En İyi 10 Çukurova Adana Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çukurova civarında 287 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ebru D.

Ebru D.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba ben 4 yılı aşkın süredır matematik dersi vermekteyim.Verdğim derslerin kaliteli ve öğrencinin seviyesine bağlı olduğunu bildirmak isterim.
Hüseyin Ö.

Hüseyin Ö.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
4.5.6.7 matematik dersi verilir.gunluk odevlerine yardımcı olunur.itu mezunuyum.8 senedir özel ders vermekteyim.ilk deneme dersimiz ücretsizdir.istenildiginde grup dersi verilir.
Mehmet C.

Mehmet C.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Ozel bir egitim kurumunda matematik ogretmeni olarak calismaktayim. Ilkogretim ve lise duzeyinde uygun fiyata ders vermekteyim.
Hüseyin  K.

Hüseyin K.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Deneyimli,işinde uzman,matematiği sevdiren, türkiye dereceleri çıkarmış,disipli bir çalışma ile başarı odaklı bir çalışma.sonuç:başarı.
Kenan S.

Kenan S.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhaba , 2006 yılı Ege Üniversitesi mezunuyum. 2004 yılından beri her düzeyde matematik dersleri veriyorum. İşim matematiği sevdirerek öğretmek.
Muhammed Ali G.

Muhammed Ali G.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhabalar ben Muhammed ali Gundes Adana Bilim Ve Teknoloji Universitesi Makina Muhendisligi 4.sınıf ogencisiyim Ileri derecede ingilizce ve matematik bilgisine sahibim Ilk okul,orta okul,TYT ve Ayt matematik dersleri verebilirim Ihtiyac dahilinde Fen ve Teknoloji ve Fizik derslerinide verebilirim Iyi calısmalar
Kadir G.

Kadir G.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Ortaokul (5.,6.,7.8. sınıflar) için matematik dersi veriyorum. 12 yıldır öğretmenim, öğrencim ile sevgi saygı çerçevesinde güzel bir ilişki yakalayarak dersimi vermeye özen gösteririm. Öğrenci ihtiyacına göre vereceğim ödevlerin, bir sonraki haftaya kadar tamamlanması beklentisi içinde olur ve takip ederim.
Aslı A.

Aslı A.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Matematik bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon sertifikam mevcut. Toplamda 7 sene Dershane, etüt merkezi ve özel ders tecrübem var. Şu an bir kolejde öğretmenlik yapıyorum. Ilkogretim ve lise dersleri haricindeki derslerde bayan öğrenci tercihimdir.
Omer S.

Omer S.

Matematik Özel Ders · Yüreğir, Adana
Ankara Fen Lisesinde okudum. Ankara Siyasal Bilgiler Fakultesi uluslararası ilişkiler ve Kocaeli Üniversitesi Hukuk bölümü olmak üzere iki üniversite mezunuyum. bir çok sınava girdiğimden sınav tecrubem vardır. sınav ve eğitim danışmanlığı yaparım. ortaokul matematik, ingilizce, lise öğrencileri için matematik dersi verebilirim.
Övgü Ö.

Övgü Ö.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
8 yıldır matematik öğretmenliği yapmaktayım.Sınava hazırlanan öğrencilerime aldığım eğitimle koçluk ta yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tolga Altındağ
Matematik Özel Ders   10/02/2020

Bu zamana kadar bildiğiniz bütün özel dersleri unutun.Derse hazırlanışı ve hazırladığı özel notların haricinde kendi özel pratikleriyle soruları çözmek çok daha eğlenceli hale geliyor.Sorulara bakış açınızı değiştiriyor ve işler çok kolaylaşıyor.Yks için fazlasıyla yeterli donanıma sahip ve kendini geliştirmiş bir eğitmen.Keşke daha önce tanışsaydık

         
Nazime Adkovayçin
Matematik Özel Ders   17/01/2020

Işinde gayet başarılı olduğunu düşünüyorum, oğlum hareketli olmasına rağmen ve aynı zamanda çabuk sıkılmasına rağmen Vedat öğretmenle çalışmaktan mutlu. Tesekkur ederiz, umarız başarımız artarak devam eder.

         
İpek Tunçalp
Matematik Özel Ders   14/01/2020

Tolga Hoca konularda oldukça profesyonel anlatımı ve kişiye özel hazırladığı sorular ile derslerin sonuna kadar verimli geçmesini sağlıyor. Gerçekten iyi ve kolay öğreniyorum. Çok teşekkür ederim.

         
Sibel Omur
Matematik Özel Ders   04/01/2020

Özgür bey’in verdiği dersler sayesinde oğlumun notları yükseldi, kendisi beyefendi , bilgili ve ilgili bir öğretmen , çok memnun kaldık, kendisine her şey için çok teşekkür ederim.

         
Pınar Onaran Altın
Matematik Özel Ders   03/01/2020

Öğrenciyi yakin takip ederek, -her gün soru çözme ve cevapları kontrol ederek- bol soru çözme pratiği ile öğrencinin konuyu pratik ile anlamasını sağlayarak, ayrıca öğrencinin hal ve durumuna göre şekil alarak- Ders süresi ve sıklığı- kızımla birlikte 1,5 ay gibi bir süre içerisinde 60 olan sınav notunun 90'a çıkması ve yine öğrencinin güvenini kazanması konusunda çok yardımı oldu.

         
Ülkü Kaya
Matematik Özel Ders   16/12/2019

ihsan bey kizim icin en doğru öğretmen olduğunu düşünüyorum. ıdealist ne istediğini bilen neşeli iletişimi kuvvetli bir hoca kesinlikle tavsiye ederim

         
Önder Arslan
Matematik Özel Ders   30/11/2019

Berhem öğretmen ile 6. sınıf öğrencisi olan oğlum Arda iki aydır birarada. Bu süre zarfında oğlumun matematiğe olan bakış açısını olumlu yönde değiştirmeyi becerdi. Çocuk psikolojisinden iyi anlayan bir öğretmenimiz. Arda'nın okul hayatını pozitif yönde etkiledi. Teşekkürler..

         
Mustafa ÇİFTÇİ
Matematik Özel Ders   27/11/2019

Böyle bir hocayla çalışma bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim 👏👏👏

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz