En İyi 10 Çekmeköy İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy civarında 252 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Enes  Alkış

Enes Alkış

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba, İnşaat mühendisliği mezunuyum. Son 3 yıldır matematik özel dersleri vermekteyim. Ortaokul, lise ve üniversite seviyesindeki öğrencilere matematik dersleri veriyorum. Hali hazırda online olarak ders verdiğim öğrencilerim bulunmakta. Sizlere de yardımcı olmak isterim. Derslerim esnasında not kağıtları hazırlayarak ders sonunda öğrencilerime iletiyorum. Örneğini ekte görebilirsiniz. Mail adresimden de bana ulaşabilirsiniz.
Hüseyin  İnce

Hüseyin İnce

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 2007 mezunuyum. Halen faal olarak öğretmenlik yapmaktayım. Bunun yanında öğrencilik yıllarımdan itibaren özel ders vermekteyim. TYT-AYT-LGS sınavlarına yönelik çalışmalar yapmaktayım ayrıca ara sınıflarda okula yardımcı özel ders vermekteyim. Özel ders verdiğim öğrencilere eğitim koçluğu hizmetini ücretsiz sunmaktayım. Ders mekanı olarak öğrencinin evi ve kafe vb uygun mekanlarda ders verebilirim. İsteyen öğrencilerimle online(
Yasin Sezer Türk

Yasin Sezer Türk

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu, Kentsel Tasarım Yüksek Lisans öğrencisinden, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik Matematik dersleri vermekteyim. Özellikle TEOG sınavına yönelik çalışmalar mevcuttur.
Anıl Hoca

Anıl Hoca

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Lise ders eksikliğini giderme, üniversiteye hazırlık, öğrenci koçluğu eksiklikleri takip etme,kolay,orta ve zor düzeyde soru çözümü öğretimi zamanı etkin kullanarak calisma. Tyt ve Ayt hazırlık 9-10-11 ve 12.sınıflar birlikte Matematik eğlenceli ve anlaşılır hale getirmek yeni nesil sorular çözerek sınava en iyi şekilde hazırlanmak elimizde. Öğrenci memnuniyeti ve doğru karar vermek için ilk dersi ücretsiz veriyorum sevgili öğrenciler.
Mustafa Öğretmen

Mustafa Öğretmen

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
1999 LİSANS-2003 MATEMATİK YÜKSEK LİSANS MEZUNUYUM. 1994 TEN BERİ (ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ YILIM) ÇEYREK ASRA YAKLAŞAN SÜREDİR (24 YILDIR) DERS VERMEKTEYİM. MEB DE İLKÖĞRETİM VE LİSE ,ÖZEL LİSE VE İLKÖĞRETİM, ÖZEL DERSHANE-ETÜT MERKEZLERİ VE ÖZEL DERS TECRÜBESİNE SAHİBİM. ŞU AN SADECE ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. AYRICA ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI SERTİFİKASINA SAHİBİM. MENTAL OLARAKTA ÖĞRENCİLERİME MOTİVASYON SAĞLAMAKTAYIM.
Gökhan  Düzgün

Gökhan Düzgün

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunuyum.12 yildir Meb de kadrolu matematik öğretmenliği yapmaktayim.üniversiteden itibaren 14 yildir sınavlara hazırlık için,okul derslerine destek için özel ders vermekteyim.öğretmen ve öğrenci arasındaki güven özel dersteki en onemli noktadır ve güven üzerine inşa edilmiş bir eğitimle sunulan ve çeşitli görsel ve bilişsel materyallerle desteklenen bir öğrencinin başarıya ulasmamasi imkansızdır.Bunun için ilk derslerim deneme niteliğinde olu
Sait YILDIRIM

Sait YILDIRIM

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Marmara Üniversitesi Yönetim ve Çalışma Psikolojisi bölümünde yüksek lisans yapıyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine Matematik özel dersi veriyorum. "Sağlam bir yapı sağlam bir temele dayanır" anlayışıyla temelden ileri seviyeye doğru iyi bir Matematik bilgisine kavuşmak arzusunda olan öğrencileri bekliyorum.
Suat Uzunkara

Suat Uzunkara

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
13 yıllık eğitimciyim. Çalıştığım kurumlarda sınıf öğretmenliği ve eğitim koordinatörlüğü yaptım. Özellikle eğitim materyali geliştirme konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum. Marmara geneli öğreten örnekler proje yarışmasında eğitim materyali dalında birinciliğim bulunmaktadır. Üstün yetenekli öğrenciler ve zenginleştirilmiş eğitim konusunda 4 yıllık bir tecrübeye sahibim.TRT seslendirme sanatçısı Enver Seyitoğlu ndan diksiyon eğitimi aldım. Bigisayar ve akıllı tahta kullanımı konusunda kend
Recep Koca

Recep Koca

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.İlkokul ve ortaokul düzeyinde matematik dersi veriyorum
Dilan Bakırhan

Dilan Bakırhan

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Matematik Özel Ders LGS Özel Ders - Eğitim Koçluğu İlköğretim Matematik Dersi Lise Takviye Tyt-Ayt
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Oğuz Ö.
Matematik Özel Ders   18/01/2021

Harun hocayı şansımız oldu. Gerek bilgisiyle , gerek yaklaşımıyla, hem akademik hemde kişisel olarak çok faydası oldu. Somut olarak örneklemek gerekirse 2 ay önce 10 dogru 10 yanlış yapan kızım son sınava 19 doğru 1 boş yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim. Şiddetler tavsiye ederim.

         
Uğur K.
Matematik Özel Ders   17/01/2021

Hocamla iki gündür ders işliyoruz. Oğlum şimdilik memnun. İletişimimiz güzel. Hem ders hemde koçluk yapıyor bize. Umarım her geçen gün daha verimli bir ders süreci geçiririz.

         
Ercan H.
Matematik Özel Ders   15/01/2021

Gerçekten sorumluluğunun bilincinde, deneyimli ve saygıdeğer bir öğretmenimiz var. Çocuğumuzla da hiç bir iletişim problemi yok, her şey gayet güzel.

         
Nurdan D.
Matematik Özel Ders   13/01/2021

8.sınıf kızım için hocamız ile görüştük. Kendisi hem tecrübeli hemde ilgili bir eğitimci. Kızım dersleri severek takip ediyor. İlgisi için teşekkür ederiz. Tavsiye ederim

         
Dilek Ö.
Matematik Özel Ders   08/01/2021

İletişimi kuvvetli, öğrenci yönlendirmede başarılı, ne yapması ve nasıl yapması gerektiğini bilen kıymetli bir eğitimci ile tanışmak bizi oldukça mutlu etti. Oğlumun lise eğitim hayatı boyunca hem öğretmeni hem de bir ablası olarak yanında olmasını arzu ettiğim öğretmenimize teşekkürler...

         
Aydin K.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

sema hanım .birikiminizi tecrübenizi çocuklarla paylaştığınız için teşekkür ederim..egitim icin ciktiginiz bu yolda size başarılar dilerim..

         
Işıl O.
Matematik Özel Ders   12/12/2020

Matematik dersinde gayet köklü ve tecrübeli bir hocadır. Soruları her yolunu göstererek çözüyor. İşinin ehlidir.

         
Aliona D.
Matematik Özel Ders   27/11/2020

Herkese merhaba Oğlum sekizinci sınıfa geçti seneye LGS olacağı için destek almamız şarttı. Okullar malum pandemiden dolayı kapalı. Çok düşündük dersane mı olsun özel ders mı olsun derken özel ders almaya karar verdik ve Mehmet hocamızla tanıştık. Mehmet Hoca çalışkan, disiplinli, işine bağlı ve çok kültürlü bir insan. Oğlumun matematiği biraz zayıftı tabi 2020-2021 eğitim yılı başladığından beri ders alıyoruz ve gerçekten çok ilerleme gördük sene sonuna kadar alırsak LGS de başarılı olacağımızı düşünüyorum. Bu zor çalışma şartlarından dolayı bize güvenip evimize geldiği için hocamıza çok teşekkür ederiz. Ders almak isteyen herkese tavsiye ederiz mutlaka faydalı olacaktır.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz