Hizmet Ver

4 Çekmeköy Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy civarında 550 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Çekmeköy Matematik Özel Ders Öğretmeni

Hüseyin İnce photo

Hüseyin İnce

20.11.2016

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Merhaba Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 2007 mezunuyum. Halen faal olarak öğretmenlik yapmaktayım. Bunun yanında öğrencilik yıllarımdan itibaren özel ders vermekteyim. TYT-AYT-LGS sınavlarına yönelik çalışmalar yapmaktayım ayrıca ara sınıflarda okula yardımcı özel ders...

Hazal Aslı Meral photo

Hazal Aslı Meral

16.04.2019

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

İnsanlarla iyi iletişim kurabilen;sevecen,hoşgörülü,sabırlı biriyim. yıldır aktif olarak özel okulda ve özel derslerde matematik öğretmenliği yapmaktayım. Sancaktepe bölgesinde ikamet ediyorum. İletişim:

M Gökhan Demir photo

M Gökhan Demir

20.03.2021

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Meslekte 15. yılım daha önce dershane özel okul ve devlet okullarında çalıştım. Matematik ve geometri alanında ders vermek ile birlikte sertifikalı olarak profesyonel öğrenci koçluğu da yapmaktayım. Daha önce Türkiye derecesi yapmış bir çok öğrencim bulunuyor. Referans olması adına bu öğrencilerim...

Anıl Hoca photo

Anıl Hoca

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Lise ders eksikliğini giderme, üniversiteye hazırlık, öğrenci koçluğu eksiklikleri takip etme,kolay,orta ve zor düzeyde soru çözümü öğretimi zamanı etkin kullanarak calisma. Tyt ve Ayt hazırlık 9-10-11 ve 12.sınıflar birlikte Matematik eğlenceli ve anlaşılır hale getirmek yeni nesil sorular...

Gökhan Akca photo

Gökhan Akca

05.09.2014

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Devlet okulunda 7 yıllık öğretmenim. Dershanede 2 yıl çalıştım. Üniversitede özel ders vermeye başladım. 11 yıllık özel ders tecrübem var. Geometri ve matematik dersinden her seviyeye özel ders verebilirim.

Dersbizde Özel Ders photo

Dersbizde Özel Ders

01.11.2018

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Idealist, genç, dinamik, güncel sınav sistemlerine ve kaynaklarına hakim, tecrübeli, sadece branşında ders veren öğretmenlerden oluşan bir ekiple çalışın.

Berna Sorgun photo

Berna Sorgun

10.01.2020

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. 11 YILDIR ÖZEL DERS KONUSUNDA UZMAN. BAŞARIYA ULAŞTIRMAK İÇİN MAKSİMUM HİZMET MAKSİMUM PERFORMANS.

Sait Yıldırım photo

Sait Yıldırım

24.06.2019

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Marmara Üniversitesi Yönetim ve Çalışma Psikolojisi bölümünde yüksek lisans yapıyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine Matematik özel dersi veriyorum. "Sağlam bir yapı sağlam bir temele dayanır" anlayışıyla temelden ileri seviyeye doğru iyi bir Matematik bilgisine...

İbrahim Hakkı Ayaz photo

İbrahim Hakkı Ayaz

28.07.2017

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi mezunuyum. 10 yıllık öğretmenlik tecrübem mevcuttur. Öğrencilerimin başarısından mutlu olan mesleğini seven biriyim. Sizinde başarınızda pay saihibi olmak isterim.

Ali Eleren photo

Ali Eleren

13.07.2017

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Emekli öğretim üyesinden İlk ve orta öğretim matematik dersleri, iibf veya işletme fakülteleri öğrencileri için matematik, yöneylem araştırması, finansal matematik, istatistik, finansal yönetim dersleri verilir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çekmeköy Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çekmeköy Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çekmeköy Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Çekmeköy içinde toplam 550 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 779 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çekmeköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 5,013 kişi Çekmeköy Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl