En İyi 10 Çekmeköy Web Tasarım Programlama | Armut

En İyi 10 Çekmeköy İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy bölgesinde 61 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Reset Yazılım Danışmanlık

Reset Yazılım Danışmanlık

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
Merhabalar, Bilgisayar programlama bölümü bitirdim uzun zamandır bu işi profesyonel olarak yapmaktayım yapabileceklerim Sitelerinize modül yazabilirim Sitelerinizdeki açıkları kontrol edebilir bunun için düzenleme sağlıyabilirim Sitenizin daha hızlı çalışması için optimizasyon yapabilirim Api sistemlerini sitenize entegre edebilirim Php üzerinden projelerinizi hayata geçirebilirim Php de takıldığınız konularda yardımcı olabilirim Seo kontrolü yapabilirim daha iyi seonuzun olması için s
Esengül P.

Esengül P.

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesi mezunuyum. Yıldız Teknik Üniversitesi Web tasarım kursunu başarıyla tamamlayarak eğitim sertifikası aldım.
Dörtyüzdört Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri

Dörtyüzdört Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
Her geçen gün değişen teknoloji ve hayatımızda yer alan yeni cihazların bize getirdiği zorunlu değişime kendini hızla entegre etmeyi ilke edinen ve bu doğrultuda müşterilerimize en iyi çözümü üretmeyi bilen, çalışmaktan zevk alan bir ekibe sahibiz. İnternetin markalaşma, trafik çekme ve yatırım getirisi üretebilen güçlü bir pazarlama aracı olduğuna inanıyoruz. Web sitenizin, satış ve pazarlama çabalarınızı geliştirirken aynı zamanda işletme sorunlarınızı da çözmesine yardımcı olacağını
Fatih  K.

Fatih K.

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
‘’Her iş bir proje ve her proje geliştirilecek bir iş’’ prensibinden yola çıkarak geleceğe dair yeni planlar içerisinde olan ve bu planlarını hayata geçirme noktasında bir çözüm ortağı arayan tüm Kurum ve Kuruluşlara; onlara değer katacak, gelişim ve stratejik çalışmalarını kolaylaştıracak, hedef kitlelerine artı katkı sağlayacak, güncel trendlere uygun, kurum kültürünü ve kurumsal kimliğini yansıtacak, yeniliklere açık sürdürülebilir çözümler üretmektir.
Bkr B.

Bkr B.

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba Biz BKR BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ Web tasarım hizmetleri vermekteyiz uygun fiyata ve tam zamanında teslimat bizim için en önemli usustur istediniz tasarım veya istediğiniz siteyi hemen ortaya çıkartabiliriz. Yapmanız gereken iletişime geçmek
Ali Murat G.

Ali Murat G.

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
Merhabalar. Bu alanda armut.com da yeniyim. Ancak bir süredir bu işle ilgileniyorum. Html, Css, Bootsrap, Django
Metin B.

Metin B.

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
2007den beridir web tasarım ve programcılık ile uğraşıyorum çok sayıda projede yer aldım kendi geliştirdiğim projelerimde mevcut olmaktadır. ASP,PHP yazılım dillerinde uzmanımdır.
Csm Bilişim

Csm Bilişim

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
Csm web tasarımı ajansı uzun yıllardır hizmet veren temsil ettiği firmalara internet kolunu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmeti vermek için kurulmuştur. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte web tasarım firmalarının önemi oldukça artmıştır.
Newarge Otomason Hizmetleri

Newarge Otomason Hizmetleri

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
Alışılmışın dışında, teknolojik ve dijital medya çözümleri üretiyoruz. Newarge yazılım, web tasarım, grafik tasarım, kiosk yazılımlar, mobil yazılımlar ve sanal gerçeklik departmanlarında 360 derece çözüm üreten ve sunan bir yazılım şirketidir.
Ersin B.

Ersin B.

Web Tasarım ve Programlama · Çekmeköy, İstanbul
2008 yılından itibaren web tasarım ve paralel alanlarda faaliyet gösteren, kurumsallığı ön planda tutan, müşteri memnuniyetini yaptığı iş planlarının birinci maddesi olarak gören, bulunduğu alanda sürekli zirveyi zorlayan, yaptığı tasarımları ve işleri kendisi beğenmedikçe müşteriye sunmayan tek kişilik freelancedir. Hedef; önce siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, sonra ise kendiliğinden gelecek olan prestijdir. Web Dünyasında Yerinizi Almak İçin Geç Kalmayın WEB TASARIMIN ÖNEMİ
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Faruk Mirhanoğulları
Web Tasarım Programlama   20/03/2019

Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi, alaka çok yüksek olup, sonuç ve kalite anlamında da beklentim fazlası ile karşılandı. Teşekkürler.

         
Fatma Günüaydın
Web Tasarım Programlama   23/02/2019

İlk başta korkmuştuk kendisi istanbulda biz ankara ama korktuğumuz gibi olmadı. Ateş Bey e ilgisinden dolayı ve her istediğimizi yerine getirip kusursuz bir iş teslim ettiği için çok teşekkür ederiz. Güvenilir bir firma gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

         
Atilla Çiçek
Web Tasarım Programlama   15/01/2019

Çok kısa sürede işimi halletti. Çok iyi bir arkadaş. Herzaman kendisine ulaşabildim sorularıma cevap verdi. İşinde çok iyi Websitesi ve Seo konusunda kendisine güvenebilirsiniz.

         
Erkan Sar
Web Tasarım Programlama   01/12/2018

Aldığım hizmetten memnun kaldım sürekli ilgilenerek bilmediğim konularda da destek verdi , kesinlikle tavsiye ederim düzgün arkadaş, işini biliyor ciddiye alıyor

         
Seçil Okur
Web Tasarım Programlama   03/07/2018

Kesinlikle işlerinde çok profesyoneller çok hızlı bir şekilde web sitemi hazırlayıp teslim ettiler çok memnun kaldım.Teşekkürler

         
Adem Fırat Kotan
Web Tasarım Programlama   08/06/2018

Levent Bey ile Armut aracılığıyla anlaştım. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Creatif ve yeniliğe açık. Her zaman iletişim kanalları da açık birisi.

         
Göksel Öztürk
Web Tasarım Programlama   12/05/2018

Gūvenebiliceğiniz ve gitmek istediğiniz yolda önūnūzdeki engelleri kaldirip işinizi çok profesiyonel yapabilecek mūkemmel bir ekip, israrla tavsiye ediyorum, bikmadan yorulmadan sorularima dūşūncelerime çok fazla zaman ayirdilar, beni aydinlattilar, görūşmemizde evimde gibi kendimi çok rahat hissetim, projeme karar verdiğim gūn bu birbirinden deyerli arkadaşlarin elinde doğmasini isteyeceğim, hepsine ayri ayri çok Teşekkūr ediyorum.

         
Web Tasarım Programlama   15/04/2018

Linople arti burak bey benim gibi zor beğenen birine çok soru sormama rağmen kolay beğenmeyen biriyimdir beğenen e kadar istediğim yerleri yapıp projem i 10 gün önceden teslim etti çok teşekkürler linople ve Burak bey .

İlçe İlçe Web Tasarım Programlama
Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz