Hizmet Ver

4 Çayırova Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çayırova civarında 30 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

Freelance Yazılımcı

En İyi 10 Kocaeli Freelance Yazılımcı

Soner Öz photo

Soner Öz

11.03.2018

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

Dokuz Eylül Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi, yazılım ve donanım konularında yetenekli.

İsrafil Şimşek photo

İsrafil Şimşek

27.10.2016

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

2011 yılından beri Bankalara, Özel sektöre uygun web projeleri geliştirmekteyim. Orta ve Büyük ölçekte projelerin yapılmasında ciddi deneyimlerim vardır.

Birkan Bozoğlu photo

Birkan Bozoğlu

30.09.2016

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınız için doğru proje analizi ile: * Memnuniyet garantili, * Sürekli geliştirilebilir, * İş yükünüzü hafifleten, * Teknolojik gereklilikleri yerine getiren, * Kullanıcı dostu, * Kolay anlaşılan, * Tamamen size özel, * Uygun maliyetli projeler ve...

Tada Dada photo

Tada Dada

26.09.2018

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

I'm a software engineer with 10 years experience. In these years I worked as a software analyzer, Database designer, REST-full API and backend/frontend developer with different positions from junior to fullStack developer —Software Engineering 
—AWS platform solutions 
—Serverless developing...

Gökhan Özkan photo

Gökhan Özkan

07.03.2019

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

Özel bir şirkette full stack developer olarak çalışmaktayım.İş dışındaki zamanlarda anahtar teslim projelerinizi yapabilirim.

Eren Erdoğan photo

Eren Erdoğan

16.02.2015

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. iOS ve Android mobil uygulama geliştirmekteyim. Mobil uygulamalarınızın analizini, yazılım mimarisini, alt yapısını ve geliştirmesini sorunsuz ve kaliteli şekilde yerine getirebilirim.

Şerif Yardım photo

Şerif Yardım

04.11.2013

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

İşletmenizin ihtiyacına özel yazılım çözümleri ile sizlere yardımcı olalım. Excelden sıkıldınız mi? Surekli formul hatası mi veriyor. Profesyonel bir uygulama ile işlerinize devam mi etmek istiyorsunuz. Bizi arayın islemlerinizi projelendirelim. c#

Şaban Durna photo

Şaban Durna

20.07.2017

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

6 yıldır .Net ile web, masaüstü ve konsol uygulamarı geliştiriyorum. Özel bir şirkette Yazılım mimarı olarak çalışıyorum.

Ahmet Gülbay photo

Ahmet Gülbay

30.09.2016

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

Bilişim Teknolojileri alanında Eğitmen olarak görev yapmaktayım. Yalnızca küçük ve orta ölçekli projelerde yazılımcı olarak görev alabilirim. Çalışma alanım .Net tabanlı masaüstü uygulamaları ve java android mobil uygulama geliştirme üzerinedir.

Uğur Çetin photo

Uğur Çetin

05.08.2016

Freelance Yazılımcı · Çayırova, Kocaeli

2008 yılından bu yana profesyonel bir firmada yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışmaktayım. Bilgi birikimimi freelance olarak da değerlendirmek istiyorum. Çalışma hayatım boyunca birçok kurumsal veya küçük ölçekli firmaya hizmet veren takımların içerisinde bulundum. Bu projelerde takım elemanı...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çayırova Freelance Yazılımcı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çayırova Freelance Yazılımcı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çayırova Freelance Yazılımcı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Freelance Yazılımcı için Çayırova içinde toplam 30 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 64 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan Çayırova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 220 kişi Çayırova Freelance Yazılımcı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Freelance Yazılımcı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Freelance Yazılımcı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Freelance Yazılımcı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Freelance Yazılımcı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Freelance Yazılımcı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Freelance Yazılımcı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Freelance Yazılımcı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Çayırova Freelance Yazılımcı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Çayırova Freelance Yazılımcı fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 30000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl