En İyi 10 Çukurova Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Çukurova Adana Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çukurova civarında 239 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Övgü Ö.

Övgü Ö.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
8 yıldır matematik öğretmenliği yapmaktayım.Sınava hazırlanan öğrencilerime aldığım eğitimle koçluk ta yapmaktayım.
Mehmet C.

Mehmet C.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Ozel bir egitim kurumunda matematik ogretmeni olarak calismaktayim. Ilkogretim ve lise duzeyinde uygun fiyata ders vermekteyim.
Hüseyin  K.

Hüseyin K.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Deneyimli,işinde uzman,matematiği sevdiren, türkiye dereceleri çıkarmış,disipli bir çalışma ile başarı odaklı bir çalışma.sonuç:başarı.
Sümeyye M.

Sümeyye M.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Gazi üniversitesi matematik bölümü ögrencisiyim ilk okul ve YGS matematik alanında çok iyiyimdir. Uygun fiyata çocuğunuza hem öğretmenlik hemde yaşam koçu ( derslerde taktik kazandırma , meslek seçme , mesleklerle ilgili bilgilendirme vs. ) istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz .
Emir C.

Emir C.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Merhabalar 2012 yılında Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi'nden mezun oldum ve o tarihten bu zamana kadar Adana'da çeşitli özel öğretim kurumlarında üniversiteye hazırlık ve lise ara sınıf seviyelerinde matematik dersleri vermekteyim.Ders için gerekli materyalleri kendi hazırladığım kitapçıklar ve yine benim temin edeceğim piyasadaki en kaliteli kitaplar oluşturuyor.Ders için en uygun mekan sizin tercih edeceğiniz yerdir.Kendinizi rahat hissettiğiniz her yer olabilir veya kendi çalıştığım ku
Toygun T.

Toygun T.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
2003-2007 Dicle üniversitesi mezunuyum,daha sonra Çukurova üniversitesinde yüksek lisansımı tamamladım.iş tecrübelerim; 2006-2007 Diyarbakır final dershaneleri 2007-2009 Adana Tümay Dershaneleri 2010-2017 Şehit Ali Çakar Anadolu Lisesi 2017- Devam Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu Lisesi
Yusuf H.

Yusuf H.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
TEMEL SEVİYE - İLERİ SEVİYE - YAZILIYA HAZIRLIK - TYT - AYT - İLKOKUL -ORTAOKUL - LİSE / DERSLERİ, KONUYA AİT DERS FASİKÜLLLERİ HAZIRLANIP, ÖĞRENCİYE KONUNUN %100 Ü BOL SORU ÇÖZÜMÜ İLE SUNULMAKTADIR. DERS FASİKÜLLERİ; 1. DERS SÜRESİNİ ETKİN/EKONOMİK KULLANMA 2. DERS NOTUNA KOLAY ULAŞMA 3. EN FARKLI SORU TİPLERİNİ ÇÖZME/GÖRME 4. TEKRAR YAPMADA KOLAYLIK GİBİ STRATEJİK FAYDALAR SAĞLAMAKTADIR. DERSİN OTOKONTROLÜ; KONU SONUNDA 10/15 SORULUK SINAVLAR İLE YAPILMAKTADIR. (Der
Levent D.

Levent D.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
Eğitim Fakültesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği Son Sınıf Öğrencisiyim. LGS-YKS-AYT-TYT-ALES-KPSS GENEL YETENEK- OKUL DERSLERİ - ( Alan: ANALİZ I - II - III- IV , DİFERANSİYEL DENKLEMLER (I - II), MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ.) Şeklinde Uygun Fiyata Özel Ders Verebilmekteyim.
Mustafa K.

Mustafa K.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
10 yıllık öğretmenim.Degisik kurumlarda görev yaptım.Hala bir özel okulda çalışıyorum.Matematigi her seviyedeki öğrenciye sevdirerek anlatıyorum.
Alihan K.

Alihan K.

Matematik Özel Ders · Çukurova, Adana
ODTÜ den Yüksek Şeref Derecesi ile mezun oldum.15 yildir profesyonel olarak ozel ders vermekteyim.Disiplinli ve kalıcı matematik ogrenmenin yolu.Her konuya ait kendi hazırladığım fasikülleri öğrenciye veriyorum.Aylık deneme sınavı yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nurgül Ağar
Matematik Özel Ders   20/08/2019

İşinin ehli sınavlarda dereceli eğitim odaklı tecrübeli yol arkadaşı arayan herkese tavsiye ederim :-)

         
Fatma Ovacık
Matematik Özel Ders   17/08/2019

Murat hocadan gayet memnun kaldım. Sınava yönelik önemli detaylara ve püf noktalara değinmesi çok yararlı oldu. Matematiği sevdiren hoca...😊

         
Havva Kalem
Matematik Özel Ders   24/07/2019

Kızımız sıkılmadan ders dinliyor ve artık matematik dersini anladığını söylüyor. Bizim için bu her şeyden önemlisi. Muhammet Hoca ya çok teşekkürler

         
Gamze Evcin
Matematik Özel Ders   06/06/2019

Sınavıma az bir süre kala Fatih Hocadan ders aldım, gerçekten kısa zamanda bana güzel şeyler kattı. Çevremdeki insanlara da önereceğim. Teşekkürler hocam :)

         
Yasemin Yaylalı
Matematik Özel Ders   18/05/2019

Kısa sürede oğlumu sınava hazırladı ,eksiklerini tamamladı.Mertin öğretmenin sevmeside ve uyumlu bir şekilde ders çalışmasıda bizim açımızdan çok iyi oldu. Fethi Aktay hocamıza çok teşekkürler ediyoruz.

         
Mehmet bey
Matematik Özel Ders   15/05/2019

Daha önce bir arkadaşım çocuğu için bu kurumdan özel ders aldığı için oradan tanıyorum kendilerini. Branş hocalarıyla çalışmaları ve güzel ilgi göstermeleri dolayısıyla tercih ettim. Ayrıca diğer derslerden de özel dersler sunuyorlar. Başkalarının da memnun kalacağından eminim. teşekkürler.

         
Ayla Nadasbas
Matematik Özel Ders   14/05/2019

Çok değerli bir öğretmen.9.sınıftaki oğluma bir ağabey gibi yaklaşarak dersten keyif almasını sağladığı için çok teşekkür ediyoruz kendisine.Biz de bu ders sayesinde bir kardeş tanımış olduk.

         
Dila Kaya
Matematik Özel Ders   30/04/2019

Cok iyi bir ogretmen, sordugum soruların hepsinin cevabini aldigim ve pratik sekilde aklimda kalmasini sagladigi icin ne kadar tesekkur etsem azdir. Onceligini ogrenciler olarak belirlemis sayili ogretmenlerdendir kesinlikle tavsiye ederim

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz