman hizmetinizdeyim
Ömer Saylık D.

Ömer Saylık D.

Logo ve kurumsal kimlik çalışmalarınız %100 iş memnuniyetiyle hazırlanarak teslim edilir. Sınırsız revizyon sağlanır ve kısa sürede iş teslim edilir.
13 Yıllık Aktif Grafiker

13 Yıllık Aktif Grafiker

Merhaba yıllık aktif olarak çalışan grafikerim işin mutfağından yetiştim.Her türlü kurumsal çalışmaları mali anlaşmalı işlerin tasarımları afiş menü kart fatura sevk logo çalışmalarınız yapabilirim.
Mert Egemen  D.

Mert Egemen D.

Tasarımı seven bi ajansız ekip olarak işimizi severek yaparak en zorlu işleri ve zorlu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenip şekillendirip doğru yönlendirmelerle mutlu edip mutlu olan bi ekibiz o yüzden doğru adrestesiniz ;) bu arada tabela imalat montaj kendimize aittir
Ogün D.

Ogün D.

Ogün DURSUN (HİTİT ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM) Şirketiniz veya kişisel web sayfanız için profesyonel anlamda sınırsızca logonuzu ve kurumsal kimliğinizi tasarlayabilirim. Müşteri özgür olmalıdır. Tasarımda istediği sonucu alabilmelidir.
Emir  İ.

Emir İ.

Merhaba Ben Emir. Aslında Makina Mühendisiyim. Burada ne işin var o zaman ? Diyenleri duyar gibiyim. Evet, grafik tasarım üzerine yoğunlaşmam babadan gelir. Matbaada büyümek, kağıt kokularına içine çekmek, boyalarla oynamalar, birleşince kendimi grafik tasarımın harika dünyasına buldum. Her işi tutkulu, her yeni tasarımı heyecanla ve isteğinize bağlı kurumsallık çerçevesinde gerçekleştirmek için sizleri bekliyorum.
Şükrü S.

Şükrü S.

Web tasarımdan grafik tasarıma kurumsal kimliğinize en uygun kimlik çalışmalarınızı işiniz işimizmiş gibi yapıyoruz.
Nergis D.

Nergis D.

Doğuş Üniversitesi Grafik Tasarımı mezunuyum. Şu an Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü okumaktayım. Kendime kazanç sağlamak amacıyla armut.com u keşfettim. İşlerimi titizlikle yapar ve müşteri memnuniyetini kazancımdan daha ön planda tuttuğumu belirtmek isterim.
Faysal U.

Faysal U.

Yaratıcı, güçlü, dikkat çeken ve temsil ettiği firmayı en iyi şekilde taşıyan profesyonel logo tasarımları.
Esmanur Y.

Esmanur Y.

23 yaşında öğrenciyim. 3 Sınıftayım 2 senedir etiket tasarımı yapan bir firmada çalışıyorum. Etiket hakında bir çok bilgiye sahibim ve portfolyo sunabilirim.Baskı öncesi ve baskı türleri hakkında bilgiye sahibim.Web tasarımı yapabilirim toplamda 6 yıldır grafik tasarım yapmaktayım 2 senedir baskı öncesi bil- giye sahip oldum.Daha önce Sosyal medya hesaplarını yönet- tim.Freelance t-shirt tasarımı yaptım.Hala aynı etiket firmasın da çalışmaktayım.Kurumsal kimlik Logo Banner her türl
İlkan Ç.

İlkan Ç.

3 yılı aşkın bu iş ile uğraşıyorum, çeşitli reklam afişleri, tanıtım-çekiliş görselleri, logo tasarımları, banner çalışmaları, kartvizit çalışmaları, paket & fiyat tablosu, çeşitli infografik çalışmalar, isteğe göre tür fark etmeksizin afişler yapıyorum. Sınırsız revizyon ile en iyisine ulaşana kadar hizmet sunuyorum.
Esra Y.

Esra Y.

Merhabalar, Bilge Adam Akademi'de Grafik Tasarım eğitimi aldım. Şu anda bir ajansta tasarımcı olarak çalışmaktayım. Kurumsal kimlik, illüstrasyon, poster, katalog, banner, GIF, Web tasarımı üzerine faaliyetlerde bulunuyorum.
Embiyo Grafik

Embiyo Grafik

Görsel İletişim çözümlerimiz, reklamcılık tanıtım hizmetlerimiz, fark yaratan,kurumsal pazarlama, markalaşma çözümleri ve stratejileri ile işletmenizin yol arkadaşı olan atölyemiz, işine tutkuyla bağlı olan, herbiri kendi dallarında uzmanlaşmış mutlu bir ailedir. 2009 yılından itibaren aktif olarak, sektöründe yer alan işlerde yer almaya başlamış, bir çok markanın ilk adımlardında onlara eşlik etmiş, marka kimliklerinin oluşmasında, onların tüm ihtiyaçlarına cevap vermiştir. 2013 senesiyl
Ömer Faruk Y.

Ömer Faruk Y.

Merhabalar ben faruk, Yaklaşık 7 senedir kendi çapımda ve ajanslara grafik tasarım, web tasarım, mobil uygulama tasarım, video tasarım ve seslendirme işleri yapıyorum. Photoshop, İllustrator, After Effects, Premiere, Audition, Vegas Pro, Cubase, Fl Studio ve daha birçok programı kullanabiliyorum.
Ali Ö.

Ali Ö.

Güzel Tasarım Sloganıyla İşe Koyulmuş Ajans & Reklam Firması. İşletmemizin ana faaliyet konusu Reklam ve Ajans üzerinedir. Hem tasarım hem de baskı konusunda uzmanlıklarımız mevcut olduğu için ikisi bir arada faaliyet gösteriyoruz. Tasarım ve baskı olarak bizi bekleyen işleri en kısa sürede yüzde yüz memnuniyetle teslim ediyoruz. Katalog Logo Tasarım Web Tasarım Tabela Broşür Kartvizit El İlanı Dijital Baskı Açık Hava Reklamcılığı.
İbrahim T.

İbrahim T.

Merhaba Ben İbrahim. Yaklaşık 4 yıldır Grafik Tasarım la uğraşıyorum. Bu alanda yeteri kadar bilgiye sahip olduğuma eminim. Tekliflerinizi bekliyorum
Nusret K.

Nusret K.

Logo bir markanın, müşterideki ilk izlenimini oluşturur. Firmanızın ve markanızın değerinin yükselmesi için tasarımlarımla buradayım.
Ahmet K.

Ahmet K.

Uzun yıllardır internet ve bilgisayar dünyasında olan biri olarak tek felsefem daima gelişmektir. Bu doğrultuda Dijital Pazarlama, Seo, Google Reklamları, Youtube Reklamları, Sosyal Medya Yönetimi/Reklamları, Baskı öncesi Grafik Tasarım, Görsel düzenleme, Farklı seçeneklerde Web tasarım gibi bir çok hizmet veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayşe Betül Balcı
Logo Tasarım   16/06/2018

Teklif verme anından itibaren,nezaketi,konuşma şekli,sizin işinize duyduğu saygı ve tek seferde anlattığınız şeyi anlayıp,içinde yorumlayıp harika bir sonuç çıkarıyor.. Sürekli iletişim halinde olup,istediğiniz sonuca varana kadar sizinle aynı heyecanı paylaşıp,saat farketmeksizin geri dönüş yapan işinin ehli çok kibar bi hanımefendi. Eğer hayalinize ulaşmak istiyorsanız,Kardelen Hanım’a birkez anlatmanız yeterli :)

         
Leyla Ahıskalı
Logo Tasarım   11/06/2018

Nezaket kurallarına bağlı hızlı geri dönüş yapabilen istediğiniz çalışma için sizinle beraber çabalayan biri. Güzel bir sonuç aldık, inşallah devamı da gelir.

         
Ayşe Duran
Logo Tasarım   28/05/2018

Yıllardır içime sinen bir logo tasarımı yaptırmak İstemiştim bu konuda ak creative gayet uzman bir ekiple çalışıyor. Her zaman Whatsaap dan görüştük ve benim istediğim renklerde ve şekilde bir çalışma yaptılar. Çok memnun kaldım. Hala irtibat halindeyiz kartvizit vs. Gibi çalışmalarım için de. Herkese tavsiye ederim. Armut.com da Kİ ilk deneyimim oldu. Sonuç mükemmel.

         
Emin Alkan
Logo Tasarım   19/05/2018

Bu attıgım mesajı kesinlikle dikkatli okuyun Verdiğim logoyu gece 2 demeden revize eden her ne istersem sıkıntısını bıze hıssettırmeden butun isteklerimizi gerceklestiren bir firmadır kıme yaptırayım dıye dusunmeyın direk kararınız silvo olsun cok memnun kaldık cok tesekkur ederiz.

         
Gülgün Ulutaş
Logo Tasarım   03/05/2018

istediğimin üzerinde bir logoya sahip oldum.kesinlikle güvenilir başarılı profesyonel bir kişi taha bey.gönül rahatlığıyla işlerinizi teslim edebilirsiniz.çevreme de tavsiye ettim.başarılarının devamını dilerim taha bey

         
Ufuk Alp
Logo Tasarım   24/04/2018

Harika kişilik, harika iş! Profesyonel tasarım, makul fiyatlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz