En İyi 10 Çankaya Ankara İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 167 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ramazan Gençay

Ramazan Gençay

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Merhabalar, Ben İngilizce Öğretmeni Ramazan Gençay. Ankara Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezunum. İngilizce Öğretmenliği Formasyon Eğitimimi Hacettepe Üniversitesinden aldım. Lisans Eğitimimde 2 kez 4 er ay süreli Amerika Birleşik Devletleri nde, Work and Travel programına dahil oldum. Şu an Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Türkçe Eğitimi bölümünde yabancılara Türkçe Öğretimi odaklı yüksek lisans eğitimim devam etmektedir. Yaklaşık 5 senedir İ
Fevzi B.

Fevzi B.

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Merhaba, Hacettepe Üni. İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum. Aynı üniversiteden İngilizce Öğretmenliği formasyon eğitimi de aldım. Eğitim yönetimi ve denetimi alanında yüksek lisans yaptım. İngilizce Öğretmenliği alanındaki doktora çalışmalarım devam ediyor. 2002 yılından bu yana yazılı\sözlü serbest çevirmenlik yapıyorum, aynı zamanda İngilizce özel ders veriyorum. 1 yıllık ABD maceram var. ABD de bulunduğum dönemde TOEFL IBT Instructor ve Advanced Language Proficiency Skills
Nazlı Scott

Nazlı Scott

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Türkiye de eğitimimi tamamladıktan sonra Amerika ya dil eğitimi almaya gittim. 2014 yılında eğitimimden sonra dönüş yaptım. Bir kurumda ingilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. İlk ve orta öğretim grubuna , lise öğrencilerine ve yetişkinlere İngilizce dersleri vermekteyim . Ayrıca ödev hazırlama, proje sunumu , İngilizce mülakat hazırlıkları ve yabancı ülkelerdeki okullara başvuru konusunda da oldukça deneyimliyim.
Nermin Turker

Nermin Turker

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Bilkent universitesinden ingilizce ogretimi nde yuksek lisans yapmis ve ingilizcenin konusularak ogretilmesi konusunda uzmanlasmis olup ayrica ve diger yurtdisi sinavlarina yonelik ders verme konusunda tecrubeli akademisyen ogretmenim
Ahmed Ben

Ahmed Ben

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Merhaba, benim Adim Ahmed Ben, 32 yasinda bir Tunusluyum. Ogrenim icin Ankara dayim. ODTU de Uluslararasi Iliskiler uzerine yuksek lisans yaptim. Tunus ta herkes bir sekilde Fransizca konusabilir, ama durumum farklidir. Eskiden babam bircok ulkelerde diplomatik gorevligi yaptigi icin hep yurtdisindaki Fransiz devlet okullarinda okudum. Fransiz egitim sisteminden mezunum (Edebiyat bolumunden). Bu yuzden benim Fransizcam Arapçama gore cok daha iyi. Ingilizce ise, 20 senedir ogreniyorum, konusuyor
Rui Almeida

Rui Almeida

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Evden "Speaking" dersleri. Online İngilizce öğrenelim. Evde durduğun günleri fırsata çevirmeye ne dersin? İş İngilizcesi özel grup dersleri. İş İngilizcesi ile iş görüşmelerine, sunumlara, dialoglara ve yazışmalara hazırlanacaksınız. Konuşma İngilizcesi : Ders Kitabından Çıkmış gibi Konuşma. Gerçek Konuşma İngilizcesi Öğrenmenin Yolunu Öğretiyorum. CV📄 Ben Rui Almeida, TEFL sertifikalı bir İngilizce öğretmeniyim (TEFL dünyanın herhangi bir ülkesinde İngilizce öğretme sertifikasıdır. Belge
Merve Akçay

Merve Akçay

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır özel ders veriyorum. Kurumlarda, özel ders öğrencilerimle ve yabancı öğrencilerle çalıştım. Öğreneni sıkmayacak tekniklerle ders işlerim. Ödev ve quizlerle desteklerim.
Muhammet Haksever

Muhammet Haksever

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
İngiliz Dili ve edebiyatı 1. Sınıf öğrencisiyim, Yökdil sınavından 81 puan aldım. Eylül ve Ocak ayları arasında Erasmusa gideceğim, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet veriyorum. Memnun kalmazsanız paranız iade edilecektir.
Zeynep Tufan

Zeynep Tufan

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Merhaba, Orta Doğu Teknik Üniversitesi nde biyoloji bölümü öğrencisiyim. İleri seviyede İngilizce biliyorum. Özel ders almak isteyen herkese yardımci olabilirim.
Orkide Öner

Orkide Öner

İngilizce Özel Ders · Çankaya, Ankara
Çankaya üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı bölümünden mezun oldum. Lise de öğretmenim. Yds, lise, ortaokul öğrencilerine ders verebilirim. Eğitim koçluğu sertifikam var. Eğitim koçluguda istiyenlere yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sinem Ç.
İngilizce Özel Ders   24/02/2021

Vahit Bey, İngilizce pratiğim sürecinde konuşurken yaşadığım tutukluk, kafamda Türkçe-İngilizce çeviri yapmadan cümle kurma, Türkçe düşündüğüm an kendimi fark edebilme ve düzeltme, daha doğal bir ifadeyle İngilizce nasıl ifade edilebilir gibi konularda yardımcı oldu. Kendisine hem ders esnasında hem de ders sonrası desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

         
Sinem B.
İngilizce Özel Ders   11/02/2021

Tufan Koçak hoca ile konuşma eğitimleri yürütüyoruz. Kendisi profesyonel anlamda bir eğitmen. Yurtdışında aldığı eğitim ve tecrübeyi eğitimine yansıtan bir hoca. Konuşma eğitiminden sonra kendisiyle TOEFL eğitimine de devam edeceğim. Gayet sistematik bir öğretim tarzı var. kendisiyle gönül rahatlığı içinde çalışabilirsiniz.

         
Serkan S.
İngilizce Özel Ders   27/01/2021

Oylum Hoca hem alanında çok bilgili hem de çok eğlenceli bir eğitmen. Onun sayesinde sadece 2 haftada IELTS speaking notum 5'ten 6'ya writing notum 5.5'tan 6'ya yükseldi. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

         
Merve D.
İngilizce Özel Ders   10/01/2021

Yarım saatlik deneme dersinde bile güzel şeyler basaracagimiza öyle inandım ki enerjisi muhteşem ve gelecek dersler için aşırı heyecanliyim🤗

         
Cem K.
İngilizce Özel Ders   08/01/2021

Alanında uzman bir akademisyen ve öğretim tarzı çok iyi ve benim için en önemlisi samimi olması. başlangıç seviyesindeyim ve çok ileri sevilere Sevil hoca ile birlikte geleceğimize ilk dersten inandım. Özgüven ve motivasyon konusunda da çok iyi destek oluyor. Akademisyen olmasından dolayı (ki bu önemli bir avantaj) Eksik/Yanlış öğrendiğiniz her şeyi düzelterek gidiyor... 👌✌️👋

         
Fatih D.
İngilizce Özel Ders   02/01/2021

Uzun zamandır ders almayı düşünüyordum. Pandemi sürecinde nihayet başladım ve keyif alarak devam ediyor. Konuşma dersi olarak başladım ve konuşma esnasında gerekli grammer konularında değiniyoruz. Ders esnasında güncel konular üzerine konuşmalar ve belirlenen metin üzerine sohbet keyifli ve öğretici zaman geçirmedir. Bunun için Haktan Bey' e teşekkür ederim. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim..

         
Melike K.
İngilizce Özel Ders   26/12/2020

Çok güler yüzlü ve işinde çok iyi bir öğretmen kendisi. Dersi çok eğlenceli geçiyor geçen saati anlamıyorsunuz bile. Farklı anlatım teknikleri ile kolayca anlamanızı sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum! :)

         
Senay K.
İngilizce Özel Ders   07/12/2020

Deniz Hanım, seviyenize uygun ihtiyaçlarınız doğrultusunda derslere devam ediyor. İlgili ve sorularınıza her zaman cevap veriyor. Teşekkürler.

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz