Hizmet Ver

3 Çankaya Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 112 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi

En İyi 10 Çankaya Site ve Bina Yönetim Firması

Ra Yapı Yönetim photo

Ra Yapı Yönetim

28.10.2021

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

Ra Yapı Yönetim olarak taşınmazlarınızın gerek finansal, gerek yapısal oluşabilecek bütün sorunlar için profesyonel ekibimizle beraber en hızlı çözümler için karşınızdayız. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

KARAR YÖNETİM photo

KARAR YÖNETİM

02.06.2021

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

HUKUKİ TEKNİK İDARİ FİNANS Firmamız; bu başlıkları gerektiği oranda, zamanında yapılan uygulamalar ve şeffaf, anlaşılabilir yöntemle çözümü üreterek yönetim hizmetini vermektedir.

Akçalı yönetim photo

Akçalı yönetim

16.08.2021

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

Binalarda genellikle is güvenliği tedbirleri alınmamaktadır veya işçi sigortası yapilmamakta yada ödeme konusunda sıkıntı çekilmektedir bunlarla sizler uğraşmayın die yaninizdayiz

Ömer Demir photo

Ömer Demir

04.11.2020

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

Profesyonel Apartman, Site yönetiminde kısa sürede maksimum verimlilik alınması için müşterilerine çözümler sunan AnkyraGroup Site Yönetim Hizmetleri, yönetim, danışmanlık, internet tabanlı yönetim yazılımı, yönetici asistanlığı, profesyonel temizlik ve teknik bakım hizmetine kadar farklı hizmet...

Everest Yönetim Anonim Şirketi. photo

Everest Yönetim Anonim Şirketi.

21.01.2015

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

- PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ - ANLAŞMALI HUKUK BÜROMUZLA ÜCRETSİZ HİZMET ^^ MALİYETLERİ DÜŞÜRMEK SİZİN ELİNİZDE ^^ Detaylı bilgi için www.everestyonetim.com inceleyebilirsiniz.

TONNGA Yönetim D photo

TONNGA Yönetim D

31.08.2020

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

Firmamız 634 KMK 5711 sayılı kanun ve ilgili diğer yasalar çerçevesinde hizmet vermektedir. Ekibimiz alanında yetkin Mühendis, Avukat, Mali Müşavir, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı ve Yönetim Müdürleridir. Hizmetlerimiz; Yönetim Hizmetleri (Mali Yönetim, Site/Bina hukuksal sorunların çözümü, ortak...

Valda Yönetim Ankara photo

Valda Yönetim Ankara

02.10.2020

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

Valda Yönetim İletişim Bilgileri VALDAYONETIM Apsiyon.com Kurumsal Kullanıcısıdır. Siz Değerli Müşterilerimize Ücretsiz APSİYON Yönetim Programı Kullandırmaktayız, Sabit Hat: Mobil No: Mail: Gaziosmanpaşa Mah. İran Cad. Karum AVM No: / Çankaya ANKARA Profesyonel Yönetim Hizmeti / Hukuk...

Kerim Bölükbaşıoğlu photo

Kerim Bölükbaşıoğlu

27.11.2015

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

Çankayda temizlik ve yöneticilik yaparak bina ve sitelerdeki hijyeni ve kanuni riski ön pilana çıkarıyoruz.konusunda uzman profesyonel bir ekiple çalışarak sizde rahat edin .

Uzman Yönetim Hizmetleri Ali Yldırım photo

Uzman Yönetim Hizmetleri Ali Yldırım

03.11.2016

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

Uzman Yönetim olarak çalışma şeklimiz Gümüş Yönetim Paketi: Yönetim Program Desteği (Mail Order, Aylık Ödeme Takibi, Bütçeleme-Rapor,SMS paketi) Altın Yönetim Paketi: Yönetim Programı, Mali ve Hukuki Danışmanlık Desteği Platin Yönetim Paketi: Uzman Yönetim Sistemi ile tüm yönetim...

Odyosi photo

Odyosi

26.05.2015

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara

#Apartman ve site'niz için; Muhasebe, Tahsilat ve İcra sorunlarını temelden çözecek bir adım atın. Yöneticilerin her işlemi takip edebileceği ve Kat sakinlerine şeffaflık sunan apartman ve site yönetim uygulamamız Müşterilerimize ücretsiz Pazarlama - Şükrü Bey Ankara / Çankaya

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için Çankaya içinde toplam 112 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 66 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 545 kişi Çankaya Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 6500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl