Hizmet Ver

3 Çeşme İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çeşme civarında 117 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

İç Mimar

En İyi 10 Çeşme İç Mimar

Başak Selin Uygur photo

Başak Selin Uygur

27.09.2018

İç Mimar · Çeşme, İzmir

Mimarlık, iç mimarlık, danışmanlık ve uygulama hizmeti verip, proje ve yapı deneyimini fonksiyonel bir anlayışla birleştirip kaliteli ve güvenli yaşam alanları oluşturan bir iç mimarım. Profesyonel kadrom ile her türlü proje konularıyla müşterilerime hizmet vermekteyim.

Yapı Atölyesi photo

Yapı Atölyesi

10.06.2015

İç Mimar · Çeşme, İzmir

2 ve 3 boyutlu mimari/iç mimari görselleştirme, tasarım/tadilat/yeni proje işleri ve alanımdaki tüm danışmanlık hizmetlerinde; ayrı ayrı her kalem süresince profesyonel bir hizmet almak için tercih edeceğinizi umuyorum.

Arthe Mimarlık Mühendislik İnşaat photo

Arthe Mimarlık Mühendislik İnşaat

20.04.2016

İç Mimar · Çeşme, İzmir

ARTHE MİMARLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT bünyesinde; mimari danışmanlık, projelendirme, proje yönetimİ, dizayn, uygulama, mühendislik (inşaat, elektirik&mekanik) ve ilgili konularda uygulamalı olarak hizmet vermektedir. ARTHE MİMARLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT; kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem...

Nil Kutlar photo

Nil Kutlar

04.09.2018

İç Mimar · Çeşme, İzmir

Üniversite’de çalıştığım için zaman kısıtlamasından dolayı çok geniş bir portfolyom yok ancak yaptığım bir kaç ayrıntı ekte. Ayrıca örnek bir tasarımı da ekledim. Vizyonum instagramda sayfasında. Bu sayfada görülen işlere benzer mekanlar yaratmaktan keyif alıyorum.

Tuvan Tabak photo

Tuvan Tabak

20.02.2014

İç Mimar · Çeşme, İzmir

TUVAN TABAK MİMARLIK / LODGE T LIFE PRIVILEGE, klas, şık, şaşırtıcı, ilham verici, canlılık ve duygular ile harmanlanmış alanlar yaratarak, daha iyi bir yaşam kalitesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Içerik derinliği, sürdürülebilir kalite ve tasarım gücü. Kapsamlı, yenilikçi tasarım...

Cihad Yurdabakan photo

Cihad Yurdabakan

26.09.2019

İç Mimar · Çeşme, İzmir

Evinizin, işyeriniz veya mağazanızın hayalinizdeki görünüme kavuşmasında yardımcı oluyoruz. Tamamen müşteri odaklı ve şeffaf çalışıyoruz. Eğer standart tasarımlardan hoşlanmıyorsanız ve yalnızca size özel bir ortamın yaratılmasını istiyorsanız sizinle çalışmak bizim için de keyifli olacaktır.

Melis Ergin photo

Melis Ergin

18.01.2017

İç Mimar · Çeşme, İzmir

Merhabalar, İç mekan tasarımlarınızı kurum kimliğinize,ruhunuza uygun kişisel tasarımlarla etkin kılabiliriz.Danışmanlık ve uygulama için birlikte çalışabiliriz. Zonguldak ve İstanbul da hizmet veriyorum.

Ergin grup inşaat photo

Ergin grup inşaat

14.10.2019

İç Mimar · Çeşme, İzmir

Dekorasyon ve tadilat isteklerinizi görsel projeler ile hazırlayip uzman kadromuzla uygulamaya geçiriyoruz

Titan Mimarlık photo

Titan Mimarlık

09.07.2015

İç Mimar · Çeşme, İzmir

Ağırlıklı olarak Villa, Malikane iç dekorasyonları üzerine çalışmaktayım. 3 boyutlu modelleme ve projelendirme dışında yaptığım diğer işler ; Alçısıva Karasıva boya, Asma tavan , Bölme duvar , Kartonpiyer Seramik işleri yapmaktayım. Benim için önemli olan Kalite ve İşin vaktinde yapılıp...

Aysun Öksüzoğlu İç Mimarlık photo

Aysun Öksüzoğlu İç Mimarlık

11.05.2018

İç Mimar · Çeşme, İzmir

Malzeme seçimi önemlidir.Uyum en önemli konulardan birisi.En güzel ürünleri secebiliriz fakat onları kombinlemek profesyonel bir el ile mümkündür.Aslında iç dizayn bu yüzden mesleki açıdan önemlidir.Sizlerle sizin isteğiniz doğrultusunda hem uygun maliyetli hem de ergonomiyi bir araya getiriyoruz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çeşme İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çeşme İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çeşme İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl