Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 Ankara Çankaya Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 201 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Çankaya Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Çankaya içinde toplam 201 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 543 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,826 kişi Çankaya Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Çankaya Ankara Online İngilizce Özel Ders

Banu Çağatay photo

Banu Çağatay

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

2006 yılında Ankara Üniversitesi DTCF İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. O tarihten beri sayısız öğrencimi hem İtalyanca hem de İngilizce alanlarında başarıya ulaştırdım. 2013-2016 yılları arasında TOBB üniversitesinde okutmanlık yaptım. Daha sonra TED Üniversitesinde çalışmaya başladım...

Ramazan Gençay photo

Ramazan Gençay

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar, Ben İngilizce Öğretmeni Ramazan Gençay. Ankara Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezunum. İngilizce Öğretmenliği Formasyon Eğitimimi Hacettepe Üniversitesinden aldım. Lisans Eğitimimde 2 kez 4 er ay süreli Amerika Birleşik Devletleri nde, Work and Travel...

Gizem Çalışkan Güleçoğlu photo

Gizem Çalışkan Güleçoğlu

18.04.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Üç yıldır okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocuklara İngilizce özel ders veriyor, dili eğlenerek öğrenmenin onlara hayat boyu getireceği başarının ilk adımlarını beraber atıyoruz.

Baran Köprülü photo

Baran Köprülü

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Ben Ortaokul-Lise-Üniversite'de hep İngilizce eğitim almış olup, hem de mesleğim gereği hep hayatımda İngilizceyi aktif bir şekilde kullanmakla beraber, iki dönem yurt dışında yaşadım. Talebe göre yine kreş grubundan, ilkokul öğrencisine, ortaokul öğrencisinden lise öğrencisine ve yetişkinlere bire...

Zeliha Öztürk photo

Zeliha Öztürk

23.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba 15 yıldır ingilizce öğretmenliği yapıyorum. 2006-2008 yılları arasında Amerikada bulundum. Her yaş grubundan öğrencilerim oldu. 5 sene okul öncesi çocuklarla çalıştım. 13 ve 4 yaşında iki kızım var. İngilizce öğrenme yolculuğunuzda yardımcı olmak isterim 😊

Oğuz Bayram photo

Oğuz Bayram

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı’nı 2020 yılında 3.77 ortalama ile bitirdim. Şu an akademik kariyerimi şu an Hacettepe Üniversitesi’nde Fransızca Öğretmenliği bölümü ile devam ettiriyorum. 3 seneden beridir profesyonel şekilde İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. 5 senedir de özel...

Haydar Atcı photo

Haydar Atcı

06.04.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

3 yıldır çocuklar ve yetişkinlerle ingilizce özel dersleri yapıyorum. Öğrencilerim arasında, TOEFL/IELTS adayları, YÖKDİL, YDS adayları ve ilk okul öğrencileri olduğu gibi sırf yurtdışı seyahatleri ve iş hayatları için ingilizcelerini geliştirmek isteyenlerde oldu. İngilizce tiyatro oyunlarında...

Dilay Ay photo

Dilay Ay

07.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Lisede ingilizce dil bölümünde okudum, şuanda Hacettepe Üniversitesinde Fransızca Öğretmenliği okumaktayım. Birebir yüzyüze ders verdiğim 2 lise 1 ortaokul ogrencime dil bolumu grammer ve speaking dersi vermekteyim.

Miray Arslan photo

Miray Arslan

28.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Dil bilgisinin yanı sıra, konuşma pratiğine dayalı olarak İngilizcenizi geliştirmeniz konusunda yardımcı olabilirim.

Semih Kaygısız photo

Semih Kaygısız

10.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, Semih ben. Hem MEB’e bağlı okullarda hem de İngiliz Kültür, Amerikan Kültür gibi özel eğitim kurumlarında 9 yıllık deneyime sahibim. Şu anda da bir yüksek öğretim kurumumda İngilizce öğretim görevlisi olarak görev yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Çankaya Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Çankaya Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl