En İyi 10 Çekmeköy İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy civarında 251 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Rahmi G.

Rahmi G.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Boğaziçi üniversitesinden 2009 Yılında mezun oldum. 9 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. Halen özel bir lisede öğretmenlik yapıyorum. LGS(Teog) ve YKS (TYT-AYT) Özel dersleri veriyorum. LGS ve TYT için sadece Mantık Muhakeme/Yeni Nesil soru çözümleri ve pratik çözümler yapmaktayım. Güncel kaynakları kullanmaktayım. Hazırlanılan sınava en uygun kaynaklarla ders yapmaktayım. Çok ödev yerine doğru kaynak doğru ödev yöntemini benimsemekteyim. Bire bir MATEMATİK ÖZEL DERSİ
Caner K.

Caner K.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Karadeniz teknik üniversitesi matematik bölümünden 2010 yılında mezun oldum aynı yıl öğretmenlik formasyonu aldim.Medeniyet üniversitesi matematik eğitimi alanında yüksek lisansımı yapmaktayım. 10 yıllık dershane ve özel ders tecrübesi kişiye özel öğretim teknikleri ve eğlenceli bir şekilde matematik dersini problem olmaktan çıkarıyorum.Ayrica kişiye özel ders programı ve kaynaklar ile daha kolay öğrenme sağlıyorum.Özel ders verdiğim öğrencilerin talepleri doğrultusunda eğitim koçluğu hizmeti
Hazal Aslı M.

Hazal Aslı M.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
İnsanlarla iyi iletişim kurabilen;sevecen,hoşgörülü,sabırlı biriyim. yıldır aktif olarak özel okulda ve özel derslerde matematik öğretmenliği yapmaktayım. Çekmeköy bölgesinde ikamet ediyorum. İletişim:
Yasin Sezer T.

Yasin Sezer T.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu, Kentsel Tasarım Yüksek Lisans öğrencisinden, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik Matematik dersleri vermekteyim. Özellikle TEOG sınavına yönelik çalışmalar mevcuttur.
İmran B.

İmran B.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Gazi universitesi matematik , marmara universitesi fen bilgisi ogretmenligi mezunuyum. 10 yillik ozel ders tecrubesi ile ilkokul ve ortaokul derslerine yardimci oluyorum
Başak S.

Başak S.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
2013 yolunda Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinden mezun oldum. 7 yıldır Matematik öğretmenliği yapıyorum. TYT AYT LGS HAZIRLIK VE OKUL DERSLERİNE YARDIM KONUSUNDA ÖZEL DERS VERİLİR.
Gökhan  D.

Gökhan D.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunuyum.12 yildir Meb de kadrolu matematik öğretmenliği yapmaktayim.üniversiteden itibaren 14 yildir sınavlara hazırlık için,okul derslerine destek için özel ders vermekteyim.öğretmen ve öğrenci arasındaki güven özel dersteki en onemli noktadır ve güven üzerine inşa edilmiş bir eğitimle sunulan ve çeşitli görsel ve bilişsel materyallerle desteklenen bir öğrencinin başarıya ulasmamasi imkansızdır.Bunun için ilk derslerim deneme niteliğinde olu
Gamze K.

Gamze K.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Mühendislik Mimarlık Fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim. İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine Türkçe, Fen, Sosyal, Matematik özel dersleri verilir. Arzu edilirse bütün derslerinin takibi yapılarak ödev ablalığı da yapıyorum. Ayrıca lise öğrencilerinden kimya özel derslerini de verebilirim.Bu konuda destek isteyen öğrenciler ve veliler ile iletişime geçebiliriz. Not : Öğrenci özel ders saatleri sizlerin boş vaktine ve benim diğer verdiğim ders boşluklarına göre ayarlanması gerekecektir, Teşekkürler.
Müge Ö.

Müge Ö.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba, hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim, 3 yıllık deneyimim var ve Ilkokul ve ortaokulda olan okul sinavlarina hazirladigim ve LGS sınavına hazirladigim öğrencilerim oldu, sınav temposunda her türlü bilgi birikimim ve motivasyonum ile öğrencilerimin başarılı olması için elimden geleni yapıyorum:)
Volkan T.

Volkan T.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
İşitme Engelliler alan öğretmeniyim. Bir rehabilitasyon merkezinde işitme engelli öğrencileriyle çalışıyorum. Ekstra olarak işitme çocuklarına dil eğitimi/işitme eğitimi ve akademik olarak özel ders veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
HASAN SERHAT Baymaz
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Alperen abi ile yeni çalışmaya başladım. Aslında öğretmen olmadığı için kafamda sorular vardı ama çalışmaya başladıktan sonra bütün sorular kafamdan kalktı. Daha önce birkaç hoca ile daha çalışmıştım ama şuan en iyisi Alperen abi. Farklı bir çalışma tarzı var, benim sorumu çözmekten ziyade çözüm yolunu bulmam da bana yardımcı oluyor. Şuana kadar ki çalışma ile hemen farkı anladım. Ayrıca kendisi de sosyal birisi. Bu konuda onu idol alıyorum. Umarım ben de üniversitedeyken onun kadar başarılı ve sosyal olabilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Yonca Özel
Matematik Özel Ders   19/02/2020

Mehmet Hoca oğluma sınav öncesi desteğe geldi. Gerçekten çok iyi iletişim kurarak derse konsantre olmasını sağladı. Sonunda başarılı sonuç aldık. İhtiyaç olunca tekrar çağırmayı düşünüyoruz. Kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Serap Kopar
Matematik Özel Ders   15/02/2020

Hocamızdan ve verdiği egitimden Çok ama çok memnunuz, Çok saygılı, Çok efendi, Işini layiki ile yapan, Bilgili, donanımlı, konuyu öğrenciye anlıyalabileceği şekilde anlatan bir öğretmen,Gerçekten memnunuz ve Çok Teşekkür ederiz kendisine .

         
Rasime Demir
Matematik Özel Ders   07/02/2020

Ümit bey hem iyi bir insan ,hemde iyi bir matematik öğretmeni. Öğrencisi ile çok iyi bir iletişim kuruyor. Ben ve oğlum kendisinden çok memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
Nida Sardigan
Matematik Özel Ders   06/02/2020

Selin hanım öncelikle çocuklar da matematik bilgisinin nerede ne kadar eksik olduğunu tespit ederek işe başlıyor.Bu çok çok önemli , bunun dışında stratejik plan ile ilerliyor yani bir yandan sonraki konulara hazırlarken diğer yandan da öğrenci ile eksikliklerin giderilmesi için çalışma yapıyor.Çok nadir güvenen ve bu konuda çok tecrübe eden biri olarak kesinlikle tavsiye edebileceğim bir eğitmen.

         
Mustafa Aydın
Matematik Özel Ders   17/12/2019

Öğrencilerin anlamadığı yeri gözünden anlayabilen. Bireysel eğitimde anlatımı ve soru çözümünde başarılı. Konuyu hayattan örneklerle bana anlattı. Cok memnun kaldım. Genç ve tecrübeli. Cok memnun kaldım. Allah razı olsun.

         
Ayşe Aslan
Matematik Özel Ders   12/11/2019

Serhat abiyle bir süredir beraber çalışıyoruz.İlk başlarda öğretmen olmadığı için çekincem vardı ama sanırım aldığı mühendislik derslerinden olucak ki konulara çok hakim.Dolayısıyla farklı bakış açısıyla sorulara yaklaşımı, soru tipini hiç görmemiş olmama rağmen bir fikir yürütebilmemi sağlıyor.Sonuçları şimdiden görmeye başladım.İnanıyorum ki aynı tempoyla devam edeceğiz..

         
Kemal A.
Matematik Özel Ders   28/10/2019

Çocuğuma anlattığı dersin yanında özgüven de kazandırdı. Önceden daha kaygılı ve isteksizdi.Şimdi daha iyi bir motivasyonla çalışıyor. Teşekkürler hocam, emeğinize sağlık

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz