Hizmet Ver

4 Çukurova Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çukurova civarında 53 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Çukurova Fizik Özel Ders Öğretmeni

Bora Hoca photo

Bora Hoca

21.06.2016

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

Lise Takviye ve Üniversite düzeyinde ve YKS (TYT-AYT) Fizik dersleri verebilirim. Öğretim dili Türkçe (ya da İngilizce) olan üniversitelerin Fen ve Mühendislik bölümlerine ait derslerin (Genel Fiz1-2, Physics, Dynamics,.) ödevlerini yapabilirim...

Hakan Güllü photo

Hakan Güllü

30.01.2020

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

20 yıldır fizik ve fen bilgisi özel dersi veriyorum. Yıllarca özel okul ve dershanelerde çalıştım. Şimdi devlet okulunda öğretmenlik yapmaktayım. Alanımda iddialıyım.

İdris Salman photo

İdris Salman

09.09.2019

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

Çukurova üniversitesi mezunuyum 10 yıllık bir öğretmen geçmişim vardır.Her yıl özel ders vermekteyim.Eğitim koçluğu yaptım.Öğrencilerimle birlikte çok soru çözmeyi severim.Fiziği sevdiririm.

Gizem Sevdi photo

Gizem Sevdi

18.10.2020

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

Çukurova üniversitesi fizik bölümü 2013 mezunuyum ayt TYT fen bilgisinde deneyimim var öğrencilerle iyi bir iletişimim var ödev kontrolü yapıp verimli bir ders yapıyorum sınav rehberliği motivasyon arttırıcı şekilde iletişim kuruyorum

Muhammed Emin Yaşar photo

Muhammed Emin Yaşar

04.07.2020

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

Sayısal ilk bin dereceli Boğaziçi Makina mühendisliği öğrencisinden Adana'da buluşma yerini kendiniz seçebileceğiniz takviye metematik, fizik ve geometri dersi; YKS hazırlığı; rehberlik ve koçluk.

Halil Köşşek photo

Halil Köşşek

10.06.2019

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

Çukurova Üniversitesi Fizik Bölümü 2008 yılı mezunuyum.Özel öğretim kurumlarında öğretmenlik yapmaktayım. Ortaöğretim Lise ve Üniversite hazırlık öğrencilerine etkili Fizik dersi.

Mehmet Güneri photo

Mehmet Güneri

27.10.2020

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

Çalıştığım kurumlar artvin fen lisesi şanlıurfa fen lisesi murat eğitim kpss fenomen eğitim merkezi vb 12 yıllık millieğitim + özel sektör tecrübem var il dışı tayin ile Adana tepebağ lisesinde çalışıyorum

Deniz Özperçin photo

Deniz Özperçin

09.07.2015

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

2001 yılı Erciyes üniversitesi fizik bölümü meznuym.Mezun olduğum yıldan beri tek hedefim Fizik dersini sevdirerek başarabildiğini göstermek olmuştur ki bu zama kadarda bunu fazlasıyla yaptığıma inanyıorum.14 yıldır dershane ve özeldes...

CUMALİ CAN photo

CUMALİ CAN

07.04.2020

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

ONLİNE FİZİK DERSİ VERİYORUM. 18 YILLIK ÖĞRETMENLİĞİMDE ÜNİVERSİTEYE BİNLERCE ÖĞRENCİ YETİŞTİRDİM. SENDE ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SÜRECİNDE FİZİK DERSİNDE DOĞRU İYİ BİR EĞİTİM ALMAK İSTİYORSAN ARAMAN YETERLİ OLACAK. AYRICA YOUTUBE KANALINDA (MUTLUCAN İLE...

Burak Çapar photo

Burak Çapar

16.08.2016

Fizik Özel Ders · Çukurova, Adana

Çukurova ün. fen edebiyat fizik bölümü mezunuyum pedogojik formasyon belgemide yine çukurova ün. Den aldim 6 yildir özel ders ve etut tecrubem var . Şu anda da özel okulda fizik öğretmenliği yapmaktayim. Fizik zor bir ders olarak görülmekte fakat...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çukurova Fizik Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çukurova Fizik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çukurova Fizik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Fizik Özel Ders için Çukurova içinde toplam 53 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 21 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çukurova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 166 kişi Çukurova Fizik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl