Hizmet Ver

4 Çankaya Pilates Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 237 Pilates Dersi Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Pilates Dersi

En İyi 10 Çankaya Pilates Dersi Eğitmeni

Eray Cem Taşpınar photo

Eray Cem Taşpınar

08.10.2018

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Met Gym Personel Training Personel Trainer Functional Training Strenght and Conditioning Pilates Trainer

Tuba Gündoğdu photo

Tuba Gündoğdu

22.09.2017

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Çukurova üniversitesi beden egitimi ve spor ogretmenligi mezunuyum. 10yildir kişisel ve grup antrenman teknikleriyle ilgileniyorum. Pilates ve reformer pilates alanında,kisisel antrenmanlarla sizinleyim. Personel trainer olarak yaptigim başarılı çalışmaları bu kulvarda da hizmetinize sunuyorum....

Kerime Şengül photo

Kerime Şengül

03.10.2021

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Beden Eğitimi spor yüksek okulu 2017 mezunuyum , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2021 mezunuyum , Galatasaray Sk Taç spor Tesilerinde 4 yıllık deneyime sahibim. Eş durumu nedeniyle şehir değişikliği yaptım. Medikal pilates , Mat pilatesi , kuvvet antrenmanı , hamile pilatesi , online yada birebir...

Diva Pilates photo

Diva Pilates

31.10.2021

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Bayanlara özel salonumuzda hem fitness hem de mat pilates ve reformer pilates dersleri vermekteyiz. Uzman eğitmen kadromuzla, kişiye özel antrenman programları ile özellikle eklem rahatsızlıkları, postür bozuklukları, esneme ve sıkılaşma konusunda çalışmaktayız. Reformer ve mat pilates...

Leyla Karaman photo

Leyla Karaman

16.09.2018

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

10 yıl gibi bir süredir, pilates eğitimi vermekteyiz. Türkiye Cimnastik Federasyonundan Antrenörlük belgesine sahibim. Kendime ait özel spor salonunda, birebir veya grup halinde mat pilates eğitimi veriyorum. Sizde profesyonellerden eğitim almak isterseniz beni arayın.

Sema ER photo

Sema ER

11.11.2021

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi Antrenörlük Bölümü mezunuyum. 10 yıldır sektör içerisindeyim. Pilates, Hamile Pilatesi Grup Egzersiz Sistemleri, Fitness, Fonsiyonel Antrenman, Personel Trainer, Box ve 3.Kademe Basketbol Antrenörü, 2.Kademe Pilates Eğitmenliği, 1.Kademe Wellness Antrenörü Yardımcı...

Melis Çirkin photo

Melis Çirkin

09.02.2015

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Doğru antrenman teknikleriyle kısa sürede sonuç elde etmek motivasyonunuz arttırmak duruş bozukluklarınızı gidermek esnekliğinizi arttırmak dengeli ve düzenli beslenme ile ilgili bütün merak ettikleriniz doğru bildiğinizyanlışları öğrenmek için . Hocanızı siz seçin.

Cemile Çalış photo

Cemile Çalış

01.02.2020

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri mezunuyum. 7 yıldır aktif olarak eğitmenlik yapmaktayım, 5 yıldır ise Pilates Reformer, mat pilates ve fonksiyonel antrenman dersi veriyorum 😊

Pelin Yılmaz photo

Pelin Yılmaz

24.11.2021

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Daha sağlıklı daha fit bir bedene kavuşmanız İçin salonumuzda veya online olarak sizlere yardımcı olabilirim

Güneş Aybüke Oduncu photo

Güneş Aybüke Oduncu

27.11.2020

Pilates Dersi · Çankaya, Ankara

Başkent Üniversitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü tamamladım. Başkent Üniversitesi yüksek lisans programındayım. Milli eğitim programında pilates eğitimlerinin hepsini tamamlayarak kapsamlı pilates eğitmeni oldum. Doğum koçu da olduğum için hamile bireylerle sağlıklı ve kontrollü...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Pilates Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Pilates Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya Pilates Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Pilates Dersi için Çankaya içinde toplam 237 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 339 yorum ve verilen 5 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,540 kişi Çankaya Pilates Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Pilates Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Pilates Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Pilates Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Pilates Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Pilates Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Pilates Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Pilates Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Pilates Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Pilates Dersi fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl